Zevenhuizen Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Hotel Vos derde van Nederland tfon vooy CjMÜ Foto's in het HART VAN HOLLAND Familieberichten Opening Vierstroomgebouw ny Om "bij" te blijven Ontwerp-beschikking Hinderwet Milieutip Astmafonds-collecte Volwassenen zwemmen voor Zwemvaardigheid I in De Koornmolen Hengelvereniging Eerste paal voor Psychiatrisch Ziekenhuis Gouda Peet de Vries Neeltje Reimbetje van Weelde pagina 4 Hart van Holland/16 juni 1993 rw m m uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor. Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden 5.-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,SO kan de foto een week later tot uiterlijk een week na ver schijning). Foto's 2ijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Opening Poppen-consultatiebureau r Agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapelle Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders bij besluit van 2 maart 1993; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c, van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maakt bekend dat hij voornemens is op de aanvraag van L. van Reeuwijk, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een tuinbouwbedrijf en trans portbedrijf, gelegen aan het adres Bredeweg 58 te Moerkapelle, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage van donderdag 17 juni 1993 tot vrijdag 2juli 1993 elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoem de tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. De aanvrager, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvraag en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovenge noemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikking. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoon lijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschrift dient te worden gericht aan het college van burgemeester en wethouders. Zevenhuizen, 14 juni 1993, Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff. Zevenhuizen - Onlangs werd gepubli ceerd over de verrichtingen van het C2- team van biljartvereniging 'Hotel Vos' dat via het kampioenschap van het dis trict Gouda ook de eerste plaats be haalde van het Gewest. Afgelopen zondag 13 juni ging het drie tal Jan van Dongen, Bert Hoogendijk en Bert Huisman naar Amersfoort om te strijden voor de landstitel in de C2- klasse libre-klein. Helaas is dit niet ge lukt. Teamleider Jan van Dongen denkt dat de andere teams beter waren, maar toonde zich tevreden met het behaalde resultaat, immers een derde plaats in het landskampioenschap is niet slecht. Met enthousiasme en grote inzet is er voor de titel geknokt. De voorzitter van Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp GA. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79 - Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigt ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 cent. Kil M< de vereniging Jaap Hoogerbrug sprak van een in het oog springende prestatie voor de vereniging waar men trots op is. De competitie en de toernooien zijn weer voorbij. De biljartkeu's worden voor een poosje opgeborgen. Slechts de fanaten laten niet na op de zaterdag (oefendag voor de vereniging) hun techniek te verfijnen. In een ongedwon gen sfeer wordt er dan op gewezen hoe het nog beter kan. De voorzitter kon het niet nalaten te zeggen dat zo n zaterdag een geschikt moment is om kennis te maken met het mooie biljartspel. Wie mee wil spelen is van harte welkom op zaterdag in Hotel Vos: van 10.00 tot 17.00 uur. De mens probeert de natuur in banen te leiden, het gevolg is, dat van de eertijds in Nederland geregistreerde 1436 soor ten hogere planten, er inmiddels 75 zijn uitgestorven en er meer dan 400 soor ten worden bedreigd. Van de 75 soorten Nederlandse dag vlinders zijn er al 15 verdwenen. Van de overige insecten en andere geleedpoti- gen dreigt een derde deel te verdwij nen. Van de 15 soorten amfibieën ken nen nog maar vijf soorten een redelijk bestaan. Geen van de zeven reptielen soorten neemt nog in aantal toe. Van de zeven soorten landroofdieren gedijt alleen de vos ca. 3000 stuks). Wezel, hermelijn, bunzing, das, steen- en boommarter, verdwijnen langzaam. De soortenrijkdom heeft in Nederland vooral te lijden van de landbouw (mest, gif, ontwatering, ontginning), maar ook van verzuring, stedebouw, industrie, wegenaanleg en bedijking. Een groot aantal planten en dieren wordt door de overheid beschermd, maar bescher ming van de leefomgeving zou aanzien lijk effectiever zijn. (Bron: Wereld Na tuur Fonds). Inlichtingen: Milieuvereniging Zeven huizen, Postbus 101, Zevenhuizen. Zevenhuizen - De collecte voor het Astmafonds heeft in Zevenhuizen 3141,- opgebracht. Alle collectanten worden door de collecte-organisatrice Door Kruis, namens het Astmafonds, hartelijk bedankt. Evenzo degenen die een financiële bijdrage leverden. Zevenhuizen - 23 volwassenen behaal den vrijdag 11 juni het Zwemvaardig heid I-diploma. De afzwemmers maak ten deel uit van de Trimgroep Barracu da. De geslaagden: Tine Beer, Arie v Bostelen, Aletta de Bruin-Nap, Dirk de Bruin, Anneke Dongelmans, Arie Gel derblom, Marleen Houweling, Arie Jon- geneel, Teuna Karreman, Barbara Los, Jan Meijvogel, René vd Mars, Jan Nele man, Gert Oudijk, Heinz Oberlojer, He- leen v Petersen, Cees Paul, Corrie Star, Frans Schepers, Wim Vis, Lenie de Win ter, Jan Boerman en Anton Swieb. De beoordeling werd gedaan door A. de Kruyf- Kooien en C. Schiereck-Timmer- mans namens het Bureau Nat. Zwem diploma's was aanwezig C. van Dijk. Zevenhuizen-Moerkapelle - De 4e A- vondcompetitie-wedstrijd vond plaats in Oud Verlaat in de Rotte. De uitslag is als volgt: 1. A. Hordijk 3050; 2. Adr. van Erk 2420; 3. J. Breedijk 1920; 4. E. Breedijk 1640; 5. J. Wiersma 1410, met een totaal van 14.720 gram. Tussenstand: 1. A. Hordijk 55; 2. Adr. van Erk 54; 3. E. Breedijk 53; 4. J. Breedijk 42; 5. A.J. Stubbe 38 en D. Bazen 38. Midden-Holland - Donderdag 10 juni sloeg burgemeester J.H. Boone van Gouda, de eerste paal voor het nieuwe Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis (APZ) in Gouda. Met de 150 plaatsen die het APZ op termijn zal bieden is het zorgaanbod in de regio Midden-Hol land compleet. De patiënten zullen vol gens de meest moderne psychiatrische inzichten worden behandeld. De ver wachting is dat het ziekenhuis op 1 januari 1995 functioneert. i Zijn stoel is leeg zijn stem is stil een ieder die hem heeft gekend weet wat dat zeggen wil. Met grote droefheid geven wij u kennis, dat heden van ons is heengegaan, mijn lieve vriend, onze zorgzame vader, schoonvader en opa, broer, zwager en oom in de leeftijd van 61 jaar. Ciska Koos en Marga Anton en Marijke Peter en Connie Harry en Wendy Kleinkinderen en verdere familie. Zevenhuizen, 8 juni 1993. Burgemeester Klinkhamerweg 50. Correspondentie-adres: J.C.M. de Vries, Knibbelweg 36, 2761 JE Zevenhuizen De crematie heeft plaatsgevonden op vrijdag 11 juni 1993. Jezus Christus is gisteren en heden dezelfde en in der eeuwigheid. Hebreërs 13, vers 8 Na een liefdevolle verzorging in het bejaardentehuis "De Zevenster", is heden van ons heengegaan, onze zuster, schoonzuster en tante weduwe van Adrianus Hol in de leeftijd van 86 jaar. Namens de familie: J.H. van der Voorden Zevenhuizen, 13 juni 1993. Bejaardentehuis "De Zevenster kamer 219. Correspondentie-adres: J.H. van der Voorden, Wethouders Kreftlaan 3, 2761 TZ Zevenhuizen. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden vrijdag 18 juni 1993 om 11.00 uur in het rouwcentrum "De Zevenster", Schoolstraat 18 te Zevenhuizen, waarna de bijzetting zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats, Zuidplasweg te Zevenhuizen om ongeveer 11.40 uur. Om afscheid te nemen wordt men verzocht om 10.30 uur aanwezig te zijn. Zevenhuizen - Vrijdag 18 juni wordt in Zevenhuizen de lokale huisvesting van De Vierstroom officieel geopend. Het voormalige wijkgebouw aan de Dorps straat 75 is geheel verbouwd en gereno veerd. De woning op de eerste etage is tot kantoor verbouwd. In het gebouw zijn nu zowel de wijkverpleging, de ge zinsverzorging als het maatschappelijk werk gehuisvest. De verbouwing werd uitgevoerd door Bouwgroep Ouwe Gouwe te Gouda. Inclusief de herinrich tingskosten kostte de verbouwing meer dan 140.000,-. Het resultaat is een vrolijk en representatief gebouw, prettig om in te werken en plezierig om te bezoeken. De officiële opening wordt om 16.00 uur verricht door de heer J. Huber, oud voorzitter van de voormalige kruisver eniging Zevenhuizen-Moerkapelle. Aansluitend zal de heer J. van Duinen, directeur van de afdeling SMD Zuidpias van De Vierstroom, een korte toe spraak houden. Van 17.00 tot 19.00 uur s er open huis. Alle inwoners van Ze venhuizen zijn uitgenodigd om het ver nieuwde gebouw te komen bekijken. Voor de kinderen wordt er een poppen- consultatiebureau gehouden. Elk kind kan zijn of haar pop of beer daar laten wegen en meten. De bezoekers van het open huis kunnen op verschillende manieren kennisnemen van de activi teiten van De Vierstroom, te weten ver pleging en verzorging thuis, verstrek king verpleegartikelen, huishoudelijke verzorging, ouder-kindzorg, maat schappelijk werk, voedingsvoorlich ting en dieetadvisering, cursussen en themabijeenkomsten. Het gebouw in Zevenhuizen biedt tevens onderdak aan de cursussen zwangerschaps- en postnatale gymnastiek en aan de be- jaardengymnastiek. t.k. sten wielen voor Alfa 75 TS 14" met banden 195/60/14 01727-18418/13564 t.k. Puch Maxi special paint schijfrem slot verz. i.z.g.st. 1150,- 01828-14292 t.k. damesportfiets 10 versn. 01828-15937 Zevenhuizen Woensdag 16 juni 14.00 tot 15.00 uur bej.tehuis De Zevenster kinderkoor o.l.v. M. v. Gestel Dinsdag 22 juni Oud papier container "De Eendragt" van 8.00 tot 19.00 uur Zaterdag 9 oktober dorpshuis Swanla: 25-jarig bestaan Zanglust m.m.v. Marco Bakker Moerkapelle geen opgave Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda, kan ze uitsluitend doorge ven aan mevrouw G. Beunder, tel. 01802- 1733. Het melden van deze activitei- ten kan doublures voorkomen. Men neme van het bovenstaande nota!

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4