Aanmelden Goudse Muziekprijs Succesvolle Avondvierdaagse Succesvolle competitie voor TCZ Kinderen maakten muziek Politieberichten ^ÜSSSS; Kerkdiensten RECREATIE VERWEY Oud papier Oproep collectanten Dienst Triomfaterkapel Ziekte van Crohn en Colitis Ulcerosa info zondag 20 juni Medische weekeinddienst Cantica zomeravondconcert Hart van Holland/16 juni 1993 pagina 7 Clubkampioenschappen Tennisclub Zevenhuizen Troostronde Jong geleerd... je hele leven blijven doen! Luisterrijk Uitslagen Verkleedwedstrijd Terugblik Wedstrijden 4000m2 SHOWROOM Caravancentrum Rottekade 9, 2761 EA Zevenhuizen Tel. 01802-3115 Openingstijden: maandag t/m zaterdag van 9.00-17.30 uur. Zevenhuizen - Er worden collectanten gezocht voor de Epilepsie-collectie die in de week van 28 juni tot en met 3 juli in Zevenhuizen wordt gehouden. Aan melden tel. 01802-1841. t.k. pers. weegschaal nieuw en nieuwe auto-radio cassette recorder 01828-18969 wegens verh. witte vitrages 3 m. breed 2 m. hoog linnen struc. p.s. 100,- 01828-14694 t.k. Opel Ascona 1.6 I autom. bj 85 2e eigen. gek. juni 94 01828-18978 t.k. Puch Maxi i.g.st. met verkering 700,- 01828- 31329 t.k. grote hondemand riem etensbak 2-1 pers. bedden 01828-10371 t.k. gevr. step opkn. g.b. t.k. grenen salontafel creafort 2 bijz. tafels 01828-19392 t.k. elec. schrijfmachine merk Triumph Gabriëlle 60,-01828-18302 Golf bj 79 apk 6-94 dubbele koplampen 1600 S veel extra's 950,- 01828-17263 t.k. Sailhorse zeilboot 6 mtr. B.B.M. kanteltrailer, dekzeil 6500,-01828-13107 t.k. 4 tennisrackets met spanners hoezen i.g.st. Leenheer 01828-14236 Zevenhuizen Herv. kerk 10.00 uur ds. P. Schalk Ter Heyde 19.00 uur ds. H. Gaasbeek Oud Verlaat 10.00 uur ds. H. Gaas- 5eek h.A. Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. W. Davidse H.A. R.K. dorpshuis Swanla 10.15 uur Communieviering Ver.v.Vrijz. Herv. 10.30 uur rev. drs. F.W. Sachs Moerkapelle Herv. kerk 9.30 en 18.30 uur drs. J.W. van Estrik Geref. Gem. 9.30 en 18.30 uur ds. D. Rietdijk 19 juni dokter W.J. van Bruggen De Wielewaal 20 Zevenhuizen tel. 01802-1783; 20 juni dokter W. Voorthuyzen Lijs terlaan 2b Bleiswijk tel. 01892-15241. Zoetermeer - Het chr. vocaal ensemble "Cantica" uit Zoetermeer, o.l.v. Johan van Oeveren, geeft op 19 juni a.s. een 'zomeravondconcert' in de oude kerk van Zoetermeer in samenwerking met het chr. vocaal ensemble "Cantare" uit Gouda. Toegangskaarten verkrijgbaar bij Oosterom schoenen Dorpsstraat 107 Zoetermeer of J. van Oeveren te Benthuizen tel. 079 - 415 130. Alphen a.d. Rijn - Zondag 20 juni wordt in de Triomfaterkapel aan de Molen- werfstraat een bijzondere dienst ge houden waaraan Karen Peterson muzi kale medewerking verleent. Voorgan ger is ds. H.G. Koekkoek. De dienst be gint om 18.30 uur. Regio - Belangrijke redenen om lid te zijn van de "Crohn en Colitis Ulcerosa Vereniging", is het verkrijgen van infor matie en onderling contact om ervarin gen te kunnen uitwisselen. Om één en ander te bevorderen wordt er een ont moetingsavond voor mensen uit Zoe termeer e.o. gehouden op maandag 21 juni, 20.00 uur in 't Lange Land Zieken huis Zoetermeer. Dr. e.H. Jansen, als gastro enteroloog verbonden aan 't Lange Land Ziekenhuis, houdt een le zing over de algemene aspecten van de ziekte van Crohn en Ulcerosa. Tijdens deze lezing zal dr. jansen een nieuw medicijn introduceren dat binnenkort op de markt verschijnt. Zaal open 19.30 Regio - Dit jaar zal op 15 oktober voor de tweede maal "De Goudse Muziekprijs" georganiseerd worden door Stichting Brainstorm. De Goudse Muziekprijs '93 is een competitie voor bands uit de regio Gouda die zich willen meten met anderen. De band die kans ziet de eer ste plaats te veroveren, wordt beloond met drie dagen studiotijd in een 24- sporenstudio voor het maken van een demo. Voorafgaande aan de finale in 'So What' zullen op 17 september en 1 oktober twee voorrondes in The Rebel plaatsvinden. Bands die zich willen in schrijven kunnen telefonisch of schrif telijk een inschrijvingsformulier en re glement aanvragen. De sluitingsdatum is 14 augustus. Tel. Stichting Brainstorm 01820-83852/ 26070. Zevenhuizen - In de agenda 'om bij te blij ven' wcrdt de oud pa pieractie van de chr. basisschool De Een- dragt aangekondigd, men neme er nota van. Zevenhuizen- Na het kampioenschap van het jongensteam t/m 10 jaar is er nog een kampioensteam dit competi tiejaar binnen de club en wel het mix team derde klas uit de zaterdagcompe titie. Suzan Kasteel, Truus van Leeu wen, Bert Gaarkeuken en Marc van Leeuwen waren duidelijk de sterksten in hun poule, want geen enkele wed strijd werd door hen verloren. Dit team 's met vlag en wimpel gepromoveerd naar de tweede klas. Behalve twee kam- pioensteams waren er maar liefst vier senioren-teams, die bijna kampioen werden. Het mixed-team 6e klas (Made- Ion Leewis, Ingrid Beltman, Toon Clae- sen en Peter Saers), het herenteam 18+ jle klas (Marcel Helmers, Ivar Beljaars, Heter en Wouter Engelen), het le he renteam 35+ (Hans Knijnenburg, Hans Oolsterlee, Martin Heerschap en Pieter Sart Engelen) en het veteranenteam Rien Decrauw, Jan Sleeuwenhoek, Piet v el. Lelij, Piet Kruithof, Aad Menses en Hans Braams) eindigden als tweede in hun poule. Helaas moet ook vermeld worden dat drie teams in een iets te sterke poule zaten. Zij zullen het vol gend jaar een klasse lager gaan probe ren. Vanaf zondag 6 juni werd binnen de club gemeten wie het sterkst in het dubbelspel is. Zowel dames (algemeen en 35+) als heren (algemeen en 35+) konden zich voor deze kampioen schappen inschrijven. Vanwege het lustrumjaar werd iedere deelnemer bij aanvang van de eerste wedstrijd door de tennisclub aangemoedigd middels een isotoondrankje. Zondag 13 juni werden de finales gespeeld, in de klasse dames-algemeen, waren Maaike Belt man en Maaike van Leeuwen het sterkst. In de finale versloegen zij Truus van Leeuwen en Hanneke Moerland. Bij de dames 35+ waren Annette Bolsterlee en Annelies Hack te sterk voor Ria Gaar keuken en Nel van Zwieten. Bij de he ren-algemeen eindigden Hans en Mare van leeuwen op een eerste plaats. Ju- riaan Duijvestijn en Wijtzel de Swart werden sterke tweede. In de klasse he ren 35+ waren Hans Bolsterlee en Harry Hack in de finale te sterk voor Herman Rijckenberg en Daaf de Booy. Dit jaar werd een troostronde inge voerd. Hierin wonnen bij de heren-alge- meen Kees van den Bosch en Jeroen Mulder van Pieter de Leeuw en Rob van Leen. En bij de dames 35+ eindigden Yep van Reeuwijk en Anneke van den Bogerd als eerste en Martha Kalter en Riet Scheffers als tweede. De voorzitter Wim van de Weerdhof, reikte de prijzen uit aan alle finalisten. De prijzen bestonden uit tennisballen, en TZ handdoeken. 25 juni aktiemarkt bij de eben-haëzerschool linnaeusweg boskoop van 15 tot 20 uur t.k. st. hemeltje 10,-; babybad potje li geel 25,-; flessenwarmer 10,- 01828-11357 t.k. bruidsjapon maat 40-42 m.t.b. gekost ƒ2300,- nu 500,-01828-10630 t.k. ant. geloogd grenen buffetkast 1125,-; en 2 deurs kast geloogd gr. 950,- 01827-4377 org. Nissan Imperiaal allesdragers vr. pr. 200,-01828-19339 InbrakenIn de afgelopen week werden er in de gemeente Zevenhuizen in drie verschillende woningen ingebroken. In twee woningen heeft men zich de toe gang verschaft, om via de brievenbus de voordeur ontgrendeld. Het is dus van belang om te allen tijde het slot op nachtslot te draaien. Bij de andere wo ning werd een raam ingeslagen. De buit bestond uit diverse zaken. Diefstal assimilatieverlichtingEr werd door een tuinder in Zevenhuizen mel ding gedaan dat er bij hem in de kas werd ingebroken. Ter plaatse werd door de politie een persoon aangehou den die op dat moment de gestolen spullen buiten neerlegde. Later die avond werd door de politie Capelle aan den IJssel twee personen aangehouden in uit Zevenhuizen gestolen personen auto. Deze personen bleken later de mededaders te zijn van de eerder die nacht bij de kas aangehouden persoon. Tevens werd bij een kas in Moerkapel le ook ingebroken uit deze kas werden in totaal 119 assimilatielampen ont vreemd. Diefstal: In de nacht van 8 op 9 juni werd er vanaf het Noordeinde een caravan ontvreemdt, het gaat hierbij om een caravan van het merk HobbyOp 9 juni werden vanaf de Ze- venhuizerplas een scooter en een fiets gestolen. Hierbij gaat het om scooter van het Honda type Vision en Moun tainbike merk MBX. Een ieder die om trent de bovengenoemde zaken infor matie kan geven wordt verzocht con tact op te nemen met de politie Zeven huizen. Gevonden: Gouden armband, Mazda autosleutel, sleutelbos Verloren: Rabobankpas, groene vuil nisbak, groene herenregenjas, sleutel bos, rose mickey mouse kinderhorlo ge, rode porteffeuille, Ook de fee viel in de prijzen Zevenhuizen - Leerlingen van basisscholen die via "De Zeven Muzen" muzieklessen hebben, lieten hun kunnen vrijdaga vond horen. Dat gebeurde in dorpshuis Swanla, met buiten op de achtergrond de klanken van de drumband van de plaatse lijke muziekvereniging De Kleine Trompetter, het was immers de finale-avond van de Avondvierdaagse. Jeugdige wande laars die vrijdagavond op de muziekuitvoering in "Swanla" aanwezig moesten zijn, hadden donderdagavond hun vierde wandelavond achter de rug en hun medaille binnen Vooral het speelse element aan de uitvoering, met een aan elkaar gebreide muzikale vertelling, o.a. bij de jongsten over de 'boze wolf', maakte de uitvoering voor de kinderen leuk om aan mee te werken. Ook de toeschouwers, merendeels ouders, broertjes, zusjes en grootouders, beleefden nu geen saaie voorstelling van allemaal losse stukjes... Na afloop klonken dan ook welgemeende complimenten. De docenten die verantwoordelijk zijn voor de vorderingen en prestaties van de kinderen die via 'De Zeven Muzen' muziekles hebben zijn: Bertie Scheepens (piano), Jan van Dijk (dwars fluit), Adriënne Zeevat (blokfluit) Harry Hawinkels (gitaar), Elaine Lussenburg (viool) en Margreet van Gestel (kinder koor). Zij allen toonden zich zeer tevreden over het resultaat. De uitslag van de kleur- wedstrijd is: (t/m groep 2) 1. Maurice Sl eeuwenhoek; 2. Lisan- ne Verhoef; 3. Lex Bou- ter. Vanaf groep 3: 1. Ange la Huurman; 2. Suzan ne de Vogel; 3. Elias v.d. Plicht. in de prijzen vielen: het bruidspaar; de fee met de hoge puntmuts; de ballonnetjes en schoonmakers. De puzzelwinnaars wa ren: 1. B. van Hanswijk (plantenbak); 2. Joh. v. Spengen (taart), (dankbetuiging spon sors zie pag.3) Leuk dit bruidspaar. prijswinnaar bij de verkleedwedstrijd... Zevenhuizen - "Het was verrukkelijk om op de open vlakte in het poldergebied op een warme zomerse avond, de wind door je haren te voelen waaien. In plaats van vermoeid en verhit, kwam ik elke avond verkwikt thuis", merkte een deelnemer van de Avondvierdaagse in Zevenhuizen op. Een ander, één van de velen die de feestelijke intocht gade sloeg, verbeet zich dat hij zo stom geweest was om dit jaar niet mee te lopen... "Volgend jaar doe ik weer mee, want juist die éne extra avond, geeft je een uitwijkmogelijk heid. En als je tien kilometer loopt en precies om kwart over zes gaat lopen, kun je om kwart over acht weer terug zijn, natiën kilometer te hebben gewan deld". De Avondvierdaagse 1993 is weer ach ter de rug, met mooi weer, enthousias te wandelaars en een gemotiveerd co mité Avondvierdaagse. Geconcludeerd mag worden dat het comité weer een complimentje verdient. Er was weer een perfecte organisatie, goede bege leiding, EHBO-vrijwilligers om, waar nodig, blaren te prikken. Verder was er dagelijks onderweg een traktatie en werkte het weer mee om de wandelhap pening weer tot een geslaagd sportief evenement te maken. Jammer vondt het Comité Avondvierdaagse dat De Kleine Trompetter niet in z'n geheel mee kon werken aan de intocht en er pas op het laatste moment afgebeld werd dat alleen de drumband de in tocht op kon luisteren. Peter v.d. Niet: "Als we dit eerder geweten hadden dan hadden we een muziekcorps van bui ten Zevenhuizen kunnen vragen. We moeten er toch voor betalen. Volgend jaar beraden we ons of we niet beter direct een muziekcorps van elders kun nen engageren, dat wel enthousiast mee wil werken". Lovend laten hij en Hanny Verbakei van het comité Avond vierdaagse zich uit over de deelname van de christelijke basisschool "De Eendragt" die met grote groepen deel nam aan zowel de 5 als de 10 kilometer. Jaap Zweere en John Mebius, met Mi reille van der Niet en Cor Verbeeke, ook deel uitmakend van het comité, zeggen blij te zijn met het deelnemersaantal van 350, wat op een (Zevenhuizens) inwonertal van ca. 7000, goed te noe men is. Dankzij sponsors kon de wandelhappe ning een ludiek karakter krijgen; ver snaperingen worden uitgedeeld en prij zen beschikbaar worden gesteld. Zo konden de deelnemende kinderen een kleurplaat kleuren en de ouderen een kruiswoordpuzzel oplossen. De oplos sing hiervan was: 'wandelschoen'. De intocht was weer een bonte mengeling van vreemde persona ges waarvan de origi neelste met een taart werden beloond.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 7