Even voorstellen: de heer J.P. de Vries, nieuwe voorzitter van de Nederlandse Bond van Boomkwekers na Hart van Holland •M iedere week in brievenbussen! is swanla veel leesplezier! JAAP EINDHOVEN Officiële start Borstonderzoek Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Deze week in makelaardij o.g. AUTOBEDRIJF Boskoop: Aktiemarkt Eben Haëzerschool Wilhelminaschool kampioen midgetgolf en nog veel meer.... Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Festiviteiten heropening "Swanla" Een Engelse ster aan het Zeven- huizense firmament met het vrijheids beeld als decor: karaoke- Regio Maandag 21 juni jl. is het officiële startsein gegeven voor het bevolkings onderzoek op borstkanker in de regio Midden-Holland. Mevrouw Y. Verstoep -Bauer, burgemeester van de gemeente Reeuwijk, opende de onderzoekseen heid (mammobiel). De onderzoekseen heid is geplaatst op het terrein van de GGD aan de Thorbeckelaan 6 in Gouda. Tot eind oktober zullen circa 5800 Goudse vrouwen van 50 t/m 69 jaar een uitnodiging ontvangen om borstfoto's te laten maken. Daarna zal het onder- °^9ev Zevenhuizen/Moerkapelle: Avondfietsvierdaagse in Moerkapelle... Heropening pompstation Garage Schmidt Gouden bruidspaar in Moerkapelle Rijnwoude: Brandweerofening De Groene Stee op t.v. Missiemarkt Hazerswoude Waddinxveen: Rapport "De Overkant" Jeugd- en jongerenwerk zoek ook in de andere gemeenten van de regio plaatsvinden. Het bevolkingsonderzoek op borstkan ker wordt georganiseerd door de GGD Midden-Holland in samenwerking met het Integraal Kankercentrum West (IKW) in Leiden. Via het bevolkingsre gister ontvangen de vrouwen eens in de twee jaar een uitnodiging om aan het onderzoek deel te nemen. De uitnodi gingen worden per postcode verzon den Aan het onderzoek zijn geen kos ten verbonden. h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Boskoop-Tijdens een geanimeerde persbijeenkomst in hotel Neuf, werd vrijdagmiddag, de heer J.P. de Vries, de nieuwe voorzitter van de Nederlandse Bond van Boomkwekers voor gesteld. Deze werd op de algemene ledenvergadering van de Nederlandse Bond van Boomkwekers, 18 februari jl., gekozen tot voorzitter, waarmee hij opvolger is van de heer C.G. van Gelderen uit Boskoop. De heer De Vries (40) is boomkweker te Lelystad en oefent zijn bestuurlijke functie twee en een halve dag per week uit. Hij is betrokken bij de opzet van tal van manifestaties op boomteeltgebied, ging inhoudelijk op tal van situaties in deze sector in. Uiteraard kwam de verhuizing van een deel van de Proeftuin ter sprake, de Floriade over 9 jaar, die een wat knussere opzet krijgt dan de vorige; zijn column in "De Boomkwekerij als lid van de hoofdafde ling Tuinbouw van het Landbouwschap de samenwerking met de PPH e.d. Naast het voorzitter schap van de Neder landse Bond van Boomkwekers ver vult De Vries nog een aantal functies: (plaatselijk) voorzit ter van de ABTB en Raad van Toezicht v.d. Rabobank; (lan delijk) voorzitter verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ®01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN NVM MAKI I AAM Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 van: Commissie Boomteelt van het Landbouwschap; Gewasadvies Commis sie Laan-en parkbomen; de Sectorraad Dienst Landbouw Voorlichting; lid van de Raad voor de Boomkwekerij; bestuurslid van de Tuinbouwraad; lid van het dagelijks bestuur van de Stichting Vakinformatie Siergewassen; lid van het marketingteam voor de Boomkwekerij. Een aantal jaren was hij in zijn woonplaats voorzitter van het CDA. 272>(M> 16e jaargang nummer 516 23 juni 1993 Zevenhuizen - Een nieuwe sportzaal en kleed- en toiletfaciliteiten, na de brand, een eigen vlag dankzij de Tabbert-actie, tientallen activiteiten ter gelegenheid van de heropening: het was alles het bekijken waard. Zaterdag was het feest in dorpshuis "Swanla", ter gelegenheid van de ingebrui kname van de nieuwe sportzaal en het 20-jarig bestaan van de Stichting Dorpshuis Zevenhuizen. Het dorphuis als gebouw, een voormalige huishoud school, is volgend jaar 20 jaar in gebruik. Zaterdag was het een 'kijk '-dag met verenigingsdemonstraties, een echt casino, muziek en een geslaagde Karaoke- show waar Bastiaan Baay winnaar werd en Henk van Erk tweede. Eindelijk een eigen vlag voor het dorpshuis. Met het hijsen ervan door meneer Schep die de geldinza meling na de brand op touw zette en stich tingsvoorzitter Sandra Kruit, werden de feestelijkheden ingeluid.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1