Politieberichten Boskoop Rondvaarten in Boskoop Twee dealers werken samen "Dag" Larenstein Van schoolplein tot schoolhof Waddinxveen - Boskoop Afscheid en feest op Sav. Lohmanschool Kerkdiensten Kerkdiensten BERICHT VOOR SLAAP WANDELAARS Peter Douglas bij RTW-radio Geslaagd Jeugdtheaterschool ZH sloot succesvol seizoen af Het VW-kantoor voor kaarten Nederlandse kampioenen bij Reigersburgh WS' HARWA Boskoop zondag 11 juli Waddinxveen - zondag 11 juli Eerste paal voor AUTOPUNT Uitslagen kleurwedstrijd Sportfestijn Waddinxveen- Peter Douglas, ooit win naar van de finale van Henny Huismans Sound Mix Show, geeft a.s. zaterdag 10 juli een live-interview aan RTW-radio, Peter Douglas is in eerste instantie be kend geworden met zijn perfecte immi- taties van Frank Sinatra. Waddinxveen - De volgende leerlingen van de christelijke scholengemeen schap De Wadde zijn geslaagd voor het examen Mavo, na tweede tijdvak: Kitty .Ionkers Boskoop. Hestia Tamerus Bos koop, Ronald Honkoop Waddinxveen, Eveline Mimpen Waddinxveen. Voor het AVBO-diploma machine- schrijven zijn geslaagd: Leontien Bon- tekoe Boskoop. Tamara van Oort Bos koop, Brigitte den Houter Moordrecht. Waddinxveen-Gouda - De Jeugdthea terschool Zuid-Holland heeft een suc cesvol tweede seizoen afgerond. Meer dan 310 kinderen/jongeren volgden les sen in Alphen aan den Rijn, Gouda. Lekkerkerk en Waddinxveen. Meer dan 2500 kinderen en volwassenen bezoch ten de voorstelling "In de schaduw van de zon" in de Goudse Schouwburg en jeugdtheater De Krakeling te Amster dam. voor het seizoen '93/'94 staat er een groot aantal plannen op stapel. De school breidt uit met een afdeling in Bodegraven. Hier komt een Speelleer- klas-afdeling voor de leeftijdsgroepen 7 t/m 9 jaar en 10 t/m 12 jarigen. De afde lingen in Alphen a.d. Rijn. Gouda, lek kerkerk en Waddinxveen worden ge continueerd. Inl. tel. 01805-4187. Hart van Holland/7 juli 1993 pagina 13 Herv. kerk 9.30 uur ds. K.J. Jansen 18.30 uur kand. G. de Goeijen Utrecht De Stek 9.30 uur prof.dr.P. Roest Leiden Geref. kerk 9.30 uur drs. J.A. Koole Zoetermeer 18.30 uur Herv.kerk gez. dienst Chr. Geref. kerk 9.30 en 18.30 uur ds. A.P. van Langevelde Br.o. L. dijk Vrijz. prot. Geloofsgem. 10.00 uur dr. E.P. Meijerink Oegstgeest Volle Evang. Bethel 9.30 uur samen komst Dick van Steenis R.K. eucharistie zaterdag 11 juli 17.00 uur De Stek 19.00 uur kerk zondag 11 juli kerk 10.00 uur Boskoop - Vorige week vrijdag was het actiedag hij de Eben-Haëzerschool in Boskoop. Ouders, kinderen en belangstellenden konden van alles kopen op de groots opgezette markt, waarvan de opbrengst ten goede komt aan een ingrijpende renovatie van het schoolplein. Als de plannen doorgaan wordt het schoolplein van deze christelijke Boskoopse school, een schoolhok Criminaliteit In de nacht van 26 op 27 juni werden uit diverse auto's in Boskoop radiocaset- terecordes gestolen. Tevens werden vernielingen gepleegd aan twee auto's en op diverse plaatsen werden vernie lingen aan openbare beplanting ge pleegd en een paar ruiten ingegooid. Ook werd een snorfiets en een fiets ontvreemd. Op 1 juli werd een ruit aan een woning in de Babsloot ingegooid. Op 2 juli werd een inwoner uit Alpen a d Rijn op heterdaad betrapt terzake een winkeldiefstal. Dezelfde avond werd door een dochter van de bewoner van een zaak aan de Barendstraat een man betrapt bij het inbreken in dit pand. Door kordaat op treden werd de man aangehouden en overgedragen aan de politie. Diefstal fietsen: In de afgelopen week werden de volgende fietsen ont vreemd: een grijze dames Empofiets, een grijze dames Batavusfiets Verkeer Op 29 juni vond op het Reijerskoop een aanrijding plaats tussen een auto en een fiets. De automobilist zag de fietser niet. De fietser werd met een hersen schudding en schaafwonden naar het Groene Hart ziekenhuis gebracht. Te vens vond een aanrijding plaats tussen twee auto's op de kruising Goudse Rij- Boskoop- Een leuke boottocht op een zaterdagmiddag is de rondvaart door de sloten van Boskoop. Enthousiaste gidsen begeleiden deze vaartocht van een uur langs Boskoopse kwekerijen. Aan te bevelen: aanvang 14.00 uur. Boomkwekerijmuseum Reijerskoop 54 in Boskoop. Voor groepen van maan dag t/m zaterdag op afspraak. (inl. tel. 01727-14644) weg/ Insteek. De oorzaak was vermoe delijk de laag staande zon. Op 1 juli vond een aanrijding plaats op de kruising Zuidkade -Julianastraat. Een bestuurder welke uit de Julia nastraat kwam, reed rechtdoor tegen de muur aan. Hij werd met hoofdletsel naar het ziekenhuis gebracht. Tevens bleek dat hij teveel alcohol gedronken had. Er is een bloedproef van de be stuurder afgenomen. Dezelfde dag verloor een bestuurder zijn aanhangwagen op de henegouwer- weg. Daar er op dat moment geen ander verkeer was liep alleen de aanhangwa gen schade op. Op 2 juli verloor een vrachtauto een deel van zijn lading. Dit gebeurde op de Zijde tussen de Voorofscheweg en de hefbrug. De vrachtauto verloor een grote hoeveelheid vet en slachtafval. Door het spoor te volgen kon de politie al snel de identiteit van de bestuurder vast stellen. Door de brandweer en de gemeente werd het wegdek schoon gemaakt, dit gaf gedurende drie uur een behoorlijke vetraging op de Zijde. De bestuurder krijgt een gepeperde rekening thuis. Op 3 juli werd een zuil van een ver keersheuvel op het noordeinde geheel uit de grond gereden. Door getuigen kon de identiteit van de bestuurder achterhaald worden. Deze kreeg een proces-verbaal wegens doorrijden na schade rijden. Boskoop - Het VW-kantoor in Boskoop wijst op de mogelijkheden tot reserve ring van kaarten voor bijzondere mani festaties. zoals het North Sea Jazz Fes tival (a.s. weekeinde): The Phantom of the Opera; Eros Ramzzotti; Veronica Music Beach Tour; Cliff Richard; Paul McCartney; Artiestengala en vele ande re... Tel. 01727-14644. Het kantoor is op zondag gesloten. Op zaterdag open van 10.00 tot 12.00 uur. Door de week van 9.30 tot 16.30 uur (lunchpauze van 12.00 tot 13.30 uur) Op de foto Nederlandse kampioenen Patricia Both op Ginger klasse L en Aletta van Breggen op Sancho klasse Z. team II van Mange Reigersburgh ]|e' - dagen durende Nederlands kam- pioenschap. dat 3 en 4 juli in Nijkerk senouden werd heeft goede resultaten 'Pgeleverd voor de amazones van Ma- ge Reigersburgh. Op de eerste dag h' !en er 11 teams. Manege Reigers- p zette2 teams in. Team II werd na spannende strijd le en team 13e 'eam U.Martine Voshol op Dandv; Nan- rin r'i! "P ®'eu Misterv; Miriam de Vries 7iti uter:. Tamar Born op Fatima: El les Sline°P Tludey: Candy Rawley op Team I Patricia Both op Ginger: Kim mZc .'X S,evie: Jud"h Taais op Sa- Jetb'r7 aPhne Wegeling op Lucinda: n, leeman op Claudette: Jennifer de a?,enaar op Ramses. derile„ala^se Z' sPr'ngen. gaat het Ne- ands kampioenschap over 4 par- 'kiesS,en' p.Mass'eke, een jacht en een werr) 'W "Parcours. De eerste dat er een klassiek en een 'kies-uw- (L jaarcour.s verreden. Aletta eindig- nient r>"2e in het totaal Hasse- nenH 7-e ^aS werd het dus span- depin sProng als enige van de Z reiiri0emers fout|oos over de nog reste- Nwl e,pa'!coursen en werd daardoor 2erl!„ S,HamPioen in de klasse Z! De sch m w? det individuele kampioen- ap gehouden van de klasses L en B springen. Patricia Both, Tamar Born kl. Len Candy Rawley. Patricia Overdam kl B. gingen die dag als een speer. Patricia Both op Ginger moest haar titel verde digen. Vorig jaar werd zij eveneens Ne derlands kampioen in de klasse L. Na een eerste manche die foutloos gere den was. moest er 's middags een barra ge gereden worden. Die werd met grote voorsprong gewonnen door Patricia, waarmee ze het Ned. kampioenschap in de kl.L. springen. Tamar maakte een fout en viel af. Candy Rawley werd op Stevie in de kl B springen 3. Ze had net iets minder stijl dan nummers 1 en 2. Dressuur: In de dressuur is er ook uit stekend gereden. Na eèrst hun proeven te heben gereden in de ringen, kwamen de beste 20 in aanmerking voor de fina le. (Er waren ca. 60 deelnemers in iede re klasse) Miriam de Vries op Chester werd hierbij reserve kampioen in de klasse L. Nancy Both op Bleu Mistery 19 in de kl. L. Marlies v.d. Spek op Demp- sey 11 in de kl. M. Tessa Biesser op Bulana 16 in de kl. B. In de klasse ZZ 'springen', deed Sabrina van Rijswijk mee. Helaas viel zij net buiten de prij zen. De instructrices en instructeurs van manege Reigersburgh kunnen te rugkijken op een uitstekend en warm Nederlands 1993. Last van een onrustige slaap? Neem de slaapwandel route naar Harwa voor een uitgerust slaapadvies! VLOERBEDEKKING GORDIJNEN EN SLAAPCOMFORT Rijnlandstraat 4 2761 GZ Waddinxveen Telefoon 01 828-16119 Herv. Immanuelkerk 9.30 uur dr. A. v. Haarlem Amersfoort 17.00 uur ds. J. v. Dok Alphen a.d. Rijn Geref. Vrijgem. Kruiskerk 9.30 en 16.30 uur ds. .1. v.d. Haar Gouda Op de foto van links naar rechts de heren Boonstoppel en Baas Waddinxveen - Boonstoppel jr. Wad dinxveen b.v. en Auto Baas b.v. respec tievelijk Mitsubishi- en Nissandealer voor Gouda en Waddinxveen zijn ge start met een gezamenlijk nieuwbouw project. Maandagmiddag werd op het bedrijvenpark Coenecoop te Waddinx veen de eerste paal geslagen voor de nieuwbouw van het pand van AUTO- PUNT. door de heren A. Boonstoppel sr. en J. Baas sr. De samenwerking tus sen de twee dealers met betrekking tot het nieuwbouwproject is tot stand ge komen op initiatief van de Gemeente Waddinxveen. Voor de lokatie van de twee te realiseren autobedrijven is de naam AUTOPUNT gekozen. Wanneer de bedrijven zich begin voor jaar 1994 officieel vestigen, zullen zij als twee onafhankelijke en zelfstandige dealerbedrijven naar buiten optreden. Boskoop - De HBO-opleiding Tuin- en Landschapsinrichting van Hogeschool Larenstein heeft afscheid genomen van de gemeente Boskoop. Dat gebeurde op spectaculaire wijze met o.a. een lan ge afstandswandeling tussen Boskoop en Velp op donderdag, een intern feest op vrijdag en een ludieke brunch zater dag op het winkelplein van de Konin ginneweg. Het weer werkte mee om er een geslaagde happening van te maken. Om klokke één werden honderden bal lonnen opgelaten...Vrijdag, op de laat ste schooldag werden op de scholen de prijswinnaars van de kleurwedstrijd bekendgemaakt en prijzen uitgereikt. Suze Binken groep 1 De Akker; Eric Kranendonk, groep 2 Immanuëlschool: Erwin vd Loef, groep 3 Ichtusschool, Liron Shachar groep 4 Vijverfluiter; Anita Hogendijk groep 5 Immanuël school: Paul... groep 6 Eben Haëzer- school; Annemarije groep 7 Kon. Wil- helminaschool, Betsie groep 8 Eben- Haëzerschool. Waddinxveen - De Sav. Lohmanschool aan de Wingerd, nam op 29 juni af scheid van de leerlingen van groep 8. Dit ging gepaard met een afscheidslied aan allé leerkrachten, een poppenkast voorstelling en een modeshow door alle leerlingen van groep 8. Op dezelfde avond werd ook afscheid genomen van de heer Loef, en de dames Passchier. Wijnstra en Zeeman allen commissiele den. De avond werd afgesloten met een hapje en een drankje door alle leer krachten. MD-en commissieleden. Eerder op de dag werd dit opgevoerd voor alle andere kinderen als generale repetitie. Er werd ook een koud buffet gegeven. Op 1 juli werd er voor alle leerlingen een groots sportfestijn georganiseerd ter afsluiting van het schooljaar. De groepen 1 en 2, al dan niet verkleed, druk bezig met spelletjes en ponyrijden in het Gouwe Bos. De groepen 3 t/m 8 hadden atletiek bezigheden op de atle tiekbaan van Antilope.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 13