Familieberichten Lichtmasten tfoti Uoot* fyUkktfc Zevenhuizen - Moerkapelle Leny Hogebrug 25jaar lid van Perdijk Makelaardij Toernooi I Foto's in het HART VAN 1 HOLLAND Open jeugdtoernooi Activiteiten Agenda l Om bij te blijven v; pagina 4 Hart van Holland/7 juli 1993 Voor uw medeleven en belangstelling na het ovelrijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Pieter van der Eijk, danken wij u hartelijk. C.A. van der Eijk-Bos Kinderen en kleinkinderen uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: I Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na ver schijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. Agenda van kerkelijke, maatschappelijke en culturele activiteiten Zevenhuizen-Moerkapcll? Zevenhuizen, juli 1993. Zevenhuizen - Op dinsdag 29 juni jl. werd het feit gevierd dat Leny Hogebrug 25 jaar lid is van gymnastiekvereniging O.S.S. te Zevenhuizen. Leny geeft al vele jaren bejaardengymnastiekles aan een enthousiaste groep 65 plussers. Naast het bestuur was nagenoeg deze gehele groep bij dit jubileum aanwezig in 'De Roerdomp" Onder luid applaus ontving zij uit handen van voorzitter Peter Sips van OSS. een plaquette met inscriptie, een KNGB-speld en een boeket bloemen. Zevenhuizen - Door de uiterst mooie weersomstandigheden kon het 11e Open Toernooi bij de Tennisclub Ze venhuizen (TZ) geheel volgens schema gespeeld worden. Van 26 juni t/m 2 juli werden maar liefst 150 partijen ge speeld door dames en heren in het enkel en (mix) dubbel in diverse cate gorieën. De sterksten uit deze partijen kwamen zaterdag 3 juli uit in de halve finales. De winnaars hiervan speelden zondag 4 juli in de finales. Opvallend tijdens het toernooi was het jonge ta lent Robin Nicolai (13 jaar), die onver moeibaar in de Heren enkel Dl en C2- finales speelde. Jurriaan Duijvesteijn, een D2 speler, deed iedereen verrassen door door te dringen tot de Heren-Dl finale. De TZ was zeer verheugd vele clubleden in de finale te mogen begroe ten. Slechts Marcel Helmers en Harmen Witkamp slaagden er in als eersten te eindigen. In veel finale-wedstrijden moest zwaar voor de kampioenstitel gestreden worden, zodat er veel derde sets aan te pas kwamen. Hierdoor was de prijsuitreiking twee uur later dan gepland. Dit was echter geen probleem, want degene die uitgespeeld waren en hun publiek konden genieten van mooie wedstrijden met daarnaast een lekker stukje vlees van de barbecue en een glaasje. Rond zeven uur waren alle wedstrijden beslist en werd door de hoofdsponsor van dit toernooi, Gerard Perdijk, de prijzen overhandigd aan alle finalisten. Alle spelers geëindigd op de eerste plaats, kregen een (drink)beker met TZ opdruk, een hand doek en een sporttas. Degenen die op de tweede plaats eindigden kregen een beker, handdoek en T-shirt. Na de prij suitreiking volgde een verloting onder alle deelnemers, van mooie prijzen, be schikbaar gesteld door diverse spon sors. UitslagenDames enkel C2: 1. B. Mad- slagei i,tv: Stolwijk (6-0, 2-6, 7-5); 2. M. van Dam, LTVB Bleiswijk; Dames enkel D1 1. M. den Boer TV Krimpen ad Lek (7-5, 6-0), 2. M. van Leeuwen, TZ Dames dubbel Cl: 1. J. Goud/Baptist, LTC Triomf Bergschenhoek (6-14-6, 6-2); 2. T. van Leeuwen/C. Sanders, TC Zeven huizen/De Woerd Waddinxveen; Da mes dubbel D2, 25+: 1. B. Hoogduijn/J. Lloyd, TV Buytenwegh Zoetermeer (7- 5, 7-6) 2. S. Advocaat/H. Visser, Alexandria'66 Rotterdam; Heren enkel C11De Jonge, TV Holy Vlaardingen (6- 16-3); 2. E. Schuchman, TV Rokkeveen Zoetermeer; Heren enkel C2:1. R. den Blaauwen, TV Zoetermeer (2-6, 6-2, 7- 6); 2. R. Nicolai, TC Schiebroek Rotter dam; Heren enkel Dl: 1. R. Nicolai, TC Schiebroek R'dam (7-6, 7-5) 2. J. Duij vesteijn, TZ; Heren enkel D125+: 1W. vd Wees, TV Segwaert Z'meer (6-4, 4-6, 1-0 ivm blessure), 2. G. Cuales, Seg- hwaert Z'meer; Heren dubbel Cl: 1. E. Schuchman/ R. den Blaauwen, TV Rok- keveen/TV Zoetermeer (6-4, 6-3) 2. O. Heus/P. Burgmans, TC Zevensprong R'dam; Heren dubbel Dl, 25+: 1. M. Helmers/H. Witkamp TZ (7-6, 4-6, 6-2), 2. J. de boer/J. Grootjans, ALTV Z'meer Heren dubbel D2, 25+: 1. G. Boks/P. Nagelkerken, Be Quick gouda (7-5, 6-2), 2. R. van Leen/P. de Leeuw, TZ; Mix dubbel Cl: 1. M. Buisman/ R de Groot, TV Buytenwegh Zoetermeer (7-6, 06, 7- 6) 2. S. Kasteel/ E van de Geijn, TzTC Schiebroek Rotterdam; Mix dubbel Dl, 25+ 1. A. Buikeman/J. Grootjans, ALTV Zoetermeer (6-2,7-5) 2. C. Bink/H. Rijckenberg, TZ Mix dubbel D2, 25+ 1. D. Roggeveen/R. Roggeveen, CTC Bent huizen (6-3, 6-2), 2. Vollebregt/C. Op- ten, TV Buytenwegh Zoetermeer Door gemeentewerken Zevenhuizen- Moerkapelle worden lichtmasten ge plaatst ter verlichting van achterpaden in de Rozenstraat, Leliestraat, Aster straat en Goudsbloemstraat te Zeven huizen ad f 24.550,-. De gemeente gaat de voorzieningen m.b.t. het tuinbouwproject aan het Zaaipad Zevenhuizen overnemen, na dat riolering en openbare verlichting aangelegd zijn door of namens een daarin gespecialiseerd bedrijf. Tijdens de rondvraag van de gemeen teraadsvergadering vroeg de heer R. de Gooijer SGP/RPF over de situatie bij de uitbreiding tennishal Moerkapelle, nu de kinderspeelplaats verdwenen is. Wethouder B. van Yperen kon hem ge rust stellen dat de speelvoorziening hersteld wordt. Zijn fractiegenoot G. van Laviere sprak zijn bezorgdheid uit over de toenemende verkeersdrukte op het Zuideinde en vroeg actie te on dernemen ter beveiliging van de fiet sers, met name de schoolkinderen. Wethouder Van Yperen kon hem ge ruststellen dat er in de eerstvolgende commissievergadering een voorstel gepresenteerd wordt ter verlaging van de maximum snelheid in aansluiting van het te realiseren 'woonerf' van 30 km aan het begin van de Dorpsstraat. De heer J. Lindhoud CDA vroeg naar de stand van zaken omtrent de Strandweg, waarvoor verkeersmaatregelen moe ten worden genomen. De wethouder antwoordde dat de weg niet eerder opengesteld wordt alvorens verkeers maatregelen genomen zijn. De heer J. van Eijk WD waarschuwdeB. en W niet met OOR en Rotterdam in zee te gaan, omdat Zevenhuizen-Moerka- pelle bij Midden-Holland kan blijven, en vroeg een brief van die strekking uit te laten gaan naar minister Alders. De heer H. Doornhein PvdA vroeg zich af of er namens de gemeente nog een woordvoerder de inspraakronde bij GS benut had bij de behandeling van het voorstel voor Bentwoud (vorige week maandag 28-6). Dit was niet gebeurd. tk schaarimperiaal voor auto met dakgoot, f.25,-. tel. 01727-10330 tk Opel Corsa 1.25S 1985, f.5800,-. 01802-3179 T.k. 100 L.P.'s f.50,-. Tel. 01828-12712 T.k. 2 eenpersoonsbedden (auping) incl. matrassen. Tel. 01828-11892 Zevenhuizen - Het open toernooi voor senioren is nog maar net achter de rug of het volgende toernooi wordt alweer gespeeld bij de Tennisclub Zevenhuizen. Dit keer gaat het om het Open Jeugd Toernooi, dat van 5 t/m 11 juli georganiseerd wordt. Maar liefst 115 jongens en meisjes van 10 t/m 17 jaar uit Zevenhuizen en regio doen mee aan dit toernooi, iedere dag zijn er van 10.00 tot ca. 20.00 uur wedstrijden gepland en in totaal zijn dat er zo n 165. Er wordt volgens poule-systeem gespeeld in de categorieën jongens enkel/dubbel, meisjes enkel/dubbel (t/m 10 jaar, t/m 12 jaar, t/m 14 jaar, t/m 17 jaar). Zondag 11 juli worden de finales gespeeld en rond 16.00 uur volgt de prijsuitreiking. De wedstrijdcommissie bestaande uit Camiel Hack, Jeroen Kors, Leon van Leeuwen en Truus van Leeuwen, nodigen iedereen van harte uit om een kijkje te komen nemen en/of aan te komen moedigen. Dit toernooi i mede mogelijk dankzij sponsoring. Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 Hazerswoude Dorp GA. Binken Spec.zaak rookart. Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ENVELOP NIET DICHTPLAKKEN A.lf.B. (dan voldoet een postzegel van 70 centh Zevenhuizen: Zaterdag 9 oktober dorpshuis Swanla: 25-jarig bestaan Zanglust m.m.v. Marco Bakker Vrijdag 12 november 20.00 uur dorpshuis Swanla Zeven Muzen Muziekavond voor volwassenen Zaterdag 19 februari 1994 20.15 uur dorpshuis Swanla: toneelgroep Spektakel met een Griekse tragedie. Oud Verlaat Zaterdag 18 september: Loop van Oud Verlaat 16.00 uur. Aanmelden van 1U augustus tot 4 september F. Boeve tel. 010-455 6809 of M. Krijgsman 010-4559 512. Moerkapelle geen opgave Wie activiteiten te melden heeft voor deze agenda, kan ze uitsluitend doorge- ven aan mevrouw G. Beunder, tel. 01802-1733. Het melden van deze activiteiten kan doublures voorkomen. Men neme van het bovenstaande nota!

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4