Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Kinderdag met Rommelmarkt Dino Giancaspero leidt zomercompetitie JBV 1}on ooob faatU Utekt 'ie Foto's in het HART VAT HOLLAND Oostduitse kinderen dolenthousiast Familie berichten Wet Persoonsregistraties Ontwerp-beschikkingen Wet alge mene bepalingen milieuhygiëne ook een gratis kleintje plaatsen??? vul onderstaande bon in! Folder 'Stand van Zaken" pagina 4 Hart van Holland/11 augustus 1993 Oproep: uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Puntenklassement 1993 Jacob Anne van Wijk 1 Gepubliceerde foto's in Hart j van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te I Zevenhuizen, afgehaald I worden a 5.-, Nabestellen kan ook: na betaling van ƒ7.50 kan de foto een week later tot uiterlijk een week na ver schijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Naam: Adres: Plaats: Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle maken inge volge het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de persoonsregistraties bekend dat zij ter inzage hebben gelegd de reglementen van persoonsre gistraties die voor de uitvoering van gemeentelijke taken gebruikt worden en waarvoor een reglementsplicht geldt. Vanaf heden ligt het openbaar register van persoonsregistraties voor iedereen ter inzage op het gemeentehuis. U kunt dit inzien op werkdagen van 08.30 tot 12.00 uur. In het openbaar register vindt U tevens informatie over de wijze waarop door de gemeente invulling wordt gegeven aan de bescherming van de persoonlijke levenssfeer van burgers, bestuurders en medewerkers. Ook kunt U lezen van welke rechten U als geregistreerde gebruik kunt maken en op welke wijze U dit moet doen. Binnen de gemeente worden de volgende persoonsregistraties gebruikt waarvoor op grond van artikel 19 van de Wet persoonsregistraties een reglementsplicht geldt: - Leerplichtregistratie; - Administratie Verordening leerlingenvervoer; - Begraafplaatsadministratie; - Voorbereiding basisadministratie persoonsgegevens; -Verstrekking reisdocumenten; - Verstrekking rijbewijzen; - Verklaringen omtrent het gedrag; - Administratie militaire dienstplicht; - Woonruimtevergunningen; - Inschrijving woningzoekenden; - Uitvoering uitgifte van invalidenparkeerkaarten; - Sociale uitkeringen; - Verklaringen van onvermogen; - Inbewaringstellingen; - Uitvoering Wet Milieubeheer; - Uitvoering Woningwet en Bouwverordening; - Uitvoering regeling geldelijke steun huisvesting gehandicapten; - Heffing, inning en kwijtschelding van gemeentelijke belastingen; - Administratie gemeentegaranties; Indien U wilt weten of van U gegevens in één van deze persoonsregistraties, dan wel in enige andere gemeentelijke registratie opgenomen zijn en U wilt kennis nemen van deze gegevens, dan dient U daartoe een schriftelijk verzoek in te dienen bij burgemeester en wethouders, met vermelding van de registratie waarop uw verzoek betrekking heeft. Zevenhuizen, 29 juli 1993, Burgemeester en wethouders voornoemd, de secretaris, wnd. de burgemeester, l.b., J.J.M. de Bakker. Drs. J.T.M. Brouwer. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 24, tweede lid, onder c„ van de Wet algemene bepalingen milieuhygiëne; maakt bekend dat hij voornemens is op de aanvragen van: M. Groeneveld, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch loonwerkersbedrijf, alsmede grondverzet, gelegen aan het adres Knibbelweg 48 te Zevenhui zen, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omgeving te ondervangen; P. Koene, voor een vergunning ingevolge de Hinderwet voor het oprichten en in werking hebben van een agrarisch bedrijf, gelegen aan het adres Bierhoogtweg 7a te Zevenhuizen, positief te beschikken onder diverse voorwaarden om gevaar, schade of hinder voor de omge ving te ondervangen. De ontwerp-beschikkingen, alsmede de aanvragen en andere terzake zijnde stukken liggen ter secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moer kapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage van donderdag 12 augustus 1993 tot vrijdag 27 augustus 1993, elke werkdag van 08.30 -12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikkingen, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. De aanvragers, alsmede degenen die bezwaren hebben ingebracht naar aanleiding van de aanvragen en een ieder die aantoont dat hij daartoe redelijkerwijs niet in staat is geweest, kunnen tot bovengenoemde datum gemotiveerde schriftelijke bezwaren inbrengen naar aanleiding van de ontwerp-beschikkingen. Degenen die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Een bezwaarschriftdientte worden gericht aan het college van burgemees ter en wethouders. Zevenhuizen, 4 augustus 1993. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, wnd. G.J. Sytsema. Waddinxveen - Op zaterdag 4 septem ber is er weer een grote gecombineerde kinder-en rommelmarktdag, georgani seerd door Stichting Wijkwerk De Zuid- plas. Er worden diverse kinderspelle tjes gehouden, zoals dropraden, schminken, kamertje-verhuur, grab- beljurk en hobby-kramen. Vanaf 9.00 uur kunnen kinderen zich melden bij Het Zuidhonk. Het inschrijfgeld be draagt 1,- per plaatsje. Deze worden toegewezen aan de kinderen, die daar hun verzamelde en/of zelfgemaakte spulletjes kunnen verkopen van 10.00 - 14.00 uur. Tevens worden resultaten van creatieve hobby's getoond. Kinderen die mee willen doen aan de hobbybeurs en deze hobby willen laten zien aan een breed publiek, kunnen een tafel huren. Gedacht wordt aan zelfge maakte poppen, brooddeegwerkjes, sieraden e.d. Kinderen kunnen deelne men als ze zich van tevoren aanmelden bij mevr. De Vries tel. 17889, tussen 30 aug. 3 sept. Zij kan desgewenst infor matie verstrekken over deze Kinder dag. De zomercompetitie van de Jeu de Bou- lesvereniging Waddinxveen duurt nog tot eind augustus. De ene week wordt op zaterdag gespeeld en de andere week op zondag. Alle aanwezige leden kunnen meedoen, middels een wille keurige loting. Er worden 2 wedstrijden gespeeld. Dino Giancaspero voert het klassement aan met 12 gewonnen wed strijden en 54+punten, tweede is Piet vd Made met 11 gewonnen wedstrijden en 84+ punten. Op de derde plaats staat jeugdspeler Krishnan de Jong met 10 gewonnen wedstrijden en 22+punten. Het puntenklassement van de jeu de boulesvereniging waarvoor diverse toernooien en competities meetellen is een totaalklassement waaruit de sterk ste spel van het jaar naar voren moet komen. Dit klassement wordt aange voerd door Norbert Schifferling met 33 punten. Tweede is Dino Giancaspero U deelde met mij de zorgen en het verdriet tijdens de lange ziekte- p periode en na het overlijden van mijn man Uw deelneming in mijn verdriet heeft mij gesterkt en getroost, I waarvoor - mede namens de overige familie - oprechte dank. Uit aller naam: K.A. van Wijk-van der Veen I Zevenhuizen, augustus 1993. De bekende folder "Stand van Zaken" bij de sociale verzekeringen en voorzie ningen, is weer verschenen. In dit half jaarlijkse overzicht staan de nieuwe uitkeringsbedragen en premiepercen tages vermeld. Daarnaast is in de folder een korte omschrijving van de verschil lende sociale verzekeringen en voor zieningen opgenomen. "Stand van Zaken" is een uitgave van de Ministeries van Sociale Zaken en Werk gelegenheid en Welzijn, Volksgezond heid en Cultuur en het Voorlichtings centrum Sociale Verzekering. De folder is schriftelijke te bestellen bij het: Voorlichtingscentrum Sociale Ver zekering, Rhijnspoorplein 1, 1091 GC Amsterdam. zeer mooi Puch macho MT voorvork 70 a molini net gespoten hoog 1200,- 01828-14369 t.k. Brother M-1818 printer 18 naalds nw. prijs 1700,-voor 495,-079-423426 t.k. jonge dwergkonijnen 5,- per stuk 01714- 15321 Hyundai Pony bj 1988 apk 5-94 km 90.000 kleur wit i.z.g.st. 6500,- 01793-2456 t.k. donkerbl. kinderwagen Teutonia drie in één i.z.g.st. 01802-1485 t.k. bl. kinderwagen toebehoren i.z.g.st. 125,- 01793-2628 t.k. grenen tafel 120x75 cm 4 stoelen vr. pr. 150,- na 18 uur: 01793-1985 t.k. moderne stoffen 2+3 zits bank 1 jaar oud zw. salontafel vr. pr. 1300,- 01802-2142 Miranda - vrijdag de 13e een geluksdag' Gefeliciteerd met je verjaardag: een jarige Hendrika C we zullen het tegen niemand vertellen....toch een prettige dag! met 25 en derde Kees de Lange met 20 punten. De rest van de top tien is als- volgt: 4 Piet vd Made 18; 5. Roy Huls kamp 18; 6. Jack v. Leeuwen 16; 7.Robv. Dijken 16; 8. Wouter de Lange 16; 9. Stephan Tabben 16; 10. Toos Tabben 15. Aanstaande zondag gaat een aantal equipes naar Maastricht om mee te doen aan het beroemde Vrijthoftoer- nooi. t.k. gevraagd blokhut (Ixbxh) 3x2x2 m. bellen na 18 uur: 01802-2949 Honda Camino bromfiets 400,- 01728-7656 t.k. vouww. alp. kreuzer sr. incl. grondz. luifel res. wiel 500,-01793-2360 t.k. Talbot Samba LS 1982 apk tot juli 94 01727-14549 t.k. tweepersoons ledikant geheel compl. 1.20 breed 1.90 lang 01828-12659 Gevraagd dwarsfluit merk Yamaha 01793-2157 Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen Dorpsstraat 108 - Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79 Boskoop Heemskerk electra Dorpsstraat 33 - Waddinxveen Holland bv - Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. J Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! X r.ri-rinn»irrTnirilfTnt 4 WStSCAl A 11 O .<r>n Zevenhuizen - De 22 Oostduitse kinderen uit het kindertehuis van Delitzsch die sinds vorige week dinsdag op vakantie zijn in Zevenhuizen, veranderen zichtbaar. Waar dat door komt? door het plezier dat ze hebben, de fijne sfeer, het redelijk goede weer (behalve op maandag de hele middag regen), het schone leefkli maat, de groene omgeving, de schone straten en vooral weinig zorgen. De kinderen krijgen elke dag een heerlijke maaltijd voorgescho teld en bezoeken attracties in Zevenhuizen of de omgeving. Zo mochten ze paardrijden op manege De Zevenkamp, waar ze ontvangen werden door twee opgedofte koetsen, waarin een rondrit naar Oud Verlaat werd gemaakt. Geweldig spannend was de sportmanifestatie die als een zes kamp in Haastrecht werd georganiseerd. Hier logeren 20 Oost duitse kinderen van hetzelfde kindertehuis bij gastgezinnen. Plezier voert de boventoon van het verblijf van de Oostduitse kinderen in Nederland. De groep in Zevenhuizen maakt dezer dagen nog van alles mee, van zeillessen op de Rottemeren, tot een bezoek aan Madurodam, Sealife en Mac Donalds enz.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4