U2| Snelbruiners: Plaatselijk afslanken: SPORTMASSAGE INFRAROOD SAUNA: «5 GRATIS: Nesse 32a IjT AT T\ TT< XT. 19» 20 en 21 augustus Ur Hl IN JJAIjIjIN van ÏO.OO tot 16.00 uur Bewegingsstudio Afslankstudio Zonnestudio a«n 40 lampen 6 gezichtsbruiners incl. bodycooler d.m.v. DIEPTEWARMTE. Kuur van 10 behandelingen ƒ250,: Annelies Vroegop, (rijksgediplomeerd) complete saunagang in 35 min. bie lliftë'- kinderopvang op maandag- woensdag- en vrijdagochtend douchegelegenheid koffie ■LhmWt pagina 12 Hart van Holland/18 augustus 1993 Lid Nederlands Genootschap voor Sportmassage Touch for Health/Edukinesologie therapeute Het systeem van de infrarood sauna is gebaseerd op warmte via lange infrarood stralen. Deze totaal ongevaarlijke straling ervaart u normaal van onze grootste energiebron: de zon. Sauna's staan reeds lange tijd bekend om hun belangrijke therapeutische voordelen. Sauna's verminderen stress, helpen bij het afslanken en ontspannen en versoepelen de spieren. Daarnaast versterken ze de stofwisseling, stimuleren de bloedcirculatie, verzorgen een gezondere huidskleur en trainen hart- en bloedvaten. De infrarood sauna werkt reeds optimaal bij een temperatuur van 40 tot 80 graden Celsius. De straling dringt tot ca. 40 mm. in het lichaam maar de huid ervaart dat als plezierig zonder negatieve verschijnselen. ƒ17,50 per keer. NIEUW GEOPEND: Beter af met Body Culture U bent zuinig op uw body. U wilt alleen het beste. Als u verantwoord aan lichaamsactivering wilt doen kies dan voor Body Culture. Body Culture bewegingsbanken voor: afslanken, spierversteviging, figuurkorrektie, verbeterde bloedcirkulatie, verbeterde souplesse, verbeterde houding en ontspanning. Body Culture is de wereld en natuurlijk ook Nederland stormenderhand aan het veroveren. Deze uit de States overgewaaide methode kreeg de toepasselijke Nederlandse aanduiding 'Bewogen worden'. De kern van de zaak zit bij Body Culture in het feit, dat u bewogen wordt. Body Culture is er voor actievelingen en passievelingen. In onze bewegingsstudio vindt u 6 Bewegingsbanken. Iedere bank brengt een apart deel van uw lichaam automatisch in beweging: benen, heupen, knieën, bekken, wervelkolom, hals- en schouderpartij. Op elke bewegingsbank brengt u 10 minuten door. Een totale cessie van 1 uur op de bewegingsbanken staat gelijk aan 7,5 uur grondgymnastiek. Wat de resultaten betreft heeft Body Culture u heel wat te bieden. Centimeters verdwijnen, verbeterde bloedcirculatie, uw figuur verbeterd, verstarde spieren worden voorzichtig losjes en soepel gemaakt en dat alles ondergaat u allemaal als een heerlijke, ontspannende bezigheid. Een nieuwe kijk Body Culture geeft u een nieuwe kijk op het leven, vanuit een prettige, veilige en vooral comfortabele positie. Tijdens uw hele rondje bewegingsstudio ligt u namelijk heerlijk en relaxed uit te rusten, terwijl u bewogen wordt of actief aan de beweging meedoet. U bepaalt zelf uw tempo Uw lichaam ligt echt niet stil. Daar gebeurt van alles mee. Bijna zonder dat u het zelf merkt. Uw hartcirculatie verbetert door meeraanvoer van zuurstof, de spijsvertering krijgt een zetje en uw gewrichten ondergaan een prettige stimulans. Heel belangrijk is dat uw wervelkolom, doordat u ontspannen ligt, bij dit alles onbelast blijft. Het is trouwens een zalig idee dat u op uw eigen dashboard de bewegingen van iedere bank zelf traploos met een knopje kunt regelen en zodoende wordt het mogelijk de intensiteit van de training zelf te bepalen en de lichaamsbelasting na elke training op te voeren. Maar niet alleen daarom is onze Body Culture Bewegingsstudio zo uniek. Probeer hem maar eens uit. Deskundige begeleiding De intensief opgeleide Body Culture consulent(e) is uitstekend getraind om de dagelijkse gebruikers van deze Bewegingsstudio te adviseren en te begeleiden. Wat moet ik aantrekken? Jogging of trainingspak. Wij adviseren uit hygiënisch oogpunt een handdoek en badstof sokken mee te nemen. De eerste keer is GRATIS Daarna per keer ƒ17,50 Informeer naar ons speciale afslankprogramma. DE ZITVLAKTRAINER Zlli verstevigt zitvlak, heupen en dijbenen, gaat daardoor cellulitis tegen, en geeft deze lichaamsdelen weer vorm. De zich afwisselende bewegingen van het bekken werken oefenend op de wervelkolom. Verder ontstaat er een bijzondere werking op heupen en taille. DE BEENTRAINER beweegt het heupgewricht zonder belasting. Verbeterd en behoud de bewegingsomvang en voorkomt gewrichtsslijtage. Anatomisch gevormde onderbeensteunen verhinderen een verkeerde belasting van de voetgewrichten. De totale heup- en dijbeenspieren worden positief beïnvloed. DE BUIKTRAINER activeert voorzichtig de buik- en dijbeenspieren, verbetert de doorbloeding van het weefsel en verstevigt tegelijkertijd. Bewegingsgebreken worden gecorrigeerd. DE BEEN-BUIK- HEUPTRAINER oefent de heup- en dijbeenspieren, waardoor een verbeterde beweegbaarheid van het heupgewricht onstaat; werkt oefenend op de lendewervels. De buigende beweging van de onderbenen werkt verstevigend op zitvlak en heupen. DE BOVEN- LICHAAMS- TRAINER v masseert voorzichtig de schouder- btTtÖ en nekspieren. Spanningen \J worden verminderd, de T T spankracht van de spieren j verhoogd. DE VITALITEITS- f RAINER geeft d.m.v. vibraties een weldadig gevoel aan het gehele lichaam. Verhoogt de lichaamsdoorbloeding met als gevolg een betere stofwisseling van het weefsel. Werkt ontspannend en herstellend op de spieren. Waddinxveen 01828-30660

Hart van Holland | 1993 | | pagina 12