M "Borgo Antico" ^01802-4095 Jaarmarkt Hazerswoude-dorp 25,26,27 en 28 augustus Foto-wedstrijd JAAP EINDHOVEN veel leesplezier! Volgende week "Jaarmarkt-Special" in Hart van Holland! vanaf 20 augustus 16e jaargang nummer 524 18 augustus 1993 Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk A makelaardij o.g. Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 NVM Zevenhuizen - Moerkapelle - Nieuwerkerk a/d IJssel Italiaans Restaurant Dorpsstraat 63, Zevenhuizen AUTOBEDRIJF verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ®01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Oude gereedschappen en landbouwvoertuigen en nog veel meer.... Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbar. Deze week in Zevenhuizen/Moerkapelle: Israël-reis-verslag van Wilfred vd Wiel Dan's Paintball Center Kinderfeest Rijnwoude: Thema-avond PvdA "Het Groene Hart" Indianenweek Nieuwe oufit selectie v.v. Bernardus - Waddinxveen: Speurtocht naar Oud-Waddinxveen Geschiedenis van de Waddinxveense industrie i Boskoop: Bodycare Natasja geopend Tentweek Mendelweg Standhouders die willen adverteren kunnen bellen: 01802-2289 h ovens Oogstfeest-Braderie in Zevenhuizen kleding en huisraad e.d. Bij de Gereformeerde kerk is het plein ingeruimd voor de jeugd. Hier is een kinderrommelmarkt en is er een programma voor de kleintjes. En de liefhebbers van oude motorfietsen, kunnen ook hun hart ophalen op de braderie, want Willem Boode belooft er heel wat te laten zien.. wie interesse heeft in oude gereed schappen, kan zaterdag 4 september veel zien. Piet Anker, een gedreven hobbyist heeft wel 3000 stuks ge reedschap in z'n bezit. Niet alleen op het gebied van de landbouw en de tuinderij, maar ook gereedschap uit vervlogen tijden die de smid gebruik te, de timmerman, de kleermaker, de hoedenmaker en zelfs instrumenten van de huisarts. Bij dit oogstfeest ligt het accent van de gereedschappen zoals die in de landbouw werden ge bruikt. Zoals b.v. koeienschoenen, een kalverwin, hoornvormen, op de hoornen van de stier in een bepaalde vorm te laten groeien, mollenklem- men, vallen om ratten en bunzings te vangen en een waterbeul. Houten eggen, een kafmolen, maar voor de liefhebbers ook een draaibank uit 1910. Schitterende spullen, techni sche hoogstandjes van weleer. Zevenhuizen - Zevenhuizen staat op 4 september in het teken van de land bouw uit vroeger tijden en allerlei activiteiten in Country- en Western stijl. Naast de tentoonstelling van de oude landbouwtractoren en andere oude landbouwmachines krijgt nu ook het programma op het dorsplein steeds meer vorm. Passend in het thema van het oogstfeest zal dit allemaal in Western- en Country stijl gebeuren. Vanaf 12.00 uur zal gedurende de middag, op muziek van de band de "Windfall" een aantal optredens van de "Nord Hall Country Dancers" smaakmaker zijn. De Zevenhuizense volleybalvereni ging zal in Country-en Westernstijl de bar en entourage verzorgen. Zoals al jaren gebruikelijk was men actief met het Rad van Avontuur, maar nu is men actief met 'boksen op een lucht kussen'; 'boksen met hele grote handschoenen, het zgn. 'fun-boxen'. Het straatorkest van "De Kleine Trompetter",is net als de steltlopers, actief tussen de kramen waar van alles te zien en te koop is. Op het kerkplein van de Hervormde dorpskerk wordt een rommelmarkt gehouden waarvan de opbrengst be stemd is voor het restauratiefonds van de kerk. De rommelmarkt heeft o.a. kristal, plateel, speelgoed, oude Stuur uw leukste vakantie-foto in, en ding mee naar fraaie prijzen!!! De inzending sluit op 21 augustus a.s. Vermeld uw naam op de achterzijde van de foto en laat de foto eventueel vergezeld gaan van een korte omschrij ving. Wie de foto geretourneerd wil hebben, dient een voldoende gefran keerde, aan zichzelf gerichte, envelop in te sluiten. Adres: Hart van Holland - Postbus 85 - 2760 AB Zevenhuizen. Een impressie uit vroeger jaren.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1