Familieberichten Kinderfeest Zevenhuizen Politieberichten IJöH VOO* CjM&Xi Ulektfi Tarzan.... meer dan gymnastiek alleen Racing Team Scholten Foto's in het HART VAN HOLLAND Postduivenvlucht uit Duffel De jeugdbrandweer op fietskamp SLllen bedankt voor de overweldigende belangstelling bij ons 50 jarig huwelijk 15am. Stuurman Borstvoeding., natuurlijk Rommelmarktnieuws Ooievaarstocht Oud papier Nessevliet pagina 4 Hart van Holland/18 augustus 1993 Auto in de greppel •Schennispleger aangehouden* Diefstal snorfiets Diefstal aanhangwagen Onverzekerde bromfiets Diefstal van een opvallende kinderfiets uitsluitend voor particulieren - max. 4 regels plaats in elk vakje één letter of leesteken tussen twee woorden één vakje open laten! Naam: Adres: Plaats: Voorlichting aan zwangeren over borstvoeding en zieken huisbevalling Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenbuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: nè betaling van ƒ7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een week na ver schijning}. Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. vj Etampes Ook in Zevenhuizen was het thema van het Kindervakontiefeest dat twee dagen duurde in en om de Hervormde kerk, "Hé ga je mee?!" Ruim 200 kinderen genoten van Bijbelse verhalen, speurtocht met tal van ludieke opdrachten, knutselen en sport en spel. Hierbij was de inzet van veel vrijwilligers onontbeerlijk. Een automobilist zag in de nacht van dinsdag op woensdag een personen auto op de kop in een greppel liggen. Gelukkig stopte de man en vond in de auto de ernstig gewonde bestuurster. De man heeft zich in afwachting van de komst van de politie en ambulance over het slachtoffer opgevangen. Het slachtoffer werd met verwondingen aan o.a. haar gelaat en borstkas overge bracht naar het ziekenhuis. Uit onder zoek bleek dat de bestuurster was uit geweken voor een overstekende haas. Degene die ter plaatse zo kordaat heeft opgetreden moest later bij de politie aangifte doen van vermissing van zijn portefeuille welke hij tijdens de hulp verlening verloren had. Mogelijk heeft iemand deze portefeuille gevonden... Op de Huysmansweg werd een me vrouw geconfonteerd met een man die het nodig vond zijn geslachtsdelen aan haar te tonen. Na het inschakelen van de politie kon de man aangehouden worden. Het betrof een inwoner uit de gemeente Rotterdam welke al eerder voor dit soort feiten met de politie in aanraking is geweest. Tegen de man is proces verbaal opgemaakt. Vanaf het terrein van discotheek La Baraque werd een snorfiets gestolen. Vanaf een erf op de Molenviergang werd een aanghangwagen gestolen. Het betrof hier een 1-assige aanhang wagen, merk Saris, kleur grijs met brui ne schotten. Op de Tweemanspolder reed een be stuurder van een bromfiets zonder helm op het toeristisch fietspad. Bij controle bleek de bromfiets tevens niet verzekerd te zijn. Derhalve werd de bromfiets in beslag genomen. Vanaf het voetbalterrein, de ingang Le liestraat, werd een kinderfiets wegge nomen. De fiets, mint groen frame, lila spatborden was voorzien van de naam van de eigenaresse 'JOICE' in zilverkleurige letters. De fiets stond niet op slot. Mogelijk weet iemand waar de fiets is gebleven... t.k. bruynzeel keuken linnenmotief met gr. licht eiken werktop 01820-27077 t.k. gevraagd surfpak damesmt. 36-40, afritsbare mouwen lange pijpen 01828-15445 Ventilatorkachel 25,-; grote metalen teil 7,50; sierbordhouder voor 4 st. 5,- 01828-14414 t.k. tweepers. eiken ledikant 1.40 br. 200 I. 3 drs. kast 2 nachtk. 01727-16276 t.k. i.z.g.st. gasfornuis turbo hete luchtoven 01727-13877 Inleveren bij, of opsturen naar: HART VAN HOLLAND Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen, of inleveren bij: Bac mode - Dorpsstraat 1 Moerkapelle De Bouwhof Bleiswijkseweg 11 Zoetermeer Van Oosterom Schoenen - Dorpsstraat 108 - Hazerswoude Dorp G.A. Binken Spec.zaak rookart. - Reijerskoop 79-Boskoop Heemskerk electra - Dorpsstraat 33 Waddinxveen Holland bv Da Costasingel 4 Hazerswoude-Rijndijk De redaktie behoudt zich het recht voor, kleintjes voor plaatsing in Hart van Holland te weigeren. Maximaal één bon per gezin! Kleintjes per fax of telefoon worden geweigerd!! ^ENVELOP N/ETDICHTPLAKKEN A.U.B. (dan voldoet een postzegel van 70 centh t.k. Tomos dames brommer 7 jaar oud t.e.a.b. 01727-16548 t.k. 3 TL balken 120 cm 10,- p. st. Thorens draaitafel TD 160 75,- 01727-15834 t.k. witte luxaflex 1.50 breed 2.00 lang 01727- 15105 t.k. voetbalschoenen maat 37 en 38 25,- p paar z.g.a.n. 01727-16068 t.k. hoogslaper massief grenen incl. buro en onderkast i.z.g.st. 01727-15769 t.k. aardrijkskundeboek voor SWS W'veen leerjaar 1 t/m 3 25,- 01727-15288 Moerkapelle - Gymnastiekvereniging Tarzan te Moerkapelle biedt een scala aan mogelijkheden variërend van jazz- dansen, aerobic-dance en moeder-en peutergymnastiek staan eveneens op het lesrooster. Voor iedereen is er wel een gezellig uur te vinden. Onder deskundige leiding komen kinderen en volwassenen: da mes of heren, één of meerdere malen per week bij elkaar om te trainen, wat een gezellige en gezonde bezigheid is. Er zijn groepen die alleen voor de toe stellen, zoals balk, brug of lange mat komen. Andere groepen houden van het springwerk op trampoline of kast. Weer andere groepen houden hele maal niet van toestelgym en komen voor grondgymnastiek, maar ook daar in zijn eindeloze variaties, wie niet zo van gymnastiek houdt, maar toch aan lichaamsbeweging wil doen, kan eens aan sport op muziek denken. Jazzdansen en aerobic-dance zijn momenteel erg populair. Informatie over lestijden kan men in winnen bij Pamela Koorevaar tel. 01793-2777 of Lenie van 't Wout tel. 2447. Binnenkort geven het Groene Hart zie kenhuis en La Leche League weer een informatieavond voor aanstaande ouders met als onderwerp: de borst voeding, voorbereiding en het goed aanleggen van de baby, alsmede de zie kenhuisbevalling en een videopresen tatie van de kraamafdeling en verloska mers als afsluiting. Alle ziekenhuisbevallingen vinden plaats op de Bleulandlokatie. Woensdag 8 september wordt de avond in het Bleulandziekenhuis ge houden om 19.30 uur. Inlichtingen 01820-66324. Zevenhuizen - Voor de rommelmarkt, die tijdens de braderie op 4 september a.s. wordt gehouden, kunnen nog steeds spullen worden afgegeven en wel op zaterdag 28 augustus a.s. tussen 9.00-12.00 uur in het Hervormd Cen trum Dorpsstraat 156. Wie z'n spullen eerder kwijt wil, kan met een van de volgende telefoonnummers contact opnemen 01802-1436: fam. Schotte of 1439 fam. Visser. Grote spullen, meubi lair e.d. kan men, desgewenst vooraf, zelf brengen bij de familie Schipper aan de Bredeweg 14, tel. 1393 (aan de Wad- dinxveense kant). Volgende week volgt weer een bericht. Zevenhuizen - Tourclub Zevenhuizen '80 houdt op 11 september de Ooie vaarstocht die o.a. door Oudewater gaat. Zevenhuizen - In Oud Verlaat wordt a.s. vrijdag en zaterdag, weer een oud pa pieractie gehouden door de chr. basis school "De Nessevliet". Papier kan in de containers worden geplaatst. Zevenhuizen - Vorig weekend werd de 7e ronde van het Nederlands kam pioenschap voor wegraces op het cir cuit van Assen gehouden. Na het goede resultaat van Racing Team Scholten in de vorige wedstrijd waren de coureurs Karl van Tilburg en Harold Scholten zeer gebrand om weer in de punten te rijden. Na een zeer goede trainingsuit slag waarbij Scholten op de 7e plaats kwam, ging het duo mom 11.30 uur van start. Er was veel publiek doordat o.a. Zeelenberg en de gebroeders Vd Goor- bergh in de kwartliter klasse en Spaan in de 125 cc aan de start zouden ver schijnen. Harold Scholten vertrok van de 2e startrij en Karl van Tilburg van de 4e startrij voor de wedstrijd in de SS400. Beiden hadden dit keer een goe de start, maar werden in de drukte van de eerste bocht wat naar achteren gere den. Zo kwam Scholten als 12e door na de eerste ronde en Van Tilburg als 23e. Het lukte Van Tilburg om zich van het groepje los te maken en reed drie ron den als 19e door naar het groepje voor hem. Hij ging in de wedstrijd tot het uiterste en was hierdoor bijna twee maal zijn motor kwijt. In de G.T. bocht kwam het zelfs tot een botsing, maar gelukkig wist hij de grip op zijn motorte behouden. Na deze spectaculaire actie reed Van Tilburg de finish over op een 15e plaats. Doordat de nummer 10 van de wedstrijd 1 minuut straftijd had ge kregen steeg hij naar de 14e plaats, wat hem 2 punten voor het kampioenschap opleverde. In de wedstrijd verbeterde Van Tilburg zijn persoonlijke record tijd door een snelle ronde van 1.37.48te rijden. Karl steeg nu naar de 24 e plaats bij het Ned.kampioenschap. Harold Scholten was minder gelukkig. Hij kwam als 12e door, reed zich naar, voren haalde 1.35.53 in de 5e ronde (goed voor een 5e plaats), maar kwam ten val via een high-slider. Dit gebeurde nadat hij nummer 4 van de wedstrijd eruit remde in de nationale bocht en z'n gas te vroeg opzette. Hierdoor gleed zijn achterband weg. Gelukkig viel de schade aan rijder en motor mee. Over drie weken hoopt Scholten weer aan de start voor de wedstrijd op het stratencircuit van Tolbert te verschij nen. Door zijn val zakte Scholten naar een 11e plaats in de stand voor het Nederlands kampioenschap. Zevenhuizen - 709 duiven van De Storm- vliegers vlogen 102 km vanuit Duffel waar ze om 8.45 uur zaterdag jl. gelost werden. Er vielen 177 prijzen. Na het lossen vlogen de duiven met een zuidoostenwind, waarbij één duif de snelheid van 1387.218 m.p. min. vloog. J. Hoevelaken 1; J. v. Leeuwen 2; M.T. Heemsbergen 3, 9, 22; Wim en Coby 4, 10; J.S. Heijkoop 5,17, 21; S.E. Duursma 6, 23; Joh. Stofberg 7,12; Cees en Bert 8; P.D. v. Kranenburg 11; C. v.d. Graaf 13, 14; M. Strijdhorst 15, 16; D.C. den Her tog 8; B. Hertog 19; C. Zweere 24; Ruud Brands 25. De jonge duiven van De stormvliegers werden om 7.00 uur gelost en vlogen vanuit Etampes met een zuidoosten wind. In concours 561 duiven, waarvan er 140 in de prijzen vielen. De afstand bedroeg 434 km. De snelheid van de eerste duif bedroeg 1194.744 m.p.min. D.C. Brem 1; Wim en Coby 2,6,9,12,13. 15, 18, 23, 25; J.S. Heijkoop 3, 7, 14,19; Ton en Ank 4,8; C. Zweere 5,10,11: Joh. Stofberg 16, 17; C. v.d. Graaf 20; D.C. Brem 21, 22; D.C. den Hertog 24. Zwaan en de verjaardag van Gert-Jan gevierd werd. 's Nachts was er een dropping om klok ke twaalf, waarbij de groep om ca. 2.00 uur terug was. De hamburgers en frikadellen waren nog warm. Dat de jongelui de volgende morgen, na enkele uurtjes slaap, best nog een beetje vermoeid op de fiets stapten richting Zuidwolde, is niet ver wonderlijk. Ook nu was het weer wis selvallig, maar de tocht mooi en onder; weg weer een stop met braderie, don derdagavond was spelletjesavond Vrijdag was de laatste fietstocht rich ting Ruinen. Henk en Leon stonden on derweg weer klaar met koffie. Omdat a fietstocht niet zo lang was, kon er s middags, na terugkomst, weer ge zwommen worden. De overgebleven toetjes lieten de jongeren zich later op de avond goed smaken, terwijl 0' avond ook van de kamperende meisje afscheid genomen werd. Om negen uur zaterdagmorgen ware de spullen ingepakt en kwamen lo Teunie en Wim en Coby v.d. Zwani Moerkapelle - In de eerste week van augustus ging de jeugdbrandweer van Moerkapelle kamperen in twee grote legertenten in Hoogeveen. Deze week werd vanaf dinsdag fietsend doorge bracht.. De weersomstandigheden waren deze morgen slecht, er moest aan de tenten worden gehangen om ze de lucht niet in te laten vliegen op die eerste zaterdag van augustus. Ton van Helden bleek hierin sterk. Gelukkig werd het weer van lieverlede beter en werd er die eerste avond ge kookt door kok Gert-Jan. Maandag werd er gezwommen in een subtro pisch zwemparadijs terwijl 's avonds de maaltijd in de kantine werd genut tigd. Gezellig was het met de meisjes, maar die moesten om 11 uur 's avonds weg. De Moerkapelse jeugdbrandweer genoot op de late avond van hambur gers en frikadellen en lag tot halverwe ge de nacht dubbel van de lach om de moppen van Leon Hertog. Dinsdag op de fiets naar Westerbork met een pauze onderweg, want Cees kwam met de brandweerauto drinken brengen. Met portofoons werd er met hem contact gehouden zodat hij wist waar de groep zich bevond. De hondenshow op de camping trok veel bekijks en woensdag was de fiets tocht richting Elim, met net als de dag ervoor, onderweg een braderie. Bij een stempelpost werd deelgenomen aan een Karaoke-show, die middag was de fietstocht vroeg afgelopen zodat er deelgenomen kon worden aan activitei ten in de recreatietent en met Jan en I tUlllt 1 TT 1111 v_i i jj bagage en fietsen ophalen. De lefl van de jeugdbrandweer werden, net a op de heenreis, in de brandweerwag vervoerd. Thuis moesten dedruipn'1 tenten nog uitgehangen worden en spullen opgeruimd worden m brandweergarage. Maar dat het een 'tof' fietskamp 8 weest was, daarover was iedereen eens... ii Men Er klonk dank aan Ton van He1 j Henk Hertog, Leon Hertog, maar voo aan het adres van Cees Fijan.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 4