Natte afsluiting van regenachtig zomerseizoen Dameskoor "Vox Jubilans" Ook dit behoorde bij Gemeentedag Hallo Waddinxveen Coenecooploop JAAP EINDHOVEN veel leesplezier! Marco Bakker bij jubileum concert Zanglust Advocatenspreekmiddag in Zevenhuizen Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk AUTOBEDRIJF verkoop - reparatie - schadetaxatie - A.P.K. gespecialiseerd in Nissan (o.a. Patrol 4x4) ®01802-1155/3270- Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Dit zijn bestuursleden en initiatiefnemers van de heropening van zwembad "De Hazelaar" v.l.n.r. zittend: Fons Kok en Jan Slappendel. Ie rij Marti Jager, Anja van Wieringen, Dirk v.d. Leden, Gertrud Wille, Karin van Tol en Marijke van Zanten (als clownAchter: voorzitter, Joost Schoonwater. In tien weken tienduizend bezoekers! Hazerswoude-dorp - Dat Hazers- woude achter het behoud van zwembad "De Hazelaar" stond is de afgelopen zomer gebleken. Wat leefde men mee met het wel en wee van handtekeningactie tot realisa tie van de heropening. Vele vrijwil ligers staken de handen uit de mou wen, velen trokken hun portemon nee en vrijwel iedereen had dezelf deovertuiging: 'Zwembad De Haze laar moet weer open'. Wat weinigen echt voor mogelijk hadden gehouden gebeurde: het bad werd heropend, dankzij een - krachtdadig bestuursoptreden van j de nieuwe Stichting Zwembad De Hazelaar. Hoewel het gemeentebe stuur de zwembadzaken nog op een rijtje moet zetten, doch tijdelijk 'groen licht' gaf, heeft dit bestuur met een aantal initiatiefnemers, de moed en de durf gehad om het voortouw te nemen. Zij zijn allen, die op welke wijze dan ook hun steentje bijdroegen aan het welslagen van de renovatie van het zwembad en daarna de vrijwilligers die toezicht hielden en pro Deo hulp boden, zeer erkentelijk. Dat kwam ook zaterdag jl. tot uiting, tijdens de 'open-dag' die de afsluiting vormde van het toch wel natte zo merseizoen. Ook deze laatste zaterdagmiddag van september was, na een aantal dagen fraai nazomers weer, regen achtig en guur. Dat weerhield de tien tallen kinderen en volwassenen er niet van om naar De Hazelaar te komen, waar ze met tal van activi teiten werden vermaakt. In een grote tent was een gezellig koffie- theeterras gemaakt. Ballonnen verhoogden de feestvreugde om het geslaagde seizoen: in tien we ken maar liefst tienduizend bezoe kers en 350 abonnementen ver kocht! De demonstratie van eerste hulp, ofwel reddend zwemmen, was let terlijk en figuurlijk nat, maar toon den aan dat toezicht door mensen die in nood verkerende zwemmers van de verdrinkingsdood kunnen redden, van levensbelang is. Deze week in Zevenhuizen/Moerkapelle: Gouden bruidsparen.... Jubileum Tennisclub Boelhuis op 6 november Filatelie-avond Rijnwoude: Gemeentesecretaris H. Blom jubileert... Roemenië-actie Benthuizen ECB jubileert... Verkoop-expositie voor Rooie Wip Waddinxveen: Concordia-concert Nieuw bestuur Kreater Hardlopen voor goede doelen.... Boskoop: Politieberichten Nieuws atelier VVV Boskoop en nog veel meer.... Zevenhuizen - Na de zomervakantie heeft het Dameskoor Vox Jubilans twee optredens verzorgd, op 15en21 september, resp. in het Reumacen trum in Rotterdam en in Huize Beu- kenstein in Driebergen. Beide keren met veel succes, wat mede kwam door de inzet van leden en dirigent, als ook door de liedkeuze. In oktober heeft het koor weer een optreden en gaat zich daarna toeleg gen op het kerstrepertoire. Belangstellende dames, die van zin gen houden, worden uitgenodigd een repetitie bij te wonen in het clubge bouw van "De Stormvliegers" aan de Zuidplasweg. Hier wordt op maandagavond weke lijks van 20.00 tot 22.00 uur gezongen. Zevenhuizen-Op 9 oktober orga niseert de gemengde zangvereni ging Zanglust tg.v. haar 25 jarig bestaan, een jubileumconcert. Medewerking wordt verleend door het Rotterdamse Dockyard Mannekoor en de bekende Marco Bakker. Zowel Zanglust ais het mannekoor staan onder leiding van dirigente mevrouw A de Vlie ger, terwijl de heer Adriaan Ver hoef het geheel op de piano zai begeleiden. Het concert zal ge houden worden in de kleine sportzaal (de Zuidplashal) van dorpshuis Swan la te Zevenhui zen. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de leden; Dorpshuls Swan la tel. 01802-1989 en op Wethouder Kreftiaan 6 tel. 01802-2219 Kennisgeving Alleen op afspraak Rietbergen, Righarts de Haij advocaten in de persoon van Mr Drs. Gerard van der Wende houden per 5 oktober a.s. wekelijks spreekmiddag in het Hervormd Centrum (achter het postkantoor) te Zevenhuizen. Bel voor een afspraak 010-4111280 Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Goudsesingel 184 - 3011 KD Rotterdam - 010-4111280 In Waddinxveen werd de Gemeentedag opgeluisterd met brandweerdemonstra ties. O.a. eerste hulp bij auto-ongelukken waarbij mensen uit een autowrak moeten worden bevrijd, alsmede duikdemonstraties in de Gouwe. De jeugd ontfermde zich over de restanten auto 's en leefde zich heerlijk uit. Waddinxveen - De regen bleek gelukkig geen spelbreker jl. zaterdag, toen in Waddinxveen de manifestatie 'Hallo Waddinxveen' gehouden werd. Dit kleur rijke festival waarop tal van organisatie zich presenteerden, waaronder Vluchtelingenwerk Waddinxveen en allochtonen met allerlei kraampjes, was een groot succes. Muzikaal hoogtepunt van het festival waren de twee optredens van de Pan African Cultural Group. Waddinxveen - Maar liefst 727 atleten liepen in de druilerige regen de Coenecooploop jl. zaterdag. Een sportieve happening georganiseerd door schaatsclub De Gouwestreek. Bij de veteranen werd George van Gorkum eerste met een tijd van 32.10. Tweede werd Bram van Dijk die 32.35 scoorde, terwijl Gouwenaar Bert Koppedraaier een tijd van 32.52 neerzette. De seniorenloop werd door Keniaan Reuben Chesang in 28.43 gewonnen. Bij de dames werd Marjan Freriks eerste in 34.36 en Ineke Vis tweede in 35.10. Jan de Jong van AV'47 werd eerste op de 21 kilometer in 111.58 De 15 kilometerloop werd gewonnen door Hans Boere (Antilope) in 52.39. 16e jaargang nummer 530 29 september 1993 Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. "r'9c- W0&.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1