Motorrijden is "in" Puzzelactie Vereniging Molenvrienden Bijschool unwoude VD.i f FR.J.VD.JAGT&Zfl. De wereld van vandaag en de Bijbel AANBIEDING 079-415289 Autoservice Y\ autobekleding meubelen caravan kussens W komplete interieurs GRITSTRALEN ONTROESTEN VAN DEN BERG/HOFMAN B.V. Mooie zijden boeketjes in vrolijke kleuren m r\ f van ƒ12,95 voor J/,95 I Hart van Holland/27 oktober 1993 pagina 19 VOOR AUTO-MOTOR- EN BROMFIETS Bel voor informatie of een afspraak: Ad Bremmer - Dorpsstraat 126 - Benthuizen J ERKEND BOVAG-LID EN APK-KEURINGSSTATION bel voor een afspraak: 01802-1021 Lange Zijde 9a, 2761 AV Zevenhuizen. APK - GR A TIS BIJ GROTE BEURT! de RAI in Amsterdam de MotoRAI je motorfanaten tegen. Ze bekijken. de moderne manier van Bijna overal voor geschikt Voor auto's en vrachtauto's, maar óók voor melkbus tot trailer en boot AUTOSCHADEBEDRIJF Kruisweg 108 - 2665 HD Bleiswijk - Tel. 01793-1423 Wij zijn óók zaterdags van 8.00-12.00 uur geopend voor vrijblijvende prijsopgave. Voor het vakkundig stofferen van Bermweg22 Zevenhuizen Tel. 01803-12806 Deze week wordt in gehouden. Daar kom betasten en bewonderen de nieuwste modellen motors in de meest vreemde houdingen. Het komt niet zelden voor als je daar een motorliefhebber op z'n hurken aantreft: geen detail ontgaat hem. Dat is ook zo bij Safe Motors in Zoetermeer. Het is een genoegen om de motorliefhebbers in die nieuwe zaak gade te slaan. Wat de MotoRAI betreft: Safe Motors zal daar als dealerbedrijf geen standhouder zijn. Wel zullen de importeurs van motoren de nieuwste modellen, met toeters en bellen, tonen aan een bijzonder geïnteresseerd publiek. Dat publiek bestaat uit alle leeftijdscategorieën, maar met name de veertiger/vijftiger zal overwegen zijn huidige motor in te ruilen of er één aan te schaffen. Zij die in de Randstad wonen kunnen daarvoor naar de nieuwe vestiging van Safe Motors in Zoetermeer, waar vrijwel alle merken motors verkocht worden. Een motorwarenhuis dat gevestigd is op het bedrijfsterrein dat men passeert als men van Zoetermeer naar Pijnacker rijdt. "Tweede verkeerslicht links op de hoek en duidelijk zichtbaar", zo valt te constateren. Waarom kiezen zo velen voor de aanschaf van een motor? Toon Sparreboom, directeur van Safe Motors Zoetermeer: "Motor rijden is 'in'. In de autobranche gaat het wat minder, maar de motorverkoop stijgt. Het leger motorrijders blijft maar groeien. Voor velen is het een oude jeugddroom die ze nu kunnen verwezenlijken omdat het op hun leeftijd financieel realiseerbaar is een motor- meestal naast de auto- aan te schaffen. Het is voornamelijk de generatie die zich in de jaren zestig alternatief gedroeg. Het is de categorie die als luxe geen tweede huis of boot koopt, maar een motorfiets. De auto wordt doorgaans gebruikt om zich bij slechte weersomstandigheden te verplaatsen, terwijl de motor voor het plezierrijden is. Overigens komt het woon-werkverkeer per motor, ook steeds meer in zwang vanwege het omzeilen van de files. Alleen met glad weer ben je kwetsbaarder op de weg". Sparreboom is zelf al vele jaren actief motorrijder. Hij is eigenaar van een Honda ST 1100. "Ik rijd dagelijks heen en weer vanuit Schiedam, echter ben ik meestal op de auto aangewezen omdat ik altijd spullen mee moet nemen. Overigens mag ik ook graag fietsen, een afstand van on geveer drie kwartier". Hoofdprijs waardecheque van vijfduizend gulden Vanaf volgende week verschijnt er acht weken lang een puzzel van de Vereniging Molenvrienden Rotteme- rengebied. Deze vereniging is zeer actief bezig met het werven van leden onder particulieren en sponsors onder bedrijven om met name de molens van de Zevenhuizense Molenviergang 'draaiende' te hou den. Immers de subsidiekraan van de overheid dreigt geheel te worden dichtgedraaid. Daardoor kan er niet voldoende onderhoud plaatsvinden om de molens in stand te houden. Met deze puzzelactie hoopt de Vereniging Molenvrienden van het Rottemerengebied op uitbreiding van het contribuantenbestand. Voorwaarde voor deelname aan de puzzelactie is het lidmaatschap van de Vereniging Molenvrienden. Men kan lid worden door minimaal 20 gulden over te maken op bank rekening 3750.74.449 (giro van de Rabobank 298069) t.g.v. de Vereniging Molenvrienden Rotteme rengebied, Postbus 105, 2760 AC Zevenhuizen, of door 20 gulden in contanten, een ingevulde giro- betaal-kaart of Eurocheque in één van de bekende Hart- van Holland brievenbussen te deponeren, ledereen die lid wordt ontvangt bovendien vier prentbriefkaarten van aquarellen van de molens. Puzzelactie Wat de puzzelactie betreft: Wekelijks wordt een prijs van honderd gulden onder de goede inzenders verloot. Nadat na acht weken de slagzin bekend is, kan men deze opzenden en meedingen naar de hoofdprijs. Deze bestaat uit een waardecheque van 5000 gulden© die te besteden is bij Keukencentrum (ook badkamers) te Waddinxveen. r// /J/r/v/tssi (j" .f/Krst/rs^ bloemen <5 planten zijden bomen en planten exclusieve zijden boeketten gifts potterie etc. Moerkapelle - De evangelisatiecom missie van de Hervormde Gemeente te Moerkapelle organiseert een korte 'cursus' verdeeld over een zestal avonden, waarin uiteen zal worden gezet wat de kern van de Bijbelse boodschap is. Op verzoek wordt een programma toegezonden. Inl. tel. 01793-2606/2317. Wegens omst. Groendalerpap 5 maanden lief voor kind en katten kan alleen zijn. f.400,—. 01727-10574 T.k. eethoek, salontagel, dressoir, vitrinekast i.z.g.st. vr.pr. f.2.000,-. 01828-32576 Te koop gevraagd Een spacentrifuge. 01728-9534 T.k. gevr. eetkamertafel, donker eiken 6 tot 8 pers. evt. ruilen kleiner 01727-10143 Te koop kai CD speler type M512B nieuwe in de doos f. 350,—. Tel. 01727-12647 na 18.00 uur. Te koop Volvo 340 L 5 deurs bj. 1983 APK tot 03-'94 vr.prijs. f.2000,—. Tel. 01714-12625 T.k. wit TV/Videomeubel verrijdbaar f. 60,—. Vouwbed 2-6-An f. 50,—. Tel 01728-7120 Te koop bankstel grijs leer drie-zits en twee fauteuils f. 500,— Tel. 01728-9286 T.k. 2 CV-platen, 1 D4 bb 91 x 63 f. 45,— en 1 x 3 dubb. 18 x 51 f. 35,—. Tel. 01714-15195 Te koop Engelse kinderwagen blauw/wit verenkussen tel. 01828-11429 f. 150,— [(zolang de voorraad strekt) en voor iedere bezoeker een gratis kopje koffie voorheen Bloemsierkunst Sol Noordelijke Dwarsweg 86 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1593 ,v£U*c T.k. wit ski-pak mt. 74/80 borg gevoerd met bontrand f.25,—Tel. 01714-12216 T.k Zaanse klok, Moulinex 2 kops koffie app. Tel. 01714-12371 T.k. Witte koelvrieskast z.g.a.n. Indesit f.300,—. Tel. 01714-16398 Marian, heel veel succes met je nieuwe baan groetjes kwekerij T.k. combi kinderwagen, box +verstelbare bodeme. bad standaar. Tel. 01728-7293 T.k. wandmeubel Alp. wit met vitrinekast en TV-kast f.975 - in. pr. st. 01714-16691 Te koop gevraagd: Vrieskist/kast van ca. 100-250 liter Tel. 01828-19366 iiwxm Onderhoud, Verkoop, inruil, financiering van motors De nieuwe vestiging van Safe Motors in Zoetermeer is er één die op de regio gericht is. "Met de opening van Safe Motors Zoetermeer is er voor de randstad en het verdere westen van Nederland een ideale spreiding ontstaan, met één zaak in Rotterdam, één in Zoetermeer en een vestiging in Amsterdam. Hoewel de motorrijder best bereid is wat kilometers te rijden om bij zijn favoriete dealer te komen, is het natuurlijk toch beter als er een Safe Motors-vestiging in de buurt is. Keuze van de vestigings plaats Zoetermeer was tevens aanleiding om de zaak in Schiedam te sluiten en deze te verhuizen naar Zoetermeer". Dat zegt president directeur van Euro Motorcycles Group NV, de heer Jos Bosman, waaronder Safe Motors Zoetermeer B.V., als één van de negen retail-vestigingen, ressor teert. Fraai gebouw De nieuwe vestiging in Zoetermeer mag zonder overdrijving één van de mooiste motorzaken van Nederland genoemd worden, het gebouw heeft een halfronde vorm, met op de begane grond een showroom van bijna 1000 m2 waarvan de vide de indruk van ruimte nog versterkt. Op de eerste verdieping bevindt zich een galerij die eveneens als show room is ingericht en die overgaat in een ruime kledingshop van ca. 300 m2. op de beneden-verdieping is er een ruime werk-plaats, met quick- service en wasplaats, een onder delen-magazijn en een verkoop ruimte voor acces-soires. De totale grondoppervlakte van Safe Motors Zoetermeer B.V. is 2835 m2, waarvan 1936 m2 bebouwd is. Bekend gezicht Directeur van de Zoetermeerse vestiging is de 44-jarige Toon Spar reboom uit Schiedam. Deze heeft al 24 jaar ervaring in de motorbranche. Ca 20 jaar hiervan is hij eigenaar ge weest van een motorzaak in Schie dam, die hij enkele jaren geleden verkocht aan de voormelde E.M.G. Dit werd de Schiedamse vestiging van Safe Motors, die echter uit z'n jasje groeide en naar Zoetermeer verhuisde. Sparreboom: "In de motorbranche is het belangrijk dat je kennis in huis hebt. Je moet de klanten helpen met verstand van zaken. Daarom zijn alle medewerkers van de Schiedamse vestiging meeverhuisd naar Zoeter meer". Eigen werkplaats met deskundige mensen De nieuwe, op 24 september geopen de vestiging van Safe Motors in Zoetermeer, telt 24 medewerkers. Tien werken er in de werkplaats, waarvan acht monteurs en een chef plus een receptionist. De overigen zijn verkopers of hebben een admi nistratieve functie. Begeleiding "Op zaterdag worden er part-timers ingezet. Dan is het hier een topdrukte. Hoewel we ernaar streven iedereen persoonlijk te benaderen. betekent dat niet dat we de bezoe kers: bestaande of aspirant-cliëntele, in de nek blazen. We willen graag een goede voorlichting geven, dat vergt de nodige inzet. Geen verkoop babbels om een bepaalde motor te verkopen, maar een objectieve bena dering". Hij benadrukt dat daaren boven 'service' de drijfveer is van Safe Motors. "Je moet zorgen voor 'customer satisfaction': een tevreden klant. Als er iemand bijvoorbeeld om een schroefje voor z'n helm komt, dan dien je die met net zoveel inzet te helpen, als iemand die een motor koopt. Vaak is het net een sneeuwbal, van het één komt het ander. Door een gratis schroefje kun je soms een nieuwe motor leveren. Als er geleverd is moet je hem garantie service leveren. Daarbij hoort o.a. de ophaalservice en de kwaliteit van de monteurs. Dat zijn terzake deskun digen die regelmatig bijgeschoold zijn". Wordt er makkelijk gekocht? "Geïnteresseerden komen eerst 'even' kijken en graag rondsnuffelen. Ze hebben een bepaald te besteden budget en willen binnen dat bedrag hun wens verwezenlijken. Soms betreft dat het allernieuwste type, maar het kan ook een tweedehands motor zijn waarvoor men komt. Uiteraard zijn ook de accessoires aandacht vragers". Zaterdag is volgens directeur Spar reboom, topdag. Dan wemelt het van het publiek uit de regio. "Natuurlijk worden er op die dag ook zaken gedaan, maar voor een grote aankoop al dan niet met inruil, komen ze doorgaans liever op een door-de-wegkse-dag terug. Met name de dinsdag is daarvoor in trek". Toon Sparreboom stelt dat Safe Motors veel in huis heeft. Dat varieert van motor-boven-en onder- kleding, accessoires, tot zelfs tentjes. Bovendien hoeft men geen geld op zak te hebben. Eigen credit-card-systeem "Een klant kan hier bij wijze van spreken in z'n onderbroek, zonder portemonnee binnenstappen en vervolgens een hele garderobe aan schaffen inclusief accessoires voor de motor. Dat 'zonder betalen' heeft te maken met onze credit-card- service. Een systeem waarbij het te verrekenen bedrag, na een drietal weken, automatisch van de rekening van de cliënt wordt geschreven. Bovendien doen we ook aan financiering", zegt Sparreboom. Hij stelt dat de doorsnee motor winkel jaloers is op het assortiment van Safe Motors. "We bieden ook de mogelijkheid tot huur van motors, organiseren motorreizen, hebben een eigen rij school en zoals gesteld, een eigen credit card". Service Wie reparaties aan z'n motor heeft mag weten dat Safe Motors snel kan repareren waar het de zgn. reparatie is van 'fast-movers'. Luchtfilters, oliefilters, koppelingen e.d. heeft men op voorraad, echter gaat het om grote reparaties, zoals b.v. krukas, dan kan men de gewenste onder delen snel bestellen. Een dergelijke reparatie neemt echter de nodige uurtjes in beslag.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 19