Koninklijke onderscheiding voor J.E. Matla Ongeval met dodelijke afloop op Hoogeveenseweg het kddsmekkü sfÉri Tuinbouwbedrijf in de as gelegd JAAP EINDHOVEN **»s» zaterdagochtend op de knop van uw voordeur Het is weer geschenkpakkettenshow bij Rommelmarkt Concordia Diabetes, je hebt het niet alleen Uitslag verloting bietenoptocht Xramendag Thema-avond New Age Sint Nicolaas ook weer in Zevenhuizen Plattelandsvrouwen Telefoon: 01892-17133 b.g.g01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk fft Koninklijke Onderscheiding voor inwoner van Zevenhuizen AUTOBEDRIJF Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Politiespotje 16e jaargang nummer 536 10 november 1993 Boskoop- Zaterdag 13 november wordt in het nieuwe clubgebouw van muziekvereniging "Concordia" voor de eerste keer een rommelmarkt ge houden. Er is o.a. een kraam met zelfgebreide babykleertjes, een ka merplantentafel, een beer waarvan de naam geraden kan worden enz. De rommelmarkt is van 9.00- 17.00 uur. in de Gezondheidswijzer van Stich ting De Vierstroom wordt in de maand november aandacht besteed aan Diabetes Mellitus. Op donder dagmiddag 18 november is er voorts gelegenheid om over dit onderwerp vragen te stellen aan deskundigen. Inl. 01820-29466. Benthuizen - De bietenoptocht van de ECB was ook ditmaal weer een geslaagde. En natuurlijk zijn er nu ook weer een aantal prijswinnaars. Op de navolgende nummers zijn prij zen gevallen, die ai te halen zijn bij de heer N. Krol, Gang 2 in Benthuizen. Dat kan tussen 18.30 -19.30 uur. Win nende nummers 104; 110; 134; 137; 180; 306; 307; 328; 338; 355. Moerkapelle - Vrolijke muzikale klan ken klonken zaterdagmorgen al vroeg in de Van Hogendorpstraat. Door het Showcorps Federatieband C.J.V. uit Den Haag werd aan de heer J.E. Matla een aubade gebracht vanwege zijn 40- jarig lidmaatschap van dit showcorps, waarvan hij bovendien instructeur is. Ondanks de koude genoot de heer Mat la, vergezeld van zijn vrouw, zichtbaar van de onverwachtse hulde die hem ten deel viel. Later op de dag kreeg hij door de chef Kabinet en Protocol van de gemeente Den Haag, een koninklijke Onderscheiding uitgereikt, namelijk de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Ter gelegenheid van het 40-jarig dienst verband bij de Boelaars en Lambert Groep B.V., is op 1 november jl. aan de heer A.L. van Gent te Zevenhuizen, een Koninklijke Onderscheiding uitgereikt. Hij ontving de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in goud. De uitreiking heeft plaatsgevon den bij voornoemd bedrijf in Rotter dam door loco-burgemeester B. van Yperen van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Binnen het assurantie- gebeuren verricht de heer Van Gent diverse bestuursfuncties. Zevenhuizen-Op 13 november wordt er in Zevenhuizen een 'kramendag' van Unicef, Amnesty, de Stuurgroep Ontwikkelingssamenwerking, Rotta en de Wereldwinkel gehouden op het dorpspelin voro het gemeentehuis. De markt duurt van 10.00 tot 14.00 uur. De groep 'Incacenas' zal doorlo pend optreden met hun muziek uit de Alti Plano, de hoogvlakte op het grensgebiued van Peru en Bolivia. Hazerswoude-Benthuizen - De bevol king van Benthuizen en Hazerswoude- dorp is vrijdag laat in de middag opge schrikt door de sirenes van uitrukken de brandweerwagens, politiewagens en ambulances. Hulpverleners waren in touw om assistentie te verlenen bij een zeer ernstig ongeval. Hierbij o.a. het traumateam. Vrijdag om 16.38 uur is de 24-jarige bestuurster van een personenauto uit Waddinxveen, om onverklaarbare re denen plotseling op de linker weghelft van de Hoogeveenseweg terechtgeko men. Daarbij kwam zij frontaal in bot sing met de auto bestuurd door een 50 jarige inwoner van Rijnsburg. Dit had noodlottige gevolgen. De Rijnsburger is zwaargewond naar het St. Elisabeth ziekenhuis in Leiderdorp vervoerd. De 24-jarige Waddinxveense, die be kneld lag in haar zwaarbeschadigde auto, is zwaargewond naar het Acade misch Ziekenhuis te Leiden overge bracht, waar zij helaas zaterdagnacht aan haar letsel is overleden. Dorpsstraat 168 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1868 - Fax 01802-2033 verkoop-onderhoud-reparatie-schade-taxatie-apk2 alle merken pers-lbestel-lterreinwagens (4x4) gespecialiseerd in NISSAN ^01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Hazerswoude- In koffiebar "De Schut- se" zal op zaterdagavond 13 novem ber een thema-avond plaatsvinden overNewAge. Iedereen is vanaf 20.00 uur welkom. MiddenstandsVereniging Zevenhui zen organiseert ook dit jaar weer de intocht van Sint en zijn Pieten. Op zaterdag 20 november a.s. hoopt Sint Nicolaas met de stoomboot in Zeven buizen aan te meren. Verdere infor matie volgende week. Moerkapelle - Een uitslaande brand heeft zondag op maandagnacht papri kakwekerij Overvoorde aan de Van Hasseltweg te Moerkapelle in de as ge legd. Omstreeks half twee 's nachts werd de Moerkapelse brandweer gealarmeerd. De omvang van de brand bleek bij aan komst zo groot, dat de Zevenhuizense brandweer om assistentie werd ge vraagd. Gezamenlijk bestreden de korpsen het vuur, maar konden niet voorkomen dat de gehele loods, inclu sief het ketelhuis afbrandde. Ook een vrachtwagen, een heftruck en de verde re inventaris gingen in vlammen op. Over de oorzaak werd 's ochtends nog gespeculeerd, maar kortsluiting in het ketelhuis bleek het meest voor de hand liggend. Cfoto boven: de geheel afgebrande loods aan de Van Hasseltweg. foto onder: van de verpakkingsafdeling bleef niet veel over dan een puinhoop Benthuizen - De afdeling Benthuizen van de Ned.Bond van Plattelands vrouwen houdt op woensdag 17 no vember de maandelijkse bijeen komst. Dit keer weer in gebouw De Hoeksteen aan de Alb. Schweitzer- laan 2, aanvang 20.00 uur. He heer dE heus komt deze avond vertellen over de Nierstichting. Dezer dagen zien kijkers uit Waddinx- i veen, Boskoop, Zevenhuizen-Moer- kaPelle, bekenden op televisie. Vijf Politiemedewerker treden namelijk °P m een tv-spotje. M.i.v. deze week vordt op de televisie het milieuspot- Je uitgezonden waaraan medewer- ers van de Politie Hollands Midden ebben meegewerkt. Dit spotje, in Kader van de landelijke campag- ne "Een beter milieu begint bij jezelf", werd vervaardigd door het Ministe- rie van VROM.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1