Sport in de regio Tabé scoort 8-2 Onderlinge wedstrijden O.S.S. Voortvarende start nieuw bestuur Hazerswoudse IJsClub BROUWER DE KONING Flair verslaat Florida Aeolus behaalt herfsttitels Dames laten winstkansen liggen ZVH laat Belgische koploper de winst! interlübke uanuina Buitengewone leden vergadering O.S.S. Koppel-Klaveijassen v.v. Waddinxveen Sjoelvereniging Klaveijassen UITVAARTVERZORGING Hengelsport Gouwebad "De Sniep" Competitie tafeltennis tc pagina Tabé-jeugd Tabé tafeltennis evenement Zegje design, zegje van Waay Wonen! Sl *f i Programma a.s. zondag Volleybaltopper ZVH tegen het Litouwse Lamaring Vilnioes Benthuizen- Het eerste team van de tafeltennisvereniging Tabé uit Benthui zen heeft maandag jl. met 8-2 gewonnen van het Katwijkse Rijnsoever 8. Voor deze grote overwinning hebben Jef Ja cobs en de gebroeders Frank en Alexander van Waay flink moeten strij den om die binnen te halen. Frank mocht de spits afbijten tegen Fons de Wolf. Hij leek makkelijk te gaan winnen. Doch in de tweede set kwam Fons langszij en moest Frank stevig door vechten om de derde set met 21-16 winnend af te sluiten. Alexander van Waay leek een 'makkie' te krijgen tegen John Holten, hij won de eerste set met 21-11. De tweede verliep minder vlot voor alexander, maar uiteindelijk won Alexander met 29-27 de tweede set. Nog spannend werd het de wedstrijd die daarop volgde: Jef tegen Arie Hus. Eer ste set 23-21 voor Jef, tweede set voor Arie; 21-19, ook de derde set ging gelijk op. De betere (of Lucky) speler was Jef: 21-19, en een 3-0 stand voor Tabé. Wat al drie wedstrijden leek te gaan gebeu ren, de eerste verloren wedstrijd voor Tabé werd dubbel: de eerste set was nog wel voor Frank en Alexander (21- 16), de twee volgende voor Fons en John: 19-21 en 17-21. Stand 3-1. Vervol gens speelde Alexander Fons weg (21-6 en21-13)enwerd Frank door Arie over klast: 18-21 en 8-21. Stand 4-2. Voor de Katwijkers een hoopvolle uitgang, want de thuiswedstrijd was met 9-1 verloren gegaan. De resterende wedstrijden wa ren wel boeiend met veel goede rally's, maar werden in twee sets door de spe lers van Tabé gewonnen: eindstand 8-2. Met nog drie wedstrijden voor de boeg strijdt Tabé opnieuw in de bovenste regionen van de derde klas mee. Tabé 2 won verdiend met 6-4 van Spinmill uit aarlanderveen. Marco Hensing scoor de 3x, Frido Kraanen 2x en Marco en Sandra Wiese wonnen samen het dub bel. Door deze nipte overwinning ver speelde Tabé 2 zijn eerste plaats. Tabé3 verloor met 8-2 van Spinmill 7. George visser en Gerrit Hydra wonnen beiden een wedstrijd en bracht hun punten totaal van 6 op 8. Als ze volgen de wedstrijd geen vier punten halen zijn ze gedegradeerd, na een seizoen in de vijfde klasse. Zaterdag 13 november werd door de jeugdteams van Tabé een competitie wedstrijd gespeeld. Team 1 vertrok naar Delft voor de ontmoeting met DHC 1. Na zes overwinningen zag het er aan vankelijk naar uit dat de Benthuizen- aren voor de zevende maal op rij naar de overwinning afstevenden. Na zeven gespeelde partijen stonden Arjen v.d. Wel, Andy en Chris v. Dorp met 2-5 voor. Maar het DHC-team haalde in de drie laatste partijen de punten binnen en eindigde de wedstrijd in 5-5. On danks dit gelijk spel blijft dit team in de race om te promoveren naar de lande lijke C-klasse. Team 2 gingen nar Lei- muiden voor de returnwedstrijd tegen Play-Flair 2. Met slechts 4 punten ver schil staat dit team op de 2e plaats, zij waren er dus op gebrand om de Bent- huizense dames te verslaan. Maar ook in deze wedstrijd bleken Adrie Roos, Agneta en Sabina Tuijl de betere speel sters. Met 3-7 versloegen zij hun tegen standers, daarmee was de hoop om nog eerste te worden voor Play-Fair vervlo gen. Met nog twee wedstrijden tegaan zijn de Tabé-dames de favorieten voor het kampioenschap. In het kader van het Taptoe-tafeltennis- evenement 1993 organiseert t.t.v. Tabé in de Kerstvakantie voor de zesde keer een tafeltennis-kennismaking. De ken nismaking is bedoeld voor leerlingen van groep 5 t/m 8 van het basisonder wijs. Er wordt een speciaal programma opgezet waarmee t.t.v. Tabé laat zien hoe leuk de tafeltennissport is. Wij zijn reeds begonnen met de voorbereidin gen van dit evenement. De inschrijving verloopt via de scholen en deelname is geheel gratis. Het evenement wordt gespeeld op dinsdag 4 januari 1994 a.s. Aanvang 10.00 uur, einde 14.00 uur, in de sporthal De Hil, Verbreepark te Benthuizen. Zevenhuizen- Zaterdag 13 november werden in dorpshuis "Swanla" onder linge wedstrijden gehouden. De wed strijd begon om 12.30 uur en er werd geturnd op 4 toestellen in drie rondes. Voor het talrijke publiek werd er keurig gewerkt. Tijdens de puntentelling was er een goed geslaagde demonstratie van de aerobic meisjes. O.S.S. kan op een goed geslaagde wedstrijd terug zien. Uitslagen meisjes groep 3:1Jolien v. Dam; 2. Yvonne Westdijk; groep 4. 1. Madeleine Boertje; 2. Marieke Hoeyma- kers; 2. Daisy Walter; 2. Conny vd Meer; 3. Annette vd Berg; 3. Jannet Eindho ven; groep 5. 1ilona Jansen; 2. Maartje Groeneveld; 3. Silvia vd Heide; groep 6. 1. Laura Voskuilen; 2. Rianne Luyen- dijk; groep 7. 1. Marie Anne Boer; 2. Carlijn Schokker; groep 8. 1. Lara Sips; 2. Heidi v. Adrichem; brugklas 1. Marij ke Luyendijk; 2e klas 1Myra de Man; 15 jr. ouder 1. Monique Bekkens. Jon gens groep 5/6 1Nicky de Vries, groep 7/8 1Robbert v. Brummen; groen 3/4 1 Steffan Braber; 2. Johan Uitenboog- aard; extra basisschool 1. Bouke de Vries; middelb.school 1. Erik v. Zanten; meisjes extra groep 5 1. Judith Uiten- boogaard; groep 6 1. Bo Walter; groep 7/8 1. Kim Walter; Wisselbeker 1. (ge wone groepen) Marie Anne Boer 33.80 pt. 1extra meisjes Kim Walter 33.30 pt. 1. extra jongens Erik v. Zanten 35.00 pt. Zevenhuizen- Op maandag 13 decem ber om 20.00 uur wordt er een buitenge wone ledenvergadering gehouden door gymnastiekvereniging OSS. Direc te aanleiding voor het uitschrijven van deze vergadering is de voorlopige kos ten/baten balans over 1993. Deze ba lans slaat teveel door naar de kosten kant zodat enerzijds de kontributie aangepast zal moeten worden en an derzijds zullen er kostenbesparende maatregelen moeten worden genomen. Alle stemgerechtigde leden worden hierbij uitgenodigd om deze vergade ring bij te wonen. Waddinxveen- Op vrijdag 19 november wordt er weer een Koppel-Klaverjas- toernooi georganiseerd. Iedereen is van harte welkom. De aanvang is 20.00 uur en vindt plaats in de voetbalkantine van v.v. Waddinxveen. Waddinxveen-Woensdag 17 november om half zeven is er weer sjoelen in het gebouw van de schuttersvereniging Waddinxveen aan de Alberdingk Thijm- laan. Hazerswoude-Rijndijk - Op 19 novem ber is er klaverjassen bij voetbalvereni ging Bernardus. Inlichtingen 01714- 13688 t.k. gevr. veilig, mooi, houten hobbelpaard 01714-15658 t.k, keyboard yamaha psr-15 incl standaard 500,-01728-8192 t.k. 2 paar kinderski's schoenen maat 26+28 bergschoenen maat 29 01728-8982 t.k. eiken video tv meubel met draaiplateau 100,- en lampen 01728-8780 t.k. 5 armige messing tafellamp met varkens- blaad kapjes 75,- 01728-8592 t.k. tweelingbuggy chicco weinig gebruikt vaste prijs 175,- Spoorhaven 18 Boskoop Rijnwoude- Vorig jaar zijn na een drin gende oproep en een buitengewone le denvergadering, zes nieuwe bestuurs leden aan de drie zittende toegevoegd, waardoor het voortbestaan van de Ha zerswoudse IJsclub werd verzekerd. Het nieuwe bestuur heeft zich echter tevens ten doel gesteld om de dienst verlening naar de gebruikers van de ijsbaan toe, enigszins te veranderen, dat in een prachtige informatie-brochu re aan de leden en belangstellenden zal worden verstrekt. Enkele punten hier uit zijn: het aanpassen en verfraaien van de ijskeet, zorgen voor verwarming en aanbrengen van wat versieringen. Bovendien zal het zich actiever opstel len m.b.t. het organiseren van allerlei wedstrijden en instructies, waardoor een bezoek en uiteraard lidmaatschap zeker wordt gerechtvaardigd. Men wil de ijsbaan, indien mogelijk, voortaan op zondag openstellen. Een team van vrijwilligers staat klaar om voor de ge bruikers van de ijsbaan de plannen te verwezenlijken. Diegenen die nieuws gierig geworden zijn naar die plannen, vinden in de aanstaande ledenvergade ring een uitgelezen kans om zich te laten informeren. Waarbij natuurlijk ook gelegenheid is om daarover van gedachten te wisselen. De avond wordt besloten met het vertonen van de video 100 jaar KNSB. Deze ledenvergadering zal worden gehouden op donderdag 25 november a.s. om 20.00 uur in het dorpshuis. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Hengelsportvereniging Zevenhuizen/ Moerkapelle heeft zijn 5e najaarswed strijd in de Oude Rijn gehouden. De uitslag is als volgt: 1. L. Schmidt 3510 gr.; 2. A. v. Erk 2670 gr.; 3. J. Wiersma 2580 gr.; 4. M. Huisman 1400 gr.; 5. D. Bazen 1110 gr. Totaalstand na 5 wed strijden. 1. M. Huisman 45 punten; 2. J. Wiersma 35 pt.; 3. L. Schmidt 34 pt.; 4. A. v. Erk 32 pt.; 5. E. Breedijk 30 pt. Waddinxveen- Dinsdag 9 november jl. is er in het Gouwebad "de Sniep' ge zwommen voor het B-diploma. De exa mencommissie bestond uit de heren W. van Minnen, R. Hogerbrugge en C. Slagter. Er waren 28 kandidaatjes, die allen geslaagd zijn. Hieronder volgen de namen van de geslaagde kandidaat jes: Paul v.d. Bosch, Richard v. Ofwe- gen, Govert v. Gorcum, Nadina de Waardt, Maria Laura Cardenas, Jan de Boer, Linda Barends, Martijn Kooy- man, Denise Zijderhand, Tanja de Vos, Kevin Scholtens, Jeroen de Boer, Jelle Schot, Estrella v. Zoest, Raymon Cap- tein, Roel Laban, Pim Veldman, Taco Roes, Tamara v. Kleef, Daphne Poot, Denise Schellen, Guido v. Groot Batta- vé, Michelle Both, Paulette Schnörr, Stef Hoogendijk, Pauline Goemans, Jo- landa Osinga en Iris v. Stel. Boskoop- Het derde team Senioren van Tafeltennisvereniging Boskoop heeft in haar laatste wedstrijd tegen Gouda 13 de overwinning behaald met een stand van 7-3. De teamleden Marcel Langen- berg, Roland van Nieuwenhuizen, André v.d. Wolf en Arda Dekker wisten 6 punten uit 8 wedstrijden te halen in de 5e klasse degradatie. Het tweede team van de senioren, spelend in de 5e klasse promotie, weet nog steeds kans om te promoveren te behouden. In hun laatstgespeelde wedstrijd tegen ISV werd de stand 6-4 ten gunste van de Boskopers. Het eerste team van de Se nioren, dat uitkomt in de 3e klasse de gradatie, was de laatste keer niet zo fortuinlijk en moest Bok 4 als meerdere erkennen. Dit verloor met 6-4. Team 1 van de junioren, dat in de 3e klasse speelt, verloor deze keer van Top 2 met 6-4. Team 2, dat is ingedeeld in de 4e klasse, heeft van Top 3 eveneens met 6- 4 verloren. SU Trefpunt van internationaal vermaarde namen met een voort durend wisselende kollektie topdesign. Bossenwaard 9-11 Zoetermeer, Telefoon 079 - 518598 •INTERLUBKE»GIOI •ROLF B E N ZL E 0 L U X •BEHR*HÜLSTA*ARTIFOR Boskoop- 11-12 en 9-12 verlies van Mi- rande v.d. Zijden en de eerste neder laag van DD Mirande en Liesbeth v. Bergeijk, 13-15 en 16-18 waren de ge miste kansen in de thuiswedstrijd te gen koploper Flair 1 uit Alphen a.dRijn. De heren van Flair, o.a. Bas v. Zeist, waren duidelijk sterker dan Pieter Slits en Dick v. Teylingen, ook in de HD tegen Rob Sikking en Dick. Invalster llona Groeneveld echter verraste met een 11- 8 zege in de 3e game op het jeugdtalent Maaike v.d. Berg. llona en Rob kwamen in de GD net iets te kort, maar Liesbeth en Dick zorgden voor het 2e punt. Uit slag 2-6. Met slechts 4 punten halverwe ge de kompetitie zal Florida tegen de zwakke(re) tegenstanders geen fouten meer mogen maken. Koploper Mijd recht 3 verloor thuis het eerste puntje tegen Florida 2, dat op knappe wijze een 1-3 achterstand na de enkelspelen (winst Dennis Steenland) wist om te buigen in een 4-4 gelijkspel. Het team met drie jeugdspelers is nu opgeklom men naar de derde plaats in de 2e kl. ZH. Florida 3 verloor van Flair 3 en is hier door halverwege de kompetitie gezakt naar de derde plaats. In Alphen a.d. Rijn werd het 2-6 met winst voor Martin Sonneveld in de HE en met Henk Colpa in de HD. In Rijswijk bleek Randstad 1 net even te sterk voor middenmoter Florida 4, dat Janneke v.d. Knaap weer moest missen. Aanvoerder Dick Schaap won 3 partijen (de GD met Joke de Jong en de HD met René Roelofs), maar Randstad de wed strijd: 5-3. Vanuit de 8e klasse in enkele jaren opklimmen naar de 4e klasse is een knappe prestatie, maar nu lijken de spelers van Florida 6 hun grens te heb ben bereikt. Pas 2 punten uit 7 wedstrij den na de 2-6 nederlaag tegen Flair 11. Christa v. Ham verraste in de DE en Henk v. Boxtel en Raimond de Rijk zorg den samen voor de tweede winstpartij. Sporthal De Sniep, 12.00 uur: Florida 1 - Amersfoort 3. Sportzaal "De Duikel aar", 11.30 uur.; Aeolus'4-Florida 2 Harry hartelijk gefeliciteerd Selina, Wendy, Ans, Toby en Alvin en Karei Marjolein van harte gefeliciteerd en kusjes van Alexander en Nathasja Waddinxveen - Badmintonvereniging Aeolus heeft halverwege de competitie drie eerste teams die ongeslagen aan de kop staan. Ook het negende en elfde team draaien nog steeds mee voor het kampioenschap. Het tweede team van Aeolus speelde in de afgelopen week twee wedstrijden. Naast de reguliere wedstrijd werd er namelijk ook een vervroegd duel ge speeld. Daar Van Gemeren nog steeds geblesseerd is, waren invallers noodza kelijk. Dinsdagavond viel die eer te beurt aan Erik Stolk. Hij droeg bij aan een zwaar bevochten 5-3 overwinning tegen Pijnacker. Zondag speelde Vin cent Hartwijk. Mede dankzij hem werd Eridos met 8-0 verslagen. Vincent Hartwijk is ook een telg uit de welbekende Waddinxveense badmin- tonfamilie. Hij kwam dit seizoen over van het Haagse Drop shot. Inmiddels lijkt hij al aardig zijn draai gevonden te hebben bij Aeolus in het vierde team en is veelbelovend voor de toekomst. Uitslagen: 't Gein-Aeolus 1:08; Pijnacker 2-Aeolus 2: 3-5; Eridos 4- Aeolus 2: 0-8; Aeolus 3 - Lobby 1: 7-01; Sweti Day 1' Aeolus 4: 3- 5; Aeolus 5 - Delft 12: 2-6; Nieuwkoop 2 - Aeolus 6:5-3; Aeolus 7 - Onder ons 7:3- 5; Leyton8-Aeolus 8: 5-3; STC 7-Aeolus 9: 1-7; Aeolus 10- CWP 3: 4-4; Aeolus 11 - Nivo 11: 8-0. Zevenhuizen - Na winst in de eerste set met de stand 15-10 en een 13-8 voor sprong in de vierde set, waren de Ze- venhuizense dames heel dicht bij een zeker verdiend wedstrijdpunt. Het liep echter toch anders. Enerzijds door het sterke verdedigen van Somas-Activa en anderzijds door te weinig variatie in de ZVH aanval, waarbij de middenaanval nogal eens werd overgeslagen. Op zich was het voor de vele toeschouwers een schitterend kijkspel met van beide zij den vooral een sterke buitenaanval en met wat het damesvolleybal zo aan trekkelijk maakt, veel spannende ral ly's. In de tweede set nam Somas van begin af een ruime voorsprong om die ook niet meer af te staan. Ook in de der de set waren er voor het team van Jan Zaai zeker mogelijkheden, maar verde digend wist de tegenpartij van geen wij ken en scoorde nummer zes naar harte lust. Dit ondanks de sterke serve van Ivana Vyskocilova en de invalbeurt van Astrid Poot die na haar blessure weer speelklaar is. Volgende week staat de uitwedstrijd tegen WC 2 in Vught op het programma. Zevenhuizen - Zaterdag speelde ZVH in de Zevenhuizense sporthal tegen de nr. 1 van België Noliko uit Maaseik, een wedstrijd in het kader van een Bel gisch-Nederlandse driekamp. Het 3e team van deze driekamp is het Bel gische Zellik. ZVH zorgde in de eerste 2 sets, dat Noli ko niet in het spel kon komen. Door een gerichte service en een taktisch opge zette blokkering kwamen de punten binnen bij ZVH. Het publiek kon genie ten van goede en sterke staaltjes van het volleybal-spel en zag ZVH naar een 2-0 voorsprong in sets komen via de setstanden 15-9 en 15-8. In de derde set begon Noliko zonder aanvaller Urnaut, die door de scheids rechter van verder spelen was uitgeslo ten, door luide aanmerkingen op de lei ding. Coach Haldorsson moest het team wijzigen en had daar succes mee. Noliko kreeg meer grip op de wedstrijd door sprongservices, die voor de nodi ge druk bij ZVH zorgde. Met 15-10 ging deze set dan ook naar Maaseik toe. In de vierde set herstelde ZVH zich en wist de draad weer op te pakken, en liep uit naar een set en match-punt 14-8. Noliko gaf zich niet gewonnen en zorg de dat zij punt voor punt dichterbij kwam, terwijl de Zevenhuizense spe lers de concentratie, nodig om het be slissende punt te scoren, miste. Uitein delijk zorgde Maaseik ervoor dat zij met 14-16 de set binnen haalde. In de beslissende vijfde set, gespeeld volgens het rally-punt systeem, ging de strijd gelijk op. Maar Noliko was in de winning-mood en won ook deze set en- wel met 16-18 en ZVH zo na twee en een half uur met lege handen achter te la ten. ZVH speelde verder in het weekend tegen het Belgische Zellik en was over het verlies van zaterdag nog niet echt heen. Zellik wist deze ontmoeting met 3-0 te winnen via de setstanden 15-5,15- 7 en 15-9. A.s. zaterdag staat er weer een Neder landse volleybal-topper in de sporthal Swanla op het programma. Dan speelt ZVH tegen het Geldropse Autodrop/ VCG. De wedstrijd begint om 19.00 uur. ZVH zal zonder Brecht Rodenburg aan treden, die van de pen uit zijn been is verlost Afgelopen weekend volgde trainer Jaap Akkerhuis in het Noorse Tromso de Europa Cup wedstrijden tussen Brot- stadbotn Tromso en Lamaring Vilni oes. In de eerste wedstrijd wisten de noren met 3-1 te winnen, maar de litou- wen maakte die achterstand in de twee de wedstrijd ruim goed door met 3-0 te winnen, zodat het Litouwse Lamaring Viinioes de komende tegenstander van ZVH in de Europa Cup II zal worden. Zoals de planning van de FIVB is, zal ZVH in het weekend van 4/5 december uitspelen en zaterdag 11 december a.s. in de sporthal Swanla.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 9