Vriendenkring Alleenstaanden Tabé speelt gelijk: 5-5 m -I Van Hondekar tot Supermarkt Straalbedrijf Henk Colijn steunt jongste jeugd van v.v. Koudekerk Succesvolle vogelshow Tropica Koudekerk Al kampioen mm Eén-jarig bestaan 5E£2E^NHÜ12£R ZOfiu 4 -T De Roefdnmp 4 t WM Kanocentrum 4 Unie m Watert» 4 leverteer Verlaat Zwembac Sauna <pt>Waddinxveen - De 'vriendenkring alleenstaanden' hoopt dat hun vrien denkring zich uitbreidt. Niemand hoeft zich eenzaam te voelen, want dankzij deze vriendenkring kunnen nieuwe contacten tot standkomen. Men komt eenmaal per veertien dagen bij elkaar in buurtcentrum De Boog aan de Chr. Huygenslaan 2. Zowel de dames als de heren van de 'vriendenkring alleenstaanden', doen vooral een beroep op alleenstaande mannen om eens langs te komen. Een jaar geleden plaatste weduwnaar Jan Oomes een oproep in de krant voor de oprichting van een dergelijke vrien denkring. Zijn bedoeling: breng alleenstaanden- weduwe, weduwnaar, gescheiden men sen en alleenstaanden- met elkaar in contact en maak met elkaar een plan om gezamenlijk activiteiten te onder nemen. Gedacht werd aan fietsen, wandelen, winkelen, bioscoop of theaterbezoek, bowlen, kaarten enz. Daarnaast om de week een ontmoeting smiddag opdat men elkaar beter zou leren kennen. Sindsdien is de vriendenkring een ge zellige actieve groep, die graag bekend heid aan haar bestaan geeft, opdat an deren zich aan kunnen sluiten. Iedereen is van harte welkom. Inlichtingen: Ingrid Vos tel. 01828- 16510 of Jan Oomes tel. 14153. t.k. meisjes opoefiets 8-12 jr. 24 inch wit groen 01714-14512 t.k. keukentafel met formica blad uitschuifbaar tot 1,50 cm 01793-1927 t.k. z.g.a.n. gasgestookt DRu blokker vuur 60n 885,-t.e.a.b. 01793-1462 t.k. 2 pers. slaapbankje 100,- 01793-1169 Benthuizen- Het eerste team van de tafeltennisvereniging Tabé uit Benthui zen heeft afgelopen maandag met 5-5 gelijkgespeeld tegen Docos 8 uit Lei den. De wedstrijd verliep erg gelijkma tig: veel goede spelmomenten van steeds één van de spelers. Bij Tabé wist Alexander van Waay drie wedstrijden te winnen, waarbij alleen zijn eerste wedstrijd het uiterste vroeg van hem: 23-12 en 21-18. Daarna was hij zo van zijn eigen kunnen overtuigd, dat hij de hele wereld had kunnen verslaan. Rem- co Visser had deze avond zijn dag niet: pas zijn derde wedstrijd gaf het beeld wat wij van hem gewend zijn: veel snel spel en hele mooie slagenwisseling. Zijn eerste twee wedstrijden heeft hij echter aan de Leidenaren cadeau ge daan. Frank van Waay deed wat er van hem verwacht werd: hij speelde met veel inzet, verloor er twee maar pakte tegen de verwachting in de sterkste speler van Docos met 21-19 en 21-14. Zelfs zijn broer Alexander was hierover zeer voldaan. Het dubbel ging in drie sets verloren, volgens Alexander vol komen terecht, omdat Remco op dat moment nog niet in zijn spelritme was. Tabé 2 strijdt met Treffers en Rijns oever om de eerste plaats. Afgelopen maandag ontmoeten zij Rijnsoever 17 uit Katwijk. Ze wonnen met 6-4 van Rijnsoever. Marco Hensing scoorde 3x, Ronald van Velzen 2x, en het dubbel werd gewonnen door Marco en Sandra Wiese, die verder alles eervol verloor. De laatste wedstrijd tegen de Treffers zal moeten uitmaken wie er kampioen gaat worden: Tabé, de Treffers of Rijns oever. Tabé 3 is gedegradeerd, ondanks de 8- 2 nederlaag die ze afgelopen maandag thuis tegen ATTC 10 geleden hebben. George Visser heeft gestreden voor wat hij waard was, maar ondanks zijn twee overwinningen, beide in drie sets, zijn zij gedegradeerd. In de voorjaarscom petitie hopen George, Bas v.d. Graaf en Gerrit Hydra weer kampioen te worden en te promoveren. Zevenhuizen - Het Recreatie schap Rotteme- ren heeft in het recreatiege bied borden geplaatst waardoor bezoekers, fietsers, wandelaars en automobilisten zonder vragen de weg kunnen vinden. AF™ Benthuizen-De Historische Kring Bent- ber om 20.00 uur een dia-avond in De huizen houdt vrijdagavond 26 novem- Bron. Koudekerk- Op zaterdag 13 november jl. speelde Koudekerk F2 voor het eer ste in hun nieuwe voetbaltenue's, ge schonken door Straalbedrijf Henk Co- lijn uit Koudekerk a.d. Rijn. In hun flit sende nieuwe shirts werd tegen ARC F6, 2-2 gelijk gespeeld, na een 0-2 ach terstand bij de rust. Moerkapelle - J.C.A. Switzar uit Berkel en lid van 'Tropica' behaalde met zijn grasparkiet het kampioenschap bij de keuring van de vogels voor de tentoon stelling van vogelvereniging "Tropica". 90 punten plus het bondskruis kreeg hij voor de eigen kweek roodrugparkiet, op de voet gevolgd door de grasparkiet van Chr. de Graaf die 90 punten behaal de met een eigen kweek. Bij de div. tropen scoorde R. Hooger- vorst in de O.K. met 91 punten heel hoog en kreeg de eerste prijs met 91 punten. Hij werd met het brilvogeltje kampioen van de OK. Een eerste prijs met 90 punten behaal de hij eveneens met een zelfgekweekt goudbuikje waarvoor hij ook de bonds- medaille kreeg. De heer R.C. v.d. Velden behaalde met 90 punten een tweede prijs in de O.K., terwijl Hoogervorst in dezelfde catego rie van div. tropen een derde prijs be haalde: 90 punten. Wilco Flier werd jeugdkampioen met een Japanse meeuw OK met 88 punten en een bondsmedaille. Matthijs Verbeek werd EK-jeugdkam- pioen in de categorie zebravinken met z'n grijze zebravink met 89 punten en kreeg de bondsmedaille. Aan de tentoonstelling die afgelopen week in het eigen clubgebouw in Moer kapelle gehouden werd, was een kleur- wedstrijd verbonden voor leerlingen van het basisonderwijs. Tevens konden belangstellenden loten kopen voor de grote verloting. De uitslag van de grote verloting is als- volgt: magnetron: 2311: stofzuiger 1815; workmate 1022; hapjespan 61; barbe cue 1098; fruitbak 176; kaas 875; kerst- boomverl. plus ballen 718; doppen- doos 1712; tas 96; kadobon 2399; kleed 2856; wijn 1850; autowas 1425; zaklamp 1721; puzzel 992; sproeierset 2090. Foto: Achterste rij v.l.n.r. Edwin Plasmeijer grensrechterArd Potman, Emiele Siere, Fabian Verbree, Davey Rijnbeek, Leon de Rooy, Jurgen v.d. Bijl, Arjen de Vos, Ron Langhout trainerRon van Weizen leider Voorste rij v.l.n.r.: Peter v.d. Berg, Willem Jonkers, Mare Demoed, Alexander Kagenaar, Jeroen Bonard, Arthur ten Donke laar, Erik Ammerlaan, Wim van Weizen (leider). Koudekerk- Op zaterdag 13 november werden in de Al junioren van v.v. Kou dekerk kampioen van de najaarscom petitie van de A3-klasse van de Leids Voetbalbond. De ploeg van Ron Lang hout behaalde uit de 10 gespeelde wed strijden 16 punten, 4 meer dan nummer twee op de ranglijst Alphense Boys. Koudekerk begon aan de wedstrijd in een riante uitgangspositie met wee punten voorsprong op Alphense boys. Van begin af aan koos Alphense boys daarom de aanval om een vroege tref fer te forceren, Koudekerk kwam er moeizaam uit en stond met de rug tegen de muur. Na 30 minuten spelen kwam Alphense Boys op een verdiende voor sprong, na een fout in de Koudekerkse verdediging was doelman Peter v.d. Berg kansloos. Na dit doelpunt pakte Koudekerk de zaken wat beter aan en resulteerde in een wat beter veldspel en kwamen er wat kleine kansjes voor het doel van Alphense Boys. Óndanks dit kleine offensief, bleef de ruststand 0- 1 in het voordeel van Alphense boys. Na de rust trok Koudekerk meteen ten aanval om de gelijkmaker te forceren, toch moest het talrijk opgekomen pu bliek, wachten tot 20 minuten in de tweede helft en daar was de hulp van de doelman van Alphense Boys voor no dig. Op micraculeuze wijze wist de doelman van Alphense Boys een voor zet van Leon de Rooy in eigen doel te werken. In de laatste 25 minuten van de wedstrijd waren er kansen over en weer, maar het was toch Koudekerk wat aan alle onzekerheid een einde maakte. De behendige Alexander Kage naar passeerde op handige wijze zijn tegenstander en werd binnen de zes tien meter tegenstander en werd bin nen de zestien meter tegen de grond gewerkt. De speler van Alphense Boys die de overtreding begin moest het veld verlaten, Erik Ammerlaan schoot de toegekende penalty op vakkundige wijze achter de keeper en deed daarop het doek voor Alphense Boys definitief vallen 2-1. Alphense Boys probeerde met 10 man nog wat mogelijk was, maar de verdediging van Koudekerk met laatste man en aanvoerder gaf Ard Pot man gaf geen kans meer weg. Na het laatste fluitsignaal van de prima leiden de scheidsrechter Nachtegeller uit Lei den waren er natuurlijk de bloemen uit handen van jeugdvoorzitsters Lia de Haas. Foto: Achterste rij v.l.n.r.: Ton Heijkoop (leider), ERwin Middelkoop, Henk Colijn. Middelste rij v.l.n.r.: Mohammed de Wit, Frits Rijlaarsdam, Jasper Verhorst, Mohammed Rachdi, Wesley Colijn. Voorste rij v.l.n.r.: Ben Jansen, Maarten Koot, Stefan Heijkoop, Michael Kneulman, Rachid Maroufi.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 15