Drugslijn Zevenhuizen: onzin! NI VEERMAN MAKELAARDIJ JAAP EINDHOVEN ulp weer veilig thuis, lees er alles over op Het gaat goed met Borgo Antico! Bingo Het Zuidhonk Christenvrouw Introductie vergadering D'66 Bedrijfsvolleybal- toernooi Regionale Capelse postzegelbeurs Diabetes Fonds Nederland Bingo bij koffiebar 'De Schuilplaats" v.v. Koudekerk a nia iir£ A makelaardij o.g. AUTOBEDRIJF Makelaar in onroerende goederen Onteigeningsdeskundige Beëdigd taxateur Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 I «TM I 16e jaargang nummer 538 24 november 1993 van Waddinxveen - In wijkgebouw Het Zuidhonk wordt zaterdagavond 27 november weer een gezellige Bingo avond georganiseerd. Er worden negen gewone rondes gespeeld met mooie prijzen. Hierna wordt de su perronde gedraaid met als super- prijs 'een diner voor twee'. Ook de andere prijzen zijn de moeite waard. Tevens is er een verloting met leuke prijzen. Aanvang 20.00 uur. ledereen is hartelijk welkom. Móerkapelle - Op 24 november (van avond) wordt in dorpshuis "Op Moer" de maandelijkse bijeenkomst van De Christenvrouw gehouden. De heer B. Ronkaar komt deze avond vertellen over 'opbouw van tuinen'. Iedereen is op deze avond, die om 20.00 uur begint, van harte welkom. Zevenhuizen-Moerkapelle - Op 30 november, aanvang 20.00 uur, wordt in dorpshuis Swanla te Zevenhuizen de introductie-vergadering van D'66 Zevenhuizen-Moerkapelle gehou den. D'66-leden en D'66 sympathisan ten zijn hartelijk welkom. Zevenhuizen - Om alvast bedrijven en medewerkers van bedrijven erop voor te bereiden wordt door de be- drijfsvolleybalcommissie medege deeld dat de data 21 april en 7 mei vrijgehouden dienen te worden. Op die data wordt het Zevenhuizense bedrijfsvolleybaltoernooi gehouden. Op de regionale Capelse postzegel- beurs zijn aantekenstrookjes en kinderbedankkaarten verkrijgbaar. De beurs wordt zaterdag 27 en zon dag 28 november a.s. in Capelle a.d. Ijssel gehouden van 10.00 toto 17.00 uur in 'De Trefterp' in winkelce- bntrum De Terp aan het Marsdiep 1. Uiteraard kan men grasduinen in de bekende 'dubbeltjeshoek' en kan er handel plaatsvinden. De beurs wordt gehouden door I.V. Philatelica IJssel- en Lekstreek tel. 01803-17898. Zevenhuizen- De totaal opbrengst van de collecte die gehouden werd door het Diabetes Fonds Nederland heeft in Zevenhuizen een totaalbe drag van f. 3764,50 (waarvan f.499,40 in Oud Verlaat) opgebracht. Alle collectanten hartelijk dank. Benthuizen- Op zaterdag 27 novem ber a.s. is er een spelavond met Bin- j go. ledereen vanaf 14 jaar en ouder die van een spelletjes houden zijn van harte welkom. De zaal gaat open om 20.00 uur, en om plm. 20.30 uur vallen de eerste nummers al. De kof- j fiebar is in 'De Bron' op de Dorps straat 42 te Benthuizen. Wedstrijdprogramma 27 nov., Abbenes 1-Koudekerk 1 aanvang 14.30 uur; Koudekerk 2- GWS 2 aanvang 12.00 uur. Sint Nicolaas deed zijn intrede Zevenhuizen - Om twee uur precies werd Sint Nicolaas en zijn gevolg door wethouder Hans Brouwer har telijk welkom geheten op het dors- plein van Zevenhuizen. Als gastheer namens de middenstandsvereniging fungeerde Ed Beere. Gelukkig waren ouders en kinderen op tijd, ondanks het zetfoutje in de krant van het tijd stip dat de boot bij de loswal zou afmeren. De Kleine Trompetter stond hem in ieder geval op te wach ten. Het had eerder die middag wel enige consternatie gegeven toen bleek dat Sint zoek was. De goedhei ligman moest nodig naar het toilet, was bij het sluisje in de Hennipsloot van de boot gegaan, die zonder hem was weggevaren. De politie kon hem tijdig opsporen. Gelukkig werd er goed voor hem gezorgd en kon hij bij Familux de boot weer op. Die voer door het kanaal naar de loswal, waar een koets ge reed stond. Om stuwd door een kindermenigte met muzikale be geleiding van De Kleine Trom-pet- ter, ging het rich ting gemeente huis. Hier werd uit volle borst gezon gen, haalden zwarte Pieten mal le fratsen uit en namen tekenin gen in ontvangst. Daarna ging het richting dorps huis Swanla. Hier klonk alleen de stem van Sint Nico laas, vanachter de coulissen. En dat was voldoende om de honderden kinderen tot bedaren te brengen in de Catgeszaal van dorpshuis Swanla. De toneelvoorstelling van VOO was een groot succes. "Tjonge jonge", zei de Sint "wat was het een feest en wat liep alles gesmeerd in Zevenhuizen". "En dat", zo zei de middenstandsver eniging, "was mede te danken aan al die mensen die bij het toneel van VOO betrokken zijn".En de kinde ren, met glinsterende ogen en rode konen van het genieten, hapten na afloop hun taai-popje heerlijk weg.. TT*™., zich deze middag niet onbetuigd en zorgde bovendien dat de kinderen met een traktatie naar huis gingen. De middenstands vereniging van Móerkapelle organiseert ook dit jaar weer de 'eindejaarsactie' van 22 no vember t/m 24 december. Bij iedere aankoop ontvangt de consument één stempel. De hoofdprijs is een reis- cheque ter waarde van 750 gulden. Het totale prijzenpakket is 7.500,-. Móerkapelle In Móerkapelle kwam Sint Nicolaas met een tiental zwarte Pieten de kin deren beneden de 8 jaar met een bezoek vereren. Hij was daarvoor uit genodigd door de Middenstandsver eniging. Vol verwachting klopten harten van de kinderen in de zaal van Op Moer, waar Sint uiteraard toege zongen werd. De zwarte Pieten dui kelden en buitelden op en over el kaar, maakten grapjes en probeer den de stemming erin te brengen. Clown Foppo die na de Sint kwam, vermaakte de kinderen met goochel trucs en grapjes. De middenstand liet Zevenhuizen - In de landelijke pers is ten onrechte de indruk gewekt als zou de plaatselijke Italiaan: Borgo Antico, iets te maken hebben gehad met een heroïne-cocaïnelijn. "We betreuren het ten zeerste dat onze twee zaken in een landelijk dag blad genoemd zijn inzake een drugs affaire. Inderdaad zijn er zowel in ons restaurant-pizzeria in Barendrecht als in Borgo Antico Zevenhuizen, huiszoekingen gedaan door een re chercheteam, echter er kon aange toond worden dat wij niks, maar dan ook niks met de drugssmokkel te maken hadden. Er zijn inmiddels door de politie aan houdingen gedaan en verder weten we er niks van. Het is niet zo goed voor je bedrijf als er suggesties klin ken", zegt Ariënne Marfella. Zij en haar man Eduardo runnen de Zeven huizense Italiaan die met hun 'pizza express' ook huis-aan-huis bezorgen. De van oorsprong Italiaanse Eduardo en zijn Nederlandse vrouw Ariënne genieten de sympathie van velen uit Zevenhuizen-Moerkapelle en de re- gio. Hun zaak is vanaf de start-5 jaar geleden- altijd drukbeklant. Het afge lopen weekeinde betuigden velen hun medeleven, nadat ze van de ver denkingen vernomen hadden. Eduardo: "We zijn zeven dagen per week open. We werken keihard en leveren goede produkten. Het is vre selijk als je dan in de pers verdacht gemaakt wordt. Ook is het erg dat er een huiszoeking plaatsvond, waar door er onrust komt in je restaurant. Het is een blamage. Op welke manier wij in verband gebracht zijn met de cocaïnelijn weten we niet. Er komen hier en in onze zaak in Barendrecht, die we twee jaar hebben, niet alleen veel Italianen, maar ook gasten met een andere nationaliteit. Het kan zijn dat er een bepaald persoon zowel hier als in Barendrecht gegeten heeft en misschien wel een ontmoeting heeft gehad met een crimineel. Daar merken wij niks van. Wij zijn te goe der trouw en hopen onze klanten in Zevenhuizen-Moerkapelle en de wij de omgeving, nog vele jaren van dienst te kunnen zijn". h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 NVMI MAKELAAR verkoop-onderhoud-reparatie-schade-taxatie-apk2 alle merken pers-lbestel-lterreinwagens (4x4) gespecialiseerd in NISSAN *?01802-1155/3270 - Noordeinde 25a - ZEVENHUIZEN Dorpsstraat 200, Postbus 2, 2760 AA Zevenhuizen Telefoon: 01802-1866 - Telefax: 01802-3178 Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Móerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1