"Old Voor een leuk Sinterklaaskado moet u bij Van der Linde zijn! Van der Linde slagerij van Stuijvetiberg Disco in De Paddestoel j Zwarte Piet vermist IÉ Kerkdiensten Aktie kansspelautomaten vlooienmarkt Waddinxveen Buurtvereniging vierde Sint Nicolaasfeest sjaals, handschoenen, broches, stropdassen, sokken, panty's, een leuke trui, blouse of overhemd nachthemd of pyama vers ingevroren Familieberichten Volop parkeergelegenheid achter onze zaak! per liter 3,75 vergeet de (extra) rookworst niet! Dennie Christian Cornelis Roggeveen Diabetes Fonds Nederland Showcase in De Tunnel Hoog bezoek bij 't Zuiden Hart van Holland/1 december 1993 pagina 19 zoals: baddoeken keukendoeken theedoeken zakdoeken kaarsen kaarsenstandaards miniaturen glaswerk servetten blikjes mokken melkbekers Dus voor een leuk kado naar: Textiel en Mode Dorpsstraat 138 - 2391 CG HAZERSWOUDE Ambachtsplein 3, Hazerswoude-dorp, Tel. 01728-9051 Flying Dutchman Kerstbingo Boskoop zondag 5 december m erwtensoep Koudekerk a.d. Rijn - Op zater dag 18 decem ber aanvang 20.00 uur vindt er in het vrije tijdscentrum "De Ridderhof te Koudekerk een 'Hollandse muziek-en showavond' plaats, m.m.v. Dennie Christi an, Henk Wijn gaard en de band Woody Wiss. Kaarten bestellen: tel. 01714- 14682/ 12188. Na een ernstige ziekte is ons, door de dood, weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom echtgenoot van Cornelia Havenaar in de leeftijd van 49 jaar. Dat de Heere haar en haar kinderen mag troosten in dit verdriet. Uit aller naam: familie Havenaar 27 november 1993 Pr. Hendrikstraat 15 2731 ES Benthuizen. m Waddinxveen - Op vrijdag 3 december wordt er door de wijk-en speeltuinver eniging De Paddestoel weer de maan delijkse disco-avond gehouden. De vo rige keer was het in 'de Paddestoel' gezellig druk met meer dan 60 bezoe kers. Ook de Dance-wedstrijd was een groot succes. Er waren maar liefst 25 deelnemers die moesten dansen op Hip-Hop en House-muziek. Er was heel wat talent onder de deelnemers, maar de volgende 3 waren de beste: le werd Mustaffa Ghay, 2e werd Marie-José Vasquez en 3e werd Zorica Milosevic. Ook op 3 december draait drive-in dis cotheek "The Flying Dutchman" met D.J. Ed en D.J. Jan-Willem weer de beste muziek. Naast nummers uit de top 40 en house worden ook de grootste hits van het afgelopen jaar gedraaid. De avond begint om 19.00 uur en is ongeveer 21.15 uur afgelopen. De avond is alleen toegankelijk voor de jeugd van 9 t/m 14 jaar. De entreeprijs bedraagt een gulden. De aangekondigde disco-avond is de laatste van dit jaar. Op 17 december wordt de kerstbingo gehouden. De eerste disco in 1994 is op vrijdag 21 januari a.s. Zevenhuizen- Afgelopen zondag 28 de cember was Sinterklaas op bezoek bij Restaurant "de Strandgaper". Enkele tientallen kinderen zaten in spanning te wachten en om 17.00 uur was het dan zover. Maar tot ieders verbazing kwam Sinterklaas met het bericht dat er één van zijn ieten vermist was samen met de zak en zijn grote boek. Vervolgens gingen de kinderen naar buiten om de vermiste piet op te sporen. Na enkele minuten vonden ze hem vlakbij het strand van de Zevenhuizerplas, en na men hem mee terug naar het restaurant waar voor ieder kind een cadeautje aanwezig was. Boskoop- De opbrengst van de in no vember gehouden collecte "Geef's voor Diabetes in Boskoop heeft 7704.10 opgebracht. Mede dank zij de collecte-opbrengst kan het weten schappelijk onderzoek rond diabetes worden voortgezet. Boskoop - "Rock on Worldwide" (Group of Companies) organiseert op zondag 12 december een grote showca se met het Duitse Sargant Fury en Men tal Hippy Blood uit Zweden in jongeren centrum De Tunnel in Boskoop. Inl. tel. 01727-17709. Boskoop - Zaterdag 4 december brengt de Sint met zijn Pieten een bezoek aan buurtvereniging 't Zuiden. In "Ons Jeugdhuis" aan de Julianastraat komt hij voor de (klein)kinderen van de le den die niet ouder dan 8 jaar mogen zijn. Sint denkt om ca. 14.30 uur te arriveren bij Omzigt aan de Zuidkade, waarna hij een rondrit door de buurt maakt. Om 15.00 uur hoopt hij bij het Jeugdhuis te arriveren, wat ook op dat tijdstip dan pas echt open gaat. Inl. tel. 01727-12654. tilt Herv. kerk 9.30 uur ds. R. de Reuver 18.30 uur ds. L. van Nieuwpoort De Stek 9.30 uur ds. K.J. Jansen Geref.kerk 9.30 uur ds. J.H.Langelaar 17.00 uur drs. W. Hoogerwerff Nwk .a.d. IJ Chr.Geref. 9.30 uur en 17.00 uur ds. M.J. Oosting Bethel 9.30 uur Piet Waljaard Zaan dam Vrijz.Prot.Geloofsgem. 10.00 uur ds. J. van Rossum Leidschendam Zaterdagmiddag 27 november om- streekt 14.00 uur werd er door de poli tie IJssel en Gouwe in samenwerking met een medewerker van het Neder lands Meetinstituut een controle ge houden in het kader van een reeds eer der aangekondigde aktie inzake de Wet op de Kansspelen. In de voormalige veilinghal aan de Bredeweg te Wad dinxveen, waar op dat moment de we kelijkse vlooienmarkt werd gehouden, werden 9 kansspelautomaten in bedrijf aangetroffen zonder dat een vergun ning was afgegeven tot exploitatie. Alle automaten alsmede het daarin aan wezige geld werden in beslag genomen. De automaten met het daarin aanwezi ge geld vertegenwoordigden een waar de van bijna F 10.000,-. Tegen de eigenaar, een 43 jarige Hagen aar, is proces-verbaal opgemaakt. De rechter zal uiteindelijk beslissen wat er met de automaten gebeurt, ver moedelijk zal dat zijn vernietiging. De aktie op zich is zonder incidenten verlopen. t.k. voor hobbyist: citroen GSA 1983 wit leuke auto 300,-01714-13583 t.k. campri ski-overall mt. 128 slechts 1 week gedragen 01802-1351 25,- t.k. rc-auto Nikko 50,-; gameboy spel boxxle 50,-01828-15284 .k. bruin bankstel met 2 clubs z.g.a.n. 01828-13271 Bleiswijk-Kruisweg-Moerkapelle - De kinderen van de Kruisweg op de grens van Moerkapelle, maar in de gemeente Bleiswijk, genoten afgelopen zaterdag bijzonder. Hen werd een feestelijke Sint Nicolaasmiddag aangeboden door de buurtvereniging. Die had weer z'n bes te beentje voorgezet. Stel je voor niet alleen kwam Sint Nicolaas op bezoek, maar er was ook een toneelvoorstelling van leden van de buurtvereniging, die net echt was. En dat kwam natuurlijk ook een beetje door het mooie decor dat door meneer Bos gemaakt werd. Met rode wangen en glinsterende ogen werden de belevenissen van de perso nages- die meespeelden in het leuke toneelstuk- gevolgd. "Bakker Bomba zijn en de bolle bankier", werd door de talrijke aanwezigen: groot en klein, met enthousiasme ontvangen. Evenzo viel die eer te beurt aan de Sint, die het laatste 'woord' had op deze middag, die weer als 'bijzonder geslaagd' de ge- schiedenis-annalen van de buurtvere niging ingaat.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 19