igPL WEEKEND Schaatsenruilbeurs Van Rijs Diamanten bruidspaar De Jong-Boode pg echte bakker nu4,85 Hart m Holland. Sjoerd Kuyper kwam 'echt' naar Zevenhuizen GERRITSEN Nieuwe vlag voor Kooij sInaasappelsap krentenbollen bananen rundergehakt 0 69e Va COLOFON Het is er weer, op veler verzoek: Die heerlijke MARIEKE STOET papm 4 stuks Atgktifqoedm £f, 30.250 exemplaren. Emmy-award-winnaar wist de jeugd te boeien9 Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1412 - Fax 01802-1153 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk aan den IJssel - Tel. 01803-18821 Geschiedenis Bestel tijdig bij uw Echte Bakker Gerritsen! HANDWERK MARSEPEIN FIGUREN: 2e goedkoopste figuur voor de halve prijs (zolang de voorraad strekt) Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 met echte roomboter en doorspekt met amandelsnippers, da's pas een ware traktatie! BROODJE VAN DE WEEK: 5 Meergranen bolletjes,nu slechts SNACK VAN DE WEEK: Toscaanse Snack op z'n Italiaans, nu slechts 1,95 1,95 "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen van de lekkerste roomboter en de beste amandelspijs dat wordt dan de lekkerste boterletter! ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN Geldig van donderdag 2 t/m zaterdag 4 december 1993. Zevenhuizen - Vorige week is de beken de schaatsenruilbeurs weer gehouden in de Zadelmakerij van Van Rijs. Deze beurs voorziet in een grote behoefte, want het biedt de mogelijkheid aan ie der om direct te kopen en te verkopen, dus niet alleen te ruilen. De firma Van Rijs houdt steevast als regel dat de beurs georganiseerd wordt als de kin deren op de slootjes kunnen schaatsen, want dan is de behoefte het grootst, en niet later of eerder. Dus ook ideaal voor diegenen die voordelig een paar schaatsen aan willen schaffen. Als proef wordt vanavond 1 december van 19.00-21.00 uur een tweede beurs ge houden. t.k. 3 kl. studie orgel Dr. Böhm met mulei generator systeem 2750,- 01728-9996 t.k. keukenblok 2 m. licht-grijs 3 jaar oud blad kr.+ hangkastjes 500,- 01828-18437 Wie heeft mijn gouden ring gevonden van mijn opa geweest Cor Buitenhuis jr 01802-2642 Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen. Hazerswoude-Dorp. Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen/ Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289 Fax. 01802-3503 Advertenties Remy Versnel of Raymonde de Vries Redaktie Algemeen Henny v.d. Berg Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal findien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de j advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur Netwerk Den Haag VSP 070 - 3350133 Zevenhuizen - Wethouder Brou wer en zijn echtgenote, boden maandagmiddag in dorpshuis Swanla het diamanten bruidspaar De Jong-Boode namens het ge meentebestuur hun gelukwensen aan. Deze gingen vergezeld van een delicatessenmand. Dit gebeurde tijdens een drukbe zochte receptie met vrienden en familie, waarbij meerdere naam genoten, van bruidegom Eldert- Jan de Jong aanwezig waren. 29 november was het 60 jaar gele den dat het echtpaar De Jong- Boode in Zevenhuizen in het hu welijksbootje stapte. Het echt paar kreeg één zoon, die net als z'n vader Eldert-Jan heet. Deze is vader van twee kinderen. Het 1- jarige achterkleinkind was maan dagmiddag eveneens van de par tij. Aan de Bierhoogtweg heeft de heer De Jong tot z'n 57-ste jaar een tuinderij gehad, waarna hij een handel in kassenmaterialen opzette. Zo mocht hij zich ook 'hofleverancier' van de glazen warenhuizen op Soestdijk noemen. Het echtpaar: beiden 84 jaar, geniet van de alledaagse gewone din gen; mag dagelijks voor het avondeten graag samen een spelletje scrabbelen. In het verleden hebben ze veel gereisd en veel beleefd. De bruidegom is blij dat Zevenhuizen - "En toen was ik vrij", zei I dat z'n levensloop schilderde vooraf- hij, na elke vier zinnen van een gedicht I gaand aan geboorte tot aan z'n verke ring. Die 'hij' was niemand minder dan de bekende kinderboeken-schrij ver Sjoerd Kuyper, die drie dagen na de in ontvangstname van de Emmy-award in New York voor de verfilming van z'n boek "Het zakmes" z'n afspraak nakwam om Zevenhuizense kinderen - in drie sessies (per school) over zijn boeken en schrijversleven te ver tellen. Dat deed hij in de bibliotheek van Zevenhuizen voor leerlingen van de groepen 5 van de respectievelijke basisscholen. Die hadden zich klassi kaal voorbereid op deze ontmoeting waarbij in ieder geval één boek terdege werd gelezen.. Op humoristische wijze wist Sjoerd Kuyper de kinderen direct te boeien met zijn 'levensloop'-gedicht gevolgd door een levendig vraag- en antwoord betoog. Zijn enthousiasme werkte aanstekelijk. Sjoerd blijkt een veelzijdig persoon die beschikt over zoveel fantasie dat hij jaarlijks twee boeken schrijft, terwijl hij nog wel idee ën heeft voor minstens 50 boeken. Moerkapelle - Ter gelegenheid van het open huis van Accountantskantoor en Belastingadviesbureau Kooij, bood de eigenaar van het door Kooij gehuurde kantoorpand, de heer P. van Duyn, van Van Duyn Beheermij B.V., een vlagge- mast met vlag aan. Onder belangstelling van directie en medewerkers kon rond klokke twaalf vrijdagmorgen de vlag gehesen wor den, waarna 's middags het 'open huis' volgde. De nieuwe huisvesting van Kooij is ge realiseerd nadat de voormalige door een gasontploffing werd vernield. In 1981 werden de eerste contacten door de heer T. Kooij met de heer P. van Duyn gelegd om de toen leegstaande kantoorruimte te huren. Op 1 januari 1982 werd de kantoorruimte betrokken met twee medewerksters. Toen op 23 september 1991 het gebouw door een gasontploffing en brand werd ver woest, moest overhaast elders huis vesting voor de inmiddels flink gegroei de onderneming worden gezocht. Tij delijk hielden ze kantoor in Zevenhui zen. Gelukkig kon en wilde de eigenaar van het onroerend goed aan de Moerkapel- se Zijde een nieuw pand realiseren, zo dat Accountantskantoor Kooij ultimo november 1992 weer terug kon naar hun oude stek. Na verloop van een jaar werd het tijd voor 'open huis'. Diverse kleinere en grotere mankementen aan het gebouw werden opgelost zodat 26 november als 'open-huis'-datum kon worden gepland. Bovendien was er sprake van nog een belangrijke gebeurtenis. Op 1 januari 1994 zal namelijk de tweehoofdige di rectie worden uitgebreid met de regis teraccountant de heer G.J. Heijboer. Kantoor Kooij zegt voortdurend bezig te zijn om de kwaliteit van zijn dienst verlening op een hoger peil te brengen en dat vraagt ook in de directie hoger opgeleide mensen.De heren Kooij wa ren reeds enkele jaren op zoek naar een jonge ambitieuze R.A.-man/vrouw, zo dat ook het R.A.-werk niet meer behoef te te worden uitbesteed. Met de komst van de heer G.J. Heijboer kan ook dit onderdeel van het accountantswerk nu door Kooij worden verricht. Vele relaties kwamen-ondanks de mist- de familie Kooij en hun medewerkers feliciteren met het fraaie kantoorge bouw (en gezien de ervaring: de brand vrije kluizen voor de dossiers bekijken) en kennismaken met de heer G.J. Heij boer. Zij hopen dat ze nog vele jaren dienstbaar kunnen zijn aan onderne mers en particulieren, zowel in als bui ten de regio. hij nog auto kan rijden. Sinds twee maanden wonen Eldert-Jan en z'n bruid Foppa in een seniorwoning aan de Schoolstraat.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 3