Sport in de regio Winst in Nieuwegein Florida 1 Giancaspero wint ook najaarscompetitie Tabé weer gelijk Einde competitie tafeltennis Hockeyclub bestaat 25 jaar Gemakkelijke overwinning ZVH ZVH dames verliezen belangrijk duel BROUWER DE KONING Drugslijn Zevenhuizen?! Doornhein schoenen-sport houdt opheffingsuitverkoop Zevenhuizen-Moerkapelle Klaveijas-en jokeravond in De Boog Kerstwandeling Leiden Zwemmen voor diploma UITVAARTVERZORGING Hengelsportvereniging Fietsverlichting controle Hart van Holland/1 december 1993 pagina 9 ju Aeolus 4 - Florida 2:3-5 Actieve leden 2x Europa-cup in Zevenhuizen 3-1 overwinning heren 2 Zilveren bondsspeld voor Willem Visser Mirande v.d. Zijden en Liesbeth v. Ber- geijk wonnen tegen 't Gein 3 al hun partijen, waardoor Florida 1 uiteinde lijk weer eens met 2 punten naar huis ging. Eerst hadden Pieter Slits en Rob Sikking in 3 games hun enkelspelen ver loren. Mirande kwam daarna op winst, doordat haar tegenstander in het begin van de 3e game een achillespees scheurde, een zeer ernstige blessure, die steeds vaker lijkt op te treden. Hier door waren ook de D.D. en de 2e G.D. gewonnen, want de 3e dame was uitge leend aan 't Gein 1. Liesbeth won een voudig haar enkelspel, maar de H.D. ging verloren. Het winnende punt scoorden Pieter en Liesbeth met grote overmacht in hun G.D. Uitslag 5-3. De komende twee thuiswedstrijden tegen de eveneens laag op de ranglijst staan de eerste teams van Aigis (Zoetermeer) en Thiela (Tiel) moet florida 1 toeslaan om zich in de landelijke 2 klasse te handhaven. Liefst 6 klassen lager, in de 2e klasse Z.H., wist Florida 2 de goede vorm vast te houden. In sporthal "De Duikelaar" was 't 2 -2 na de enkelspelen, winst voor Erik Besemer en Thea Fennema, verlies voor Dennis Steenland (nu le heer) en reserve Herma vd Heiden. Daarna wer den de twee G.D.'s gewonnen en de H.D. met 15-17 in de 3e game verloren. Het beslissende punt in deze spannende wedstrijd scoorden Lisette Kuijpers en Herma in de D.D. Florida 2 is naar de 2e plaats opgeklommen. Florida 3 bleef door Zigo 3 (Alphen a.d. Rijn en Don q. sn. (Zegveld) te verslaan. De meeste punten scoorden Ellen Bos en Bosko per Henk Colpa. In de 4e klasse behield Florida 5 uitzicht op promotie. 7-1 te gen Eridos 10 en 6-2 tegen Onder Ons 5 in Den Haag. Nel Horsman behaalde tweemaal volle winst in 3 partijen. Waddinxveen - Dino Giancaspero heeft samen met Nel Oudijk en Willem van Bockom Maas de najaarscompetitie van de Jeu de Boulesvereniging Wad dinxveen gewonnen. Dit leverde hem tevens de tweede plaats op in het pun tenklassement 1993. Dit puntenklasse ment is gewonnen door Piet v.d. Made, die zich dus de beste Waddinxveense jeu de boules van 1993 mag noemen. De complete uitslag van de najaars competitie luidt alsvolgt: 1. Giancaspero/van Bockom Maas/ Oudijk; 2. Kooistra/Lanting/ Van der Made; 3. Tabben/Laning/Wijbenga; 4. Wageningen/Tabben/Tabben; 5. Dij ken/Dijken/Dijken; 6. Monster/Wijben- ga/Van der Akker; 7. Springer/Springer/ Van Winkel; 8. Cammeraat/Monster/ Hulskamp; 9. Woudenberg/Kortekaas/ Janssen; 10. Hulskamp/Hulskamp/Hie- lema; 11Bos/ Bos/'t Hart; 12. Wagenin- gen/Ruitenberg/Giancaspero; 13. V.d. Loo/Nieuwland/Nieuwland. De top tien van het puntenklassement ziet er als volgt uit: Piet v.d. Made 78 pnt; Dino Giancaspero 76; Betsy Lan- ting 69; Jan Kooistra 50; Adriaan War- melink 34; Roy Hulskamp 34; Toos Tab- ben 33; Norbert Schifferling 33; Nel Oudijk 30; Willem van Bockom Maas 28. Ook in de winter gaan de activiteiten van de jeu de Boulesvereniging Wad dinxveen gewoon door. Zaterdag 4 de cember wordt er een Sinterklaastoer- nooi gespeeld. Op de dinsdagavond is er een onderlinge competitie voor le den. Benthuizen- Het eerste tafeltennisteam van Tabé uit Benthuizen heeft afgelo pen maandag in Zoeterwoude tegen Zoeterwoude 4 met 5-5 gelijk gespeeld. Tabé, dat met Zoeterwoude en de Tref fers gedrieën de kop aanvoerde, heeft met dit gelijke spel zijn kans op promo tie verspeeld: de laatste wedstrijd moet met 10-0 van de Treffers gewonnen worden, en Zoeterwoude moet dan ge lijk spelen tegen het gedegradeerde Rijnsleutels, om alsnog kampioen te worden. Op de Treffers en Zoeterwou de heeft Tabé 5 pnt. achterstand. De wedstrijd in Zoeterwoude begon met een makkelijke overwinning van Rem- co Visser op F. Vermond. Jef Jakobs had veel moeite met C. v Muyden, het wilde niet mee zitten, Jef verloor met 19-21 en 21-23 in een spannende wed strijd. Alexander had vervolgens 3 sets nodig om van O. Bekeis te winnen, 17- 21, 21-11 en 21-17. Het dubbel ging in minimale cijfers verloren, 19-21 en 22- 24. Remco Visser versloeg C. van Muy den in 2 sets, 21-6 en 21-13. Vervolgens verloor Alexander in 2 sets van F. Ver mond, 15-21 en21-23. jef deed hetookal niet beter tegen O. Bekeis, 15-21 en 19- 21. Alexander deed het tij keren, 21-14 en 21-17 tegen C. van Muyden. Remco had drie zeer spannende sets tegen O. Bekeis nodig om het vijfde punt binnen te halen, 19-21, 23-21 en 21-14. Jef. van avond niet op dreef verloor de laatste wedstrijd in 3 sets met 21-15, 14-21 en 19-21."5-5- een wedstrijd waar veel meer in had kunnen zitten als het ons op het eind van iedere set wat meer had meegezeten" aldus een ongeslagen Remco tot slot van de wedstrijd. Van Tabé 2 kwam het bericht binnen dat ze met 5-5 gelijk gespeeld hadden, maar waar en tegen wie vergaten ze door te geven. Tabé 3, sinds vorige week zeker van degradatie ging naar Rijnsleutels in Leiderdorp, ze verloren daar met 10-0. En.... onze oproepen om wat meer le den bij de senioren hebben resultaat gehad, in het voorjaarseizoen komt Tabé met 4 seniorenteams in de compe titie uit! Boskoop - Het eerste seniorenteam van Tafeltennisvereniging Boskoop heeft z'n laatste wedstrijd in de competitie met 7-3 van ILAC uit Gouda verloren. Ploni vd Hoven, Paul Nieuwenhuizen en Jacques Seegers zullen nu van de 3e klasse degradatie degraderen naar de 4e klasse promotie. Het 2e team is onge slagen kampioen en promoveert van de 5e klasse promotie naar de 4e klasse degradatie. Het team met Gemma v Midden, Anneke v Stuijvenberg, Gerard Endel en Frank van Os heeft z'n laatste wedstrijd tegen Bok uit Bodegraven gewonnen met 6-4. Het 3e team verloor z'n laatste wedstrijd tegen TTVN Nieuwkoop met 6-4. Dit team waarin spelen Arda Dekker, Roland van Nieu wenhuizen, Andre v.d. Wolf en Marcel Langenberg, blijft in de 5e klasse degra datie spelen. De jeugdteams hebben nog één wedstrijd te gaan in de compe titie. Team 1 dat in de 3e klasse speelt heeft tegen ILAC Gouda met 9-1 gewon nen. Team 2 spelend in de 4e klasse, verloor met 6-4 van Vriendenschaar. Waddinxveen - Vrijdagavond 3 decem ber wordt in "De Boog" aan de C. Huy- genslaan 2 in Waddinxveen, een klaver jas -en jokeravond gehouden. Er zijn leuke prijzen te winnen. Aanvang 20.15 uur. De zaal is om 19.30 uur open. Regio - Op zaterdag 18, zondag 19 en zondag 26 december vinden de Kerst- stadwandelingen plaats in Leiden. Deelnemers kunnen afstanden van 5,10 en 15 kilometer lopen. De start is bij restaurant IJshal aan de Vondellaan 41 in Leiden, een achttal minuten lopen van het NS station. De starttijd ligt tus sen 9.00 en 15.00 uur. Als beloning ont vangt men een medaille. De organisatie berust bij de KNBLO Wandelkring Lei den. De route voert door de historische binnenstad. Inl. tel. 01720-75724. Waddinxveen - Op dinsdag 23 novem ber is in Gouwebad "De Sniep" weer voor het A-diploma gezwommen. De examencommissie bestond uit: W. v Minnen, C. Slagter en R. Hogerbrugge. Er waren 50 kandidaatjes, die allen geslaagd zijn: Mina Rezaie, Ingmar v Spengen, Chiel v Helden, Martin Valk, Nathalie Congolowanee, Sharon Wil- mer, Janneke in 't Hout, Carola Burg graaf, Stijn v Gils, Rik Paul, Jan v Straal- en, Colette Kamp, Rick Hagen, Youri vd Berg, Angelique Cederhout, Marleen Oudijk, Linda Verschoor, Annet Breu- re, Matthijs v't Veer, Mare vd Windt, Berry vd Kley, Debbie Tol, Stephan v Berkel, Joline Oskam, Jos vd Hoek, Cheryl Ballering, Robert Sloof, Lies beth Potuyt, Rutger Nederhof, Jaco vd Veen, Esmée Twigt, Britt Bijstra, Rick de Koning, Gerben Berghout, Philippe v Rosendael, Evelien Broere, Dennis Fa- ber, Sabine de Knecht, Roy vd Bosch, Diewertje Rip, Marcel Nederhof, Simon Overes, Jeffrey Uitman, Denise Koet, Frederick Fennema, Marieke Kaptein, Brenda vd Sluys en Robbie v. Uden. Hockeyclub Waddinxveen bestaat 25 jaar. Ter gelegenheid daarvan is op 27 november met de leden feest gevierd in de Mgr. Beckersschool. Hockeyclub Waddinxveen aanschouwde in 1968 het levenslicht, toen na een oproep in de lokale krant, belangstellenden zich meldden als belangstellend lid van de nieuwe Hockeyclub. Op het atletiek- veld aan de A. Thijmlaan werden de eerste hockeytrainingen gegeven. Na anderhalf jaar vertrok H.C.W. naar het veld aan de Vondellaan, waar nu W.S.E. voetbalt. Daar verrees het eerste club huis, dat zijn dak tijdens een forse storm verloor. Sinds beginjaren '80 ze telt de H.C.W. op haar huidige plek aan deSniepweg, achter het Texacostation. Feest was het toen in september '89 het eerste kunstgrasveld in gebruik kon worden genomen. In de 25 jaar van haar bestaan groeide H.C.W., uit tot een bloeiende vereniging met bijna 350 le den en 26 teams. Daarnaast worden er ook trimochtenden voor dames en trimavonden voor heren gehouden. De vereniging had nooit kunnen uit groeien tot wat het nu is, zonder de nooit aflatende, enthousiaste inzet van de vele ouders van jeugdleden. Dankzij sponsors lukt het de vereniging telken- jare de begroting sluitend te krijgen. Echter een paar goede sponsors kan men altijd nog gebruiken, (tel. 01828- 15792). De vereniging weet leden ook sfeer en gezelligheid te bieden en heeft daardoor een binding met haar leden. Dat getuigt het aantal leden dat vanaf de oprichting nog steeds lid is. Vanuit de H.C.W. zijn door verhuizende leden o.a. de hockeyclubs van Gouda en Reeuwijk opgericht. 25 jaar betekent het 5e lustrum, maar tevens een jubi leum. De activiteiten en het feest zijn door een speciale commissie georgani seerd, waarvan Rob Christoffels coör dinator was. Het jubileumfeest werd opgeluisterd door het bekende trio Cas Berkhout. Voor de jeugd was er een apart spectaculair feestprogramma. Zevenhuizen - Zaterdag speelde ZVH de streekderby tegen Radius en wist een eenvoudige 3-0 overwinning te beha len. ZVH speelde goed geconcentreerd en wist Radius met een lastige service onder druk te zetten, de Gouwenaren konden geen scorende aanvallen op zetten. Wanneer er toch een aanval op gebouwd werd zagen de aanvallers een hechte blokkering van ZVH tegenover zich. Via de setstanden 15-5,15-6 en 15- 4 won ZVH deze wedstrijd met 3-0 bin nen 50 minuten. Voor komende week heeft ZVHeen druk wedstrijd-programma. Dinsdag 30 november spelen de heren om 20.00 uur in de Swanla sporthal tegen hekke- sluiter van deze beker-poule, Martinus uit Amstelveen. Op zaterdag 4 decem ber gaan de heren naar Zwolle om te spelen tegen VC Kuipers (aanvang 19.30 uur), dit is dan de laatste wed strijd van de beker-poulewedstrijden, voor de halve finales. ZVH speelt in de 2e ronde van de Euro pa Cup II tegen het Litouwse Lamaring Vilnius. De beide wedstrijden zullen in de sporthal Swanla gespeeld worden. De "thuis"-wedstrijd van Vilnius tegen ZVH wordt op donderdag 9 december om 19.30 uur gespeeld en de return wedstrijd zal zaterdag 11 december om 19.00 uur gespeeld gaan worden. Afgelopen zaterdag speelde het tweede herenteam van ZVH in eigen huis tegen het team van Geevers VCL uit Schae- sberg een moeizame wedstrijd. In de eerste set werden de Zevenhuizense spelers verrast door de Limburgers met een 15-4 setverlies. Daarna moest ZVH alles geven om de tegenstander de baas te kunnen, dit werd gedaan en een 3-1 overwinning was het resultaat. Voor a.s. donderdagavond om 21.00 uur staat voor ZVH 2 een bekerwed strijd in de tweede ronde op het pro gramma. ZVH speelt dan in sporthal Swanla tegen het Aiphense DAC, uitko mend in de tweede divisie en daar bo venaan staand. Joke en Dick hartelijk gefeliciteerd met juilie trouwdag Wim Cobi Jeffrey Celine Vermist zwarte kater klein wit vlekje op borst omg. Moerkapelle 01793-2507 Honda Camino damesbromfiets autom. met verzekering 450,- blauw 01728-7656 t.k. t. ruil ned. munten alleen verzamelaars; roze m. fiets 408 jr. 25,- 01714-13688 Hoera, 24 nov. wordt Marielle 7 jaar van harte papa mama leonie en stefano t.k. 4 pits gasstel met afdekplaat merk Dordrecht 50,-01803-14970 gevraagd proefmonsters proefflesjes enz. wil er voor ruilen bel snel naar: 01793-1247 Hobbelpaard 25,-; ca. 65 bouquet reeks boekjes 15,-01802-1101 t.k. wasmachine Bauknecht koelkast 4 vriesvak Bauknecht 01802-1401 Akai 30 watt 200,-; commodore en cassette computer 64/200,-01828-19868 t.k. herenfiets met terugtraprem 26° 85,- 01829-5797 t.k. eiken eethoek eiken beeldenkastje hangolielamp 1 prijs 475,- 01828-16195 1-12 wordt (o)ma mets 70 jaar gefeliciteerd hans corrie sandy danny bianca t.k. mini wasmachine 75,-; 2 konijnenkooien ps 30,- crossfiets 75,- 01728-8265 t.k. gevr. stratego 01793-2319 Zevenhuizen- Het zit de Zevenhuizense dames niet mee. Dat kleine beetje geluk en ook dat kleine beetje extra durf dat soms nodig is in beslissende momen ten lachte de dames niet toe. Dat is in de laatste wedstrijden wel meer voorge komen en dat gaat dan ongemerkt toch meespelen. Dat is jammer want spel- technisch hoeft men voor de meeste tegenstanders niet onder te doen. De eerste set werd met 15-10 door ZVH gewonnen. Ondanks verlies was het opvallende enthousiasme van de te genstander, Gemini uit Eist. Ook zij maakten fouten maar leden, althans niet zichtbaar, daar niet onder. De tweede en derde set werden door hen gewonnen. In de vierde set was het initiatief weer aan Zevenhuizense zijde. Er werd keihard gewerkt en goed verde digd, de dames namen een 14-11 voor sprong. echter niet voldoende winst. Ook bij 14-13 waren er nog mogelijkhe den, maar toen ontbrak dat kleine beet je geluk. Volgende week is er geen wed strijd en op zaterdag 11 december staat de thuiswedstrijd tegen VCH uit Heer len om 14.30 op het programma. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Oud ZVH voorzitter Willem Visser heeft van de Nevob de zilveren bondsspeld gekregen. Willem Visser kreeg deze onderscheiding vanwege zijn grote ver diensten voor het volleybal. Ook werd hij benoemd tot erelid van het district Zuid-Holland. Willem Visser was bijna dertig jaar actief als volleybal-bestuur der. Voorzitter Jan Kroon reikte hem deze onderscheiding uit tijdens de af gelopen distriksraad-vergadering. Hengelsportvereniging Zevenhuizen- Moerkapelle hield de 7e najaarswed strijd in de Maas Eerste werd A. van Erk met een totaal aantal vis van 3390 gram; 2. L. Schmidt 2180 gram; 3. J. Wiersma 1860 gram; 4. C. Klomp 1800 gram; 5. M. Huisman 680 gram. De totaalstand na zeven wedstrijden is: 1. M. Huisman 59 punten (6); 2. A. v. Erk 52 pnt (3); 3. J. Wiersma 50 pnt.; (4); 4. L. Schmidt 44 pnt (1); 5. E. Breedijk 37 pnt (1). 6. D. Bazen 33 pnt. (1). Zevenhuizen- In de vorige editie van Hart van Holland werd ontkend dat de familie Marfella, o.a. eigenaar van het Italiaanse restaurant Borgo Antico, be trokken was bij het oprollen van een cocaïne-en heroïnelijn. De rijkspolitie gaf ons hierover een nadere medede ling: Inderdaad treft de eigenaar van dit restaurant (en dat in Barendrecht) geen blaam, doch wel zijn twee mede werkers aangehouden. Zij zijn niet de enige verdachten in deze zaak. Er zijn nog enkele andere Italianen aangehou den o.a. uit Den Haag en Napels. Voorts zijn een Nederlandse vrouw uit Den Haag en een Colombiaanse man en een Colombiaanse vrouw aangehouden. Beide Colombianen die illegaal in Ne derland verblijven, worden veronder steld leverancier van de cocaïne te zijn. De verdachten zijn in verzekerde bewa ring gesteld. Het onderzoek loopt nog. t.k. fietsenrek voor auto; ski imperial dakgoot bevestiging 01793-2131 t.k. douche keukengeiser Fasto giveg gekeurd slechts 75,-01828-19665 t.k. tv kast antiek eiken met ruimte voor gram. platen afm. 114x97x57 cm 01828-14836 t.k. Sega game gear spelletje streets of rage 50,-01802-2881 t.k. combiwagen bl. 375,-; autostoel 0-9 mnd. 60,-; draagzak 50,- i.z.g st. 01828-10764 t.k. racebaan v. Tonka dardabaan, matchbox wegennet 01828-18306 Zevenhuizen - Tussen kwart over zeven en kwart over acht dinsdagmorgen 30 november, vond een fietsverlichting controle plaats door de politie op de lokatie Noordelijkje Dwarsweg ter hoogte van de spoorwegovergang. Daarbij zijn acht fietsers bekeurd. Dat betrof voor de helft technische gebre ken en voor de helft de eigenwijsheid om de verlichting niet aan te zetten. Dit aardige verkoopteam staat nog enkele maanden voor de klanten klaar. Zevenhuizen - De opheffingsuitver koop van Doornhein heeft honderden mensen naar de zaak Dorpsstraat ge bracht. De uitverkoop betekent nog niet dat Doornhein zeer binnenkort met de winkel in Zevenhuizen stopt. De bedoeling is dat dit pas in het voorjaar gebeurt. Zevenhuizen is een filiaal van de schoenen-en- sportzaak van Doorn hein in Moordrecht.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 9