(D Ambitieuze productie medewerker/ster JONGE MEDEWERKER/STER KANTOORSLUITING *5 Tuinbouwbedrijf Fa. H. Smaal en Zn. Paprikakwekerij te Bleiswijk voor onze kamerplanten-kwekerij Fa. J. Rooker Zn. l ét ~tcck ii GEVRAAGD: STICHTING SAMENWERKENDE WONINGBOUW- KORPORATIES Hart van Holland/15 december 1993 pagina 19 Sollicitaties uitsluitend schriftelijk aan: Bredeweg 57 2751 GH Moerkapelle Gedurende de periode 25 december 1993 t/m 2 januari 1994 zal ons kantoor gesloten zijn. Wegens de kerstviering van onze medewerkers op 24 december zal ons kantoor die middag eveneens gesloten zijn. Voor storingen van dringende aard, zoals C.V.-storingen, j verstopte riolering, gesprongen waterleiding e.d. kunt u rechtstreeks de ooodschappendienst in Rotterdam bellen. Telefoon 010-4206611 Deze is 24 uur per dag bereikbaar en zal er voor zorgen dat uw storingsmelding aan één van onze dienstdoende medewerkers wordt doorgegeven. Deze medewerker zal dan voor afhandeling zorgdragen. Het bestuur. De rotoincJe C-tA. (WCrCrC Wij zoeken op korte termijn naar een Heb je belangstelling of wil je solliciteren? Na 19.00 uur A. Smaal 01892-19219 b-gg- M. Smaal 01892-13059 Albert van 't Hartweg 50-52 Bleiswijk tot 30 jaar die het team op ons bedrijf komt versterken Geboden wordt: - Plezierige werksfeer - Goed salaris - Doorgroei mogelijkheden -Werken in teamverband met ca. 8 personen Gevraagd wordt: - Inzet en een positieve instelling - Bekendheid met de tuinbouw - Bereidheid tot het verrichten van overwerk - Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. Je krijgt in eerste instantie een tijdelijk contract aangeboden. Bij gebleken geschiktheid wordt dit omgezet in een vast dienstverband. Slager Van Tol met Monique en Bianca en dochtertje Abigail "Grote braadstukken komen niet meer zo vaak op tafel. Ten onrechte. Zeker als het gaat om een extra feestelijke maaltijd heeft een braadstuk met bij passende saus een paar onmiskenbare voordelen. Het is niet alleen smakelijk, men kan er van delen en het ziet er prachtig uit. Een uitstekend middel punt van het Kerstdiner", zegt slager Leen van Tol uit Zevenhuizen. "En voor het snijden van zo'n braadstuk is een electrisch mes uitstekendBij een groot braadstuk kun je denken aan een staart of het ezeltje van een rund; ook kalfsfri candeau of fricandeau van het varken. Je kunt het warm serveren of koud. En houd je een stukje over dan kun je het voor broodbeleg gebruiken. Van de jus kun je een saus maken, b.v. champignonsaus. Ook kun je een braadstuk door de slager laten vullen. Er zijn mensen die het zelf doen, of kruiden bijsluiten in een braadzak. Er zijn mensen die 'roepen' over zo'n zak, omdat het braadstuk of de rollade, in z'n eigen vocht gaar wordt. De laatste tien minuten voor het serveren, haal je de braadzak eraf en bakt het stukvlees rondom bruin". Hij wijst op het gemak van de vlees thermometer. Met de thermometer is men in staat om het vlees op een lage temperatuur precies zolang te laten braden als nodig voor een uitstekend resultaat: sappiger, meer smaak en minder vet! De bereidingstijd is wel wat langer dan men gewend is. De vleesthermometer is bij de Keurslager te koop. Slager Van Tol waarschuwt er tevens voor dat klanten niet te lang moeten wachten met het opgeven van bestel lingen voor de Kerst, omdat ze dan net niet dat mooie stuk vlees krijgen als ze zouden willen. "Je houdt er rekening mee bij je inkoop. Een gour metschotel, steengrillschotel of het vlees voor een Chinese fondue bij voorbeeld, waarbij wij altijd reke ning houden met kinderen als de klant het erbij zegt, moet je niet een dag van tevoren bestellen. Dit on danks het feit dat we een dergelijke schotel pas op het laatste moment klaarmaken. Als slager wil je een beetje inschatten hoeveel je van te voren al kunt bereiden". Van Tol wijst erop dat je oneindig zelf kunt variëren met vlees. BEHEERSORGANISATIE WONINGBOUWVERENIGING S.S.W. MERCURIUSWEG 27 2741 TB WADDINXVEEN TELEFOON 01828-17177 TELEFAX 01828-12440 Zevenhuizen - Bij de keuring van de postduiven, voorafgaand aan de jaarlijkse tentoonstelling in het clubgebouw aan de Zuidplas- weg, werd de doffer de 'schoon ste van het geheel' Deze duif van John Stofberg was ook de schoonste doffer van de tentoon stelling. Cees Edelman had de schoonste oude duivin, terwijl John Stofberg tevens de schoon ste jonge duivin had. De schoon ste jonge doffer was die van va der G. Brands en diens zoon. Terwijl bezoekers de tentoonge stelde duiven en doffers bewon derden: allemaal even fraai voor de leek, maar voor de kenner met duidelijke schoonheidsverschil- len, draaide het grote Rad van Avontuur aantrekkelijke prijzen weg. Mevrouw Van Vliet, echtge note van de afdelingsvoorzitter viel de eer te beurt de trekking van de grote verloting te verrich ten. Op de navolgende nummers i prijzen: 1. magnetron 0035; 2. koffiezet apparaat 3296; 3. frituurpan 1765; 4. steengrill 3530; 5. huishoudtrap 0644; klok 4306; mandarijnen (1 kist) 0447; flessenrek 3471; thermoskan 3494; taart 0757; hapjespan 3261kist manda- kampioen Stofberg met schoonste duif van het geheel rijnen 3439; flessenrek 2093; wand- weegschaal 2268; taart 0616; 1 kist mandarijnen 3189. De prijzen zijn na vertoon van het lot nummer af te halen (na telefonische afspraak) bij M. Strijdhorst, De Lente 12; tel. 01802-1127. Zevenhuizen-Nieuwerkerk - Kwekerij Morgenzon heeft weer honderden kerstbomen ingekocht, waarvan de verkoop inmiddels al goed op gang is gekomen. Eigenaar Van Oosten laat de bomen pas vier dagen na Sint Nicolaas leveren, omdat hij graag 'verse' bomen aan z'n klanten levert. Naalduitval di rect na aankoop hoopt hij hiermee te voorkomen. Samen met z'n vrouw ver koopt hij niet alleen bomen, maar geeft tevens informatie over de herkomst van de boom. Kerstbomen die kweke rij De Morgenzon, nabij de rotonde Nieuwerkerk/Zevenhuizen in de ver koop heeft zijn o.a. Nordmann, Blauw- spar, Omorica. Ook de Deense Den, een wat smaller maar voller type boom is zeer gewild, net als de gewone 'Den' uit Luxemburg en het Sauerland. "Er komen ook herhaalde lijk klanten die ge noeg hebben van de kunst-kerstboom, vanwege de eentonig heid van elk jaar dezelf de boom. Bovendien speelt de geur van een verse boom ook een rol. Kwekerij Morgenzon heeft overigens ook een grote collectie, met zorg ge kweekte cyclamen in 'huis'. Deze worden bij een geselecteerd bedrijf in Vleuten ingekocht en zijn van eerste kwaliteit. Daarnaast veel keus in azalea's en kerststerren. Nieuw zijn de zachtrose-zalrnkleu- rige tinten. Daarnaast is hulst nog zeer gewild en andere artikelen voor het zelf maken van kerststuk- Wie Kwekerij Morgenzon >ezoekt vanuit Zevenhuizen, doet dat door gaans via de rotonde, die schuin tegenover de kwekerij ligt. Die ro tonde op de hoek van de Eerste Tochtweg/Zuidplasweg/Zuidelijke Dwarsweg, kon vorig jaar. enkele weken voor de Kerst, in gebruik vorden genomen. Morgenzon oerde toen actie met twee gratis 'rondjes' (oasis) voor elke klant. "De rotonde ;s werkelijk 'af'. Het verkeer stroomt vlot door en er wordt door tiet snelverkeer ge stopt voor overstekende wielrij ders en voetgangers. Echter wat zeel automobilisten vergeten is het richting aangeven als men de ro tonde verlaat. Nu staan automobi listen vaak onnodig lang te wach-

Hart van Holland | 1993 | | pagina 19