m 3,98 J 3,98 J 2,98 THEO van ZANTEN Tel. 01728-9124 De Vitaminebron Cadeau voor personeels vereniging Rijnland Ziekenhuis HOU SING 15 grote hand/pers 20 Clementines sinaasappels 3 kilo Elstar héél kilo Witlof pappas fietsen! twitg. Centrale verwarming Loodgieters- bedrijf 7^7\ed6 Sinaasappelactie Kinderkerstfeest 19 december Kerststadswandeling Avondsymposium over Gynaecologische oncologie Garageverkoop Historische krin Hollandse muziek- en showavond Einde competitie tafeltennis jeugd pagina 32 Hart van Holland/15 december 1993 M. VIERSTRA "DE VITAMINEBRON" zoet, zonder pit ^8 klasse 1 v v J Da Costasingel 1-2 2394 BG Hazerswoude-Rijndijk Tel.: 01714-15115 Wij zijn ook ingericht voor het meenemen van onze maaltijden. Ook voor afhalen 'snelle' service. Als u even telefonisch bestelt, staat uw maaltijd gereed om af te halen. U kunt bij ons telefonisch reserveren. Openingstijden van 11.00 tot 22.00 uur. FIETSEN MET "TORPEDO" trommelrem - 7 versn. naaf .OOE Sinds 1894 Hazerswoude Dorpsstraat 190 Rijnwoude AARDAPPELEN - GROENTEN EN FRUITSPECIALIST H. Hevermansstraat 1 - Tel. 01714-14181 2394 VR Hazerswoude-Rijndijk N Dorpsstraat 176 2391 CH Hazerswoude-Dorp Tel. 01728-8605 Hazerswoude- Dat ook de groenteman niet vergeten wordt bij het treffen van voorberei dingen voor de feestdagen, ondervindt o.a. de eigenaar van "De Vitaminebron" in Hazer swoude. Was vroeger een sinaasappel echt een vrucht die er bij Kerst bijhoorde en voor sommigen een bijzondere lekkernij, tegen woordig hoeft niemand meer vreemd op te kijken om in welk jaargetijde dan ook, uitheemse groenten en fruit in de groente-en fruitzaak aan te treffen. Bij "De Vitaminebron", gaan ze nog een stap je verder, immers men heeft een eigen sapfa- bricage van vers fruit. Deze sappen genieten inmiddels al regionale bekendheid: gezond en lekker. Ook als mix aan te bevelen. De heer Hoekstra: "Er is vaak behoefte aan wat exotische groente en fruit voor het gar neren var. schotels, gourmetschalen en sala des. Daar speelt De Vitaminebron op in. We maken zelf dergelijke groente-en fruitscho- teis op; voor bijvoorbeeld gourmet en steen grill en maken heerlijke salades. Verder vin den wij het nog steeds bijzonder dat je in dit donkere jaargetijde in staat bent je klanten aardbeien en perziken aan te bieden en een gevarieerd aanbod in paddestoelen". Fa. J.A. Schouten Zn. Rijnwoude- De personeelsvereniging van het Rijn land Ziekenhuis krijgt, vanwege de oplevering van de nieuwbouw op de locatie Rijnoord eerder dit jaar, een muziekinstallatie van aannemersbedrijf Van Hoorn BV uit Capelle a/d IJssel. De installatie is bedoeld voor de bedrijfsfitness op de Alphense locatie. Ook wordt de apparatuur gebruikt voor bijeenkomsten van de personeelsvereniging, die in totaal zo'n zeshonderd leden heeft. Voorzitter P. Regter is verheugd over het geschenk van het Benthuizen- Zaterdag 18 december wordt er huis aan huis een sinaasappelactie gehouden door le den van de Ned. Herv. Kerk te Benthuizen. De sinaasappels kosten per zak f. 5,De actie is bedoeld tb.v. de restauratie van het orgel. Benthuizen- De Hoeksteen en het liek Kontakt Benthuizen organi- ren ook dit jaar weer een kersG feest, dat gericht is op kinderen in de basisschoolleeftijd, leder- een, jong en oud, is welkom. Dit staat deze viering in het teken "Het Licht". Wat is "Licht" en wat dit betekenen in het dagelijkse leven. De vie ring 19 december begint om 163)0 uur in "De Hoek steen", Albert Schweitzerlaan te Benthuizen. In Leiden worden zaterdag, 18 zondag 19 en zon dag (2e Kerstdag) 26 december Kerstwandelingen georganiseerd door de historische binnenstad. De afstanden zijn 5, 10 en 15 km. Startplaats: Restau rant IJsbal, Vondellaan 41, Leiden, 8 minuten lopen van station NS. Destarttijd is van 9.00 tot 15.00 uur, als herinnering krijgen de deelnemers een medaille met lint. Inl. tel. 01720-75724. Rijnwoude- De gynaecologen van het Rijnland Zie kenhuis, locatie St. Elisabeth, organiseren op woensdag 15 december een avondsymposium over gynaecologische oncologie. Dit symposium is bestemd voor huisartsen in de regio en biedt hen de gelegenheid nader kennis te maken met de nieuwe gynaecoloog van het ziekenhuis, E. Schut ter, die gespecialiseerd is in de gynaecologische _oncologie. bedrijf. 'Nu kunnen we ons nog beter presente ren naar de medewerkers van het ziekenhuis.' in de maand december is de personeelsvereniging van het Rijnland Ziekenhuis erg actief. Zo was er een Sinterklaasmiddag voor kinderen, worden er binnenkort kerststukjes gemaakt en gaan de leden kerstwinkelen in Antwerpen. Daarnaast worden taalcursessen verzorgd en is er aerobics op beide locaties. Katho aar v a n Benthuizen - De Historische Kring Benthuizen houdt op zaterdag 18 december een 'garagever koop'. Overtollig huisraad en tuingereedschap, een prachtig bureau, een nieuwe kruiwagen, originele etsen, boeken en grammofoonplaten, een electrische schrijfmachine, zelfs een ko- nijnehok worden te koop aangeboden. De gara ge van de secretaris van de Historische Kring: de heer Ed van Craaikamp. aan de Peregaarde 6d (achter de Bentlanden) staat vol aantrekke lijke artikelen. Degenen die huisraad of andere overtollige spullen hebben, kunnen dit inleve ren tussen 9.00 en 10.00 uur aan de Peregaarde 6d. De garage is voor de verkoop open van 10.00 tot 13.00 uur. Koudekerk a.d. Rijn - In vrijetijdscentrum De Ridderhof treedt op zaterdag 18 december, aan vang 20.00 uur, o.a. Dennie Christian op. Inl. tel. 01714-14682. Boskoop - het eerste jeugdteam van tafeltennis vereniging Boskoop heelt met 8-2 van Kwiek Waddinxveen gewonnen. Het heeft 10punten uit 10 wedstrijden weten te behalen, het team dat gevormd wordt door Woiïter Konijn, Martijn de Visser en David Windhorstj-speelt in de derde klasse. Het tweede team met teamleden Dick v.d. Wilt. Stefan Konijn, Henri Smits en Kees Verkade, spelend in de vierde klasse, heelt net van Vrien denschaar verloren. De stand werd 6-4. Dit team heeft 11 punten uit 10 wedstrijden gescoord.

Hart van Holland | 1993 | | pagina 32