vrijdag 31 december om 12.00 uur gesloten Rabobank Q ffl PERDIJK MAKELAARDIJ Koninklijke onderscheiding Nieuwjaarsreceptie Gemeente Boskoop Nieuwjaarsreceptie Floreant Koopavond Zevenhuizen Expositie Groene Hart ziekenhuis Weekprijs Molenvrienden Nieuwjaarsreceptie ZEVENHUIZEN B.V. Moerkapelle- Afgelopen maandag om 14.00 uur heeft de heer A. Lamot van de Rabobank Zevenhuizen- Moerkapelle de trekking verricht van de eindejaar- aktie in Moerkapelle. De door de winkeliersvere niging Moerkapelle ter beschikking gestelde prij zen, stonden tentoongesteld in de Rabobank te Moerkapelle, met als hoofd prijs een reischeque t.w.v. f. 750,-. Dit is de laatste krant van 1993 Ook in 1994 zal Hart van Holland weer 52 keer bij u in de bus vallen! Wij wensen u een prettige jaarwisseling Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 De heer Lamot buigt zich over de vele inzendingen. Uit deze berg trok hij de gelukkige winnaars. NVM In verband met de jaarafsluiting zijn onze kantoren op Coöperatieve Rabobank Zevenhuizen-Moerkapelle B.A. makelaardij o.g. 16e jaargang nummer 543 29 december 1993 vai Boskoop- Afgelopen woensdag 22 december heeft de burgemeester drs. J.J. Spros de eremedaille in brons, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, uitgereikt aan de heer H.J. van der MeijDe onderschei ding is aan de heer Van der Meij toe gekend in verband met zijn 40-jarig jubileum als automonteur bij garage Kok te Boskoop. De uitreiking vond plaats tijdens de jaarlijkse Kerstbij eenkomst van garage Kok. Boskoop-Op maandag 3 januari 1994 zal voor de inwoners van de gemeen te Boskoop de traditionele nieuw jaarsreceptie worden gehouden. Deze receptie vindt plaats van 19.30 tot 21.00 uur in de raadzaal van het gemeentehuis. Om 20.15 uur houdt burgemeester Spros een nieuwjaars toespraak. Iedereen is welkom. Boskoop-Op zaterdag 1 januari 1994 is er weer de jaarlijkse nieuwjaarsre ceptie bij voetbalvereniging Floreant te Boskoop. Alle leden, ereleden, le den van verdienste, sponsor etc. etc. zijn welkom om 18.30 uur in de kanti ne van Floreant. Zevenhuizen - De koopavond in Ze venhuizen is van vrijdagavond 31 december verschoven naar donder dagavond 30 december. In de periode januari t/m maart expo seert op de Jozef lokatie in de vitrines mevrouw R. Vermeulen en met schil derijen de heer T. Licht. In de periode januari t/m februari exposeert op de Bleuland lokatie in de vitrines de heer J. van Dralen. In de periode januari t/m maart expossert op de Bleuland lokatie mevrouw E. Thissen-Curfs met schilderijen. Zevenhuizen - Deze week is de laatste trekking verricht van de puzzelaktie van de Vereniging Molenvrienden Rottemerengebied. De weekprijs van 100,- is gewonnen door Mevrouw M. Helmers - van Schaijck, Leliestraat 20 te Zevenhui zen. De prijs kan afgehaald worden bij Drukkerij Elgersma, Dorpsstraat 62a, Zevenhuizen. Tevens is de trekking verricht van de hoofdprijs, een waardecheque van 5000,-, te besteden bij Keukencen trum Waddinxveen. De winnaar is telefonisch op de hoog te gesteld, de prijsuitreiking vindt een dezer dagen plaats. Volgende week meer hierover in Hart van Holland. koudekerk a/d Rijn - Voetbalvereni ging Koudekerk heeft op zaterdag 1 januari vanaf 16.00 uur weer de jaar lijkse nieuwjaarsreceptie. Eindejaarsaktie Moerkapelle Uit de vele inzendingen volgen hier de winnaars: Hoofdprijs: reischeque t.w.v. f. 750,- gaat naar mevr. Hoogendoorn uit Moerkapelle. Verrassingspaketten zijn gegaan naar: C. v.d. Knijf F. v. Eiteren, M. Vergeer-Donker, allen uit Moerkapel le. Levensmiddelenpakket'. J. Meijers H. Schalk-Geluk, C.A. Manteau, allen uit Moerkapelle; Slagroomtaart: Mevr. Prins, J. Hartog, N. v. Kersber gen, J.A. de Bil, M. Lamet, L. Zijder hand, allen uit Moerkapelle. Groentepakket: J. Sonneveld, A. Joos- se, Moerkapelle; A. v.d. Wilt Wad dinxveen, M. Hoeflaak, Ada vd Spek P. Perdijk, H Brouwer-Dekker, L Zij derhand, allen uit Moerkapelle. Foto toestel: G Hanse, Moerkapelle; Stof zuiger: D. Verbeek, Moerkapelle. Fiets: J. Bac-Mulder, Zuivelpakket: J.E. vd Zwan, B. v. Dommel, Moerka pelle, J. Oudijk, Waddinxveen, S. Wondergem, M. vd Zwet, H. Schalk- Geluk, G. de GraaffM. Jolles,allen uit Moerkapelle; Gourmetschotel: P. de Wilde Zevenhuizen, D. Verbeek, L. v Est-vd Pol, M in 't Veld, C.P. Camme- raat, H. v.d. Bas, M A. Berkel-Kors M.Ch. Laurense, allen uit Moerkapel le. Tuinset: D. De Leeuw, Dekbed: L. Hessing, J. van Helden, beide uit Moerkapelle. Elektrische schrijfma chine: T.J. Cammeraat, Moerkapelle, Geurpakket: C. Huisman, J. Bac-Mul- der, beide uit Moerkapelle. Waarde bon 50 parasol: F. Hertog, B. v. Dommele, Rajendra Timmers, J. Blommaert, Fam. Bauts, P. Perdijk, allen uit Moerkapelle. Wijnpakket: A. Verbeek, M. v. Reeuwijk, H. de Knegt, D. v. Amerongen, allen uit Moerkapel le. Waardebon f50,-P. Verheul:D. Ban- ga, W. Dekker, Mevrouw Oudijk, B Boeve, Wijnand Havelaar, W. Freeke, allen uit Moerkapelle. Men kan de prijzen af halen bij de diverse winke liers uit Moerkapelle op vertoon van een legitimatiebewijs. Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Heémskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk MAKELAAR IN ONROERENDE GOEDEREN BEËDIGD TAXATEUR Dorpsstraat 146 - 2761 AH Zevenhuizen Telefoon: 01802-1655 MAKELAAR h ovens Aan- en verkoop van woningen en bedrijven. Alle taxaties Hypotheken Ook 's avonds bereikbaar Leny Hovens Nrd. Dwarsweg 1 - 2761 GA Zevenhuizen - Tel. 01802-2001 NVM MAKHAARj m m -

Hart van Holland | 1993 | | pagina 1