Cultw^ A Body Culture beweginsbanken Plaatselijk afslanken d.m.v. dieptewarmte Body wrap Infrarood sauna Sportmassage IN ONZE ZONNE SNELBRUINERS TURBO-KANON Eerste keer GRATIS Daarna 17,50 per keer. 5 keer voor ƒ75,-- 10 behandelingen voor f250,- per keer 17,50 rijksgediplomeerd, lid N.G.S. touch for health bach bloesem therapie allergietesten reiki pagina 12 Hart van Holland/5 januari 1994 De Skin body wrap is een gezonde en natuurlijke manier om in 1 uur tijd centimeters kwijt te raken en de huis te verstrakken. Body wraps worden al jaren gebruikt om snel centimeters kwijt te rakenmaar de skin body Wrap doet meer: elk kruid is speciaal gekozen om diens werking. De kruiden breken het vet af en bestrijden cellulitevorming. De skin Body Wrap is 100 natuurlijk en bevat dus geen chemicaliën of zout. Neem van te voren een hete douche en reinig uw huid grondig met de skin body Wash. Voor de behandeling zelf moet u extra ondergoed meenemen, daar het nat zal worden. Van te voren in de Skin Boiler Unit katoenen lappen verwarmd en vervolgens zo heet mogelijk om het lichaam heen gewikkeld. De de behandeling zal uw huid fris en schoon aanvoelen, dus het is niet nodig het mengsel er af te wassen of te spoelen. Hoeveel centimeters kan men verliezen Dit hangt af van welke percentage hitte opent de poriën, waardoor de oplossing de huid goed binnen kan dringen. Eenmaal binnenge drongen begint de Aloë Vera wer king de vetten en gifstoffen die zich in het vetweefsel bevinden af te breken. De afgebroken vetten en gifstoffen worden naar het lymfesysteem uitgestoten en op natuurlijke wijze het lichaam uit gespoeld. door de unieke wer king van Aloë Vera/kruidenoplos- sing zult u niet alleen centimeters kwijt zijn, maar tevens zal uw huid glad. strak en soepel aan voelen. Na de behandeling dient u ong. 16 glazen water te drinken in de navolgende 24 uur. Vermijd alcohol, gekruid of zout voedsel en dieet dranken, daar deze de uitspoeling van de vetten en gif stoffen zullen verhinderen. Centi meters van 5-35 centimeter per behandeling is niet ongewoon. Wanneer u de Skin body Wrap blijft gebruiken, in combinatie met de Skin Slimming gel, zullen de centimeters eraf blijven. Voor blijvende resultaten wordt een behandeling 2-3 maal per week aangeraden, het grootste centi- meterverlies zal bij de probleem plekjes voorkomen. Herhaaldelij ke behandelingen zullen vetop- eenhopingen verzachten, zodat het steeds makkelijker wordt de vetten en gifstoffen te verwijde ren. Tegelijkertijd krijgt uw huid de nodige steun om soepel en elastisch te blijven. Ook uitste kend geschikt voor mensen die een slappe huis (b.v. door veel gewichtsverlies of zwanger schap) willen verstrakken. Snel slank met Aloë Vera Body Wrap. Hoe werkt het? De lappen worden in het ver warmde mengsel van Aloë Vera en kruiden doordrenkt en vervol gens om het lichaam heen gewik keld terwijl ze nog heet zijn: de hitte opent de poriën, waardoor de oplossing de huis en de cellen binnendringt waar vetweefsel en andere gifstoffen opgeslagen worden. De Aloë Vera penetreert de vetccllen, hierbij een weg ba nend voor de kruiden, die de gifti ge stoffen en vetten via het lymp- hen systeem uitstoot. Na de be handeling dient u een flinke hoe veelheid water te dringen om de vetten en de giftige stoffen het lichaam uit te spoelen. Hoelang duur de behandeling Reken op 1,5 uur; de "wrap" zelf zal ongeveer 45 ontspannende en comfortabele minuten in beslag nemen. Wat is de "after wrap" behan deling Het mengsel dat op de huid blijft nadat de lappen verwijderd zijn zal door blijven werken, totdat deze is afgespoeld of op natuurlij ke wijze oplost (transpiratie). Na ling: vrouwen gaan gekleed in een katoenen onderbroek en BH (deze worden nat, dus breng een extra set mee van huis) mannen kunnen gekleed gaan in een zwembroek of katoenen onder broek. Tast de Body Wrap de huid aan? Alleen op een positieve manier: de huid wordt zachter, strakker en gevoed na de wrap. Body Wrap is een uitstekende behan deling voor mensen die geen ge wicht willen verliezen, maar een strakkere huid willen hebben, verschillende kruiden en het be vat geen zout of chemicaliën, en is dus volkomen veilig voor kin deren en zwangere vrouwen. Hoe zit het met medische problemen Indien u serieuze medische pro blemen heeft, adviseren wij u, voor uw eigen gemoedsrust, con tact met uw huisarts op te nemen. Hoge bloeddruk, nier problemen, diabetici etc. zullen geen negatie ve gevolgen hebben,daar er geen zouten, chemicaliën of plastic wraps gebruikt worden en de wrap losjes om het lichaam heen gewikkeld wordt. Prijs per behandeling, normaal f89,50. Nu ter introductie: 5 behandelingen voor f375,= De deelbehandelingen kosten normaal f55, per keer, nu ter introductie: 5 deelbehan delingen voor f247,50 (deze aanbiedingen gelden tot 31 januari 1994) van uw lichaam zacht vet en cel lulitis is. het gemiddelde is zo een 10 centimeter per behandeling. Per keer is het ongeveer 20%van het totale gewicht. Het Aloë/krui den mengsel breekt het vet af en er zal centimeter verlies optre den waar er vet te verliezen is. Komend de centimeters terug? Mensen die dit programma vol gen kunnen de centimeters er gemakkelijk af houden dan met welk afslankings systeem dan ook. Uiteraard, het hoeveelheid voedsel dient u aan uw gewicht aan te passen. Aangezien hard vet moeilijker op te lossen is, zal met meerdere behandelingen nodig hebben. Wat doet de Body Wrap voor cellulitis? Wanneer het verwijderingssys teem van het lichaam trager wordt (dus wanneer stoffen min der snel worden opgebrand), wordt cellulitis gevormd. Het ver wijderen van cellulitis is niet zo zeer een kwestie van centimeters kwijtraken, als ven een verande ring in de weefselsamenstelling; daardoor is het een langzaam en moeilijk proces. In 80% van de gevallen is nazo'n 10-15 behande lingen een succesvol resultaat te zien. Hoe zit het met dieten en lichaamsbeweging Door het volgen van een dieet worden de vetafzettingen ver zacht, daardoor verliest men tij dens de behandeling meer centi meters. Lichaamsbeweging zal spieren harder maken en strak ker trekken, vet verbranden en de spijsvertering opvoeren. Zelfs inspannende oefeningen helpen niet veel bij het verwijderen van verhard vet, zoals cellulitis. Hoe vaak mag de behandeling plaatsvinden Zo vaak u wilt. Voor mensen die gewicht willen verliezen wordt twee tot drie maal per week aan geraden. Daar waar er hard vet is "probleem plekjes" zal men zeker na 3 behandelingen resultaat zien. Dit body wrap programma zal een kettingreactie veroorza ken. Het vet wordt zacht en ver wijderd net zoals de giftige stof fen. Uw huid blijft strak terwijl u gewicht verliest. Welke voorbereiding is nodig voor de "wrap" behandeling? Allereerst dient men een heet bad of douche te nemen. Gebruik hiervoor de Aloë Vera Body Wash. Door de warme zullen de poriën opengaan en de body wash zal de verstopte poriën diep reinigen. Tevens kan men in plaats van een douche of een bad ook gebruik maken van een sau na. Voor de feitelijke behande- omdat de huid slap is geworden door gewichtsverlies of door ouderdom. De wrap solutie is 100% natuurlijk, met Aloë Vera en De Skin Slimming gel De Slimming gel bestaat uit puur Aloë Vera en een zorgvuldig gese lecteerde kruidenmelange. Het werk in feite op de zelfde wijze als de Body wrap, alleen kunt u deze behandeling thuis zelf uitvoeren. Een uitkomst voor diegenen die zich door tijd- of geldgebrek de body wrap behandeling niet zo vaak kunnen veroorloven, maar toch van de voordelen van de body wrap willen genieten. Neem een warme douche of bad om het lichaam op temperatuur te bren gen en reinig uw huid grondig met de skin bodywash. Verwarm de gel in pan warm water. Droog het lichaam goed af en breng de gel dan effen en glad over het hele lichaam aan. Vervolgens trekt u warme kleren aan, of beter nog, kruipt u onder de dekens, zodat uw lichaam voor minstens 1 uur warm blijft. Dit laatste is nodig om de poriën open te houden, zodat de Slimming gel optimaal kan werken. Ongewenst vet wordt verzacht en losgeweekt. Dit zal een merkbare verkleining van bobbeltje en rimpeltjes ten gevolge hebben, alsmede een af name van vetopeenhopingen. Ook wordt de huid zacht en soe pel. Het is belangrijk dat u na de behandeling veel water drinkt en alcohol, zout of gekruid voedsel en suikerhoudende dranken ver mijdt. Voor de beste resultaat herhaalt u deze behandeling om de 2-3 dagen. De Skin slimming gel geeft niet af op kleren of bed- degoed; de gel hoeft niet afge spoeld te worden na de behande ling. De Skin Bodywash De Body Wash is een scrub be staande uit een melange van ko- kosnootolie en Aloë Vera. Hier mee wordt uw huis fris en schoon en worden de poriën geopend. Dit laatste is een vereiste voor een optimale werking van de body wrap of slimming gel. Zeep kunt u voortaan achterwege laten. De Skin body wash is een geheel natuurlijke scrub die de huid diep penetreert en grondig reinigt. De Aloë Vera enzymen schuren tevens de dode huidcel len van de huid. Na een douche of bad met de body wash al dan niet in voorbereiding op een verdere body wrap/slimming gel behan deling, zal uw huid zacht en soe pel aanvoelen. De Skin Body Wash is een heerlijke scrub, ide aal om elke dag te gebruiken. Bewegingsstudio Afslankstudio onnestudio Nesse 32a 2741 ES Waddinxveen Tel. 01828-30660 Openingstijden: maandag t/m vrijdag van 8.00 - 22.00 uur zaterdag van 8.00 - 16.00 uur woensdagmiddag avond gesloten Gratis peuteropvang op maandag-, woensdag- en vrijdagmorgen De body wrap is een gezonde en natuurlijke manier om centimeters kwijt te raken en de huid te verstrakken. Katoenen lappen worden in het volkomen natuurlijke Aloe Vera en kruiden-mengsel geweekt en vervolgens om het lichaam heen gewikkeld, (zie artikel+foto) (40 lampen 6 gezichtsbruiners bodycooler) (62 lampen 12 gezichtsbruiners bodycooler) Skin en Body Wrap ■ïtg. jggjjf

Hart van Holland | 1994 | | pagina 12