PolmEbERichTEN IJsseI en Gouwe De echte bakker GERRITSEN D COLOFON ZEVENhuizEN' MoerUapeIIe Inbraak/diefstal Overig nieuws: WAddiNXVEEN; Aanrijdingen Inbraak/diefstal: 30.250 exemplaren. Overig nieuws; Boskoop: Aanrijdingen: Inbraak/diefstal: Overig nieuws: Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1412 - Fax 01802-1153 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk aan den IJsseI - Tel. 01803-18821 VRIJDAG: Appel ionaens, van 1,75 nu slechts 1,55 ZATERDAG: Roomboter Cake, van 6.50 nu slechts 5,95 KOEKJE VAN DE WEEK: 250 gram Roomb. Mokka Spritsjes van 5,25 nu 4,25 BROODJE VAN DE WEEK: 5 Elfzaden broodjes nu slechts 1,95 SNACK VAN DE WEEK: Kip-kerrie snack nu slechts 1,95 Nijmeegse Marieke stoet, een echte smulstoet! Bovenstaande aanbiedingen zijn ook verkrijgbaar bij: Plusmarkt D. Pak Theo Matze, SRV Henk Nieterink, SRV Zevenhuizen - Tijdens de nieuwjaarsreceptie, maandagjl., werden, tot hun grote verrassing, 19 dames van het dameskoor Vox Jubilans gehuldigd. Voor de huldiging was uitge- ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 nodigd de heer de Ruiter, consul van de K.N.B.Z.O.N., die verschillende punten aanhaalde betrekking heb bend op de dames. Hart van Holland/5 januari 1994 pagina 3 Woensdagochtend werd aan de ach terzijde van de supermarkt C 1000 een bruine Sparta damesfiets ont vreemd type Disco met handrem en versn. De 9 inbraken op het terrein Maxis waarbij steeds kratten met lege fles sen werden ontvreemd zijn opgelost. Een al eerder aangehouden verdach te, een 32 jarige man uit Ridderkerk, heeft bekend alle inbraken te hebben gepleegd. De maan blijft voorlopig in bewaring in afwachting van zijn rechtszaak. Aan de Julianastraat werd zondag in gebroken in een vrijstaande woning. Er werd aan de achterzijde het ruitje van de deur ingeslagen waarna men met de sleutel de deur kon openen. De gehele woning werd doorzocht. Er werden munten en een horloge meegenomen. De klaar gezette video en cd-spelen bleven staan. Aan de Mauritsstraat te Moerkapelle brak zondagmiddag om 17.35 een schoorsteenbrandje uit. De brand weervan Moerkapelle had het brand je snel geblust waardoor erger werd voorkomen. Zondagavond wilde een 18 jarige be stuurder van een bestelauto door de tunnel rijden aan de Staringlaan. Hij hoorde de voorwaarschuwing wel dat hij te hoog was maar realiseerde zich kennelijk niet wat dit betekende. Het gevolg was dat het voertuig met de bovenbouw tegen de tunnel botste. Gevolg: auto total-loss. Tasjesroof: Donderdagavond omstreeks 20.30 uur vond een diefstal plaats van een handtas. Een mevrouw die in haar auto wilde stappen op de parkeerplaats van de Passage ach ter de bejaardenwoningen van de BernarcUaan. werd door een donkere jongen van ongeveer 18 jaar tegen haar auto geduwd, kreeg een stomp en werd ver volgens van haar tasje beroofd. De dader is daarna met nog een jongen in de richting van het station weggerend. De politie zoekt getuigen van dit ern stige voorval. In de nacht van dinsdag op woensdag werd op het parkeerterrein van de Aldi aan de Kerkweg Oost een auto opengebroken door het forceren van het portierslot en werd de autoradio ontvreemd. Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen. Boskoop. Benthuizen. Hazerswoude-Dorp. Ha/erswoude-Rijndijk. Koudekerk a d Rijn. Zevenhuizen/ Moerkapelle. Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289 Fax. 01802-3503 Advertenties Remy Versnel of Ravmonde de Vries Redaktie Aigemeen Henny v.d. Berg Sinitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 nar. Kant-en klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! De redaktie van Hart van Holland stelt zich niet aansprakelijk voor de inhoud van de advertenties en ingezonden mededelingen in deze krant. Bovendien behoudt zij zich het recht voor. zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren. Voor klachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen. donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3350133 Aan de leplaan werd in de nacht van maandag op dinsdag ingebroken in een hoekwoning. Men kwam binnen door naast de achterdeur een ruitje te forceren waardoor men vervol gens de achterdeur opende. Er werd alleen wat geld meegenomen. Enkele klaar gezette spullen bleven staan. Aan de Ieplaan werd in de nacht van maandag op dinsdag een poging ge daan in te breken in een woning. Men boorde een gaatje in het klapraam aan de achterzijde van de woning om zodoende het hefboompje te kunnen bedienen. Omdat de bewoner dit had geblokkerd, bleef het bij een poging. Bij een andere woning aan de leplaan werd op identieke wijze geprobeerd binnen te komen hetgeen daat wel lukte. Er werd echter niets uit de woning vermist. Aan de Tesselschadelaan zijn in de nacht van maandag op dinsdag in een 3-tal kelderboxen ingebroken. Er zijn o.a. hengelspullen en een racefiets (Giant, blauw/wit) gestolen. Ook werd uit een van de kelderboxen een MARKLIN treinset van enkele duizenden guldens ontvreemd. Donderdagavond werd op de par keerplaats naast de sportzaal aan de Wingerd een auto via de kofferbak opengebroken. De radio-cassettere corder werd gestolen. Nadat zondagochtend om 5.45 een melding was binnengekomen over verdachte personen in de Passage, betrapte de politie 3 personen op heterdaad die aan het inbreken wa ren bij een reisbureau. Zij hadden de ruit uit de voordeur gehaald. 1 per soon werd onmiddellijk aangehou den de andere 2 even later. Daarbij werd ook een auto aangetroffen. De eigenaar van deze auto werd om 9.00 uur op het station te Gouda aange houden als 4e verdachte. Het betrof fen druggebruikers die te Rotterdam verblijven in de leeftijd van 28,30,36 en 39 jaar oud. Zij hebben allen be kend. 1 van de 4 heeft bovendien nog een straf van 4 maanden tegoed, die hij vermoedelijk gelijk zal moeten uit zitten. Oudejaarsviering; Ondanks het feit dat er gesproken moet worden van een redelijk rustige oud en nieuwviering. hebben zich tocli een aantal ongewenste feiten voor gedaan. Zo zijn er door de ge meente heen toch nog een aantal rui ten gesneuveld. Van de Kohnstam mavo sneuvelde 10 ruiten, ook van beide station sneuvelde een aantal ruiten alsmede van de Abri's. Aan de Brederolaan en het KW-plein sneu velde een winkelruit. Ook waren er enkele autoruiten die het moesten ontgelden door vuurwerk. Zondagavond 2 januari werd naast de ingang van het gemeentehuis voor de 2e maal dezelfde ruit vernield door liet ingooien met een steen. Dinsdagavond laat vond een aanrij ding plaats op de Zijde tussen een personenauto en een voetganger. Een 53 jarige bestuurster zag plotse ling een voetganger voor haar auto. Zij remde krachtig maar een aanrij ding was onvermijdelijk. De voetgan ger. een 50 jarige man uit Alphen, is per ambulance overgebracht naar het ziekenhuis waar hij aan zijn ver wondingen is overleden. Vrijdagmiddag zag een 48 jarige auto mobilist uit Boskoop kennelijk te laat dat het verkeer op de Alphenseweg stil stond. Een aanrijding was het ge volg waarbij hij tegen de achterzijde van een personenauto botste waarna dit voertuig weer werd opgeduwd tegen de daarvoor stil staande auto. Fietsendiefstallen: Woensdag 29-12 werd aan de Parklaan een bruine Favoriet herenfiets gestolen voorzien van de postcode 2771 SG 7. Donderdag werd ook aan de Parklaan een herenfiets gesto len. kleur groen, merk Perlies, postcode 2771 VG 116. Vrijdag een grijsmatallic he renfiets merk Messhouse met handremmen en versnelling. In de nacht van dinsdag op woensdag is ingebroken in een flat aan de Tesselschadelaan. Men is door liet keukenraam pje binnen gekomen. Er werd alleen wat klein geld vermist uit een jaszak. In de nacht van maandag op dinsdag is aan de Waterlelie ingebroken in een personen auto door het inslaan van een portierruit. De audio-appara- tuur werd ontvreemd. In de nacht van woensdag op donderdag werd via de achter zijde ingebroken in een boek handel aan de BC-straat. Er werden 2 copierapparaten ont vreemd. Donderdagavond werd op ver zoek van en in samenwerking met de politie Rottterdam een onderzoek ingesteld in een wo ning aan het Gruttoplein. Hier bij werd een hoeveelheid vuurwerk in beslag genomen. Vrijdagavond omstreeks 18.15 een een schuurtje uitgebrand aan de Goudse Rijweg. De brandweer had het vuur snel onder controle. De oor zaak was vermoedelijk vuurwerk. In de nieuwjaarsnacht werd aan de Zijde een winkelruit vernield ter gro te van 2,5 x 2,5 meter. Eveneens in de nieuwjaarsnacht brak brand uit in de woning op de le verdieping boven een winkel in huis houdelijke artikelen aan de Gouwe straat. Deze verdieping brandde ge heel uit. De bovenverdieping alsme de de naast gelegen percelen liepen veel rookschade op. De winkel op de begane grond kreeg veel waterscha de. Huldiging leden dameskoor "Vox Jubilans" e volgende insignes werden uitgereikt: een bronzen 12. 5 jaar en meer): aan de dames: C. Hordijk. M. Schurink (wegens ziekte verhinderd), .1. Her tog. A. Metselaar, N. Spekman, .1. v. Laak. H. v. (leveren en C. Peltzer. een zilveren (25 - TO jaar): aan de dames: S. Kunstman. S. Post (wegens familieomstandigheden verhinderd) S. v.d. Wiel (ontving haar insigne op haar 50-jarig huwelijksfeest) en C. Jansen. een zilveren oorkonde 40 - 50jaar) aan de dames: L. Koppenaal, M. v. Leeuwe, G. vd Hoek, J. de Koning, G. v. Heemsbergen (wegens familieom standigheden niet aanwezig: en ook zij ontvang e.e.a. op haar 60-jarig hu welijksfeest) en N. v. Wilgenburg. Tot slot, als kroon op deze huldiging, zoals de heer de Ruiter liet uitdrukte, een gouden insigne voor mevr. 1,. Poot wegens haar 53-jarig lidmaat schap. Uit het bovenstaande blijkt maar weer eens hoe trouw leden kunnen zijn aan een vereniging. Nadat alle gehuldigde leden een bloe metje hadden gekregen, werd de avond besloten met een gezellige bingo.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 3