Sport in de regio Minikuur, KOKEN MET MINDER VET Druk programma ZVH! AV'47 bereidt zich voor op Rotterdamse Marathon BROUWER DE KONING M.V.V. wint Asics-Be Fair zaalovetbaltoernooi Schaakjeugd Moerkapelle succesvol 55+ spor UITVAARTVERZORGING Koudekerk speelt vrienschappelijk Oefenwedstrijd Bernardus Snel een paar kilo's eraf? Snel afvallen Hart van Holland/5 januari 1994 pagina 9 Zvh tegen Almeria (Sp) in derde ronde Europa-cup Dames tegen Sliedrecht Klaveijassen Steeds meer mensen houden hun gewicht in de gaten. Maar Minikuur is inmiddels het mooiste door de gezelligheidsdrankjes, kalorierijke maaltijden en lekkere tussendoortjes van de afgelopen feestdagen is me nigeen soms toch een paar ongewenste kilootjes aangeko men. Om die extra kilootjes snel en doeltreffend te laten verdwijnen biedt een Minikuur uitkomst. alles wat een lijner nodig heeft Koken voor het hele gezin Tips Bestellen /All speelde 22 december in Nieuwe- gt>in voorde vijfde maal in <le bekerfina le. In deze bekerfinale speelde ZVH te- een IV Dynamo, die uiteindelijk toch met moeite door de Apeldoorners met 3-1 werd gewonnen. ZVH startte in deze wedstrijd goed. maar zakte ver terug. I'as in de derde set wist ZVH meer grip op de wedstrijd te krijgen en kon een vierde set afdwingen. Hierin kreeg ZVH de kans op een vijfsetter, maar Dynamo liet het niet zover komen en wist met 15- 12 de laatste set te winnen en pakte voor de tweede keer in successie de beker. De bekerkompetitie is voorbij en nu begint de nationale kompetitie; voor ZVH zal het een drukke maand worden. Voor aanstaande zaterdag staat de eerste kompetitie-wedstrijd op het pro gramma. in sporthal Swanla zal om 19.00 uur ZVH aantreden tegen Delta- lloyd/AMV.I uit Amstelveen. Daarna ziet het programma er verder als volgt uit: donderdag 13 januari in Zevenhuizen: ZVH - Unicaja/Almeria (SP) zaterdag 15 januari in Apeldoorn IV/ Dynamo - ZVH woensdag 19 januari in Almeria (SP): Unicaja/Almeria - ZVH zaterdag 22 januari in Zevenhuizen ZVH - Kuipers/Zwolle Voor de derde ronde van de Europa Cup IIlootte ZVH in Luxemburg tegen het Spaanse Unicaja/Almeria. Volgens insiders is dit een tegenstander waar de Zevenhuizense ploeg niet bijvoor baat kansloos tegen is. Deze europa- cup wedstrijden worden allemaal door deweeks gespeeld. De eerste wedstrijd zal voor ZVH op donderdag 13 januari in sporthal Swanla plaatsvinden. De re turn staat in Almeria gepland op woens dag 19 januari. Voor de dames start zaterdag toch de tweede helft van de kompetitie weer, in eigen huis spelen de dames om 17.00 uur tegen het team van Sliedrecht Sport. Voor de dames een belangrijk duel. bij de volle winst kunnen de da mes met dit team op gelijke hoogte komen en behouden zij nog de aanslui ting met de sub-top. Voor de heren van Rentokil-ZVH 2 staat ook zaterdag een kompetitie-wedstrijd op het programma, deze zal om 14.30 uur in de sporthal Swanla beginnen. Tegenstander is het team van Eks- palvo, de nummer twee van de eerste divisie B, bij volle winst komt ZVH op gelijke hoogte te staan met deze ploeg Boskoop- Maandag 10 januari start de loopgroep van atletiekvereniging AV'47 uit Boskoop met de voorberei ding voor de marathon van Rotterdam. Iedere loper of loopster die van plan is mee te doen met deze marathon of een andere voorjaarsmarathon kan aan deze voorbereiding mee doen. Iedere loper zal worden begeleid bij de trai ningen het opstellen van een trainings programma. gebaseerd op capacitei ten. trainings mogelijkheden en wen sen. Veelal blijkt dat met een gerichte training de resultaten aanmerkelijk kunnen worden verbeterd. Op maan dag en woensdag wordt er getraind op basissnelheid en looptechniek. Op za terdagmiddag wordt gezamenlijk de langere duurloop gelopen. De voorbe reiding loopt van 1 januari tot 17 april 1994 (marathon Rotterdam). Vcan elke loper of loopster wordt een geringe bijdrage gevraagd. Aanvang op maan dag 10 januari is om 19.30 bij de kantine van AV'47 aan de Hoogeveenseweg. (Bij west-Nederland). Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met de trainers van de loopgroep AV'47, Jan v.d. Meij (01828-16204) of laan van Prooijen (01727-18471). sedert 1962 een begrip voorde waardige uitvoering van begrafenis ol crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keu/.c ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisophai ing. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 h.g.g. 222H Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartver/ekeringsbemiddeling - 'Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Koudekerk- Aanstaande zaterdag speelt Koudekerk 1 een vriendschap pelijke wedstrijd tegen Aarlanderveen 1 uit de afdeling Gouda. Aanvang van de wedstrijd is om 14.30 uur.. Benthuizen - De selektie van voetbal vereniging Bernardus oefent op zon dag 9 januari tegen Nicolaas Boys. Aan vang 14.00 uur. Toegang Gratis. Er is weer klaverjassen bij voetbalvere niging Bernardus op 7 januari a.s. Aan vang 20.00 uur. Cor en Simone veel geluk en van harte met de geboorte van jullie kleine meid Maarten Willy Gevonden: een tas niet daarin o.a. babyfoto's Kwijt? Bel: 01714-13008 Oma bedankt voor de gezellige woensdagmiddag jes - veel liefs van Samantha wie heeft mijn gouden armband gevonden? omgeving Moerkapelle/Zevenhuizen 01793-2484 Waddinxveen- Het Asics Nationaal zaalvoetbaltoernooi voor C-junioren, georganiseerd door Be Pair, Waddiux veen is een groot succes geworden. Afgelopen donderdag 30 december werd in Sporthal "De Sn iep" gezaalvoet- bald door 9 clubs uit het betaald voet bal die met hun hoogste en sterkste C jeugd naar Waddiuxveen kwamen. Het toernooi begon om 10.00 uur. Ee- ijenoord en het Maastrichtse M.V.V. werden poulwinnaars en speelden de finale. Be-Fair Cl verloor met 1-0 van Sparta, speelde tegen Vitesse 0-0, won van M.V.V. met 3-0 en verloor weer met 3-1 van S.V.V. Hiermee bereikte Be-Fair een achtste plaats. Haarlem werd laat ste, S.V.V. zesde, N.E.C. vijfde, ADO Den Haag vierde, Vitesse derde, Feijenoord tweede en de uiteindelijke winnaar werd M.V.V. De winnaar ontving uit handen van jeugdvoorzitter Kien Saar- loos de beker. Van de hoofdsponsor kregen alle deelnemers een voetbal schoenen tasje. Moerkapelle- In de eerste week van de kerstvakantie is er weer volop ge schaakt. Op 29 december vond in Berg- schenhoek het Wagner en Partners jeugdtoernooi plaats. Hieraan deden in het totaal bij 70 kinderen mee in cle leeftijd van 7-20 jaar. Schaakvereniging Moerkapelle was met 7 deelnemers sterk vertegenwoordigd. Er werden in totaal 5 dubbele partijen geschaakt, bij de beginnersgroep schaakte Kevin Bak ker zijn eerste wedstrijd in een toer nooi. Hij schaakt pas sinds september en het was een hele verrassing dat hij als eerste eindigde. Ook voor Jan van Helden was dit zijn eerste wedstrijd. Na een wat moeizame start ging het in de loop van de middag toch wat beter en hij werd 3e in zijn groep. Wat minder gelukkig was Vincent Popijus. Zijn eer ste toernooi leverde hem een 6e plaats op. Ook Karsten van de Vlist liet deze keer niet zien wat hij waard is. Helaas een vierde plaats. Bij de "ervaren" spe lers eisten de schakers van Moerkapel le de hoogste plaatsen voor zich op. Hugo van Elteren (8 jaar) kreeg weinig tegenstand van de andere schakers in zijn groep en won met een score van 100"". Jesse van Elteren (10 jaar) deed in zijn groep hetzelfde met een score van 903,. Barry loef (schaker van WSV) was ook dit keer onverslaanbaar en zijn score betekende ook voor hem een le prijs. Vandaag Joop en Plonie Koops 35 jaar getrouwd1 nog vele jaren en gefeliciteerd Dick Joke Vandaag wordt (o)pa 65 jaar h.g. Toon Bar Jaap Leanne Peter Natasja oud/nieuw. De Kievit Moerkapelle. autobekras- ser, bedankt! heb je lef. bel: 01793-2742 Chico, ik houd heel veel van je en tot zaterdag hè? doei! xxx Saskia (je baasje) Boskoop- De gymnastiekvereniging Boskoop start op 11 januari met een nieuw lesuur speciaal bedoeld voor mensen boven de 55 jaar. Er zijn veel mensen die tot nu toe geen kans zagen om te sporten, maar nu volop in de gelegenheid zijn dit in te halen. Gym nastiek geeft de opstap naar sporten als tennissen, fietsen, lopen en zwem men. De lessen zijn op dinsdagmiddag van 14.00 tot 15.00 uur in de gymzaal aan de vogeHaan. Daarnaast wordt er iedere laatste vrijdag van de maand een extra activiteit georganiseerd, waarbij sportiviteit en gezelligheid een grote rol spelen, gedacht wordt hier aan zwemmen.fietsen, bowlingen etc. Voor inlichtingen kunt u bellen naar de lei ding tel. 01727-13946. Doe een Minikuur! Inmiddels hebben al vele duizenden mensen het gunstige effekt van zo'n Minikuur aan den lijve ervaren. Zon der al te veel moeite en zonder honger te lijden verdwijnen de kilo's als sneeuw voor de zon. Minikuur Minikuur is een smaakvol ogend pakket met voor 5 dagen een kalorie-arm ontbijt, lunchreep, soep en dessert. Met deze sma kelijke gerechten krijgt u slechts 500 kalorieën binnen. Aan kalo- rieën is dit zo weinig dat de vetverbranding zeer snel op gang wordt gebracht. Zo verliest u op een natuurlijke manier over tollig gewicht en wordt tevens het lichaam gereinigd. wordt door veel lijners dan ook be schouwd als de 'turbo' 'onder de afslankmiddelen. Drs. Rieks Hamp- sink. de man die Minikuur ontwik kelde, is terecht verheugd over de successen van dit dieet. „Met maar heel weinig kalorieën krijg je met deze Minikuur alle voedingsstoffen binnen die je lichaam van nature nodig heeft. Daarom blijf je je fit voelen. Aan het lijnen zijn dus geen risico's verbonden. Integendeel. Omdat deze voeding zo rijk is aan vitaminen en mineralen, is zo'n Mini kuur zelfs gezonder dan gewoon minder eten. Daarnaast zorgt een intensieve vetverbranding voor een snelle gewichtsafname van gemid deld een paar kilo in een week", aldus de enthousiast vertellende Hampsink. Minikuur is een gemakkelijk dieet, rijk aan vitaminen en mineralen, waarmee je snel kunt afvallen. Af hankelijk van hoeveel men wil afval len kan men kiezen voor een of twee weken Minikuur. Beperkt men zich tot de inhoud van het Minikuur- pakket dan gaat het heel snel. Be gaat men af en toe een kleine zon ae, dan bereikt men het voor ogen gestelde ideaalgewicht ook wel, maar dan duurt het gewoon wat langer. Een bakje sla'of wat fruit als kextraatje betekent bij Minikuur overi- 'gens niet dat men zondigt. Het grote aantal gebruikers van de bewijs van het succes van dit dieet, dat verkrijgbaar is bij elke drogist, reformzaak en apotheek en ketens zoals Kruidvat, Etos en Trekpleister. Voor extra informatie is er ook een dieetinfolijn: telefoonnummer 04928 - 3012. Bijna iedereen kent het 'na-het-afslank probleem' wel. Het valt niet mee het streefgewicht vast te houden. 'Weight Care' heeft daarom, naast de bekende Minikuur en Weight Care dieten, het 'Slanke Lijn Receptenboek' ontwikkeld. Hiervan is nu de derde, vernieuwde, oplage verschenen. Voor veel mensen betekent af vallen en op je gewicht blijven: kalorieën tellen en dubbel koken: namelijk 1 keer voor jezelf en 1 keer voor de gezinsleden. Met het "Slanke Lijn Receptenboek je" behoren deze problemen al vast tot het verleden. In dit kookboekje staan 35 sma kelijke recepten, die slechts 500 tot 600 kalorieën bevatten. U hoeft dus zelf geen kalorieën meer te tellen. Alle recepten zijn eenvoudig te bereiden. Ook eventuele gezinsleden, die niet op dieet zijn, ervaren de maaltij den als smakelijk. U hoeft daar voor slechts de opgegeven hoe veelheden te vermenigvuldigen met het aantal tafelgenoten. Tevens staat in het boekje een groot aantal tips en suggesties' over afslanken. Er worden diver se ontbijt- en lunchideeën gege ven, naast tips voor hapjes en drankjes. Ook worden veel ge stelde vragen over afslanken beantwoord. Als extra bevat het boekje nog een uitgebreide kalo- rieëntabel. Het 'Slanke Lijn Receptenboekje' kost slechts 12,95 (inclusief verzendkosten). U kunt het be stellen door dit bedrag over te maken op girorekening 333.91.95 ten name van GLN Voeding in Aarle-Rixtel, onder vermelding van 'receptenboek'.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9