P. Voorbrood ontvangt eremedaille en serieus aan vakantie toe BONDUELLE GROENTEN VEERMAN MAKELAARDIJ vanaf p Karaoke in S.V. "De Overkant" Fedde v.d. Weij driemaal eerste De Christenvrouw Koppel-klaveijassen Peter Vlasveld blijft bij Koudekerk Speeltuinvereniging "Oranjewijk" Try-out Spektakel Plattelandsvrouwen Stichting Europa Kinderhulp zorgt voor zpffeloze tijd 16e jaargang nummer 546 19 januari 1994 Gisteren ontving de heer Voorbrood in zijn bedrijf aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen de eremedaille in de Orde van Oranje-Nassau in goud. De eigenaar van Voorbrood Meubelen kreeg de eremedaille uit handen van waarne mend burgemeester L.M. Schoots. Blij verrast nam Voorbrood de eremedaille in ontvangst. "De op bouw van het bedrijf is niet alleen mijn eigen verdienste, de gehele familie heeft zich altijd ingezet," was zijn eerste reactie. "Vooral mijn echtgenote heeft mij door dik en dun gesteund". De gehuldigde, geboren in 1924, is vanaf zijn twaalfde jaar werk zaam in het bedrijf. Mede dankzij zijn inzet is het uitgegroeid tot een volwaardige winkel voor wo ninginrichting. Begin 1993 vierde het bedrijf het 75-jarig jubileum. Op het moment is de heer Voor brood nog dagelijks te vinden in de winkel, waar hij eenieder met raad en daad bijstaat. In een wereld waarin armoede, ziekte en geweld toeneemt, zijn kinderen vaak de dupe van alle ellende. Zij zijn de zwakste partij, maar kunnen weinig veranderen aan hun situatie. Onbezorgde vakantietijd Dure uitstapjes niet nodig Gevraagd: begrip en geduld Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk 6 halve blikken Bonduelle groenten 1 x Mexico melange 2 x Macedoine de légumes 3 x Franse sperciebonen z.f. van jLCbBTfvoor 6.00 Koudekerk a/d Rijn, Pr. Bernhardstraat 9 Zevenhuizen, Dorpsstraat 129 's Lands grootste kruidenier blijft op de kleintjes letten. Makelaar in onroerende goederen Onteigeningsdeskundige Beëdigd taxateur Dorpsstraat 200, Postbus 2,2760 AA Zevenhuizen Telefoon: 01802-1866 - Telefax: 01802-3178 vai Waddinxveen- Speeltuinvereniging De Overkant organiseert op 22 janua ri a.s. een Karaoke-avond m.m.v. Dan ny Nicolat. Wat is karaoke? Dat is meezingen op muziek terwijl de tekst van het liedje op een beeldscherm verschijnt. De zaal is open om 20.00 uur. Het geheel wordt afgewisseld een met optreden van Danny Nicolat zelf, en diverse pauzes. Op het sterk bezette open jeugdtoer- nooi van de Zeemeeuwen in 's Gra- venzande wist Fedde v.d. Weij de Flo- rida-eer hoog te houden door in groep 5 drie finales te winnen. Enkels pel, G.D. met een meisje van Delft en het H.D. met clubgenoot Rogier Pold- ner. Moerkapelle- De Christenvrouw no digt belangstellenden uit op woens dag 26 januari 1994 in het dorpshuis "Op Moer". Het onderwerp voor deze avond zal zijn: Huisvrouwen rheuma, door het Nat. Rheumafonds. Een ie der is van harte welkom. Aanvang 20.00 uur. Waddinxveen- Op vrijdagavond 21 januari 1994 wordt er weer een kop- pel-klaverjaswedstrijd georgani seerd in de voetbalkantine van Wad dinxveen. De aanvang is 20.00 uur. ledereen is van harte welkom. Voor de wedstrijd tegen L.F.C. heeft het bestuur van de V.V. Koudekerk bekend gemaakt dat het kontakt met de huidige trainer Peter Vlasveld met een seizoen wordt verlengd, het wordt voor Peter Vlasveld het 4e sei zoen als seniorentrainer bij de v.v. Koudekerk. Waddinxveen- Op 22 januari a.s. wordt er vanaf 20.00 uur in speeltuin ver. Oranjewijk, J.W. Frisoweg te Waddinxveen een Bingo gehouden. Op 12 februari zal er vanaf 20.00 weer een Carnavalsavond gehouden wor den, En natuurlijk iedere woensdag avond "darten" om 20.00 uur. Vrij dagavond vanaf 20.00 uur klaverjas- jsen. v jg| Zevenhuizen - Toneelgroep Spekta- I kei speelt een try-out van het blijspel hen griekse Tragedie", voor alle I ouderen van Zevenhuizen en Moer jkapelle op zaterdag 22 januari a.s. De voorstelling wordt gegeven in dorpshuis Swanla. Aanvang 14.00 uur; zaal open 13.30 uur. De toegang is gratis. Er zal een verlo ting worden gehouden ter bestrijding van de kosten. Ook een vrijwillige bijdrage is welkom. Zevenhuizen - De NedBond van plat telandsvrouwen, afdeling Zevenhui zen houdt haar jaarvergadering a.s dinsdag 25 januari in Hotel Vos te Zevenhuizen. Aanvang 20.00 uur. Na de pauze heeft het eendagsbe- stuur de leiding. De dames het een dagsbestuur hebben de Stichting Oud Zevenhuizen-Moerkapelle uitge nodigd. De uitreiking van de eremedaille door waarnemend burgemeester LM. Schoots (rechts). Voor een aantal kinderen bestaat de mogelijkheid hun situatie even te ont vluchten. De Stichting Europa Kinder hulp bezorgt kinderen uit kansarme gezinnen in onder andere Duitsland, Noord-lerland, Frankrijk en Engeland jaarlijks een onbezorgde vakantie. Deze vakanties, gewoonlijk drie weken lang, worden verzorgd door vrijwilli gers. Voor de zomer in 1994 zoekt de stichting gezinnen die bereid zijn een kind een onvergetelijke vakantie te be zorgen. "Het is meestal niet eens nodig dure uitstapjes te maken", vertelt vrij williger Jannie Visser van de Stichting Europa Kinderhulp. "De meeste kinde ren zijn al blij met een beetje aandacht, ze zijn zo weinig geborgenheid ge wend". De kinderen zijn tussen de zes en twaalf jaar oud en zijn een oorlog ontvlucht of hebben ouders die hen niet zien staan. Daarom zijn ze dringend aan vakantie toe. Stichting Europa Kinderhulp is op zoek naar gezinnen die hiervoor begrip en geduld kunnen opbrengen en kun nen zorgen voor een onvergetelijke va kantie. Wilt u meer informatie over de stich ting of wilt u zich aanmelden als gastge zin, dan kunt u contact opnemen met Jannie Visser (01802-1395) of de familie Dortwegt (08120-24538). Moerkapelle - Op 15 januari jl. ontving dokter Vroegindeweij uit Moerkapelle, uit handen van loco-burgemeester J.T.M. Brouwer, de erepenning in goud van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle. Deze onderscheiding werd toegekend wegens bijzondere diensten voor de burgerij gedurende een periode van 25 jaar. De belangstelling tijdens de receptie, die gehouden werd in dorpshuis Op Moer, was overweldigend. (aanbieding alleen geldig in Koudekerk a/d Rijn en Zevenhuizen)

Hart van Holland | 1994 | | pagina 1