Nieuwe eigenaars voor Cl000 in Zevenhuizen De echte bakker GERRITSEN Hart loll and!§2 Kleine Trompetter "On Broadway" bedankt «nl s COLOFON <6 PLUS-PUNTJE New Sity, Maatwerk! W. Vroegindeweij Hart van Holland/19 januari 1994 pagina 3 Bas en Debora Kamerman, de nieuwe eigenaren van de C1000- supermarkt aan de Burgemees ter Boerstraat in Zevenhuizen, zijn heel tevreden. Op 13 de cember 1993 konden zij van de heer Janssen de supermarkt overnemen. Hoewel de feestda gen in het verschiet lagen, is het hen gelukt de overname geruis loos te laten verlopen. Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1412 - Fax 01802-1153 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk aan den IJssel - Tel. 01803-18821 van 1,85 nu slechts 1 ,50 Appel Carree, Weekend Slagroom Taart, 6a8pers. van 11,00 nu slechts 8,95 KOEKJE VAN DE WEEK: 250 gram Oma's krakelingen, 5 Oat-Bran broodjes een heerlijk vezelrijk broodje, nu slechts 1,95 SNACK VAN DE WEEK: Frans Kaasbroodje nu slechts 2,25 30.250 exemplaren. jubileum* nieuwe uniformen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Rustige overname "Ondernemen zit me in het bloed" Eigen verantwoordelijkheid Verse produkten Actie ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen VRIJDAG: ZATERDAG: de echte ouderwetsevan 5,50 nu slechts 4,50 BROODJE VAN DE WEEK: EXTRA AANBIEDING! Zwitserse Bol, heerlijk luxe koffiebroodjevan 1,65 nu slechts 1,45 iii Onafhankelijk informatieblad. Verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, Benthuizen, Hazerswoude-Dorp, Hazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, Zevenhuizen/ Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289 Fax. 01802-3503 Advertenties Remy Versnel of Raymonde de Vries Redaktie Algemeen Ellen den Hollander Sluitingstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) I tot dinsdagmiddag 13.00 uur. De uitgever stelt zich NIET verantwoor delijk voor eventuele onjuistheden in telefonisch opgegeven advertenties!! I redaktie van Hart van Holland stelt zich I /\let aansprakelijk voor de inhoud van de 'dvertenties en ingezonden mededelingen |n deze krant. Bovendien behoudt zij zich net recht voor, zonder opgave van reden, advertenties voor publikatie iri Hart van Holland te weigeren. u°r dachten over de bezorging van Hart van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: Netwerk Den Haag VSP 070 - 3350133 De heer Rinus van Hanswijk ontvangt uit handen van voorzitter Metselaar, een speld voor zijn 60-jarig lidmaatschap van De Kleine Trompetter..... Zevenhuizen - Een bijna uitverkochte sporthal Swanla, was het decor van de winter-uitvoe- ring van Harmonievereniging "De Kleine Trompetter". Het publiek werd zaterdag 15 januari getrakteerd op muziekstukken uit be kende musicals. Deze stukken, uit o.a. "The Phantome of the Opera" (inclusief spook!), "Chess" en "Orp heus in de onderwereld", vielen hij het publiek goed in de smaak. Helaas liet de geluidsinstallatie af en toe te wensen over. Ondanks dit, kwam de muziek qua akoestiek goed uit in de nieuwe sporthal. Tijdens het programma werd, net voor de pauze, een moment ingelast om twee leden van de harmonie te huldigen. De heer Van Erk kreeg namens "De Kleine Trompetter" een certificaat voor zijn 25-jarig lidmaatschap en een bronzen speld van de KNP. De heer Van Hanswijk werd extra in het zonne tje gezet, omdat hij reeds 60 jaar lid is van "De Kleine Trompetter". Uit handen van de voorzitter ontving hij een certificaat en een pentekening, gemaakt door Ernst de Vogel, waarop de heer Van Hanswijk met zijn bas staat afgebeeld. Ook namens het KNF mocht hij een speldje in ontvangst nemen. Helaas neemt de heer Van Hanswijk binnen kort afscheid van de harmonie. Na de pauze werd het concert voortgezet en als spectaculair slotnummer werd de Can-Can Een afgevaardigde van de KNF speldt Adriaan van Erk de bronzen speld op, voor 25 jaar lidmaatschap gespeeld met vier dansende dames. Aan het eind van de avond werd de graadmeter van het aantal nieuwe uniformen onthuld. Hierop wordt dé stand bijgehouden van het aantal uniformen, waar voor het geld inmiddels beschikbaar is. Van de zeventig nieuw aan te schaffen uniformen is het geld voor vier exemplaren binnen. (men kan De Kleine Trompetter helpen door een bij drage te storten op banknr. 3750.67.000, Rabobank Zevenhuizen). Ook kan men de speciale kalender ko pen bij zadelmakerij Van Rijs, waarvan de opbrengst ten goede komt aan de uniformen-actie! KANAALWEG 39-53, CAPELLE A/D IJSSEL, TeL.O 10-4507466 "Ons doel was de klanten zo min moge lijk te laten merken van de veranderin gen," aldus Bas Kamerman. "Dit is ge lukkig goed gelukt, de klanten en de medewerkers hebben er geen last van ondervonden." De medewerkers heb ben volgens de nieuwe eigenaar heel hulpvaardig en enthousiast gerea geerd. Men was heel gemotiveerd om alle drukte zo goed mogelijk op te van gen. Bas en Debora Kamerman, afkomstig uit Rotterdam, zijn niet onbekend met het vak. Ze hebben elkaar leren ken nen in een supermarkt in Leiden. Bas was daar bedrijfsleider en De bora cheffin. Verder zit het onder nemen Bas in het bloed: zowel grootvader, vader als ooms hadden groentewinkels in Rotterdam. De bora voelde in eerste instantie niet veel voor een eigen winkel maar is naar eigen zeggen 'meegegroeid'. "Een paar jaar geleden zou ik dit allemaal niet gewild hebben, ik dacht toen dat ik geen privéleven meer zou hebben. Gelukkig valt dit heel erg mee". groot puntbroodje rijk aan soja-gries, heerlijk van smaak en zeer geschikt voor een broodje gezond e.d. Bovenstaande aanbiedingen zijn ook verkrijgbaar bij: Plusmarkt D. Pak Theo Matze, SRV Henk Nieterink, SRV M. v.d. Spek, groentenhandel Toch is deze beginperiode erg druk voor het ondernemerspaar: zij wer ken vaak tachtig tot honderd uur per week. Dit aantal zal snel terugge bracht worden naar een acceptabel niveau. "Wij zorgen nu zelf voor alle voorkomende werkzaamheden zo- Debora en Bas Kamerman: "Eindelijk een eigen supermarkt" als het bestellen van artikelen, de recla me en het schoonhouden en verzorgen van de winkel. Toch willen wij binnen afzienbare tijd ook vrije dagen kunnen opnemen of een week met vakantie", vertelt Debora. Daarom geven zij de medewerkers steeds vaker hun eigen verantwoordelijkheden. De ClOOO-supermarkt is met de komst van Debora en Bas Kamerman niet in grijpend veranderd. "De winkel is nog niet zo lang geleden verbouwd, zodat grote aanpassingen niet nodig waren". Het interieur blijft daarom hetzelfde, net als het assortiment: verse produk ten zoals vlees, groente en fruit, kaas, brood en verse vleeswaren. De super markt behoudt verder de slijterij, net als de bezorgservice. Voor twee gulden worden boodschappen in Zevenhui zen en omgeving bezorgd. Van deze service wordt druk gebruik gemaakt, op circa 250 adressen worden weke lijks op woensdag, donderdag en vrij dag de boodschappen thuisbezorgd. Vanaf maandag 17 januari is bij Cl000 een kennismakingsactie gestart. Daar toe zijn afgelopen zaterdag korting boekjes verspreid, samen met een fol der. De bonnen uit het boekje geven samen bijna vijftig gulden korting op allerlei artikelen. "De actie is bedoeld om alle klanten met ons te laten ken nismaken", aldus Bas Kamerman. "Tot het eind van deze maand kunnen bo vendien nog kleurplaten ingeleverd worden. Voor elke kleurplaat ont vangt de deelnemer een kleurige lam pion voor de lampionnenoptocht op 31 januari". Omdat het bijna niet mogelijk is ieder persoonlijk te bedanken, richten wij ons op deze manier tot u. Uw medeleven tijdens deze dagen, in welke vorm dan ook, heeft ons diep geraakt. Hiervoor onze welgemeende dank. U te zien en uw naam te lezen, deden ons in een kort moment doorgemaakte emoties herbeleven. Hierin beseffen wij weer opnieuw onze verbondenheid met u. Bemoedigd door uw warmte, hopen wij dit werk onder u te kunnen blijven doen. Komfortabel is het: Want Meubels die op je eigen Lengte zijn Gemaakt zitten Lekkerder. Maar NEW SITY-Zitmelbelen zijn ook stukken Mooier en zeer Persoonlijk. Bij de Vormgeving heb Je het voor het Zeggen. Je kiest uit Elegante Stoffen en Ledersoorten, Verschillende Rug- en Armleuningen, Doodlopende of Aparte in de Diepte Verstelbare Zitplaatsen. Je persoonlijke Smaak en Stijl is Maatgevend.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 3