Zevenhuizen Moerkapelle c nog meer gemeente- nieuws op pagina 6 r Hart van Holland/19 januari 1994 pagina 5 Aanvraag/ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Gemeentelijk Sociaal Fonds Inzameling klein chemisch afval KERN ZEVENH JIZEN gebied c gebied I I ~1 L I Gemeente Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.10 van de Wet Milieubeheer bekend, dat hij voornemens is op de aanvragen van N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland om een vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor het oprichten en in wer king hebben van twee inrichtingen voor de produktie van energie, gelegen aan de adressen: - Knibbelweg 3 te Zevenhuizen; - Zaaipad 7 te Zevenhuizen positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 20 januari 1994 tot maandag 21 februari 1994, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbin nen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot maandag 21 februari 1994 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Desgevraagd kan er een openbare zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde monde linge bezwaren tegen het ontwerp van de beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 17 januari 1994. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff Van een netto besteedbaar inkomen, dat op of rond het mini mum inkomen ligt kunnen meestal alleen de eerste levensbe hoeften, zoals levensmiddelen, huur, gas en elektriciteit, be taald worden. Toch moeten soms ook andere noodzakelijke uitgaven worden gedaan, die niet van een uitkering/inkomen op minimum c.q. nagenoeg minimum-niveau betaald kunnen worden. Indien op dat moment dan ook de wettelijke regelingen - waaronder ook bijvoorbeeld de Algemene Bijstandswet - geen oplossing daarvoor bieden, dan wordt het heel moeilijk zo niet onmogelijk het noodzakelijke aan te schaffen. De gemeenteraad van Zevenhuizen-Moerkapelle heeft daarom voor dat soort situaties een gemeentelijk Sociaal Fonds inge steld. Inwoners van Zevenhuizen-Moerkapelle die zich in hierboven vermelde situatie bevinden kunnen een aanvraag om een bij drage uit het Sociaal Fonds indienen bij burgemeester en wethouders. De aanvraag kan worden ingediend voor: noodzakelijke kosten, verband houdende met ziekte en/of invaliditeit tot een bepaald maximum per gezin per jaar; •de kosten van aktieve deelname aan edukatieve, sportieve, recreatieve en/of sociaal culturele aktiviteiten, inclusief de kosten van een zwemabonnement op zwembad "De Koorn molen" in Zevenhuizen tot een bepaald maximum per deelne mer per kalenderjaar; •schriftelijke adviezen van het Nationaal Instituut voor Budget voorlichting in Den Haag met een bepaald maximum per advies. Een aanvraagformulier om een bijdrage uit het gemeentelijk Sociaal Fonds is verkrijgbaar op de gemeentesecretarie van Zevenhuizen-Moerkapelle, sektie Sociale Zaken. Bij deze sektie kan ook nadere informatie over de regeling worden verkregen. Omdat elke situatie anders is zullen de aanvragen individueel worden beoordeeld. Voor alle duidelijkheid: Het indienen van een aanvraag bete kent niet dat automatisch een bijdrage wordt verstrekt. Op de volgende data wordt door de chemocar klein chemisch afval ingezameld: maandag 31 januari 1994 (gebied I) en dinsdag 1 februari 1994 (gebied II) in de kern Zevenhuizen (zie onderstaande tekening); woensdag 2 februari 1994 in de kern Moerkapelle; donderdag 3 februari 1994 in de kern Oud Verlaat en tevens het buitengebied van de gemeente. Telefonische melding van het klein chemisch afval behoeft niet plaats te vinden voor de bebouwde kom van de kernen Zevenhuizen, Moerkapelle en Oud Verlaat. Binnen de bebouwde kom stopt de chemocar namelijk in alle straten. Voor het buitengebied ligt dat anders. De chemocar komt in het buitengebied alleen na telefonische melding. Telefonische melding van het klein chemisch afval is mogelijk tussen 09.00 en 12.00 uur bij het bedrijfsbureau van de afdeling Gemeentewerken. Het telefoonnummer is 01802-1644. In mei 1994 zal de volgende inzamelronde worden gehouden. De data zullen van te voren in dit blad kenbaar worden gemaakt. Als U op de inzameldag niet thuis bent, kunt U vragen of bijvoorbeeld uw buren voor U het klein chemisch afval willen inleveren. GEMEENTE ZEVENHUIZË N-M0ERKAPE IMt T VERLAAT 01 01 MC gym RW7I Voorts is het mogelijk om het klein chemisch afval op een halteplaats aan te bieden aan de chauffeur van de chemocar. Het langs de weg neerzetten van uw KCA-box is niet toegestaan. Het is de bedoeling, dat uw klein chemisch afval aan het personeel van de chemocar wordt overhan digd. Het schema van de halteplaatsen is als volgt: 31 januari 1994 08.00 - 09.00 uur 09.00 - 13.00 uur I voor het gemeentehuis route zie plattegrond 13.00- 14.00 uur 14.00 tot einde werkdag voor het gemeentehuis route zie plattegrond I 1 februari 1994 I 08.00 - 09.00 uur 09.00 - 13.00 uur nabij dorpshuis Swanla route zie plattegrond 13.00 - 14.00 uur 14.00 tot einde werkdag bushalte Rozenstraat route zie plattegrond 2 februari 1994 08.00 - 09.00 uur 09.00 - 13.00 uur Raadhuisplein 1 route binnen de kom Moerkapelle 13.00 - 14.00 uur 14.00 tot einde werkdag Raadhuisplein 1 route binnen de kom Moerkapelle 3 februari 1994 08.00 - 09.00 uur 09.00 uur en later, de rest binnen de De Vierkap Oud Verlaat kom en de adressen op afroep buiten de bebouwde kommen van de gehele gemeente

Hart van Holland | 1994 | | pagina 5