Sport in de regio I* )ames BSC'68 heeft nieuwe sponsor itart nieuwe competitie tafeltennis Sjoelen melende jazzdansshow TOOS i ert Koster vestigt record 10 km. BROUWER DE KONING ZVH dames tegen Brevok Kanovereniging 't Schouwtje in het zwembad Ingrid Loeg naar voorwedstrijden NK-turnen Groeneweg Bergambacht 0-0 ZVH verslikt zich in Alcom! UITVAARTVERZORGING Volleybalvereniging Agon gelijkspel QRGE Hart van Holland/2 februari 1994 pagina 9 WÊÊI 25e polderloop KAMERPLANTEN - DROOG HAARDHOUT Oranjeband-zaden: (20% korfing) - Broeiramen Sla- en koolplanten voor glascultuur Meststoffen, potgrond, tuinaarde, 4 zakken 10, Zwaar en vol programma ZVH in kwartfinale Europa-cup! :»:44*w 'et dameselftal van BSC'68 heeft als nieuwe sponsor v.d.Heijden reklame uit Benthuizen. Staand: Petra de Groot, Chantél Reterink, Phuong Nocq Tran, Ingrid Korbijn. Regine v.d.Heijden, Jolanda Huiberts, Windy v. Zwan, Karin Huiberts en Barbera jlartens. Zittend: Brenda v.d. Heijden, Wilma Windhorst, Gert Zoet (coach) Martin v.d. Heijden (sponsor) Aad Taal (voorzitter tSC'68). loskoop- Afgelopen week is de nieuwe lompetitie voor tafeltennisvereniging oskoop weer begonnen. Bij de senio- n heeft het eerste team, dat weer in je derde klasse degradatie mocht uit- [omen, van OTTV 2 (Oudekerk a/d IJs- I) verloren met 7-3. Gerard Endel en Jacques Seegers wisten ieder een punt biiinen te halen en de dubbel die door |loni v.d. Hoven en Jacques werd ge reld werd eveneens beloond met de (verwinning. Hi t tweede team speelt nu, na hun pro- lotie, in de 4e klasse degredatie. De wedstrijd tegen Vriendenschaar 20 werd verloren met 9-1. Het enige punt werd door Gemma van Midden in de wacht gesleept. Roland van Nieuwen- huizen is van het derde team overge plaatst naar het tweede team, het der de teamlid dat meespeelde was Frank van Os. Het derde team (5e klasse degradatie) speelde thuis tegen Vriendenschaar 27. Ook dit team moest in Vrienden schaar haar meerdere erkennen (7-3) Marcel Langenberg won één partij en Dirk Boot heeft 2 partijen gewonnen het derde teamlid was Arda Dekker. Bij de jeugd verliep het begin beter. Het eerste team bestaande uit Wouter Ko nijn, Matijn de Visser en David Wind- horst had als tegenstander Reeuwijk 2. Alle drie haalden 2 punten binnen en de dubbel werd door Boskoop gewonnen. Uitslag 7-3. Het tweede team uit tegen TZM (moer- kapelle). Henri Smits en Kees Verkade wonnen alle drie de partijenm, Gerwin Snel won 1 partij en de dubbel werd eveneens gewonnen. Waddinxveen - De prijzen van het sjoe- ■n van de sjoelvereniging in Waddinx- en zijn gegaan naar: klasse A: Tine lenkamp; Teus Visser; Cees Kuipers; jenk v. Beek; klasse B: Cor v. Herk; erard Vos; Asha den Drijver; Jan v. :ek; klasse C: Kees Krijgsman; Sjaan Bpay; C. v. Wijk: Adrie Faas; klasse D: Ronald Meyer; Ceron v. Beek; Peter ptger; M.C. Taktor; klasse E: Corry Boegheim; Tamara Olie; AJ. Voshol; Coby v. Eek. Woensdag 2 februari kan er weer gesjoeld worden in het gebouw van de schuttersvereniging aan de Alb. Thym- laan vanaf 18.30 uur. Iedereen is van harte welkom en om te spelen kent men geen lidmaatschap; alleen betaling van 4,- per avond met de kans op een prijs. 'addinxveen- Op zaterdag 19 februari a c houdt sportvereniging TOOS haar jaarlijkse jazzdansshow in Sporthal En Sniep". Deze show o.l.v. Arienne ijnenburg en Suzan Bik, heeft als the- "Opnamestudio" en telt ca. 250 JJeUnemers. Leiding, leden en andere •ilpzame mensen zijn reeds weken d' k met de organisatie, het bouwen V" decors en het ontwerpen en maken van kleding. Samen met de licht- en geluidsgroep "Volumen", die de belich ting van deze show op professionele wijze zal verzorgen, en het enthousias me van de 15 deelnemende groepen, staat TOOS garant voor een voorstel ling boordevol creativiteit en entertain ment. De middagvoorstelling is om 14.30 uur en de avondvoorstelling om 19.30 uur. Info:01828-10123 of 11702 jfc/erswoude- Het startschot voor de ■e polderloop in Hazerswoude dorp ■erd verricht door Piet Swart, ex-voor- ■ter van Hazerswoudse Boys, en één der initiatiefnemers van deze, in Zuid Holland inmid- dels bekende, loop. Onder de 425 deelnemers was er één man die een parcours- record verbeterde, name lijk Bert Koster uit Boskoop (AV'47). Hij liet de 10 km. in 34,47, en verbeterde hier mee het oude record met 38 seconden. Het gedeeltelijke nieuwe en vooral verbeter- Dde parcours van de 20 km. leverde, mede door lange stukken stevige tegenwind, geen verbetering van het parcoursrecord op. De uitslagen van 30 januari 1993: Dames 1,5 km. Chantal v.d. Zalm 7.04, Nelleke v.d. Eijk 7.35, Mandy Stokman 7.515 km. Cora Ruiter 22.50, Anneke Koenis 23.06, Esther v.d. Zwaan 24.54, 10 km. Arlet den Ouden 52.43, Marij Kortekaas 52.50, Mirjam Kousterhof 54.1120 km, Petra v. Zome ren 1.43.40, Riet Boezaard 1.49.50, Elly v.d. Kooy 1.58.44. Heren 1,5 km. Ri chard Speel 6.04, Bart Sol 6.13, Pelle Rietveld 6.17, 5 km, Paul Koenis 18.05, John v.d. Zalm 19.24, Arnoud Remmers 20.30, 10km. Bert Koster 34.37, Jan de Jong 34.57, Rene v. Wissen 35.4120 km, Matthieu Visser 1.13.35, Wilbert v. Bourgogne 1.14.07, en Rene Mulders 1.14.32. De volgende polderloop wordt gehou den op 27 februari a.s. sedert 1962 een begrip voor de waardige uilvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbarina. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Wie heeft mij op 8-1 -94 zien vallen op de 1 Klinkhamerweg 01802-1600 Audrey h.g. met je 23e verjaardag op 7 februari; George hoe is het met haar kookkunst? Gewoon om te laten blijken dat we nog steeds veel van jullie houden Iris en Marije Opa vd Berg hartelijk gefeliciteerd: 57 jaar! Wendy Niels, Jordi Mellanie Dennis Boskoop- Na het gelijkspel van vorige week tegen Radius 4 wilden de heren van Agon 2 weer de volle winst binnen halen. Zij moesten echter wederom met een gelijkspel tevreden zijn. De eerste set begon in Moordrecht met verzorgend aanvallen en verdedigend spel, wat een 11-15 setwinst opleverde. Hetzelfde spel kon ook in de derde set gespeeld worden (9-15 winst). De twee de en vierde set waren helaas voor MVC. De pass was minder en de verde diging kreeg weinig vat op de scherp ge slagen aanvallen van de tegenstander. Het resultaat was dan ook twee maal verlies van de sets (15-2, 15-5). Vrijdag 4 februari zal Agon in de thuiswedstrijd tegen Be Fair weer voor de volle winst gaan. VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Zevenhuizen - De wedstrijd van afgelo pen zaterdag van de Zevenhuizense volleybal-dames tegen Sarto, werd ver plaatst naar 5 maart. Aanstaande zater dag staat de belangrijke thuiswedstrijd tegen Brevok 2 uit Breda op het pro gramma, aanvang 14.30 uur. De Zeven huizense dames zullen hierbij ge- coached worden door Jaap Akkerhuis, die ook de training van Jan Zaal zal overnemen. Jan Zaal zal de training van de jeugdselectie verzorgen en de bege leiding van de jeugdtrainers. Indien nodig zal Pang behulpzaam zijn bij de training van dames 1. De Zevenhuizense dames verkeren, ook na het goede resultaat tegen Voca- sa, nog steeds in de gevarenzone. Zij zullen er daarom alles aan doen om de nodige punten binnen te halen. Ter voorbereiding wordt a.s. woensdag te gen Alcom Capelle, koploper in de tweede divisie, gespeeld. Hoe voelt dat nou, Jan, 40 jaar jong! J C J M L Gefeliciteerd pa en ma de Vries door kinderen en aanhang Opa Scheele bedankt voor m'n gave slaapkamer xxx Carlo Stichting Europa Kinderhulp een onvergetelijke vakantie in een gastvrij gezin; info: 01802-1395 A+J wij wachten met smart op de openingsborrel ECJLR Boskoop/Zevenhuizen- Op zaterdaga vond 5 februari begint de Boskoopse Kanovereniging 't Schouwtje met haar zwembadcursussen in het overdekte zwembad te Zevenhuizen. Naast een 15 tal clubleden zal een aantal beginners de introductie-kanocursus volgen. On der deskundige leiding zullen hen de eerste vaardigheden worden bijge bracht. Al snel zal de wankele kano vertrouwd aanvoelen en kunnen de eerste peddelslagen worden geoefend. Ook de veiligheid op het wateren hoe te handelen bij het onverhoopt omslaan wordt de cursisten onder ideale om standigheden bijgebracht. De meer er varen clubleden zullen zich verder be kwamen in verschillende technieken, reddingsoefeningen en het spectacu laire eskimoteren. Voor meer informa tie tel. 01727-14157. Boskoop- Zaterdag 29 januari turnde Ingrid Loef van gymvereniging Bos koop mee met de regionale C kampi oenschappen te Lekkerkerk. Op de brug ongelijk liet Ingrid een hele goede oefening zien, die gewaardeerd werd met 7.50. Tijdens haar balkoefening stond de Boskoopse niet zo stevig als het hoorde maar viel er niet af en kreeg een 6.75. Vervolgens ging het op de vloer weer goed en 7.20 was het resul taat. Als laatste toestel paardspringen; waarin Ingrid erg goed is en dan ook 8.10 van de jury kreeg. Het gevolg van deze wedstrijd, waar Ingrid op een tien de plaats eindigde, is dat zij door mag naar de voorwedstrijden voor de N.K. Dit is de eerste keer dat Ingrid Loef zo hoog is gekomen in de turnwereld. Ook van gymvereniging Boskoop zijn Angéla de Bruin en Marlijne Henke- mans en Kim van Leeuwen. Zij presteer den vorige week tijdens de regionale D wedstrijd erg goed. Voor Angéla was er een bronze medaille in cat. 1 en Marlij ne viel helaas net naast de prijzen. Zij werd 4e in cat. 3. Dit is een heel goed resultaat en zij mogen dan ook door naar de provinciale D wedstrijd op 26 februari in Gorinchem. Kim van Leeu wen behaalde de 11e plaats in cat. 5, wat heel netjes is maar geen toegang geeft voor de provinciale D wedstrijd. Zevenhuizen- Weer een wedstrijd van veel gemiste kansen. Groeneweg had het beste van het spel. Als je dan geen goal maakt van de vele kansen die zich voordoen, verdien je ook niet te win nen. Groeneweg startte met voortdu rend voetbal, er deden zich in die perio de vele kansen voor, in de 8e minuut kreeg J. de Knegt een goede kans. Al leen voor de keeper van Bergambacht wist hij niet te scoren. Hetzelfde over kwam Leon van Vliet; zijn kopbal ging over. Na rust moet Sander Zieck met een blessure in de kleedkamer achter blijven. Oscar Vuijk was zijn vervanger. Groeneweg bleef kansen creëren maar maakte die niet af. Het spel werd aan Bergambacht-zijde harder, scheids rechter Brouwer deelde dan ook twee maal geel aan Bergambacht uit. Vijftien minuten voor tijd moest Bart Scheffers zich laten vervangen door Ed Roos. In de stand kwam geen verandering zodat Groeneweg een kostbaar punt moest laten aan Bergambacht. ZVH speelde zaterdag in Capelle a/d l.lssel tegen Alcom, de ploeg die de laatste tijd in een dal verkeerde en op de weg terug is. In een volle sporthal Schenkel, wisten de Capellenaren het erg moeilijk te maken en konden de beslissende vijfde set zelfs winnend af sluiten. In het begin zag het er niet naar uit dat de Zevenhuizense spelers met 3-2 zou den verliezen. Vanaf het eerste fluitsig naal startte ZVH goed en kwam door sterke aanvallen van o.s. Edger Tinkhof op een 1-8 voorsprong. Hierna vermin derde ZVH de service-druk, waardoor Alcom wat terug kon doen, maar ZVH bleef heer en meester en won deze set met 8-15. In de tweede set was de con centratie bij ZVH zoek en kreeg Alcom volop kansen om in het spel te komen, met hun service wisten ook nog de Zevenhuizense aanval wat te ontrege len. Alcom won deze set met 15-7. In de derde set begon het pas een ech te wedstrijd te worden, de ploegen na men om beurten een voorsprong, die de ander dan weer op goede wijze te niet wist te doen. In de slotfase wist Al com toch de set met 15-13 naar zich toe te halen. Coach Vd Burgt zag in de vierde set weer een herkenbaar ZVH spelen, met Brecht Rodenburg als plaatsvervanger voor de zieke Ronald Kooijrnan. De opslagen van ZVH wer den voor Alcom moeilijker te stoppen en de eigen veld-verdediging liep ook beter. Met een duidelijke 3-15 werd deze set door ZVH gewonnen. Voor de meegereisde supporters was dit een moment om wat opgeluchter adem te halen, maar dat bleek te vroeg. In de vijfde set hielden beide teams el kaar in evenwicht, waarbij Alcom veel alerter reageerde dan ZVH. De winst was uiteindelijk voor Alcom met 15-13. Voor de Zevenhuizense ploeg zeer te leurstellend en de achterstand op kop loper l'iet Zoomers is vergroot naar vier punten, zodat ZVH het niet meer in eigen hand heeft om naast PZ te komen. Voor ZVH wordt het de komende we ken een erg zwaar en vol programma. A.s. zaterdag spelen de heren in eigen huis tegen het Amstelveense Martinus aanvang 19.00 uur in sporthal Swanla. Zondag 6 februari worden de Zevenhui zense spelers in Aalten verwachtwaar zij spelen tegen het team van Exakta/ Bovo, die met de twee Letse spelers in de gelederen het uitstekend doet in de competitie en bovenaan staan. En dinsdag 8 februari staat voor ZVH weer een Europa-cup ontmoeting op de rol. Om 19.00 uur in sporthal Swanla te Zevenhuizen. ZVH speelt dinsdag 8 februari in de eigen sporthal Swanla de eerste wed strijd in de kwart-finale van de Europa- Cup voor bekerwinnaars. Tegenstander is het franse A.S. Cannes, welke momenteel in de Franse competi tie ongeslagen aan kop gaat. Het team van A.S. Cannes bestaat uit een aantal internationals van diverse nationalitei ten. De franse ploeg heeft dit jaar de beschikking, naast de franse spelers, over een Tsjech en twee spelers uit Cameroun. Dit is een zeer sterk team en ZVH moet 100% zijn om een kans te maken. ZVH zal daarom in de eerste ontmoe ting in Zevenhuizen, de basis moeten leggen voor een goede uitgangspositie in de return-wedstrijd op 16 februari in Cannes. Om zo een plaats in de finale ronde, welke op 5 en 6 maart a.s. ge speeld gaat worden, af te dwingen. De aanvang van de wedstrijd in sport hal Swanla te Zevenhuizen is op dins dag 8 februari om 19.00 uur.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9