Grote kassabonnen- aktie: Deelnemende winkeliers 19 februari: Skibeurs Houthakkerswedstrijd Bierpulwedstrijd Tiroler Jodelband Langlaufbaan Grote kassabonnenaktie: Elk aktie-artikel op de volgende twee pagina's is te verkrijgen tegen inlevering van 7 verschillende kassabonnen!! Versprille verf-behang Boode tweewielers De Vakman-Familux-Schotte Bakkerij Gerritsen Bakkerij Verbey Wim Sol groente fruit Het Kaasmekka Outfit mode Slagenj van Tol De Zilverberk Dijkshoorn brillen Albert Heijn Drogisterij Rodenburg Weikoop Rabobank Benning electra Wim Coby v.d. Hoek Groentezaak "Zevenhuizen" Green Hill bloemen en planten De Knabbelfarm Bac mode Hart van Holland/9 februari 1994 pagina 11 Je winteractie loop t vanaf 2 februari t/ml9 februari en is een initiatief vani de middenstand van Zevenhuizen in samenwerking met het Hart van Holland. edurende de actieweken worden op zaterdag verschillende activiteiten georganiseerd zoals een demonstratie houthakken en het optreden van een muziekband. Bovendien zal een langlaufbaan geplaatst worden waarop naar hartelust geoefend kan worden. De winkels van Zevenhuizen worden alle in winterse stijl versierd. Zo vormen zij - Sl! WiLte ^art: van Holland". Bij de verschillende winkels zullen superaanbiedingen 'okrijgbaar zijn. Deze aanbiedingen worden aangekondigd in het Hart van Holland. D doet mee aan de winteractie door: kassabonnen te verzamelen van de actievoerende winkeliers van Zevenhuizen. zeven kassabonnen van verschillende winkeliers in te leveren, samen met onderstaande Hart van Holland-coupon. De actie geldt tot 19 februari tot 14.00 uur. Op die dag wordt om 15.30 uur uit de '"t van Holland-coupons drie prijswinnaars getrokken. De eerste prijs is een e'scheque van fl. 1.000,-, de winnaar van de tweede prijs ontvangt een reischeque 1 'DO,- en de derde prijs is een reischeques van fl. 250,-. ze prijzen worden beschikbaar gesteld door reisbureau De Zwaluw. Naam: Adres: Telefoonnummer Doe zeven verschillende kassabonnen van verschillende winkeliers in Zevenhuizen plus deze coupon in een enveloppe, en lever dit in bij één van de deelnemende winkeliers. moet u doen?

Hart van Holland | 1994 | | pagina 11