Paintballcenter op zoek naar nieuwe lokatie De echte bakker GERRITSEN Lagerwaard COLOFON Foto's in het HART VAN HOLLAND TWEEZITSBANK Hart van Holland/9 februari 1994 pagina 3 "Je kunt gerust zeggen dat \k er een beetje moede loos van begin te worden. \an het woord is Dan Gouweloos, oprichter van het Paintballcenter Zeven huizen. Vanaf 1 maart moet hij zijn tijdelijke okatie bij de Zevenhuizer- vlas verlaten en tot op heden heeft hij nog geen lieuwe lokatie kunnen vinden. "Ik heb een goed lopend bedrijf, maar waarschijnlijk moet ik in maart noodgedwongen lebruik gaan maken van je Werkeloosheidswet". Glucose in gelatine ■Onschuldige sport )p zoek naar geschikte lokatie 30.250 exemplaren. Samenwerking met De Strandgaper Dorpsstraat 73 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1412 - Fax 01802-1153 Dorrestein 8 - Nieuwerkerk aan den IJssel - Tel. 01803-18821 VRIJDAG: ZATERDAG: Schwartzwalder Kirch Taart, van 12,75 nu slechts 9,95 KOEKJE VAN DE WEEK: 250 gram roomb. Advocaat spritsjes van 5,50 nu slechts 4,25 BROODJE VAN DE WEEK: 5 Gold Korn broodjes nu slechts 1,95 SNACK VAN DE WEEK: Zeeuwse bolussen nu 4 halen en slechts 3 betalen! Maandag: VALENTIJNSDAG! Bij uw Echte Bakker zo'n heerlijke exclusieve VALENTIJN-SCHNITT Zevenhuizen/Moerkapelle: Waddinxveen: Boskoop: ADVOCATEN SPREEKMIDDAG IN ZEVENHUIZEN "Alleen op afspraak" Locatie: Hervormd Centrum Kerkepad (achter postkantoor) Zevenhuizen Rietbergen, Righarts de Haij advocaten Mr Drs G. van der Wende 010-4111280 Zitmeubelen naar Lichaams lengte gemaakt Verstelbare zitdiepten 3 VERSCHILLENDE RUGHOOGTEN Keuze uit i armleuningen Fraaie vormen, solide KWALITEIT Keuze uit heel veel stoffen FN IFFR IN SOLIDE STOF VANAF IN LEDER 2583,- •iet paintballcenter Zevenhuizen is mtstaan uit een hobby. "Het is een heel euke sport en ik merk aan de deelne- ners dat zij ook enthousiast worden, telfs de mensen die paintball in eerste nstantie maar een kinderachtig spelle- :je vinden. Zo kwam hier ooit een man jiezichzelf wat te oud vond voor paint- jall. Na een half uur was hij door het lolle heen en 'tijgerde' zelfs door de sloten". Paintball wordt gespeeld met Dolletjes gekleurde glucosegelei in een jelatineschil, niet met echte verf. "De gelei is niet schadelijk voor de natuur," aldus Dan Gouweloos. "Het is na twee (lagen helemaal verdwenen". De sport s ontstaan in de Verenigde Staten en tustralië, waar boeren de gewoonte lebben de koeien met verf te merken. Zij schoten met verfpistolen en op een jegeven moment is daaruit een sport tntstaan, die daar zelfs professioneel teoefend wordt". f'De sport is niet gevaarlijk, zoals som- nige mensen denken", vertelt Dan Gouweloos. "De deelnemers aan een paintballdag krijgen een overall en laar pen zodat hun eigen kleding niet vuil wordt. Verder dragen de deelnemers |een beschermend masker, dat speciaal ontworpen is voor deze sport, net als het bolletjesgeweer". Het terrein wordt verder afgezet met gaas, waar de gluco- feebolletjes niet doorheen kunnen, hierdoor heeft de omgeving geen hin der van de sport. "Ik wil niet dat mensen ^anstoot kunnen nemen aan mijn acti viteiten, ook al is de sport nog zo on- kchuldig," vindt Gouweloos. "Daarom ben ik op zoek naar een terrein dat niet zichtbaar is vanaf de openbare weg. het maakt eigenlijk niet eens uit waar het spel gespeeld wordt, want van elk gebied is een goed spelterrein te ma ten. Het zou zelfs binnen gedaan kun nen worden, bijvoorbeeld in een kas". De ondernemer vindt het onrechtvaar dig dat hij tegengewerkt lijkt te worden |in zijn activiteiten. "Ik heb het gevoel dat men liever zou zien dat ik van een werkloosheidsuitkering zou gaan le ken." vertelt hij. "Maar ik wil gewoon werken, het zou zonde zijn een goed lopend bedrijf te beëindigen, enkel en alleen omdat er geen terrein te vinden Is De gemeente Zevenhuizen zelf heeft pchter geen ruimte voor het bedrijf. "In de bebouwde kom is nog plaats, maar het bedrijf past niet binnen het bestem- Onafhankelijk informatieblad, verschijnt in Waddinxveen, Boskoop, j Benthuizen. Hazerswoude-Dorp, I bazerswoude-Rijndijk, Koudekerk a/d Rijn, I Zevenhuizen/ Moerkapelle, Oud-Verlaat en Kruisweg, eenmaal per week op woensdag in een oplage van Redaktie/Advertentie-adres: Drukkerij Elgersma Dorpsstraat 62a 2761 AG Zevenhuizen Postbus 85 2760 AB Zevenhuizen Tel. 01802-2289 Fax. 01802-3503 Advertenties Kemy Versnel of Raymonde de Vries Redaktie Algemeen Ellen den Hollander 't'nMstermijn advertenties: Maandagmiddag 16.00 uur. Kant-en-klaar materiaal (indien gereserveerd) tot dinsdagmiddag 13.00 uur. d r'!gei er stelt zich NIET verantwoor fi'r v<!or eventuele onjuistheden in elefonisch opgegeven advertenties!! n ^a^'e van Hart van Holland stelt zich et aansprakelijk voor de inhoud van de ertenties en ingezonden mededelingen arrant. Bovendien behoudt zij zich rec"t voor. zonder opgave van reden, Vertenties voor publikatie in Hart van Holland te weigeren, oor klachten over de bezorging van art van Holland, uitsluitend bellen, donderdag-ochtend tot 11.00 uur: >etwerk Den Haag VSP 070 - 3350133 Dan Gouweloos: "Moet ik dan maar in de WW gaan?!" mingsplan voor dat gebied," aldus de heer Sytsema van Algemene Zaken van de gemeente Zevenhuizen. Het Recrea tieschap heeft getracht een geschikte lokatie te vinden maar dat is tot dusver niet gelukt. Er moet snel iets gebeuren want als er voor 1 maart geen oplossing is gevon den, dan kan ik mijn bedrijf wel sluiten". Gouweloos krijgt elke dag aanmeldin gen voor paintballbijeenkom- sten, maar durft deze op het ogenblik niet te honoreren. "Ik kan mijn klanten niet verzekeren dat de bijeenkomsten doorgang zullen vinden. Hierdoor wordt ook De strandgaper helaas bena deeld, het restaurant waarmee ik samenwerk". Na een dag paint ball te hebben gespeeld, kunnen de deelnemers in dit restaurant napraten en van een goede maal tijd genieten. "Ik hoop dat ik snel een goed terrein vind, want ik wil graag doorgaan met mijn werk". 5 DonutS, heerlijk gevuld met Zwitserse roomvan 7,50 nu slechts 6,50 GyrOS heerlijke Griekse vleessnacknu slechts 1,95 EXTRA AANBIEDING! voor een ieder een echte verrassing...slechts 14,75 Bovenstaande aanbiedingen zijn ook verkrijgbaar bij: Plusmarkt D. Pak Theo Matze, SRV Henk Nieterink, SRV M. v.d. Spek, groentenhandel Politieberichten IJssel en Gouwe Aanrijdingen: Maandagmiddag raakte om onbekende oorzaak een vrachtauto op de Brede- weg naast de weg. Hierbij werd een grote hoeveelheid modder omhoog ge stuwd waardoor de voorruiten van en kele tegenliggers totaal geblindeerd werden. Hierdoor liep een personen auto schade op en ontstond een aanrij ding tussen twee personenauto's. Drie inzittenden liepen lichte verwondingen op. De vrachtwagenchauffeur is door gereden. Het kenteken is echter door een getuige genoteerd zodat deze waar schijnlijk nog te achterhalen is. Zaterdagmiddag vond een aanrijding plaats in het Noordeinde ter hoogte van de op- en afrit van de RW 12. Een 48- jarige bestuurder uit Zoetermeer sloeg met zijn personenauto linksaf. Uit te gengestelde richting naderde een 61- jarige bestuurder, van eveneens een personenauto, uit Zevenhuizen. Het gevolg was een frontale aanrijding. Zo wel de Zoetermeerder als een 50-jarige passagiere uit Zevenhuizen zijn met nekklachten afgevoerd naar het Bleu- landziekenhuis. Beide voertuigen wer den zwaar beschadigd en moesten wor den weggetakeld. Inbraak/diefstal: In de nacht van zondag op maandag werd aan de Kratonlaan een poging inbraak gedaan. Men probeerde aan de voor- en achterzijde het bovenlicht open te breken hetgeen niet lukte. In dezelfde nacht werd een auto aan de Weth. Kreftlaan opengebroken door het inslaan van een ruitje. De cd-speler werd ontvreemd. Woensdagavond werd vanuit een schuur aan de Wollefoppenweg een groot aantal ring- en steeksleutels ont vreemd. De schuur was op dat moment niet-afgesloten. Donderdagavond is een insluiping ge pleegd aan de Wollefoppenweg. In het begin van de avond is men aan de ach terzijde een boerderij ingelopen en is een portemonnee ontvreemd. In de nacht van zaterdag op zondag werd op een afgesloten parkeerterrein aan de Nijverheidstraat te Moerkapelle ingebroken in drie vrachtauto's. De auto's moesten daartoe eerst worden verreden. Het is nog niet precies be kend wat er weg is. Aanrijdingen: Een 51-jarige bestuurster uit Boskoop schok zaterdagmiddag op de Noordkade kennelijk van de onver wachts voor haar afremmende auto. Zij stuurde abrupt naar links en belandde in de naast de weg gelegen sloot. De vrouw kwam met de schik vrij. Inbraak/diefstal: Gestolen fietsen: Sta tionsplein, paarse Condor City dames fiets, framenr. 501645: Passage, blauwe Gazelle herenfiets; Kerkweg Oost, zwarte Gazelle opoefiets; Wingerd, ro de damesfiets, merk onbekend, postco de 2742SK226; Peppelhorst, groene Grandsport damesfiets met velgrem- men en versnelling, postcode 2741 JB 32; Dreef, wit/roze opoe kinderfiets, postcode 2743DG31. Aangetroffen fietsen: grijze Batavus Winner damesfiets met versn. en vel- gremmen, postcode 2742DA104; groe ne Magneet damesfiets; witte BMX kindercrossfiets; blauwe Bato dames fiets; gele Batavus damesfiets, postco de 2751CC51 Op de Carpoolplaats aan de Henegou- werweg werd donderdag een poging gedaan een Opel Kadet te stelen. Men heeft een poging gedaan door het con tactslot te forceren maar dat is niet gelukt. Vrijdag overdag lukte dit wel op de carpoolplaats aan de Beijerinck- laan. Daar werd een blauwe VW Golf Diesel gestolen voorzien van het kente ken DX-RV-52. Donderdag in de namiddag is een in sluiping gepleegd in de Savornin Loh- manschool. De school was op dat mo ment nog niet afgesloten. Van een nog aanwezige lerares werd het tasje met waardepapieren meegenomen. Donderdag of vrijdag werd vanaf een bedrijfsterrein aan de Wilhelminakade een aanhangwagen gestolen. Het be treft een twee-assige aanhangwagen van het merk Pekawee, type Unicum tandem, chassisnummer 07309241. De aanhangwagen is voorzien van een huif Gepubliceerde foto's in Hart van Holland kunnen aan ons kantoor, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen, afgehaald worden a 5,-. Nabestellen kan ook: na betaling van 7,50 kan de foto een week later afgehaald worden, (nabestellen tot uiterlijk een yveek na verschijning). Foto's zijn af te halen vanaf donderdagmorgen na verschijning van Hart van Holland. van blauw dekzeil. Zaterdagavond is aan de Kerkweg Oost een personenauto via de achter klep opengebroken waarna de radio cassetterecorder werd weggenomen. In de nacht van zaterdag op zondag werd aan de Tesselschadelaan een auto zonder braaksporen openge maakt waarna een radiocassetterecor der alsmede een cd-wisselaar en een tiental cd's werden weggenomen. Zondagochtend werden op de Middel- burgseweg drie personen aangehou den die bij een tuincentrum te Hazers- woude-dorp Bonsaiboompjes hadden weggenomen. Het betroffen personen uit Brielle, Capelle a/d IJssel en Rotter dam in de leeftijd van 33, 23 en 42 jaar. De aanhouding werd mogelijk gemaakt omdat iemand met een autotelefoon de auto van de dieven volgde en de positie van de auto doorgaf aan de politie. Zondagmiddag werd op het terrein van de voetbalvereniging aan de Sniep- weg een zwarte Puch Maxi gestolen voorzien van het frame nr. 9589446 en het verz.nr. PTJ-791. Overig nieuws: Maandagavond omstreeks 18.00 uur reed een 13-jarige Waddinxveense jon gen over de Winterdijk richting Wad dinxveen. Toen hij een paar trimmers tegenkwam stapte hij af om die erlangs te laten. Toen zij hem voorbij liepen, duwde een van hen de jongen in de sloot. Een toevallig daar aanwezige boer heeft de jongen op de kant getrok ken omdat hem dat zelf niet lukte. Zaterdagavond werden van een auto die stond geparkeerd op het parkeer terrein van AH aan de Willem de Zwij gerlaan zowel de linker als de rechter portierruit ingeslagen. Aanrijdingen: Woensdagavond remde een personen auto af voor een zebrapad op de Zijde. De 59-jarige uit Boskoop afkomstige bestuurster die daarachter reed. zag dit te laat en botste er achterop. Vrijdagavond sloeg een 30-jarige be stuurder uit Zwaanshoek vanaf de Zijde linksaf het Raadhuisplein op. Daarbij schatte hij kennelijk de afstand of snel heid van een tegenligger verkeerd in want een aanrijding met een 21-jarige Boskoopse bestuurster was het gevolg. Ook een derde geparkeerd staande auto raakte nog betrokken bij deze aan rijding. Het voertuig van de veroorza ker werd zwaar beschadigd, de Bos koopse liep een gekneusde duim op. Inbraak/diefstal: Fietsen: Parklaan, grij ze Napoli damesfiets, postcode 2771 LZ 48; Bootstraat, grijze Gazelle Primeur herenfiets, frame nr 2318889 In de nacht van woensdag op donder dag werd ingebroken in een agrarisch toeleveringsbedrijf aan het Lansing. Men forceerde een zijdeur en er werd voor ongeveer 2000,- aan tuinbouwar- tikelen meegenomen. Overig nieuws: De op 28 januari ont vreemde Lancia uit de Valkenburger laan is op 2 februari te Nieuwkoop aan getroffen. Het voertuig had behoorlijk wat schade. De technische recherche zal het voertuig onderzoeken. New Sity is made FOR You KaNAALWEG 39-53, CAPELLE A/D IJSSEL, TeL.O 10-4507466

Hart van Holland | 1994 | | pagina 3