Familieberichten ONZE GEMEENTE VRAAGT AANPAKKERS, ZEKER NU! Wat deze gemeente nodig heeft. VVD voor polder landschap V.V.D. voor polder landschap Progressieve samenwerking CDA PvdA-D66 Zevenhuizen-Moerkapelle Gemeente ZevenhuizenMoerkapelle Brochure over rechtshulp Thema-avond over veiligheid André v.d. Louw Jacob Kohnstamm Verkiezings-avonden CDA Zevenhuizen-Moerkapelle Johannes Jacobus van Rijs Joop van Rijs Joop van Rijs Hart van Holland/9 februari 1994 pagina 5 Vergunning Wet Milieubeheer Uitgebreid dienstenpakket Kantoor in Gouda Wat deie gemeente nodig heeft. Zevenhuizen-Moerkapelle Achtkamp debatteren over op woensdag 16 februari in OP MOER te Moerkapelle aanvang 20.00 uur discussieleider: Ton Planken Donderdag 17 februari a.s. in donderdag 24 februari a.s. jj'j Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 13.22 van de Wet Milieubeheer; maken bekend, datdoor hen opdinsdag 1 februari 1994 vergun ning is verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Drukkerij Elgersma voor het oprichten en in werking hebben van een drukkerij, gelegen aan het adres Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secre tarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 10februari 1994, tot donderdag 10 maart 1994, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische af spraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 10 maart 1994 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen, die tijdig tegen de ontwerp-beschikking bezwaren hebben ingebracht; d. degenen, die bezwaren hebben tegen wijzigingen, die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest tijdig bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn met toepassing van artikel 107 van de Wet op de Raad van State een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschik king niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE 's-Gravenhage. Zevenhuizen, 1 februari 1994. Burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, De secretaris. De waarnemend burgemeester, A. Visser Staatssecretaris van Justitie Kosto, heeft maandag 31 januari twee nieuwe brochures van de Landelijke Organisa tie Buro's voor Rechtshulp (LOB) in ontvangst genomen. Eén van deze bro chures is bedoeld voor de gebruikers van de LOB. waarin informatie geboden wordt over het dienstenpakket van de organisatie. De andere brochure is be doeld voor de doorverwijzende instan ties. De bureaus voor rechtshulp zijn twin tig jaar geleden in het leven geroepen om juridische bijstand te verlenen aan minder kapitaalkrachtige particulie ren. In de loop van de jaren zijn de bureaus gespecialiseerd in problemen op het gebied van arbeidsrecht, huur recht, sociale zekerheid, consume^ tenrecht en vreemdelingenrecht. Jaar lijks maken 350.000 mensen gebruik van deze diensten. Beide brochure zijn verkrijgbaar bij alle regionale bureaus voor rechts hulp. Het dichtstbijzijnde kantoor van de LOB is gevestigd aan de Westhaven 35 in Gouda (telefoon 01820-23444). Op maandag 28 februari wordt een openbare discussieavond georgani seerd met als thema: 'Zin en onzin van het gemeentelijke veiligheidsbeleid' in de Gouwe Gans/Gouwe lnn in Gouda. De avond wordt georganiseerd door de WD-afdelingen van Waddinxveen, Ze venhuizen-Moerkapelle, Boskoop, Reeuwijk, Nieuwerkerk aan den IJssel, Moordrecht, Alphen aan den Rijn en Gouda. De avond vangt aan om 20.00 uur. 'Zijn werk was zijn leven. Met diepe verslagenheid geven wij u kennis, dat geheel onverwacht van ons is heengegaan, mijn dierbare man onze zorgzame vader en schoonvader in de leeftijd van bijna 56 jaar. M. van Rijs-van Wageningen Jan en Daniëlle Kees 5 februari 1994. Multatulistraat 1 2761 LA Zevenhuizen De begrafenis heeft plaatsgevonden op woensdag 9 februari op de Algemene Begraafplaats te Zevenhuizen. Diep geschokt zijn wij door het geheel onverwachte overlijden van onze werkgever en collega Zijn stuwende krach 1 en doorzettingsvermogen zullen in onze herinnering onuitwisbaar blijven voortleven. I Wij wensen Ria, Jan, Daniëlle en Kees veel sterkte bij het verwerken i van het verlies. Personeel Fa. J.J. van Rijs i Zevenhuizen, 5 februari 1994. Volkomen onverwacht hebben wij op 5 februari afscheid moeten nemen van L M. Schoofs Al 45 jaar was zijn enthousiasme, inzet en sociale bewogenheid als lid van de vereniging en als oud bestuurslid een voorbeeld voor ons. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Bestuur en leden van "De Kleine Trompetter" Het Bentwoud houdt de gemoederen al weer enige tijd bezig. De stellingname van de V.V.D. is altijd duidelijk geweest, namelijk tegen het Bentwoud. Dat zullen ze ook blijven zeggen, het argument, dat het bos de verstedelij king tegenhoudt is naar de mening van de V.V.D. niet steekhoudend. Als wij er met ons allen over eens zijn, dat de polder open moeten blijven, zal daar terdege rekening mee moeten worden gehouden. De agrarische onderne mers willen meewerken aan de aanleg van fietspaden en andere recreatieve voorzieningen, dus zo kan iedereen blijven genieten van de laatste in originele staat verkeren de droogmakerij in West-Nederland. Het polderlandschap is prachtig en dat wil de V.V.D. graag zo houden. Achtkamp is ook een onderwerp, dat ons bezig blijft hou den. De V.V.D. is nog steeds van mening, dat de Wollefop- peweg de grens moet blijven. Verder denkt de V.V.D., dat het niet perse noodzakelijk is, dat Rotterdam bouwt. De gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle kan dit ook en door zelf te bouwen kun je bepalen hoe er wordt gebouwd. Dé progressieve combinatie PvdA-Dfifi in Zevenhuizen- Moerkapelle doel haar best om gezamenlijk hun invloed in de gemeenteraad te vergroten liet klikt tussen de beide partijen, met als resultaat een gezamenlijke kandidaten lijst, verkiezingsprogramma en campagnecoinmissie. Over de samenwerking l'vdA-Dtiti in de provinciale staten van Zuid Holland beslaat ook van beide kanten tevreden- beid. Het onderling vertrouwen is daar ook goed. De PvdA en I als bondgenoten en geen tegenstanders; is daarbij het uitgangspunt! Om deze gedachten te uiten heeft de campagnecommissie een thema-avond georganiseerd waarin deze samenwer king centraal staat. Twee prominente leden van de beide partijen, André van der Louw (PvdA) en de Dtiti-er Jacob Kohnstamm zijn het middelpunt van deze avond. Zij zullen discussiëren onder leiding van onze dorpsgenoot Ton Planken. Wij verwachten een scherpe discussie over interessante en politiek actuele onderwerpen. Deze bijeenkomst wordt gehouden op 16 februari a s. in bet Dorpshuis Op Moer in Moerkapelle en begint om 20.00 uur. Het is de gelegenheid om kennis te nemen van de achter gronden van onze progressieve samenwerking en kan de kiezers helpen bij het maken van hun keuze in het jaar van de verkiezingen. Noteer 10 februari a.s. in uw agenda en kom naar Op Moer! "De Vierkap" te Oud Verlaat, aanvang: 20.00 uur. Op deze avond buigen onze raadsleden zich over de plaatselijke problemen, na een inleiding van de CDA-wethouder Drs. J.T.M. Brouwer. Op komt Mr. P.J. Biesheuvel, lid CDA tweede kamer, tesamen met een lid van de Provinciale Staten en een plaatselijke politicus naar "Op Moer" in Moerkapelle. Aanvang 20.00 uur. Een ieder is hartelijk welkom.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 5