Meer keuze bij Boode tweewielers Amsterda Wegens ruimtegebrek zijn wij genoodzaakt diverse modellen (o.a. ATB-, race-, toer- en sportfietsen) op te ruimen FietsRai 94 veel aandacht voor inderfietsen cn fietsvakanties Meer dan 250 modellen uit voorraad leverbaar Dorpsstraat 1 03 - Zevenhuizen - Tel. 01802-1420 Fietstelefoon...? Overdrijf niet zo Hart van Holland/23 februari 1994 pagina 11 Maar verder zult u toch verbaasd zijn hoeveel originele kado-ideeën u krijgt als u onze winkel bezoekt. Wij hebben echt alles om fietsen nog leuker en veiliger te maken. Kado's van de fietsenspeciaalzaak. FIETSRAI met 20% korting. Zevenhuizen - Frans Boode, Tonneke Boode en Alice Scheffers zijn sinds enkele jaren de gezichten van Gara ge Tweewielers Boode aan de Dorpsstraat in Zevenhui zen. Samen met de twee fiet senmakers annex automon teurs vormen zij Boode. Het bedrijf, dat zich sinds enkele jaren heeft gespecialiseerd in tweewielers, biedt een rui me keuze aan fietsen en bromfietsen. Grote voorraad "In de winkel is helaas maar beperkte ruimte," vertelt Frans Boode. "Achter de winkel hebben wij echter een grote opslagplaats waar honderden fietsen te vinden zijn". Boode beperkt zich niet tot klein aantal merken. "In principe leveren wij alle merken, niet bijvoorbeeld al leen Giant. Batavus of Gazel le. Daarom is het voor de klanten die hier komen niet moeilijk om te slagen. Er is altijd wel een fiets die precies bij hen past". Een ander voordeel van deze grote voorraad is het feit dat klan ten niet weken- of maanden lang hoeven wachten op hun tweewieler. "Als het bijvoor beeld mooi weer is. willen mensen dezelfde dag nog kunnen fietsen en daar kun nen wij voor zorgen," vertelt Frans Boode. Uitgebreide dienstverlening Bij Boode zijn echter ook andere artikelen te koop die horen bij de wielersport, zo als fietskleding, schoenen en helmen. "Verder hebben wij een grote collectie kinder fietsen en wij verkopen ook motoren". Uiteraard repa reert het bedrijf ook twee wielers. "En auto's!" bena drukt Frans Boode. De servi ce die geleverd wordt is uit gebreid. "Als er iemand op zondag pech met de auto heeft, dan doen wij niet moeilijk," vindt Alice. "Hoe wel wij in principe zes dagen in de week werken en de zondag vrij houden voor an dere activiteiten, kan zo ie mand ons in dat geval ge woon bellen". Plannen voor de toekomst hebben Frans Boode en Alice Scheffers genoeg. "Wij willen een overkapping bouwen boven de binnenplaats. Op die plaats zullen dan de tweewie lers voortaan gerepareerd worden". Op deze manier breidt Boode de service steeds verder uit. clowns en de ANWB, die de junior fietsRAI organiseert, staat garant voor deskundige adviezen. Kinderkeus Als kinderen toch de fietsen mogen proberen kunnen ze natuurlijk ook een voorkeur uitspreken. Zij hebben dan ook een belangrijke stem in de Kinder keus, in feite e Kinderfiets van het jaar. "RAI vereniging en de stichting Fiets werken dan ook van harte mee aan deze verkiezing. Zo zal de jury die in 1994 ook weer een fiets van het jaar aanwijst ook de fietsen op de JuniorRai beoorde len. Juist op die aspecten die kinderen niet direct in hun beoordeling meene men. Ik denk dan aan punten als veilig heid en degelijkheid. De uitslagen van de kinderen en de vakjury bepalen dan welke fiets wordt uitgeroepen tot "Kinderkeus 94". is dus belangrijk dat de consument zich kritisch opstelt en steeds duidelijk laat weten voor welk doel hij of zij een fiets zoekt. FietsRai 94 vervult daarbij ook een belangrijke rol. Hier is immers wer kelijk alles te zien en zijn er volop des kundigen voor een goed advies. Boven dien is op de FietsrAI 94 goed te zien welke enorme ontwikkelingen de fiets heeft doorgemaakt. De technologische verbetering van de fiets is nog nooit zo snel gegaan als de laatste jaren. Denk maar eens aan de moderne, zeer soepe le, versnellingsystemen of hydraulische remmen. Ook het uiterlijk van de fiets is enorm veranderd. Trendy designs en moderne kleurstellin gen nemen de plaats in van de traditionele zwarte fiets. FietsRAI compleet FietsRAI 94 geeft in derdaad een compleet overzicht. Zo goed als alle merken fietsen en bromfietsen die in Ne derland worden ver vaardigd of geïmpor teerd zijn, staan ten toongesteld. Maar ook de accessoires en kle ding die het fietsen nog plezieriger maken zijn in mime mate op de FietsRAI 94 verte genwoordigd. Spe ciaal voor de jongste bezoekers is er de Ju nior FietsRAI. Hier kunnen de kinderen op een testbaan rijden op fiets die zij mooi vinden. Ook is er een kinderboerderij, zijn er door de grote variëteit van fietsen die er thans wordt aangeboden, ATB's, citybi- kes, mountain bikes en tracking-fietsen. Voor iedereen is er wat wils. Dat heeft echter ook een nadeel. Niet iedere fiets is voor ieder gebruik geschikt. Veel fietsen suggereren bijvoorbeeld door hun uiterlijk ook geschikt te zijn voor in het terrein, dat is lang niet altijd zo. Het 94 die van 25 tot en met 27 ïbmari 1994 in de Rai in Amsterdam rordt gehouden legt speciale nadruk op inderfietsen en fietsvakanties. Vanzelt- prekend zal ook het gehele aanbod aan ietsen en bromfietsen, kleding en ac- essoires worden getoond. Bezoekers naken bovendien kans op een fiets oor niets. En de Societe du Tour de France presenteert zich voor het eerst op de beurs. Voor elk wat wils Het gaat goed in de fietsenbranche zo stelt de voorzitter van de afdeling Fiet sen van de Rai Vereniging de heer Ir. J.J. Wezenaar. "De belangstelling is natuurlijk met name aangewakkerd

Hart van Holland | 1994 | | pagina 11