%diKS SONY MIDISET MHC-610 ..ƒ899, Honderdste lid bij jeugd v.v. Moerkapelle "Na dertig wisseling van de wacht" Tevens verkopen wij: salades, exoten en boerenzuivel Hart van Holland/23 februari 1994 pagina 17 Moerkapelse Zijde 10 - Moerkapelle - Tel. 01793-1594 en natuurlijk verzorgen en bezorgen wij fruitmanden. Wij leveren ook aan horeca en instellingen. Donderdag t/m zaterdag Holl. komkommer, per stuk89 Vleestomaten, 500 gr89 Goudreinetten, kilo89 Witte grapefruits, 3 stuks189 Ijsbergsla, per stuk189 Maandag t/m woensdag Geschr. worteltjes, 500 gram89 Gekookte kroten, 500 gram89 St. Remy, 1 kilo89 Gesn. andijvie, 500 gram189 Grote bloemkool, per stuk289 ELEKTRO VAKMAN adviesprijs 1 1 10,= Moerkapelle - Zaterdag 12 februari vierde de voetbalvereniging Moerkapelle het feit dat er honderd jeugdleden binnen haar gelederen heeft. Jeugdvoorzitter Cor Rutgerink vroeg George van der Beek, naar voren te komen en deelde mee dat deze F-speler als honderdste zijn inschrijfformulier had ingeleverd. Als aan denken ontving George een ingelijste oorkonde. Zijn naam zal in de geschiedenisboeken van de vereniging worden opgenomen. Ook de ouders van George werden gevraagd op het podium te verschijnen. Zij ontvingen een bos bloemen. Na afloop vierden de jeugdleden de feestelijke ge beurtenis met frisdrank en chips. Moerkapelle - In 1964 startten de heer en mevrouw Van Vliet een kleine drogisterij aan de Moerdijk straat in Moerkapelle. "Dat was in de tijd dat een buisje Chefarine nog vijfentachtig cent kostte", aldus mevrouw Van Vliet. Nu, dertig jaar later, staat het echtpaar op het punt afscheid te nemen van de win kel. Deze zal overgenomen worden door Drogisterij Rodenburg, nu reeds gevestigd in Zevenhuizen en Gouda. Zemelen en muesli "Toen wij in 1964 begonnen waren de drogisterijen heel anders dan nu; het assortiment zag er bijvoor beeld heel anders uit, net als de prijzen", vertelt mevrouw Van Vliet. "Onze winkel was toen nog klein. Pas in 1975 is de drogisterij uitgebreid toen wij het pand naast de winkel kochten". De produkten die toen veel verkocht werden wa ren onder andere muesli en andere artikelen die nu in reformwinkels worden verkocht. "Onze klanten kochten toen zakken vol zemelen en muesli," herinnert mevrouw Van Vliet zich. "Bovendien hadden wij al heel snel homeopathische ge neesmiddelen, eigenlijk voordat deze middelen echt populair wer den in de rest van Nederland". "Meer tijd voor andere activitei ten" In 1986 verhuisde Drogisterij Van Vliet naar de Dorpsstraat in Moerkapelle en is sindsdien goed blijven lopen. "Het is steeds druk ker geworden," vertelt de heer Van Vliet. "Vroeger kende ik iedereen en wist ik wie welke produkten ge bruikte maar langzamerhand is het onmogelijk geworden alles te ont houden". Sinds 1986 is mevrouw Van Vliet ge stopt met het werk in de drogiste rij en heeft dochter Marlies de opleiding voor drogist gevolgd. Nu zij echter gaat trou wen en in Zeeland gaat wonen, heeft de fa milie Van Vliet beslo ten om af scheid te ne men van de winkel. "Het is fijn om toe te komen aan andere activiteiten," vindt de heer Van Vliet. "Ik krijg bijvoorbeeld meer tijd voor mijn werk als ouderling". Het geloof speelt een belangrijke rol in het leven van de familie. Daarom is de rustdag altijd in ere gehouden, ondanks de drukke werkzaamheden. "Zonder hulp van de Heer hadden wij het niet gered," meent de heer Van Vliet. "Hem komt alle eer toe". Afscheid Op zaterdag 26 februari kan ieder een afscheid nemen van de familie Van Vliet en kennismaken met de familie Rodenburg. Tussen 16.00 en 18.00 uur zal hiervoor in Dorpshuis Opmoer gelegenheid worden gege ven. Ook Petra Mets, die in de win kel zal blijven werken, zal hier bij aanwezig zijn. Moerkapelle bij u thuis w DORPSSTRAAT 30 MOERKAPELLE TEL. 1357 Versterker: Muziekvermogen 2 x 50 Watt 5 Electronische Akoestiek- instellingen Equalizer recording Bass Treble via A.B. regelaar Surround Sound 3 standen DBFB (Dynamic Bass Feed Back) Hoofdtelefoonaansluiting Tuner: 40 voorkeuzezenders Timer CD speler: Shuffle, repeat en program play Muziekkalender Cassettedeck: Autoreverse CD-synchro met Fade relay play Time Edit High Speed Dubbing Dolby B Luidsprekers: twin Duct Bass reflex 3-weg Afstandbediening: Met volume control

Hart van Holland | 1994 | | pagina 17