erteren? Advi 01802. 2289 Laat uw stem niet verloren gaan! VEERMAN MAKELAARDIJ: lp voor een vooijaars(vakantie>etentje?zie pagina 12 en 13! Maskerade speelt CaféNoir Les Charmeurs live in De Tunnel Oliebollenverkoop O.S.S. Disco in De Bol Foto-expositie Koppelklaveij as- toernooi Inzameling oud papier Pul presenteert Rock on States Geen overbodig luxe Onhandig gebouw Meubelen op het verlang lijstje Geen drempels Gemeenteraads verkiezingen 2 maart 1994 Laat uw stem niet verloren gaan! ms 16e jaargang nummer 552 2 maart 1994 Uitvaartverzorging H.E. van der Hammen Als het om vertrouwen en eerbied gaat. Bij overlijden en eerste verzorging in Zevenhuizen, Moerkapelle, Benthuizen en omstreken Dag en nacht bereikbaar. Telefoon: 01892-17133 - b.g.g.: 01892-17193 Heemskerkstraat 16, 2665 AK Bleiswijk Makelaar in onroerende goederen Onteigeningsdeskundige Beëdigd taxateur Dorpsstraat 200, Postbus 2,2760 AA Zevenhuizen Telefoon: 01802-1866 - Telefax: 01802-3178 Waddinxveen - Toneelgroep Maske- radé speelt op vrijdag 11 en zaterdag !2maart het toneelstuk "Café Noir" in liet Anne Frank Centrum. Aanvang ,20,00 uur. Zaterdagavond 12 maart is erna afloop muziek waarop gedanst kan worden. Voorverkoop: J. Seme- Ijn tel. (na 19.00 uur): 01828- 16503en A.Nieuwerk tel. 01828-14020. p - Op zaterdag 5 maart treedt de band LesCharmeurs op in De Tun- ei. De muziek van de band is te omschrijven als een mengeling van zuideuropese muziekstijlen als fla menco, zigeunermuziek, en parijse hoempapa vermengd met invloeden van de moderne westerse rock. .Aanvang 21.00 uur. Zevenhuizen - Op maandag 7 maart zal gymnastiekvereniging O.S.S. de jaarlijkse traditionele oliebollen-ver koop houden. De oliebollen worden huis-aan-huis verkocht voor 5,- per /stuks. De opbrengst wordt aange wend voor extra activiteiten van de vereniging.? Hazerswoude-dorp - Zaterdag 5 maart presenteert De Bol een disco avond voor jong en oud. Drive-in dis co'Exodus' verzorgt de muziek. Aan- a no no - rwo is gelegen tussen de yaetbtT/eioen en de tennisbanen in Hazerswoude- Dorp. Hazerswoude-dorp- In het dorpshuis van Hazerswoude-dorp is vanaf don derdag 3 maart een foto-expositie te zien aangaande cultuur landschap pen en stadgezichten van Leiden. De foto's hangen er tot en met 28 april tijdens de openingsuren van het Dorpshuis, P. de Hooghstraat 3 te Hazerswoude-dorp. Boskoop- Klaverjas vereniging Habo uit Boskoop organiseert een koppel- klaverjas toernooi op zaterdag 12 maart 1994. Aanvang 10.00 uur in het gebouw de stek op de Puttelaan in Boskoop. Voor Inlichtingen en opga ve tel. 01727-13033 of 01824-1709. Moerkapelle-Vrijdag 4 en zaterdag 5 maart zal er weer papier worden ver zameld in de containers naast de kerk van de Gereformeerde Gemeente. Zaterdag van 9.00 tot 12.00 uur is de containerdienst aanwezig. De vierde container is voor karton. opbrengst in februari was 11.520 kilogram oud papier. Boskoop - Zaterdag 5 maart organi Seert Stichting Pul weer een Pul-feest. P ('e2e Amerikaanse roek-avond zal de band 'Any way' optreden. De zaal 'n ('1' Rozenburcht is geopend vanaf '■00 uur Kaarten kosten 15,- aan e zaal maar kunnen ook van te voren N sigarenmagazijn Binken, VW Bos °°P en Café Nieuwdorp gekocht ^0rden. De toegangskaarten kosten 111 de voorverkoop 12,50. Gemeentehuis Boskoop uitgebreid en gerenoveerd Boskoop - Met de onthulling van de gedenkstrip was afgelopen woens dag de oplevering van het uitgebrei de en gerenoveerde gemeentehuis in Boskoop een feit. De onthulling werd verricht door de vijf fractie voorzitters van de politieke par tijen in Boskoop. Volgens burge meester Spros is het project, waarmee in 1989 reeds werd gestart, goed verlopen. "De samen werking tussen het college, de raad, het inrichtingsteam, architec tenbureau Gelderblom en het aannemingsbedrijf Vink en Veen- man heeft ervoor gezorgd dat met een beperkt budget een sober en doelmatig maar ook mooi resultaat is behaald,verklaarde de burge meester in zijn toespraak na afloop van de feestelijke bouwkun dige oplevering. Volgens burgemeester Spros was de nieuwbouw en renovatie absoluut noodzakelijk. "Sociale Zaken was heel slecht gehuisvest. Er was bijvoorbeeld geen ruimte om bezoekers te ontvan gen en behalve de raadzaal was er geen vergaderruimte in het gemeentehuis. Bovendien konden de wethouders niet over een eigen kamer beschikken", al dus de burgemeester. Met de nieuw bouw is er aan deze kleine en grote ergernissen een einde gekomen. Met een grote financiële creativiteit is het gelukt een modern, open en toeganke- "jk nieuw gebouw te maken en een opknapbeurt te geven aan het oude gedeelte van het gemeentehuis. De bur gemeester sprak daarom zijn bewonde ring uit voor de inventiviteit van alle mensen die aan het project hebben meegewerkt. "Ik ben ervan overtuigd dat deze nieuwe werkomgeving de pro- duktiviteit ten goede zal komen", licht te hij toe. Ook de heer Te Wechel, die sprak na mens de gemeenteraad, sprak zijn waardering uit voor het verrichte werk. "De gemeenteraad had bescheiden wensen," aldus de heer Te Wechel. "Wij zijn tenslotte niet elke dag in het ge meentehuis te vinden". Ondanks de beperkte overlast voor de raad, zag deze in dat de verbouwing echt nodig was en stemde daarom in met de plan nen. "Toen wij begrepen dat de bouw en renovatie heel sober gehouden zou worden en de kosten laag, zagen wij geen reden het benodigde budget niet beschikbaar te stellen," lichtte hij toe. "Het gemeentehuis was inderdaad een De vijf fractievoorzitters onthullen de gedenkstrip in het nieuwe gedeelte van het gemeentehuis. onhandig gebouw". Volgens de heer Dunnink, gemeentese cretaris van Boskoop, zijn ook de me dewerkers die werkzaam zijn op het gemeentehuis tevreden met het resul taat. "Zij zijn immers degenen die het gebouw gaan gebruiken", legde hij uit. Vooral het feit dat gezorgd is voor een kantine en voor kamers voor de wet houders, stemt de gemeentesecretaris tevreden. "Omdat er gewerkt is met een klein budget, zijn er echter nog wel wat wensen overgebleven. Daarom zal de inrichting de komende tijd nog een kos tenpost blijven. Vooral meubelen staan nog op het verlanglijstje," lichtte hij toe. Architectenbureau Gelderblom heeft getracht een soepele overgang te creë ren tussen het oude raadhuis dat statig en klassiek is en het nieuwe gebouw dat i pen en modern is. "Het oude raadhuis .leemt afstand van de bevolking door dat het gebouw zich lostrekt van het maaiveld", aldus de heer Gelderblom, "Deze afstandelijkheid past niet in de hedendaagse opvatting over de relatie tussen de burgers en overheid. Daarom is bij het ontwerp van de uitbreiding uitgegaan van een publieksvriendelijke benadering". Deze toegankelijkheid is zichtbaar in het feit dat er geen drem pels zijn gemaakt en aan het feit dat het gebouw twee hoofdingangen zal krij gen. Omdat de tuin nog niet klaar is, kan voorlopig alleen gebruik gemaakt wor den van de ingang aan het Raadhuis plein. De open dag voor het publiek is vastgesteld op 28 mei. Op die datum zullen zowel de tuin als het plein gereed zijn. Op donderdag 3 maart zal de gemeentelijke afdeling Sociale Zaken het pand Zijde 27 verla ten en haar intrek nemen in het gemeentekantoor aan de Bab- sloot 3. De medewerkers van Sociale Zaken zullen in het ge meentekantoor de begane grond gaan bevolken. De nieuw ingerichte kantoor- en spreek- ruimten voldoen aan de eisen van deze tijd. Op 3 en 4 maart zal Sociale Zaken wegens ver huizing gesloten zijn. Vanaf maandag 7 maart is de afdeling weer voor het publiek geopend. In verband met de uitbreiding van het gemeentehuis en het afstoten van het pand Zijde 27 zijn de openingstijden van de diverse afdelingen verruimd. Vanaf 7 maart zijn deze als volgt: Gemeentehuis Raadhuisplein 1: van 9.00 tot 12.15 uur alle afdelingen en elke dinsdag van 14.00 tot 19.00 uur afdeling Burger- en Woonruimteza ken. Gemeentekantoor Babsloot 3: van 9.00 tot 12.15 uur alle afdelingen. Heeft u al gestemd? Met het uitbrengen van uw stem op de partij van uw keuze voorkomt u dat de partij waarvoor u in elk geval niet had gekozen het voor het zeggen krijgt in uw woon plaats. U kunt nog tot 19.00 uur terecht in de stembureaus. In Waddinxveen en Rijnwoude staan de stemmachines gereed; in Zevenhuizen-Moerkapelle en Boskoop zal met het traditionele stempotlood gestemd worden.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 1