I Fa. K.A. Havelaar en Zn. x: Recept van de week: ,bov*g J. Knijff Huur nu een HAGERTY III tapijtreiniger bij Havelaar! Schotel van tomaten en spinazie Plattelandsvrouwen Moerkapelle organiseren avond over de natuur n»el Bijeenkomst over house-muziek Feestavond I.J.P. Keijzerschool Ouderenreis Moerkapelle Havelaar twee jaar op het industrieterrein. Vooijaars- en zomermodeshow van Bac NIET in Moerkapelle!! HSZZ Klinn aanhangwagens voor uw vakantie vanaf 850,00 Laat uw tapijt géén spelbreker worden.... Het perfekte systeem voor hygiënisch-schoon tapijt. i?H De foto van deze week werd gemaak in de groente- en fruitspeciaalzaak van Arie van Vliet. Herkent u uzelf op de foto? Kom dan naar het kantoor van Hart van Holland, Dorpsstraat 62a te Zevenhuizen om de gewonnen waardebon van f25, af te halen. U kunt deze waardebon beste den in de winkel waar de foto is gemaakt. Bij Arie van Vliet dus. Doe uw boodschappen iede re week in Moerkapelle, en maak kans op de waardebon van vijfentwintig gulden!!! Ford Escort 1.6 CLX 1-91 17600,00 Opel Kadett Caravan 1.41 7-90 14250,00 Nissan Sunny 1,61 LPG 4-90 12950,00 Daihatsu Cuore 3-90 8950,00 Bredeweg 31 - Moerkapelle - Tel. 01793-1728 pagina 6 Hart van Holland/9 maart 1994 mm 4É| bij u thuis Voor meer informatie kunt u terecht bij ons in de winkel Nijverheidstraat 10 Moerkapelle tel. 01793-1307 Ijzerwaren - gereedschappen - doe het zelf artikelen - sanitair - CV bouwpakketten graveren van naamplaten - sleutelservice U heeft nodig voor 4 personen 400 gram rundergehakt 100 gram ontbijtspek, in reepjes gesneden 1,5 kilo (vlees)tomaten 1 ui of 2 sjalotjes 1 teentje knoflook 2 theelepels olijfolie zout peper 750 gram verse spinazie 4 takjes verse tijm boter voor het invetten 2 eetlepels geraspte kaas Ontvel de tomaten, verwijder het zaad en snijd het vruchtvlees in grove stukken. Verhit de olie en fruit de gesnipperde ui en knoflook hierin zachtjes glazig (niet hruin). Voeg de stukken tomaat toe met liet zout en de peper. Laat de tomaten op laag vuur ca. een half uur pureren. Was de spinazie en blancheer ze en kele tellen in kokend water. Laat ze heel goed uitkomen. Rul het gehakt met de reepjes spek gaar in de koekepan met een theelepel olie en vermeng dit met de tomatenmoes. Beboter een ovenvaste schaal, schep hier een laag spinazie, een laag gehakt-tomatenmoes (houd 4 eetlepels achter voor de garnering) en dek het af met spina zie. Warm de oven voor op 200°C of gasovenstand 4. Houdt u van kaas, bestrooi het gerecht dan met geraspte (parmezaanse) kaas en plaats de schotel in het midden van de oven gedurende 15 minuten. Gebruikt u geen kaas, plaats de schotel afgedekt in de oven. Haal de schotel uit de oven en garneer deze met de achtergehouden gehakt-tomaten- moes en de takjes tijm. Lekker met aardappelpuree. Tip: U kunt het rundergehakt ook vervangen door een andere gehaktsoort. Voedingwaarde per portie: Energie: ±1900 kJ (455 kcal) Eiwit: ±31 gram Vet: 30 gram Koolhydraten: 14 gram Herken uzelf! er***V. sp0t> V,.-A'".:1—, fstoeriiap.*» Z>t<Je 10 - WoerkspstSss ■M; 01?93 - 15» De afdeling Moerkapelle van de Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen houdt op woens dag 16 maart haar maandelijkse bijeenkomst in dorpshuis 'Op Moer'. De heren Van der Vorm en Hoek van Natuur- en Vogelwacht 'Rotta' zullen spreken over de natuur in de woonomgeving. Zij maken daarbij gebruik van dia's. Verder zal het Bentwoud, een belangrijk onderwerp, aan de orde komen tijdens deze bijeenkomst. De avond vangt aan om 20.00 uur. occ E GARAGE Door heel veel jongeren uit alle lagen van de bevolking wordt geluisterd naar house-muziek. Ook door jongeren uit de chris telijke gemeente, al is hun aantal niet zo groot. Om erachter te komen wat house-muziek nu ei genlijk is, organiseert de evange lisatiecommissie van de Neder lands Hervormde Kerk in Moer kapelle in samenwerking met de evengelisatiewerkgroep een avond over deze muzieksoort op zaterdag 19 maart. Deze avond zal aanvangen om 19.30 uur en zal gehouden worden in dorpshuis 'Op Moer'. De toe gang is gratis. Moerkapelle - Op zaterdag 25 maart zal de I.J.P. Keijzerschool in Moerkapelle het 25-jarig be staan vieren. Alle oud-leerlin gen, oud-leerkrachten en ande ren die verbonden zijn geweest aan de school zijn van harte wel kom bij deze feestavond aanwe zig te zijn. In een ontspannen sfeer kunnen oude herinnerin gen opgehaald worden. Bij deze gelegenheid zal tevens de offi ciële onthulling van het nieuwe schoollogo plaatsvinden. De avond vangt aan om 20.00 uur. De jaarlijkse reis voor ouderen uit Moerkapelle wordt dit jaar gemaakt op woensdag 1 juni aanstaande. Verder mededelingen worden later bekend gemaakt in het Hart van Holland. Twee jaar nadat Havelaar verhuisde van de Dorpsstraat naar de Nijverheidstraat weten veel mensen de ruim opgezette en goed gesorteerde winkel te vinden. Om de vele produkten nog beter te kunnen presenteren is de winkel sinds januari opnieuw ingedeeld. De beschikbare ruimte is efficiënter en overzichtelijker benut, zodat de klant in één oogop slag het gezochte produkt kan vinden. Bij Havelaar kan men terecht voor alles op het gebied van gereed schap, elektra, sanitair, ijzerwaren, hang- en sluitwerk, doe-het- zelf, en c.v.-bouwpakketten. Naast de aanschaf van de benodigde materialen kan men bij Havelaar de machines huren die nodig zijn om het materiaal te verwerken. Boormachines, pijpenbuigers e.d. en ook voor het huren van een tapijtreinigingsmachine en een hogedrukreiniger bent u hier aan het juiste adres. Werkplaats Achter de winkel bevindt zich de grote werkplaats waar Havelaar onder hun eigen handelsnaam H.A.K. landbouwwerktuigen ver vaardigt. Ook voor het onderhoud en reparaties van deze machi nes wordt gezorgd. Tevens worden in deze moderne werkplaats hekwerken en tralie-beveiligingen vervaardigd en andere laswerk- zaamheden verricht. Havelaar is geopend van maandag t/m zaterdag van half negen tot zes uur. Zaterdags is de winkel tot vier uur geopend. Woensdag middag is de winkel gesloten. De halfjaarlijkse modeshow van dames-, heren- en kinderkleding- speciaalzaak Bac, die normaal gesproken zowel in Moerkapelle als in Zevenhuizen wordt gehouden, wordt dit voorjaar alléén in Zevenhuizen gehouden. Om de mensen uit Moerkapelle, die met vervoersproblemen zit ten, de gelegenheid te bieden deze druk bezochte show te kunnen bijwonen, kan men bellen met telefoonnummer: 01793-1421De fa. Bac zorgt dan dat u naar de modeshow kunt. De modeshow wordt gehouden in de winkel te Zevenhuizen, Dorpsstraat 145 op 28 maart a.s. en begint om 20.00 uur. De toegang is gratis. Wel wordt u verzocht van tevoren even te reserveren, zodat u verzekert bent van een plaatsje.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 6