Week van het personeel Hazerswoude-dorp Wat vinden willekeurig winkelende mensen van de winkels in Hazerswoude-Dorp? Waarom deze actie? Waarom de week van het personeel? Waarom pasfoto's in het Hart van Holland? Co uponnen-aktie Mico-"week van het personeel'-actie -16 maart 1994 pagina 11 Hazerswoude-Dorp is een klein dorp met een gevarieerd winkelaanbod. De inwo ners van het dorp worden mobieler en kunnen daarom ook uitwijken naar gro tere winkelcentra. Daarom willen de gezamenlijke winkeliers aan u laten zien dat in Hazerswoude-Dorp ook genoeg leuke en goede winkels te vinden zijn. Het beroep van de mensen achter de toonbank in de winkels wordt onderkend. Winkelwerk is afwisselend maar ook veeleisend. Het wordt als vanzelfsprekend ervaren dat de klant op zijn wenken bediend wordt. Daarom is de week van het personeel bedoeld als positieve waardering voor het werk van de personeelsleden van winkels. De waardering voor het personeel van de winkels van Hazerswoude-Dorp kan worden uitgesproken door de lezers van het Hart van Holland. U kunt de naam van één van de 84 mensen die op pagina 14 en 15 staan op de blauwe bon zetten. Deze man of vrouw is dan uw personeelslid van het jaar 1994. De bonnen kunnen inge leverd worden in een van de tonnen op de adressen die hieronder vermeld zijn. Nadat alle stemmen zijn geteld komen er twee winnaars uit de bus. Eén vrouwelijke en één mannelijk personeelslid. Zij winnen dan een waardebon van 250,=. De winnaars zullen in de loop van de maand april bekend worden gemaakt. Door de bon in te vullen maakt u als consument kans op één van de 20 waardebonnen van 25,=; het loont dus zeker de moeite om mee te doen met de 'personeelslid-van het-jaar-verkiezing" Uw bon moet wel vóór 26 maart a.s. zijn ingeleverd. Naast alle advertenties van de deelne mende winkeliers treft u op pagina 18 levens 25 coupon-aanbiedingen aan. Deze couponnen kunt u uitknippen en tijdens de week-van-het-personeel (van 21 1/m 26 maart a.s.) bij de desbetreffende winkel inleveren. U krijgt dan een aantrekkelijke korting op het artikel dat op de coupon staat vermeld. Inleveradressen: De Volumemarkt De Bookshop Spar Supermarkt Schouten Tweewielers De afgelopen week vroeg een medewerkster van het Hart van Holland aan wille keurig winkelende mensen hun mening over de winkels in Hazerswoude-Dorps. En van wie zij vonden dat hij of zij in aanmerking moest komen voor de titel van "personeelslid van het jaar '94" Voor mevrouw Rijkaard komt Ingrid Bogerman schildersbedrijf Bogerman in aanmerking voor het personeelslid van het jaar. Het bedrijf heeft het huis van de familie Rijkaard opgeknapt en mevrouw Rijkaard is over het resultaat heel tevreden. "Cindy Vink van de Spar," ant woordt de heer Verheul direct als hem gevraagd wordt wie het perso neelslid van het jaar moet worden. Hij houdt ervan grapjes te maken en haar een beetje te pesten. "Daarom kom ik graag in de Spar,aldus de heer Verheul. Volgens de heer Van Gemeren, geboren en getogen in Hazerswoude en werkzaam in een boomkwekerij, wordt je in het gehele dorp vriende lijk te woord gestaan in de winkels. Firma Huisman in de Dorpsstraat is daar een goed voorbeeld van. Mevrouw Kerkvliet vindt Cindy Vink bij de kassa in de Spar heel vriendelijk. "Zij maakt altijd een praatje met de kinderen en dat vind ik heel leuk,aldus mevrouw Kerkvliet. De familie Van Die is met name te spreken over het personeel van de Bookshop. "Vooral die meneer is altijd heel vriendelijk, aldus mevrouw Van Die. Mevrouw Cok doet altijd boodschappen in Hazerswoude-Dorp. "Alles wat ik nodig heb, is hier te koop," vindt zij. Het personeelslid van het jaar zou volgens haar Dennis van Zonneveld van slagerij Stuijvenberg moeten worden. "Hij leert nog," legt zij uit. "Hij is altijd heel vriendelijk en ik vind dat hij die prijs verdient". meer reacties op pagina 17.... Mevrouw Weerman vindt dat het personeel van slagerij Van Stuijvenberg het vriendelijkst is. "Ik koop bij Stuijvenberg altijd mijn vlees,vertelt zij. Ook de Volumemarkt werd genoemd als winkel met vriendelijke bedienden. Mevrouw Stolwijk komt er altijd graag. Bakkerij De Boer is favoriet voor de heer De Jongh. "Vooral dochter Jeanette is altijd aardig,vindt hij. Trudy van Dijk doet met haar zoon Joost boodschappen. Zij komt altijd graag bij Groentespeciaalzaak West maas en poseerde graag even voor een foto. Kies de week-van-het- kans op een waardebon van 25,

Hart van Holland | 1994 | | pagina 11