5 halen 4 betalen! P. BOER Oosterom ƒ7,50 fio,- Roomboter Amandel Gevulde Koeken Brood- en Banketbakkerij 6 Mueslibollen halen, 5 betalen 1 kilo jong belegen kaas 9,95 echte bakker De Groene Brug Cafetaria 't ZWAANTJE •Voor al uw dames- en herenschoenen Schoenreparaties Verdere schoenbenodigdheden an Oosterom verkoopt én repareert schoenen Nu zijn de kleintjes aan de beurt Sportsokken t/m maat 38 Nike Sportsokken van 18,95 Echte Bakker Visser voor ovenvers brood en lekkere traktaties De Dikke Mug is een echt dorpscafé Schildersbedrijf Bogerman 'De Groene Brug' is hét adres voor sport- en vrije- tijdskleding l Mico-"week van het personeel'-actie - 16 maart 1994 pagina 17 ■jVan Oosterom •hoenmode aan Dorpsstraat zijn jioonen te koop aar kunnen alle rten schoeisel -k gerepareerd orden. "Veel onsen denken tik als een vorm ,n service alleen schoenen repa ir die ik ver- joop. Maar dat is jet waar: ook [boenen die niet yeze winkel ko- V kunnen hier 1 maakt worden". m deze service rad te kunnen uitvoeren, heeft Van Oost- schaft. Hiermee kan onder andere geklopt, om sinds kort nieuwe apparatuur aange- geschuurd en geklemd worden. Sylvia van Strien uit Hazerswoude-Dorp vindt eigenlijk al het personeel in de winkels in Hazerswoude vriendelijk. Toch heeft groentehandel Westmaas aan de Dorpsstraat haar voorkeur. Voor mevrouw de Jong van slijterij Timmermans aan de Dorpsstraat is groentehandel Westmaas favoriet. "Daar wordt je altijd heel vriendelijk geholpen", vertelt zij. Mevrouw Koot doet altijd boodschap pen in Hazerswoude-Dorp. Ook voor haar komt het personeel van groentewinkel Westmaas in aanmerking voor de titel 'personeels lid van het jaar' Anneke Laurier komt uit Leiden. Samen met haar moeder doet zij een maal per week boodschappen in Hazerswoude. Vooral Cindy Vink van de Spar vindt zij heel aardig, maar ook het meisje dat bij de bakker werkt, helpt de klanten vriendelijk. Dorpsstraat 89 - Hazerswoude Hazerswoude SCHOENMODE Dorpsstraat 108 Tel. 01728-9434 Sport en Jeansshop Dorpsstraat 209 Hazerswoude-dorp Tel.: 01728-7502 Elektrotechnisch aannemingsbedrijf D. van der Lede Dorpsstraat 42 2391 BH Hazerswoude Tel: 01728-8350 Iedere ochtend komt het geurige brood uit de oven van de echte bakker. Vanaf half ne gen ligt de winkel er vol mee, met het lekker ste brood en het lekkerste kleinbrood voor een heerlijk ontbijt. Er is verder een uitge breid assortiment banket. Iedere dag vers gebak en feestelijke taarten in de lekkerste smaken. Voor speciale gelegenheden maakt de meester banketbakker bruidstaarten, petit fours en diverse kindertaarten met afbeelding zoals bijvoorbeeld een clown. Voor leuke cadeau-ideeën kunt u ook bij Bak ker Visser terecht zoals luxe banketbakkers bonbons verpakt in prachtige doosjes. Bij Echte Bakker Visser, gevestigd aan de Dorps straat en aan de Da Costasingel, is ook een groot assortiment kaas te vinden. Met deze kaasafdeling is de Echte Bakker compleet. Al twaalf jaar tapt de Dikke Mug zijn biertjes aan 't Ambachtsplein. De Dikke Mug is een donkerbruin café met een groot aantal vast klanten. Sinds mei 1993 hebben Ingrid Koek en Jan de Bruin de zaak overgenomen. De stijl is hetzelfde gebleven, al maakt in een dorpscafé de wijziging van ondernemers al een groot verschil. De Dikke Mug is geopend van maandag tot en met zaterdag vanaf 16.00 uur en op zon dag vanaf 13.30 uur. Op dinsdag is het café gesloten. Op zaterdag 26 maart is er een house-party in De Dikke Mug: Move the Mug II. Hazerswoude - Schildersbedrijf Bogerman is begin vorig jaar verhuisd naar Dorpsstraat 112. De winkel kreeg een nieuw jasje en te vens werd er van eigenaar gewisseld. Het 'oude'/ 'jonge' bedrijf draait nu ruim een jaar. De heer Bogerman runt het schildersbedrijf, terwijl zijn echtgenote zich over de winkel ontfermt. In de winkel is een ruime sortering aan behang en verf te vinden. Vorig jaar is er een start gemaakt met het verkopen van kleine geschenken. Aangezien er veel animo voor is, heeft het echtpaar besloten om het huidige assortiment uit te breiden met de bedoeling dat iedereen bij hen terecht kan voor kleine, gekke, leuke en luxe cadeautjes. Uiteraard vindt de klant bij Bogerman de nieuwste trends op het gebied van verf, be hang (bijpassende stoffen) en tevens diverse leuke 'hebbedingetjes'. De sport- en jeans shop 'De Groene Brug' is sinds een jaar gevestigd op de nieuw lokatie, Dorpsstraat 209 in Hazerswoude-Dorp (te genover het Dorpshuis). De winkel is een aanwinst gebleken voor de gemeente. Ook voor wat betreft de sport, die in de gemeente Rijnwoude veel beoefend wordt: voetbal, hardlopen, tennis, volleybal en tafeltennis. 'De Groene Brug' is sterk in vrijetijdskleding zoals in jeans en t-shirts. Verder zorgt de win kel voor de bedrukking van clubkleding. Het vertrouwen staat voorop maar ook de prijs is uiteraard van belang. Zo zijn de artikelen van Nike, Reebok en Asics bij 'De Groene Brug' altijd 15 tot 25% lager geprijsd. Start weer met de overheerlijke milkshake in diverse smaken Deze week van 3.95 nu voor 2.95 2,95 nu voor 1.95 2.25 nu voor 1.25 Ambachtsplein 7 Hazerswoude 01728-7176 Hazerswoude-dorp visser Da Cosiasingel 33. Tel. 01714-12853 Dorpsstraa! 161 Tel. 01728-7864 Besielfax 01714-16433 (alleen maat 35 t/m 41) ELEKTROTECHNISCH; AANNEMINGSBEDRIJF Dpn pn \4'irto 1 oiikp v 11 W!1 tln 1 DCIl Cll IVItll IC LA'UINC V.U.Z_WcUII 1

Hart van Holland | 1994 | | pagina 17