none i Het Ouwe Dorp: lekker en snel eten MEGA-COLOR FOTOSHOP ƒ0,89 fifflfy mm cd id MET MEGA-COLOR HET VOORJAAR IN Dorpstraat 76 Waddinxveen Tel. 01828-32002 1 2 uurs-service per afdruk Hart van Holland/30 maart 1994 pagina 23 Groot winkelaanbod De Dorpsstraat in Waddinxveen is compleet in het winkelaanbod: er ïmeer dan 25 speciaalzaken te vinden, van een slager tot de I warme bakker, van fietsen tot auto's en van een complete slaapkamer tot een uitgebreide stoffencollectie. Ook alles voor uw huisdier is te krijgen in een van de winkels van de Dorpsstraat. Het bijzondere van de winkels is niet alleen het aanbod aan artikelen, maar ook het advies dat gegeven wordt. Het verkeer en parkeren Inde Dorpsstraat is meer parkeerruimte dan in het algemeen gedacht wordt. Behalve in de parkeerhavens kunt u terecht op vier parkeer terreinen: achter het Chinees restaurant, naast huisnummer 66, naast huisnummer 18 en achter huisnummer 12. De winkeliers zijn met de gemeente aan het onderhandelen over de verbetering van de Dorps straat. Er zijn plannen voor eenrichtingverkeer en het verwijderen Ivan paaltjes omdat veel automobilisten problemen hebben met het 1 invoegen in de parkeerhavens. Er wordt hard achtereengezeten en als het aan de winkeliers ligt, waren deze probleempjes allang opge- Gezellige sfeer I Behalve goed winkelen is het in de Dorpsstraat ook goed toeven. Als tweer straks beter wordt, kunt u rustig op een van de vele bankjes hitten. Aan het einde van straat staat bijvoorbeeld een kastanjeboom, I waar men heerlijk kan zitten. De prachtige oude woonhuizen zorgen Ivoor een ouderwets rustige sfeer. Ook de horeca is goed vertegen woordigd in de Dorpsstraat. Er is een café voor de gezelligheidszoe- I kers, een goed Chinees restaurant en een eetcafé waar men lekker I kan eten. Couponnen op pagina 27 Op pagina 27 treft u van iedere deelnemende winkelier een speciale couponaanbieding aan. Deze couponnen kunt u uitknippen en bij de [desbetreffende winkelier inleveren en u profiteert van extra kortingen of aantrekkelijke aanbiedingen. Waddinxveen - "Wij doen dit werk met veel plezier," vertelt Miranda van Zanten, samen met haar man Martin eigenaar van het Ouwe Dorp in de Dorpsstraat in Wad dinxveen. "Anders waren wij er al lang geleden mee gestopt". In het cafetaria-eethuis is het gebruike lijke snelle voedsel te krijgen, maar Martin en Miranda maken ook afhaalmaaltijden. "Bij elke af haalmaaltijd hoort vlees, salade, groente en frites of aardappelen met mayonaise en een ijsje", ver telt Miranda. "Wij hebben alles vers in huis: onder andere bief stuk, kippelever, spare ribs, ge bakken mosselen, Cordon Bleu, kabeljauw en varkenshaas". Deze kunnen afgehaald worden maar er kan ook gegeten worden in het eethuis achter het cafetaria. Warme patat De eigenaren van het Ouwe Dorp verzorgen verder belegde brood jes voor bedrijven in de omgeving en voor de catering van feesten. "In zo'n geval maken wij salades en hapjes, die vervolgens bezorgd worden bij het feest. Warme hap jes maken wij ter plaatse". Ook voor koude buffetten wordt het Ouwe Dorp regelmatig gevraagd. "Wij streven ernaar een hoge kwa liteit te leveren maar we werken wel snel," vertelt Miranda. "Daar om gebruiken wij ook nooit brief jes want dat houdt alleen maar op. De patat moet immers nog warm zijn als onze klanten thuis komen". Deze week viert het Ouwe Dorp het vierjarig bestaan. Met het ge hele personeel zijn Miranda en Martin gebruncht. "Wij onderne men vaak leuke dingen met el kaar," aldus Miranda. "Zo zijn we een keer gaan paardrijden en een keer gaan skiën en we zijn van plan een keer paintball te gaan spelen". Keystone Everflash normaal 29,50 nu voorJ XX/3Ü Losse camera nu voorJ 1 Keystone underwater normaal 29,95 nu voorj 24^95 FILM CAMERAS mm® w mmmsiB Met de Pasen voor de deur breekt het voorjaar aan. MEGA-COLOR speelt daar op in met diverse nieuwe artikelen en aanbiedingen. Nieuw is de camera voor éénmalig gebruik met losse flitser. U koopt lx de camera met flitser en levert alleen de volle camera weer in. De flitser kunt u iedere keer opnieuw gebrui ken. Ideaal voor een dagje weg, schoolkamp van uw kinderen, enz, enz. Ook leverbaar is een onderwaterca mera voor éénmalig gebruik, ideaal voor gebruik aan zonnige stranden om te snorkelen, te zwemmen, surfen, enz, enz. Beide camera's bieden wij nu extra voordelig aan. Dorpstraat Waddinxveen Het is goed toeven in de Dorpstraat IConica v. rIASW ...daar ga je graag heen!

Hart van Holland | 1994 | | pagina 23