Waddinxveen Heel Nederland fietsthet hele jaar door! Uw f ietsen- speciaalzaak voor de gehele regio... ...voorde liefs Panasonic 598,- 59,- DE ZAAK DIE MEER VOOR JE DOET 1499, Dorpstraat 22-28 2742 AJ Waddinxveen Telefoon (01828) 12009 SHARP *1000 watt motor stofzakinhoud 4.5 liter 5-voudige filtering metalen buizen snoer katrol Sharp videorecorder 4 koppen longplay afstandsbediening automatisch zoeksysteem koppen reinigingssysteem eenvoudige bediening Alleen deze week Panasonic Dorpstraat 33 - 2742 AP Waddinxveen Telefoon 01828-3 08 99 nay SIMSON Waddinxveen - Nog nooit is fietsen zo populair geweest als de laatste jaren. Geen wonder eigenlijk. Het is heerlijk en sportief om op uw vrije dagen en in het weekend rond te kunnen toeren. Het kost weinig en u bent actief bezig. De fietsencollectie 1994 van Wielaard aan de Dorpsstraat in Waddinxveen ziet er gezond uit. Behalve de gehele Gazelle serie hebben zij ook Giant, Union, Altra en andere merken in huis (totaal ongeveer 750 stuks). Er is een fiets voor iedereen. Fietsendiefstal of slecht weer? Diefstal is geen probleem meer met de Unigarant verzekering van Wiel aard. Een zeer voordelige verzeke ring met een snelle en plezierige af wikkeling. Bovendien wordt in elke fiets die afgeleverd wordt gratis het code en huisnummer gegraveerd. Een buitje op de fiets is zo erg nog niet als u zo'n sportief en modieus regenpak, jas of cape bij u hebt. Voor dames, heren en kinderen. Ook de racer steekt Wielaard helemaal in het pak inclusief helmen, schoenen, handschoenen, sokken. Wielaard heeft zojuist de alleenverkoop ver kregen van de Giant regenpakken. Ophaaldienst of bent u een zelfdoener? Nog meer service. Desgewenst wordt uw fiets thuis opgehaald en ook weer thuisgebracht. Dat kost u niets en extra (ook buiten Waddinxveen). Als u zelf uw fiets brengt, kunt u altijd een leenfiets meenemen. Voor mensen die graag zelf hun fiets repareren houdt Wielaard een hele serie onder delen voorradig. Van het kleinste tus senlegringetjes tot een complete de- railleurset. "Wij geven ook graag ad vies hoe u zo'n onderdeel moet mon teren en hebben desgewenst het juis te gereedschap voor u," aldus me vrouw Wielaard. Nog te klein voor een fiets? Voor de kleintjes is er een mooie sortering driewielers, skelters, vliegende hollanders, liliputs en autopeds, waarvoor Wielaard ook altijd vervangende onder delen kan leveren. En voor de allerkleinsten een grote kollek- tie (T.N.O.- goedgekeurde) kinderzitjes. In vrolijke kleuren met bijpassende windschermen en tasjes. De nieuwe veilige "Ha- max" zitjes, waar veel over in de kranten is geschreven zijn bij ons reeds uit voorraad lever baar. Thuis trainen? Ook mogelijk. Home trainers en roeibanken in verschillende mo dellen en prijzen. Trainers van bekende merken, die ook in de meeste ziekenhuizen worden gebruikt. En voor de racers de cycle-track, zodat u op uw eigen vertrouwde fiets kunt trainen. "Wij willen iedereen uit Wad dinxveen en omgeving uitnodi gen een kijkje bij ons te komen nemen (en vergeet u dan vooral ook niet de eerste verdieping)", ver telt mevrouw Wiel- Lekke band? Dan biedt fSimson de helpende fhand! Compleet repa- Iratiedoosje makkelijk Ivoor thuis en onderweg ALTRA DRIFTER Sportieve mensen die een stoere en avontuurlijke flets zoeken In een optimale prijs- /kwaliteitsverhouding. Dit model Is uitgevoerd met o.a.: SHIMANO componenten, Allvlo achterderaflleur en naven. Soepel schakelende Grip-Shlft derallleurverstellers, gecombineerd met de handvatten. Diverse montagenokken t.b.v. j het monteren van accessoires. wielaard SELLE ROYAL ZADEL: Het allernieuwste op het gebied van zadelvering. Elastomers In de veren zorgen voor optimale schok- absorbtle. Tevens veilig voor kinderhandjes. In dames- en herenuitvoering. is veilig voor aard. "Niet alleen kopers, maar ook kijkers zijn bij ons van harte welkom. Wij hebben huis-aan-huis een folder verspreid met kortingbonnen. Deze kunnen bij ons afgehaald worden door degenen die deze folder niet hebben ontvangen". De openingstij den zijn: dagelijks van 8.00 tot 1 uur en van 13.30 tot 18.00 uur.ZaterJ dag zijn de openingstijden van 8 tot 17.00 uur. Donderdagavond ishe:| koopavond van 19.00 tot 2 LOC Op maandag is Wielaard de g dag gesloten. HEEMSKERK... Kleuren TV TX-25 W2 63 cm vlakke vierkante beeldbuis teletekst met uitgebreid geheugen 2x20 Watt Stereoversterker instellingsmenu 'on screen' afstandsbediening Supertech portable kleuren TV monitor look 37 cm beeldbuis on screen display 30 voorkeuze zenders afstandsbediening EEMSKER Technisch bureau voor elektra, gas, water en dakwerk Speciaalzaak voor hifi audio video en huis houdelijke apparatuur pagina 26 Hart van Holland/30 maart 1994 ...daar ga je graag heen!

Hart van Holland | 1994 | | pagina 26