Gemeente Zevenhuizen Moerkapelle Politieberichten 1 Jssel en Gouwe Aanvraag en ontwerp-beschikking Wet Milieubeheer Melding/aanvraag bouwvergunningen Winkelsluitingswet Opbrengst collecte Hart van Holland/30 maart 1994 pagina 5 Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemachtigd door het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen-MoerkapelIe, maakt ter voldoening aan het bepaalde in artikel 13.10 van de Wet Milieubeheer bekend, dat hij voornemens is op de aanvraag van Exportslachterij Clazing B.V. om een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet Milieubeheer voor een pluimveeslachterij, gelegen aan het adres Bierhoogtweg 17 te Zevenhuizen, positief te beschikken. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen op de secretarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, voor een ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 31 maart 1994 tot maandag 2 mei 1994, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak) en na afloop van bovengenoemde termijn tot het einde van de periode waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen het geven van de gevraagde beschikking, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur. Gemotiveerde bezwaren kunnen tot maandag 2 mei 1994 schriftelijk bij het college worden ingediend. Degene die een bezwaarschrift indient, kan verzoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Desgevraagd kan er een openbare zitting worden gehouden, waarbij een ieder in de gelegenheid wordt gesteld tot een gedachtenwisseling over het ontwerp van de beschikking. Daarbij wordt de gelegenheid gegeven gemotiveerde mondelinge bezwaren tegen het ontwerp van de beschikking in te brengen. Na afloop van deze termijn blijft de aanvraag en de daarbij behorende stukken, alsmede de eventueel nog te ontvangen aanvullingen, voor een ieder tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden ingesteld tegen de beslissing op de aanvraag, ter inzage liggen. Zevenhuizen, 25 maart 1994. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff Burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende melding/aanvraag om bouwvergun ningen zijn binnengekomen: het vergroten van de bedrijfsruimte aan de Van Hasseltweg 9 te Moerkapelle; de bouw van een garage aan de Bierhoogtweg 7 te Zevenhui zen; de bouw van een bedrijfsruimte aan de Knibbelweg 34 te Zevenhuizen; de bouw van een HSS-station aan het Zuideinde 37 te Zeven huizen; de bouw van een dakkapel aan de Oranjestraat 23 te Moerka pelle; de bouw van een dakkepel aan de Beatrixlaan 64 te Moerka pelle. Op 25 maart 1994 is besloten dat aan de ondernemers gevestigd in de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle op grond van artikel 3 van de Winkelsluitingswet ontheffing wordt verleend voor 4 dagen waarop winkels ingevolge de Winkelsluitingswet geslo ten zouden moeten zijn. Deze dagen zijn: - 2e paasdag, maandag 4 april 1994, - koninginnedag, zaterdag 30 april 1994, - 2e pinksterdag maandag 22 mei 1994, - 2e kerstdag maandag 26 december 1994. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff. 'anrijdingen: Donderdagmiddag vond een ongeval plaats op de Wollefoppenweg. Een 64- arige bestuurster uit Reeuwijk haalde een andere personenauto in die werd bestuurd door 48-jarige Schoonhoven- aar. De laatste week uit naar links voor een paar eenden op het moment dat hij werd ingehaald. De Reeuwijkse beland de in de berm tegen een boom. In dit oertuig bevonden zich nog drie passa giers allen afkomstig uit Reeuwijk en ongeveer 55 jaar oud. Alle vier de inzit tenden van deze auto zijn met kneuzin gen of pijnlijke ledematen voor onder zoeknaar het ziekenhuis te Gouda ver voerd. Inbraak/diefstal: In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een woning aan de "atrijs. Men kwam binnen door het for teren van een achternaam. De televisie werd ontvreemd. %lopen week werden langs de Ze- venhuizerplas twee voor openbaar ge- oruik bestemde telefoontoestellen opengebroken en ontdaan van het daarin aanwezige geld. De schade aan de toesteilen is echter een veelvoud van de opbrengst. '"denacht van donderdag op vrijdag snede zaterdagavond werden voor ezoveelste keer kratten met lege fles- en gestolen van het terrein van een v.ensmiddelengroothandel aan de 'dpiasstraat te Moerkapelle. In totaal eri 35 kratten meegenomen. owijdingen li^agmiddag vond een aanrijding - „°P de Juliana van Stolberglaan. snn )ar'Se bestuurster van een per- j j.enauto sloeg linksaf zonder daarbij ben 42- J doorgang te verlenen aan een te- jft ""komende 21-jarige bromfietser 1sj ms,'g uit Reeuwijk. De bromfietser nipt °.r een arts onderzocht maar bleek ts te mankeren. ^'aak/diefstal: vufh'en 'ietsen: Peuleyen, beige Bata- rnesfietrenracefiets: Station, bruine da- 2ï42kiw cet handremmem, postcode Hesf t htat'on, groene Batavus da- Statir met handremmen en versn.; coJp o7.z!'ver8r'ize damesfiets, post- Paarco V 9^: Tesselschadelaan, Plasla lnderhets merk Dizzy: Zuid- vtr-na,r!8roene Gazelle herenfiets met Snienf ng' Postcode 2735 PC 15: li l e§ zwembad, rode Aldodames- baatp 2391 HD 4"i Bloemen- Ünio wf8 vanuit een schuur, grijze uier, amesfiets met trommelrem- Slatin,, ,rsn' Postcode 2741 LD 17B; reniieto Zllvergrijze Gazelle Solide he- Pw, ,mc"rornmelremmen en versn. wstcode 2741 KM 21. In de nacht van maandag op dinsdag werd ingebroken in vier personen auto's aan de Burg. Trooststraat. Uit een voertuig werden ontvreemd de ra dio-cassetterecorder, twee speakers, tien muziekcassettes en een zonnebril. Men kwam in het voertuig door het forceren van het rechterportierslot. Uit een ander voertuig werden drie casset tebandjes ontvreemd. Uit het derde voertuig werden de autopapieren ont vreemd en vanuit een 4e auto werden de radio-cassetterecorder en een tank pasje ontvreemd. Bij drie auto's werd een poging gedaan in te breken. In de nacht van maandag op dinsdag werd een zogenaamde Compressor aanhangwagen van het merk Ingersoll Rand gestolen vanaf de Haverakker. Een dergelijke compressor heeft een waarde van enkele tienduizenden gul dens. In de nacht van donderdag op vrijdag werd een 28-jarige man zonder vaste woon-of verblijfplaats op heterdaad aangehouden bij een poging in te bre ken in een caravan die naast een wo ning aan de Vondellaan stond. In dezelfde nacht werd een 17-jarige Waddinxvener aangehouden voor dief stal vanuit een auto. Een medeverdach te, een 20-jarige Waddinxvener, meld de zich vrijdagochtend aan het bureau. Behalve dat beiden bekenden in niet afgesloten auto's te hebben ingebro ken, bekenden zij nog een aantal feiten waaronder fietsendiefstallen en vernie lingen. Donderdagavond werd ingebroken in een woning aan de Korenakker. Men verschafte zich toegang door het open breken van een keukenraam aan de voorzijde. Uit de woning werden siera den weggenomen. In de nacht van woensdag op donder dag werd ingebroken in een auto aan de Jan Dorrekenskade. Uit de achterbak werden een aantal goederen ont vreemd waaronder een verrekijker. in de nacht van zaterdag op zondag werd vanuit een bedrijfsauto, die stond geparkeerd aan de Jan Dorrekenskade Oost, twee boormachines en een slijp tol weggenomen. Men is in het voertuig gekomen door het forceren van de ach terruit. In de nacht van vrijdag op zaterdag zijn in de wijk Zuidpias weer een zestal au to's opengebroken. In drie gevallen werd de audio-apparatuur ontvreemd. In twee gevallen bleef het bij een po ging. Aan de Alberdingk Thijmlaan werd in de nacht van zaterdag op zondag inge broken in het verenigingsgebouw van de atletiekvereniging. Men forceerde een raam om binnen te komen. Het gehele gebouw werd doorzocht. Ver mist werd een versterker en wat wissel geld. Overig nieuws: In het weekend van 19 en 20 maart zijn aan de St. Paulusschool aan de Jacob Catslaan voor enkele duizenden gul dens aan schade aangericht. Ruiten en lichtkoepels moesten het ontgelden. De St Jozefschool aan de Kanaalweg overkwam hetzelfde. Daar was de tota le iets minder. Woensdag werden op twee plaatsen snelheidscontrole gehouden. Op de Beijerincklaan werden tussen 11.00 en 12.00 uur 214 auto's gemeten waarvan er 21 werden bekeurd. De snelste reed 115 kilometer per uur. Tussen 13.45 en 14.45 uur werden op de Groensvoorde 107 auto's gemeten waarvan de snelste 82 kilometer per uur reed. De fietsenkijkdag afgelopen zaterdag werd door dertig mensen bezocht. Van de 65 fietsen konden er drie terug naar de rechtmatige eigenaar. Aanrijdingen: Vrijdagavond laat raakte een 41-jarige Rotterdammer in de tunnel van de pro vinciale weg het spoor bijster en be landde met zijn auto naast de weg. De oorzaak van het voorval was waar schijnlijk een teveel aan alcohol. De bestuurder had bovendien geen rijbe wijs. Zaterdagmiddag vond op het Plankier een kop/staart aanrijding plaats waar bij drie auto's betrokken waren. Een bestuurder minderde snelheid om het verkeer op de provinciale weg voor rang te kunnen verlenen. Vervolgens botste een 38-jarige Boskoper tegen de achterziide van deze auto. Een 21-jarige bestuurder uit Zevenhoven botste daar weer achterop. Inbraak/diefstal: Gestolen fietsen: Park laan, goudbruine damesfiets, merk on bekend, handremmen en versnelling, voorzien van de postcode 2742DS23 Parklaan, zwarte opoefiets merk Union climax, postcode 2771 HW 28. In de nacht van zondag op maandag 21 maart werd ingebroken in een vracht auto aan de Parklaan. Er werden twee gereedschapkisten ontvreemd. In het Noordeinde en in de Snijdelwijk- laan werden in de nacht van maandag op dinsdag ingebroken in drie auto's terwijl er in vijf gevallen een poging werd gedaan. In twee gevallen werden de audio-apparatuur ontvreemd. In de nacht van dinsdag op woensdag werd ingebroken in een supermarkt aan de Lineusweg. Het gehele pand werd doorzocht maar er werden hoofd zakelijk sigaretten meegenomen. Om dat de inbrekers vermoedelijk vrij lang bezig zijn geweest, is het mogelijk dat er toch mensen zijn die iets gehoord of gezien hebben. Zij worden verzocht dit aan de politie te melden. Aan het postkantoor aan de Overslag werd in de nacht van donderdag op vrijdag het telefoontoestel gekraakt. Men heeft de buitenkast vernield en vervolgens het geld wat zich in het toestel bevond, ontvreemd. In de nacht van zaterdag op zondag werd vanaf de B.C.straat een afgesloten bromfiets gesto'en. Het betrof een wit te Puch Maxi voorzien van het verz. nr QXP-349 en het frame nr. 2662729. Overig nieuws: In de nacht van zondag op maandag 21 maart werden vernielingen gepleegd aan een auto op de B.C. straat. De ruite- wisser werd omgebogen alsmede kras sen en deuken in de auto. Maandagmiddag is aan de Middelburg- seweg een vrachtauto te water geraakt. Het voertuig kwam in de berm bij het uitwijken voor een fietser met als bo venstaand gevolg. Donderdag werd in samenwerking met de verkeersdienst een verkeerscontro le gehouden gericht op de technische staat van de voertuigen. Er werden 79 voertuigen gecontroleerd waarbij 34 processen-verbaal werden gemaakt. Er werden onder andere tien bromfietsers bekeurd ter zake teveel vermogen of teveel lawaai. Men name bleken ook heel veel aanhangwagens niet in orde. Verder werden uiteenlopende overtre dingen geconstateerd. Waddinxveen-Op vrijdag 1 april wordt in de Paddestoel aan de Lijsterbes straat in Waddinxveen een paasbingo gehouden. De toegang is voor leden gratis en voor niet-ieden 2,50. De aan vang van de avond, die bedoeld is voor iedereen vanaf twaalf jaar, is 20.00 uur. Boskoop-Donderdag31 maart zal in de Herv. dorpskerk een Passie-avond wor den gehouden onder verantwoordelijk heid van het l.E.T. waar tijdens koor werken en koralen uit de Mat-theus- Passion zijn te beluisteren. Verbinden de teksten worden gesproken door ds. K.J. Jansen. Het chr.gem. koor Jubilate Deo uit Alphen a.d. Rijn zorgt voor het muzikale gedeelte van de avond waar aan verder door liet gelijknamige Ka merkoor wordt meegewerkt. Tenor Hans Erbrink, vier houtblazers en orga nist Ben Kramer verlenen eveneens hun medewerking. Voor deze avond wordt, om eenheid in begeleiding te krijgen, gebruik gemaakt van een zgn. 'kistorgel'. Algehele leiding van de Pas sie-avond heeft Dirk van Vliet. Aanvang 20.00 uur. Toegang vrij. Boskoop - Ruim dertig leerlingen van groep 8 van de ichtus basisschool heb ben afgelopen donderdag het diploma Jeugd EHBO A behaald. Een leerkracht van de school heeft enkele maanden de leerlingen de beginselen van de EHBO aangeleerd. Naast kennis van het men selijk lichaam leerden zij ook verschil lende verbanden aanleggen, de stabie le zijligging en mond-op-mondbeade ming. Het examen werd donderdagoch tend afgenomen door twee leden van het Rode Kruis. De volgende leerlingen behaalden het diploma: Jan-Willem Bogaards, Imre van Otterloo, John van Herk, Rogier van Riet, Tina v.d. Broek, Debora Korte- noeven, Laura de Boer, Christa Geurts, Dave Oostrum, Eric Key, Erik v.d. Wal, Paul Oskam, Raymon Bijland, Arjen Gelderblom, Diana Olierook, Heieen Maertens, Jeantine Bontje, Mariette van Tol, Ron Zevenhoven, Ernst-Jan Straver, Jacobine Bakker, Elisabeth Osnabrugge, Rianne Krijgsman, Marjo lein van Midden, Ron Oudijk, Moham med Rezaie, Ruben Windhorst, Mark Teeuwissen, Maaikev.d. Hoven, Marius van Prooijen, Joost van Gemeren en Mathieu Giard. Waddinxveen - De actie voor het Natio naal Reumafonds in het kader van de landelijke inzameling in de week van 13 tot en met 19 maart heeft in Waddinx veen een bedrag opgebracht van fl. 12.935,70. Vorig jaar was de opbrengst tl. 12,387,50. Het bestuur dankt ieder een die een (financiële) bijdrage heeft geleverd aan de collecte. Degenen die de collectanten hebben gemist, kunnen hun bijdrage overmaken op giro 324 of banknummer 70 70 70 848 ten name van het Nationaal Reumafonds in Den Haag. I «I Waddinxveen - Op zaterdag 16 april houden de oudleerlingen van de Rank in Waddinxveen een reünie van de ja ren 1972-1976. Hiervoor zijn zestig leer lingen opgespoord via ouders, werkge vers, gemeentehuizen en andere be reidwillige medewerkers. Het is de or ganisatie echter niet gelukt de volgen de vier personen te vinden: Joke Bont, Christina M. Schouten, Anja Bakker en Margreth Nieuwerf. Zij woonden allen in Waddinxveen. ledereen die weet waar de genoemde leerlingen verblij ven, worden door de organisatie van de reünie verzocht contact op te nemen met: J.G. Versluis-Janssen, J. Luyken- straat 9, 2741 AZ in Waddinxveen. De reünie wordt gehouden van 16,00 tot 22.00 uur in de Chr. Scholengemeen schap De Wadde, Sniepweg 57 in Wad dinxveen.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 5