Sport in de regio Niet naar nationaal kampioenschap Mward Metgod legast bij Bergambacht TIM wint opnieuw van NTCC TOOS op de derde plaats Veer winst tweede jeugdteam BROUWER DE KONING BSC '68 oefent tegen de Jagers in Wassenaar Flyers meisjes naar promotietoernooi Uitslag Polderloop 4 tegen 4 bij v.v. W.S.E. Moeizame overwinning ZVH QRGE 1 I UITVAARTVERZORGING Winst voor ZVH dames Jeugdvolleybal met Pasen Koudekerk speelt uit tegen SVLV Klaveijassen bij BSC '68 Paasklaverjassen Jeu de Boules f~y I VIOLEN, PRIMULA'S en VASTE PLANTEN KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN GEEN KOOPAVOND Record 1,5 km: Ferry Boon Hart van Holland/30 maart 1994 pagina 9 WKÊMk leivenhuizen - Bert Huisman van BV Hof van Holland is districtskampioen en hmpioen van West-Nederland met het spelsoort bandstoten 4e klasse Bert mag lielnaar het Nationale Kampioenschap omdat zijn moyenne te hoog is. Bert wordt door de vereniging van harte gefeliciteerd, (foto biljartvereniging) t Joop Hiele. maar Edward Metgod Iran Sparta, zal de gastkeeper zijn op let drie-daagse keeperskamp dat van 9 otenmet 11 mei bij de voetbalvereni ging Bergambacht wordt gehouden, fep de laatste dag zal hij het doel verde gen tijdens de Penalty-bokaal, maar (daarvan vooraf gaande zal hij een klei- toe keepers-demonstratie geven. Een eerder zal Rob Overkleeft, grens rechter betaald voetbal, een lezing louden over de spelregels voor (keepers. tzal plaatsvinden van 17.00 tot 18.00 r op 10 mei. 'Voor het kamp bij Hazerswoude Boys, 1 wordt gehouden op 5 en 6 mei, en sis gast Ed de Goey van Feyenoord, en ook weer Rob Overkleeft is ook een goede belangstelling. Meer dan 50 keepers hebben zich reeds opgegeven. Voor beide kampen kan men zich nog tot 15 april opgeven. De kosten voor het kamp bij Bergam bacht bedragen 75,- per deelnemer en bij Haz. Boys 50,-. Inlichtingen en in schrijvingen kunnen plaatsvinden bij Inge Rehorst, tel. 01828-31360. In het najaar zullen nog kampen plaats vinden bij Be Fair in Waddinxveen, op 18 en 19 augustus en in de herfstvakan tie bij zowel Oudewater alsmede D.S.O. in Zoetermeer. Voor alle kampen kan men nu al infor matie inwinnen bij Inge Rehorst, 01828- 31369 of Piet Bokje, 079-613718. tea. Melissa en Stephanie zijn 29 en 30 maart jarig gefeliciteerd Hans en Bel Tiener-af: groeien maar dinsd. patat taart woensd. taart patat zet 'm op Suukes! mama Gefeliciteerd Douwe Hof 31 maart 30 jaar voor feliciteren: 01793-2530 bellen! Ma, van harte gefeliciteerd met je 50-ste verjaardag op 30 maar! van Astrid en Frans Lida. hoe was het woensdag? de zestien gratis kleintje plaatsen? vul de bon in op pag. 8! Vieuwerkerk aan den Ussel - Het eerste lleam van TZM speelde vorige week de /wedstrijd tegen het eerste team van CC uit Nieuwerkerk. De eerste wed strijd was met 8-2 gewonnen door TZM. "(beloofde na de eerste twee partijen n zware avond te worden, want die rden door Ad en Guus van TZM ver en. Adriaan won echter zijn eerste |®tij en ook het dubbelspel werd ge- jonnen door Ad en Guus. Daarna volg en er twee partijen in drie games, waarvan Guus hem nipt won en Adriaan in de derde game met 22-20 zijn meerdere moest erkennen in de sterk ste Nieuwerkerker Patrick de Vries. De laatste drie partijen werden eenvoudig gewonnen zodat de einduitslag 7-3 voor TZM werd. TZM staat nu tweede met elf punten uit acht wedstrijden achter TOP 1 uit Haastrecht. De volgen de wedstrijd is op 11 april thuis tegen Combat 2 uit Bleiswijk. addinxveen - Het damesteam van turnvereniging TOOS is zaterdag tij- «ns de derde wedstrijd van de turn- mpetitie op een derde plaats geëin- 4 met 139.65 punten. Dè Waddinx- nse turnsters moesten de ploegen pro Patria Zoetermeer (152.70) 'to Woerden (144.15) voor lagen laan, maar eindigden voor K.D.O. lek- terkerk die met 89.00 de vierde plaats «haalde. In het individuele klasse ment was de tweede plaats voor TOOS- turnster Isabelle van den Nieuwendijk met 32.80 punten. De Boskoopse turn de een uitstekende wedstrijd met een eerste plaats bij de brug(8.90) en een derde plaats bij de vrije oefening (7.60) en balk (8.20). De overige totalen waren: Maaike Braat 27.05; Marlies Asscheman 26.60; Chan- tal Koele 26.15; Ivonne van der Vaart 25.05; Danitsja Kraijesteijn 24.95. ««koop - Het tweede jeugdteam van /^tennisvereniging Boskoop met °iri Smits, Kees Verkade en Gerwin heeft afgelopen zaterdag met 8-2 tol TZM Moerkapelle gewonnen. Alle "'tot nu toe gespeelde wedstrijden "den door Boskoop gewonnen, zo- 'de kans op promotie naar de derde |/""e zeer groot is. fl eerste jeugdteam, bestaande uit outer Konijn, Martijn de Visser en «'id Windhorst, wist ditmaal tegen Pfuwijk2 niets in te brengen en ver- J°r met 7-3. Teerste team, met Ploni v.d. Hoven. v Nieuwenhuizen, Jacques See- t"sen Gerard Endel, heeft ternauwer nood van Bok4 uit Bodegraven verlo ren met 6-4. Het tweede team, vertegenwoordigd door Rene van Ommeren, Gemma van Midden, Frank van Os en Roland van Nieuwenhuizen, speelde tegen IJssel- vogels 2 uit Moordrecht een gelijk spel 5-5, zodat de kans op degradatie naar de 5e klasse promotie, wat kleiner ge worden is. Het derde seniorenteam, waarin spelen Arda Dekker, Andre v.d. Wolf, Marcel Langenberg en Dirk Boot, moest tegen TZM 6 Moerkapelle bij zeven van de tien partijen de derde set de doorslag gevende zijn. Boskoop had echter cie langste adem en won met 7-3. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoomstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zevenhuizen - ln het gevecht om de negende plaats zijn de Zevenhuizense dames door deze overwinning op Let- oprint uit Roosendaal weer op gelijke hoogte met Siiedrecht gekomen, de te genstander van over veertien dagen. Hierbij heeft Siiedrecht wel een wed strijd minder gespeeld. Danielle Segers had nog steeds last van haar pols zodat Monique Bijl nu het spelverdeien voor haar rekening nam. Het ging haar goed af. Na winst in de eerste twee sets leek ZVH indederdeset regelrecht op een 3- 0 overwinning af te gaan. De 10-5 kon niet worden vastgehouden, maar ook met 12-10 waren er nog alle kansen. De tot dat moment uitstekend lopende aanval van Ingeborg Kleijer en Cathari- na v.d. Meer ging wat minder goed en verdedigend liep het niet altijd naar wens. Het liep uit op een 13-15 verlies. Onder aanmoediging van het talrijke publiek zette het team van Jaap Akker huis alles op alles om de drie punten alsnog in Zevenhuizen te houden. Het werd echter wederom 13-15 verlies. In de vijfde set had ZVH steeds een voor sprong, na 14-11 werd het toch nog 14- 13. Een foute service van Letoprint bracht echter dik verdiende winst bij ZVH. Aanstaande zaterdag komen drie speelsters van dames 1 uit in het open clubteam voor junioren van ZVH spe lend in de eindronde voor het Neder lands kampioenschap. Op de zaterdag voor Pasen wordt in Rayon Rijnland de finaleronde van de open clubkampioenschappen jeugd volleybal gespeeld. Er wordt gestreden om de titel 'Sterkste Clubteam van Ne derland'. Het niveau van de teams van bijvoorbeeld de A-jeugd is te vergelij ken met de derde divisie senioren. Toonaangevende verenigingen uit het gehele land zullen knokken voor de ti tel. Deelnemen zullen ZVH uit Zeven huizen, Dynamo uit Apeldoorn, Olym pus uit Sneek en Sudosa uit Assen. De poulewedstrijden beginnen om 10.00 uur en de finales staan gepland om 17.30 uur. De A-jeugd speelt in de sport hal de Tweesprong in Roelofarends- veen, de B-jeugd speelt in sporthal de Does in Leiderdorp en de C-jeugd speelt in de Northgo-hal in Noordwijk. Alle belangstellenden zijn van harte welkom. Koudekerk - Zaterdag 2 april a.s. speelt v.v. Koudekerk voor de competitie 'uit' in Voorschoten tegen S.V.L.V., aanvang 14.30 uur. Koudekerk 2 komt tijdens de Paasdagen tweemaal in actie, Paasza terdag in de uitwedstrijd tegen Val- ken'68 2 in Valkenburg. Op Tweede Paasdag 'thuis' tegen Noordwijk 6, bei de wedstrijden beginnen om 12.00 uur. Benthuizen-Vrijdag 1 april wordt inde kantine van BSC '68 aan de Sportlaan in Benthuizen de Paasklaverjasdrive ge speeld. Er zijn mooie prijzen te winnen. Iedereen is van harte welkom. Om 20.15 uur wordt het kaarten gestart. De koffie is gratis. Arie dit kleintje is speciaal voor jou en nog gefeliciteerd met je verjaardag! Buurvrouwen Joke Ingrid hartelijk bedankt jullie weten wel waarvoor buren no. 16 Sandra Koole h.g. met je 13e verjaardag papa mama anita dennis Hoera, Opa van der Spek is 1 april jarig h.g. en een dikke kus van jeffrey en celine Zevenhuizen - Donderdag 31 maart kan er wederom gekaart worden in het clubgebouw van V.V. Zang en Kleur aan de Onderweg. Bovendien wordt er gejokerd en is er een loterij. De aanvang van de li avond is 20.00 uur. Hazerswoude - Bij Club de Petanque RhyneBoule is de winter-clubcompeti- te 1993/1994-gespeeld door de afdeling 10 van de Nederlandse Jeu de Boules Bond-afgelopen. Deze competitie werd op de vrijdagavond gespeeld in over dekte Boulodromes en was ingedeeld naar sterkte in A, B en C-poules. )m<lat Rhyneboule zelf helaas nog niet de beschikking heeft over een overdek te accommodatie, werd als thuisbasis Zoetermeer gekozen. Hier werd op de betreffende competitieavonden pret tig en gezellig gespeeld. RhyneBoule is het gelukt vijf van de zes ontmoetingen te winnen. Daarmee wer den zij nummer 1 in de C-poule en pro moveerde het team naar de B-poule, hetgeen als een goede prestatie wordt ervaren door RhyneBoule. Meststoffen, Tuinaarde 4 zakken ƒ10,- Turfmolm, Zaai- en Potgrond en alles voor de groentetuin: o.a.: zaden, plantuitjes, pootaardappelen, andijvie, sla, kool, tuinbonen en aardbeiplanten. Fruitbomen, broeiramen enz. KWEK VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Met nog twee competitiewedstrijden voor de boeg, 9 april aanstaande thuis tegen sv GW-GEB en 16 april uit tegen R.A.S. in Den Haag, benutte BSC '68 deze vrije zaterdag om vriendschappe lijk tegen de Jagers te spelen. Voor de Benthuizenaar Ron Priem duurde de wedstrijd maar zes minuten want hij moest uitvallen met een liesblessure. Hij werd vervangen door Frans de Gunst. In de 16e minuut kwamen de Nabuurs-Boys op voorsprong. Peter ter Luun zette de bal goed voor het Haagse doel waar de keeper Rolf Jans een hele serie goede kansen. André v.d. Meer en Jan Tuyl hadden de stand ze ker tot 0-4 moeten uitbreiden. Het bleef echter bij 0-2 want in de 44e minuut scoorde Jan Tuyl weer, nu kopte hij de bal uit een voorzet van Aad den Boer in 't net. De tweede helft was van beide kanten veel minder van gehalte. De be zoekers kwamen flink onder druk te staan en in de 13e minuut was het Ton- ny van Oostrum die tegen scoorde 1-2. In de 22e minuut werd Aad den Boer vervangen door Askold Aantjes, die in de 30e minuut met een verre bal Frank Vis aan het werk zette. Vis omspeelde de uitgelopen keeper en schoot uit een onmogelijke hoek op het Haagse doel en tot verbazing van iedereen zeilde de bal in het doel en werd de stand 1-3. In blessuretijd bepaalde Arie van Velden van de Jagers de eindstand op 2-3. Paas zaterdag is BSC '68 vrij. Dinsdagavond 5 april speelt het team in de eerste ronde voor de Haagse Courant Cup te gen het Haagse TEDO in Den Haag. Waddinxveen - Met een zwaar bevoch ten overwinning op chiestreek uit Rot terdam, plaatste het meisjes-junioren team 1 zich voor het promotietoernooi. Vijf teams uit de verschillende rayons zullen op 13 en 14 mei in Groningen strijden voor drie plaatsen in de eredi visie. Voordat het zover was, moest er een van de twee wedstrijden tegen Schiestreek gewonnen worden. Wad dinxveen Flyers begon goed aan de wedstrijd en zette de Rotterdamse meisjes flink onder druk. Jammer wa ren enkele slordigheden, anders was de ruststand wat ruimer geweest dan de 30-25 nu. De tweede helft ging minder florissant, misschien gingen nu de ze nuwen wel parten spelen, want Schie streek bleef heel dichtbij en nam in de vijftiende minuut zelfs een vijftal pun ten voorsprong, hierna nam Waddinx veen Flyers het heft weer in handen en konden de meisjes uiteindelijk jui chend het veld verlaten. Einduitslag: 50-47. Topscoorder: Mireille Raaphorst met 20 punten. Na het beha len van een plaats op het promotietoer nooi kunnen de meisjes junioren nu de ogen gericht houden op het kampioen schap van Rayon West. Hazerswoude - Ferry Boon uit Wad dinxveen van a.v. Antilope, verbeterde op de 1,5 km. zijn eigen parcoursrecord met maar liefst 14 seconden, hij liep de afstand in 4 min.47 sec. Op de 20 km. heren liepen Anton Groe nen en Ad Klein het grootste gedeelte gelijk op, maar in het laatste gedeelte schudde Antoin Ad af en finishte in 1,15.05. Ad volgde op 1.12 minuut. Op de 1,5 dames presteerde Patricia van Vliet het om precies dezelfde (re- cord)-tijd te lopen als in februari. Ze evenaarde haar eigen tijd: 5.42 m. On danks de concurrentie van de haagse C.P.C. loop, schreven er 208 atleten in. Uitslagen: 1,5 km: 1. Patricia van Vliet 5.42; 2. Alma van Vliet 6.29: 3. Nelleke v.d. Eijk 6.39. 5km: 1. Clarissa Afstradiados 20.58; 2. Marja Dusseldorp 23.38; 3. Ester v.d. Zwaan 24.23. 10 km: 1. Ineke Geers 45.49; 2. Donna v.d. Akker 46.24; 4. Mirjam Kuyster- mans 50.36. 20 km.: 1. Leny Vonk 1.47.10. Heren: 1.5 km.: 1. Ferry Boon 4.47*; 2. Bart Sol 5.49; 3. Maikel de Frankrijker 6.04. 5 km. 1. Leon Pouw 18.10; 2. Arnoud Remmes 19.14; 3. Peter v.d. Burg 19.25. 10 km.: 1. Gerard Tas 38.13; 2. Theo Kruiskamp 38.25; 3. Frans Droog 39.53. 20km.: 1. Antoin Groenen 1.15.05; 2. Ad Klein 1.16.17; 3. Mart v.d. Helm 1.16.52. De laatste Polderloop van 1994 wordt op 24 april a.s. gehouden. De Rotary- loop op 15 mei a.s. is op hetzelfde par cours. Waddinxveen - (Goede)Vrijdag 1 april organiseert voetbalvereniging W.S.E. een 4 tegen 4 toernooi voor jongens en meisjes van 6 t/m 14 jaar. Het toernooi begint om 10.00 uur en eindigt om 16.00 uur. Deelnemers kun nen zich aanmelden per team of indivi dueel. W.S.E. rekent op veel enthousiaste kin deren. Inl. en aanmelden tel. 01828-17656(fam. Sterk), ledereen is welkom. Zevenhuizen - ZVH kreeg zaterdag het Aaltense Bovo op bezoek, de ploeg die zo'n verrassende competitie-start had met vier overwinningen op rij, en daar na terugviel. Trainer/coach Van der Burgt liet in de eerste set Brecht Roden burg aan de kant plaats nemen en be gon met de basis die vorige week Mar- tinus versloeg. In de eerste set wist ZVH met zijn service Bovo onder druk te zetten en kon een snelle 11-2 voor sprong nemen die uiteindelijk in een 15- 5 setwinst resulteerde. ln de tweede set was de scherpte bij de Zevenhuizense ploeg eruit en was de servicedruk op Bovo weg. De beide ploegen hielden elkaar lang in even wicht maar een feller spelend Bovo wist met 13-15 de set binnen te halen, ln de derde set zette ZVH coach Van der Burgt, Brecht Rodenburg in, in plaats van Arno van Solkema en Edgar Ben schop voor Ronald Kooijman. Dit lever de niet direct het gewenste effect op en ook nu weer werd de vechtlust van Bovo beloond met een 14-16 setwinst. Waarbij Mark Lentelink. een van despe- lers van de nationale selectiegroep, een hoofdrol vervulde. In de vierde set kreeg ZVH meer grip op de wedstrijd en kon zij meer druk op Bovo uitoefenen. ZVH liep weer uit naar een behoorlijke voorsprong, die door Bovo weer teniet gedaan kon worden. Maar in de eindfase ZVH de aanvallen beter te blokkeren en kon Rini Boutens vanaf de 3 meter de set met 15-11 afslui ten. In de vijfde set leek ZVH op een gemakkelijke setwinst af testeven, ech ter de vechtlust bij de Aaltense ploeg bleef dat weerhouden en met een span nende strijd aan het eind, waarbij beide ploegen evenveel kans op de winst had den. wist Cees van Opijnen de beslis sende smash uit te delen en met 17-15 was de overwinning van 3-2 een feit. Voor het komend Paas-weekeinde staat voor ZVH weer een dubbel pro gramma gepland. Zaterdag spelen zij om 16.30 uur in Geldrop tegen de num mer twee VCG. Op maandag (tweede Paasdag) zal ZVH het in eigen huis op nemen tegen het Bredase Brevok, een ploeg die in eigen huis van ZVH wist te winnen. De aanvang van deze wedstrijd is om 15.00 uur.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9