Moerkapelle Hart van Holland/13 april 1994 pagina 5 Vergunning Wet Milieubeheer Wet Milieubeheer Melding van een verandering van de inrichting Afgegeven bouwvergunningen/ beschikking melding bouwplannen Wijziging Bouwverordening Uitbreiden eetcafé "La Baraque", Zuidplasweg 12-14 te Zevenhuizen Verkiezing leden Europees Parlement Bouw woning Julianastraat te Moerkapelle GROENTE-, FRUIT- EN TUINAFVAL APART Géén GFT-afvol GFT-afval EEN BETER MILIEU BEGINT BIJ JEZELF Gemeente Zevenhuizen Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle; gelet op artikel 13.22 van de Wet Milieubeheer; maakt bekend, dat door hem op 11 april 1994 vergunning is verleend ingevolge de Wet Milieubeheer naar aanleiding van de aanvraag van Fa. G. Bakker voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet Milieube heer voor een graan- en aardnoten opslagbedrijf, gelegen aan het adres Ambachtstraat 4 te Moerkapelle. Aan deze vergunning zijn voorschriften verbonden, die nodig zijn ter bescherming van het milieu. De beschikking en alle terzake zijnde stukken liggen ter secre tarie van de gemeente Zevenhuizen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, ter inzage en wel van donderdag 14 april 1994 tot donderdag 26 mei 1994, elke werkdag van 08.30 uur tot 12.00 uur (inzage van de stukken buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische af spraak). Bij de Raad van State staat tot donderdag 26 mei 1994 beroep open voor: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; degenen, die tijdig tegen deontwerp-beschikking bezwaren hebben ingebracht; degenen, die bezwaren hebben tegen wijzigingen, die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelij kerwijs niet in staat is geweest tijdig bezwaren in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht en gezonden aan de Raad van State, afdeling bestuursrechtspraak, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Een beschikking wordt van kracht met ingang van de dag na het einde van de beroepstermijn. Indien gedurende die termijn een verzoek tot schorsing van de beschikking dan wel tot hettreffen van een voorlopige voorziening is gedaan, wordt de beschik king niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Het verzoek tot schorsing of een voorlopige voorziening moet worden gericht aan de voorzitter van de afdeling bestuursrecht spraak van de Raad van State, Postbus 20019, 2500 AE Den Haag. Zevenhuizen, 11 april 1994. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, hiertoe gemach tigd door het college van burgemeester en wethouders van Zevenhuizen-Moerkapelle, maakt bekend dat de hierna vol gende melding van een verandering van de inrichting is ont vangen van: N.V. Energie- en Watervoorziening Rijnland, voor een HSS/ WKK-station aan de Van Hasseltweg 7 te Moerkapelle. Deze melding ligt op de secretarie van de gemeente Zevenhui zen-Moerkapelle, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhui zen, vooreen ieder ter inzage en wel vanaf donderdag 14 april 1994 tot donderdag 28 april 1994, elke werkdag van 08.30 tot 12.00 uur (inzage van de melding buiten bovengenoemde tijden is mogelijk na telefonische afspraak). Zevenhuizen, 8 april 1994. Het hoofd van de afdeling Algemene Zaken, C.A.H. Oosterhoff In de periode van 30 maart 1994t/m 5 april 1994 is de navolgen de vergunning/beschikking afgegeven aan: de heer B. Nobel te Zevenhuizen, voor het vergroten van de dakkapel, plaatselijk bekend Wilgenlaan 4 te Zevenhuizen; mevrouwO. Rodrigues-MittelmeijerteZevenhuizen, voor het uitbreiden van de woning en het plaatsen van een berging/ carport, plaatselijk bekend Knibbelweg 13 te Zevenhuizen; Een ieder die meent door de verlening van bovengenoemde vergunningen/ beschikkingen in zijn/haar belang te zijn getrof fen, kan binnen 6 weken na de dagtekening van dit blad een gemotiveerd bezwaarschrift bij burgemeester en wethouders indienen. Voorts kan een verzoek om schorsing of een voorlopige voorzie ning worden ingediend bij de president van de Arrondisse mentsrechtbank Den Haag, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De vergunningen/beschikkingen liggen gedurende bovenge noemde termijn ter gemeentesecretarie, sektie A.J.B.Z., Dorps straat 89 te Zevenhuizen ter inzage. De burgemeester van de ge meente Zevenhuizen-Moerka pelle maakt ter uitvoering van het bepaalde in de gemeente wet bekend, dat de bij besluit van de gemeenteraad van 8 fe bruari 1994 vastgestelde eerste wijziging van de Bouwverorde ning vanaf donderdag 19 april 1994 voor een ieder gedurende drie maanden ter gemeentese cretarie, sektie A.J.B.Z., ter inza ge ligt. De wijziging treedt op 27 april 1994 in werking. Kopieën van de wijziging zijn tegen betaling der kosten ver krijgbaar ter gemeentesecreta rie. Zevenhuizen, 14 april 1994, de waarnemend burgemeester, L.M. Schoots De burgemeester van Zevenhui zen-Moerkapelle maakt bekend dat het stemmen per brief toe gestaan is aan de kiesgerechtig de Nederlander, die op de dag van de stemming (9 juni 1994) wegens beroep of werkzaamhe den (of wegens beroep of werk zaamheden van de echtgenoot, levensgezel of ouder) buiten Nederland verblijft. Voor het stemmen per brief wegens beroep of werkzaamhe den in het buitenland dient de kiezer uiterlijk 12 mei 1994 een verzoekschrift in bij de burge meester van de gemeente waar de kiezer is geregistreerd. Het hiertoe strekkende aan vraagformulier (model M3) is kosteloos bij het gemeentehuis, afdeling verkiezingen, verkrijg baar. Nadere inlichtingen over het stemmen per brief kunnen bij het gemeentehuis worden inge wonnen. Zevenhuizen, 13 april 1994, de waarnemend burgemeester, L.M. Schoots De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt be kend, dat vanaf donderdag 14 april 1994 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de aanvraag om een bouwvergunning ter inzage ligt van: - de heer B. Verburg, voor het uitbreiden van het eetcafé "La Baraque" aan de Zuidplasweg 12-14 te Zevenhuizen. Het plan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Dit houdt in, dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle is verklaard, dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, over weegt het college nu op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voornemen is daarnaast om met gebruikmaking van artikel 50, lid 6, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudings plicht. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in de gelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling be zwaar aan te tekenen bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zevenhuizen, 6 april 1994. De waarnemend burgemeester, L.M. Schoots De burgemeester van Zevenhuizen-Moerkapelle maakt be kend, dat vanaf donderdag 14 april 1994 gedurende twee weken, ter gemeentesecretarie, bureau A.J.B.Z., Dorpsstraat 89 te Zevenhuizen, de aanvraag om een bouwvergunning ter inzage ligt van: de heer D. van Vliet, voor de bouw van een woning aan de Julianastraat te Moerkapelle Het plan is in strijd met de voorschriften van het ter plaatse geldende bestemmingsplan. Dit houdt in, dat de gevraagde vergunning moet worden geweigerd. Omdat door de raad van de gemeente Zevenhuizen-Moerka pelle is verklaard, dat voor het betreffende bouwperceel een herziening in voorbereiding is van dit bestemmingsplan, over weegt het college nu op grond van het bepaalde in artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van de bestemmingsplanvoorschriften. Het voornemen is daarnaast om met gebruikmaking van artikel 50, lid 6, van de Woningwet, vrijstelling te verlenen van de op grond van artikel 50, lid 1, van die wet geldende aanhoudings plicht. Alvorens hieromtrent nu een beslissing te nemen wordt een ieder in degelegenheid gesteld om gedurende de termijn van de tervisielegging tegen het verlenen van de vrijstelling beden kingen in te dienen bij het college van burgemeester en wet houders van de gemeente Zevenhuizen- Moerkapelle. Zevenhuizen, 7 april 1994. De waarnemend burgemeester, L.M. Schoots As van open haard Asbakinhoud Vogelkooizand Stofzuigerzakken (en inhoud) Honde- en katteharen Luiers Melkpakken en vruchtesappakken Kattebakkorrels Schillen en resten van groenten, fruit, aardappelen Etensresten (jus, vet, botjes, visresten (ook graten), kaas/ broodkorsten Eierschalen Pinda's en noten (doppen) Koffiefilters, koffiedik, theebladeren en theezakjes Snijbloemen, kamerplanten, gras, stro en bladeren Klein snoei-afval en planten, zoals gras uit de tuin (géén grond)

Hart van Holland | 1994 | | pagina 5