f ét iff Architect gekozen voor Waterrijk Bazar in Boskoop Iweede jeugdteam zeker van kampioenschap Portefeuilleverdeling college bur gemeester en wethouders Wdinxveense zusjes naar NK turnen -peel-o-theek in Waddinxveen Kerkdiensten Luisteren naar muziek Muziekfeest Concordia Tentoonstelling Bonsaivereniging His Revelation treedt op in het Anne Frankcentrum Bloemen en planten uit de bijbel Blijspel Katholieke Vrouwenvereniging -CIC- U *i") Bingo bij Oranjewijk Jeugddienst met Rob Favier Eerste gemeentelijke oorkonde voor bestuurslid Be Fair Dagje uit naar Limburg Rommelmarkt aan de Dreef GroenLinks houdt verkiezingsavond mÖh ic Hart van Holland/20 april 1994 pagina 13 fats' Zondag 24 april W ligi i 'ui* t- a waterrijk - architektenatelier loskoop - Afgelopen weekend werd in de Christelijk Gereformeerde Kerk in Boskoop een grote bazar gehou- i(en, waar spellen, zelfgemaakte taarten, boeken, tijdschriften en mmmofoonplaten werden verkocht, tinderen konden ballengooien en schminkt worden en Boskoop zou loskoop niet zijn als er geen planten én bloemen verkrijgbaar zouden zijn pieest. Bovendien was er een rad can avontuur en een verloting van een grote houten molen. De op- trengst van de bazar is bestemd voor een nieuw kerkgebouw. -f loskoop - Het tweede jeugdteam van laleltennisvereniging Boskoop, met ri Smits, Kees Verkade en Gerwin Soelheeft met 8-2 van Kwiek 5 Waddinx- iten gewonnen. Top 4 uit Haastrecht werd met 10-0 verslagen. 1 zeven wedstrijden heeft dit team liet maximaal aantal punten behaald. Hoewel er nog een wedstrijd is te spe- in is het vierde zeker van het kam- poenschap en daardoor overgegaan narde derde klasse. lel eerste jeugdteam bestaat uit: Wou- terKonijn, Martijn de Visser en David Find horst. Dit won met gemak van Vriendenschaar 6 (8-2) en wist llac 3 net 64 te verslaan. Uit acht wedstrij den heeft dit team twaalf punten be haald zodat het in de derde klasse blijft. Het eerste seniorenteam met Ploni v.d. Hoven, Paul van Nieuwenhuizen, Jac ques Seegers en Gerard Endel heeft van Bok 4 uit Bodegraven gewonnen met 6- 4. Dit team wist vervolgens Kwiek 9 met 8-02 te verslaan. Met zes punten uit acht wedstrijden is de mogelijkheid dat dit team in de der de klasse degradatie blijft spelen nog aanwezig. Het tweede team vertegenwoordigd door René van Ommeren, Gemma van Midden Frank van Os en Roland van Nieuwenhuizen, speelde tegen IJssel- Hdinxveen - Op 13 april is de taak- ïling van het college van burge- meester en wethouders officieel vast gesteld. In de portefeuilles hebben zich enkele veranderingen voorgedaan. Zo 5 de verantwoordelijkheid voor het personeel- en organisatiebeleid naar wethouder J.A. Hielema gegaan. In de vorige periode werden deze zaken ver zorgd door wethouder K.W.Th, van Soest, die net als in de voorgaande pe riode loco-burgemeester blijft. Wet houder Hielema op zijn beurt staat emancipatiezaken en kinderopvang af aan wethouder J. Neele. Waddinxveen - Speeltuinvereniging Oranjewijk organiseert zaterdag 23 april een bingo. De avond zal gehouden •orden aan de Jan Willem Frisoweg tegenover de flat.Aanvang 20.00 uur. Waddinxveen-Zondag 24 april zal in de Ontmoetingskerk een jeugddienst ge- wden worden met als predikant Rob 'vier. Favier geniet landelijke bekend- W door zijn liedjes en de optredens itais het Flevo Totaal Festival. Met sjn eerste album won hij de Zilveren M Award. De dienst begint om 9.30 Br. Ilona 11 jaar van harte pa ma peter paulien edwin jacqueline arjan marcel Anja en Piet al 12,5 jaar een paar van harte! De Neelemannen Heeft iedereen het al gehoord Edith en Edo geven over 3 weken elkaar het ja-woord! Hoera! Linda Verkaik wordt 26-4 achttien jaar! Gefeliciteerd door Ad, Ina en Marcel Ron Schinkel gefeliciteerd met je 9e verjaardag pa ma barry roei chrissy Opa van harte gefeliciteerd met je verjaardag Fabian Dennis Marielle Dennis Donners gefeliciteerd met je 12e verjaardag papa mama Nadine Gefeliciteerd Pavan met je 1e verjaardag Hiep Hiep Hoera! van oma en opa bgelo - Zaterdag werd de eerste Wtsingswedstrijd van het Neder- *s Kampioenschap Dames turnen in -lijn gehouden. De wedstrijd vond in sporthal Veldwijk in Hengelo ®werd georganiseerd door sportvere- *®n8 GV Hercules in samenwerking ™tde KNGB. Om 8.00 uur moesten de ®ies aanwezig zijn voor de eerste «strijd in de categorie 6c. Het was "spannende strijd omdat het niveau alle meisjes dicht bij elkaar lag. u™av-d. Leur (8) stond na brug 8.35, J®'-65 en vloer 8.15 goed geplaatst haar sprong is niet haar beste «deel, waarvoor zijn 7.65 behaal- ,''i werd negende van de veertig flsjes. Met 0.15 achterstand op het y ls'e dat als achtste eindigde, kan 'ona wel mee als reserve naar het r'ands Kampioenschap in Bladel. jj*ioleine Verwey, die 16 april haar "de verjaardag vierde, turnde een «wedstrijd, al had zij enkele even- 'slbuten op de balk. Zij behaalde Jwug 8.40, balk 7.80, vloer 8.25 en 8.50 een vierde plaats en mag "emen aan het Nederlands Kam- "schap. Zij had slechts een achter stand van 0.35 op de nummer 1, wat aangeeft hoe klein de verschillen wa ren. 's Middags waren de meisjes in catego rie 5c aan de beurt: vijf turnsters van Pro Patria moesten hierbij aantreden. De Waddinxveense Berlinda Verwey was als eerste op de balk en maakte een slechte start met 7.55. Op de andere toestellen turnde zij echter goed: vloer 8.55, sprong 8.05 en brug 8.70. Uiteinde lijk behaalde zij een zesde plaats, zodat ook zij aan de Nederlandse Kampioen schappen kan deelnemen. Haar ploeg genoten Kirsten Dijkhuizen en Marloes Broerse gingen met een gouden en een bronzen medaille naar huis. Merel Ze venbergen en Saskia v.d. Ven vielen helaas buiten de plaatsing. In de cate gorie 3c werd ploeggenote Sylvia Jerp- hanion geplaatst en in de categorie lc Ilse Mulder, die een zilveren medaille wist te behalen. De overige leden van de Pro Patria-ploeg werden niet ge plaatst. Om 20.00 uur was de turndag ten einde en kon de vereniging trots zijn op zes turnsters die kunnen mee doen aan de NK en een turnster die als reserve mee kan. -fatxveen Met ingang van het oljaar 1994-1995 krijgt Waddinx- e^n speel-o-theek, waar kinderen vn I tot twaalf jaar speelgoed kun- enen- Er zal een ruime keuze ko- id, an onder andere puzzels en gezel- tindeSSP-e'en- Op die manier worden \st ren in de gelegenheid gesteld ken- W^-i n met eigentijds speelgoed. llfL "'"eenmiddagen geven de mede- rs uitleg en adviseren bij het kie- '■ern H kegin zal de speel-o-theek "nadagen per week geopend zijn. De speel-o-theek is een initiatief van negen inwoners van Waddinxveen in samenwerking met de Stichting Wadd- dinxveens Welzijnswerk. De voorberei dingen zijn in volle gang. Het is nog niet bekend waar de speel-o-theek wordt gevestigd. Er wordt momenteel ge zocht naar een ruimte in het Noorden van de gemeente. "In die buurt bevindt zich een groot deel van onze doel groep," aldus de heer Korving van de Stichting Waddinxveens Welzijnswerk. vogels 2 uit Moordrecht een gelijkspel 5-5. Bok 8 uit Bodegraven wist op zijn beurt Boskoop te verslaan met 6-4. De kans op degradatie naar de 5e klasse promotie is nu door dit team haast onvermijdelijk. Het derde seniorenteam waarin spelen Arda Dekker, André v.d. Wolf, Marcel Langenberg en Dirk Boot, moest tegen TZM 6 Moerkapelle spelen waarbij ze ven van de tien partijen de derde set de doorslaggevende moest zijn. Boskoop had echter de langste adem en won met 7-3. Tegen Vriendenschaar 30 werd Boskoop ondanks spannende sets geen enkel punt gegund (10-0). Waddinxveen - De nieuwe gemeentelij ke oorkonde, die sinds 26 januari van dit jaar bestaat, werd maandag voor het eerst uitgereikt. De oorkonde is bedoeld als erkenning voor burgers of verenigingen die zich hebben onder scheiden op het terrein van het vrijwil ligerswerk. De heer R.W. van den Brink nam afgelopen maandag na dertien jaar afscheid als bestuurslid van Be Fair, waar hij de functie van secretaris en voorzitter heeft vervuld. Hij ontving de oorkonde uit handen van wethouder J.A. Hielema. Boskoop - Dinsdag 26 april houdt de Katholieke Vrouwenvereniging haar jaarlijkse dagje uit. Om 8.00 uur ver trekt de bus vanaf restaurant Florida richting Limburg. De lunch zal gebruikt worden in Arcen, waarna de kasteeltui nen aldaar bezocht zullen worden. De dag wordt afgesloten met een diner in De Meern. Opgeven kan bij Doke Neder- hof (01727-17353) en Ria Vermeulen (01727-13426). Waddinxveen - Op zaterdag 23 april wordt aan het evenemententerrein aan de Dreef de jaarlijkse rommelmarkt ge houden. Er zullen onder andere bank stellen, stoelen, koelkasten, fornuizen, bloemen, planten, schoenen, boeken en orgels te koop zijn. Verder zijn er diverse snacks als oliebollen, stroop wafels, vis en saté. De opbrengst is bestemd voor het plaatselijk jeugd- en evangelisatiewerk en voor hulpprojec ten in binnen- en buitenland. De rommelmarkt start om 9.00 en zal duren tot 16.00 uur. Waddinxveen Geref. kerk vrijg. 9.30 uur ds. L.S.K. Hoogendoorn; 16.30 uur ds. J.P.C. Simpelaar, Bodegraven. Herv. Immannuël kerkgem. 9.30 en 17.00 uur ds. A.A. van Houwelingen, SOW dienst Vesper lm. kerk. Boskoop V.P.G.: Herv. gem. 9.30 uur ds. R. de Reuver; 18.30 uur ds. L. van Nieuwpoort. De Stek 9.30 uur ds. K.J. Jansen. Chr.Geref. kerk 9.30 uur ds. H. de Bruijne, Den Haag; 17.00 uur ds. M.J. Oosting. Chr. gem. Bethel 9.30 uur Peter Paauw. Geref. kerk 9.30 uur ds. J.H. Lange- laar; 17.00 uur ds. H. Borst, Zoeter- meer (jeugddienst). Waddinxveen - In het Centrum voor Kunstzinnige Vorming Kreater wordt op donderdag 21 april om 20.00 uur de laatste cursus van de cursus muziek- luisteren van dit seizoen verzorgd. Tij dens de cursus wordt aan de hand van luistervoorbeelden een toelichting ge geven op de stukken die gespeeld zul len worden tijdens het kamermuziek concert van 28 april. Ook enkele perio den in de muziekgeschiedenis zullen aan de orde komen. Binnenkort zullen de cursisten een radioprogramma bij de lokale omroep R.T.W. verzorgen. Opgeven voor de cursus kan bij Kreater (01828-14422). Waddinxveen - Klassieke muziek en moderne en swingende muziek. Dat zal tijdens het voorjaarsconcert van mu ziekvereniging Concordia te beluiste ren zijn. Op vrijdag 22 april organiseert de vereniging een muziekfeest vanaf 20.00 uur. Er zullen stukken gespeeld worden van Mozart, James Last, Billy Joel en Beethoven. Het opleidingsör- kest zal onder andere de Happy Sound Selection en het slagwerkensemble speelt African Suite, Latin Resume en Solo Tornado. Het concert wordt ge houden in de Ontmoetingskerk. Boskoop - Op zaterdag 23 april organi seert de afdeling Zuid-Holland van de Nederlandse Bonsai Vereniging een tentoonstelling van zelfgekweekte Bonsai in harmoniegebouw Concordia tegenover het veilinggebouw Florida in Boskoop. Er zullen naast bomen van de leden ook importbomen te zien zijn. De tentoonstelling, die van 13.00 tot 17.00 is te bezichtigen, is toegankelijk voor alle belangstellenden. Inlichtingen: Le- nie van Helden (010-4587482). Waddinxveen - Het Alphense gospel koor His Revelation verzorgt de komen de tijd concerten in de regio. Op zater dag 23 april treedt het koor op in het Anne Frankcentrum in Waddinxveen. Het koor, dat eerder optrad voor de radio en tijdens de ontmoetingsavon den van de Ronduitclub, zal liederen zingen van onder ander M.W. Smith. Het evenement zal beginnen om 20.00 uur. De zaal is open vanaf 19.30 uur. Waddinxveen/Boskoop - De afdeling Waddinxveen van de Nederlandse Christenvrouwenbond (NCVB) verga dert woensdagavond 20 april om 19.45 uur in de Hoeksteen aan de Esdoorn laan. Professor Van Beek uit Valken burg zal spreken over het onderwerp 'Bloemen en planten uit de bijbel'. De Boskoopse afdeling van de NCVB orga niseert 21 april haar maandelijkse bij eenkomst in de Loods, het zalencen trum achter de Gereformeerde Kerk. Mevrouw Esseboom, Mensendieckthe- rapeute, zal een inleiding geven over houdings en bewegingstherapie. De avond begint om 20.00 uur. Boskoop - Komend weekend viert de Katholieke Vrouwenvereniging van Boskoop haar 75-jarig bestaan. Op vrij dag 22 april wordt door de toneelleden en gastspelers het blijspel in drie be drijven 'de List' opgevoerd. De avond wordt gehouden in de Rozenburcht en begint om 20.00 uur. Voor leden is de toegang gratis, niet-leden betalen 7,50. Zondag 24 april is er om 10.00 uur een eucharistieviering uit dankbaar heid, in de Parochiekerk aan de A.P. van Neslaan. Hierna staat er in de Rozen- burcht een verfrissing klaar voor alle leden, (oud-)bestuursleden en geno digden. Tijdens een feestelijke bijeen komst kunnen er herinneringen wor den opgehaald. Hans Matze 25 jaar bij N.K.F.! Gefeliciteerd door fam. Verkaik uit Reeuwijk Beste Diana wil jij ook een B-proef doen op de beste pony Jolly groetjes mij papa en mama alvast gef. met uw 12,5 jarig huwelijk Jan-Dirk, Martineke en Bastiaan Lida we kunnen je niet missen - de club van zestien Dammen tegen kampioen v. Boskoop Komt u 26- 4 om 20 uur naar Mulder Boskoop damsimultaan Bezoek de grote rommelmarkt op 7 mei a.s. aan de Mendelweg in Boskoop An en Hanny bedankt hardstikke leuk - Nel Boskoop - Op maandag 25 april houdt GroenLinks afdeling Boskoop een ver kiezingsavond in Jongerencentrum de Tunnel aan de Reyerskoop. Op deze avond zal Bram van Oijk, lid van de Tweede Kamer voor GroenLinks, aan wezig zijn. Het belangrijkste onderwer pen die behandeld zullen worden, zijn de ontwikkelingen in de regio (het Groene Hart). Er zal gelegenheid gebo den worden om vragen te stellen. De avond vangt aan om 20.00 uur. O jj. -V s i v Overzichtsplattegrond van het Architektenatelier Boskoop - Maandag heeft de commissie openbare werken/planologie van de gemeente Boskoop zich gebogen over de keuze van een architect voor de fasen 4, 5 en 6 van Waterrijk. De commissie heeft gekozen voor de plannen van Architektenatelier W. Steenvoorden. Juist het Architekten atelier toonde zich in de presentatie sterk geïnteresseerd, had goede ideeën over water en spelen en wonen als een geheel, aldus de commissie. Verder gaf het Architektenatelier aan aandacht te hebben voor specifiek Bos koopse aspecten. Hoewel er kostbare aspecten aan de plannen zitten, genie ten deze de voorkeur. Zo zal één van de sloten in het Waterrijk-gebied moeten worden omgebogen. Met deze ombui ging zal een fraaie openbare ruimte worden gecreëerd.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 13