c i De lekkerste drankjes voor de liefste moeder! prince JAN DROOG SPORT Bouwen aan de toekomst? NMS SPAARBANK EIGEN HUIS SPAAR REKENING VEERMAN .e\a\e° DE SPORTSPECIAALZAAK IN UW OMGEVING 28.95 33.95 9.95 m HI 13.50 Martini ■f 27.95 iltBjJi Hobby van Moerkapelse in Swanla Uw Flam-dealer: Bac Haarden -de Graphite T-Rackets Bij inlevering van deze advertentie 10% korting op alle sportartikelen Hart van Holland/ 27 april 1994 pagina 7 ^jAOUS GROÜSs ■Mumanfo Henkes jonge jenever Een jonge van 150 jaar. Cointreau likeur Findlater's scotch whisky Bootz rum Amarula cream slijterij Het Wapen van Moerkapelle 1990 Chateau de la Croix Moerkapelle - Ine van Leeuwen komt werkelijk tijd tekort. Zij heeft veel hobby's en raakt daar over niet uitgepraat. Naast het maken van poppen volgt zij een cursus aquarelleren. Poppen maken is haar favoriete bezig heid. Zij doet dit nu ruim vijf jaar. Zij is begonnen met het creëren van kinderpoppen. La ter kwamen daar sprookjes poppen, karakterpoppen en ka rikaturen bij. Van speciale klei worden de koppen, handen en voeten van de poppen geboet seerd, daarna worden zij in de oven gebakken en na het maken van de geraamtes kan het aan kleden en versieren beginnen. De resultaten van deze hobby van Ine van Leeuwen worden op 28 mei tentoongesteld in Dorps huis Swanla in Zevenhuizen op de hobbyshow van de Zeven Muzen. Iedereen die ook een bij zondere hobby heeft, kan zich voor deze show aanmelden bij Tini van Stralen (01802-2037) of Wim Kuyvenhoven (01802- 1469). olitie gaat op afspraak werken Moerkapelle - Met ingang van 1 mei vervallen de reguliere openingstijden an het politiebureau in Moerkapelle. Vanaf die datum wordt voor de loerkapelse bevolking de mogelijkheid geboden om op afspraak het poli- iebureau te bezoeken. Het politiedistrict IJssel en Gouwe, waartoe Moer kapelle behoort, hoopt op deze manier meer service te verlenen aan de Joerkapellenaren. Daarnaast kunnen de inwoners van Moerkapelle zon- er afspraak binnenlopen op het politiebureau in Zevenhuizen aan de Bur- emeester Klinkhamerweg, dat van maandag tot en met zaterdag tussen en 17.00 geopend is. 'oor Moerkapelle wordt de telefonische bereikbaarheid als volgt: 11 voor alarmmeldingen 3-1333 voor alle andere meldingen 2-1943 voor informatie en het maken van afspraken Jet ingang van 1 mei vervalt het informatienummer 01793-2586. Het post te voor de politie Zevenhuizen en Moerkapelle is: Postbus 95, 2910 AB lieuwerkerk aan den IJssel. Moerkapelle - Bac Haarden voor de meest comfortabele en milieuvriendelijke warmte op hout of kolen die denkbaar is. De Multiturbo verbrandingshaard van Flam is bij ons de meest gekochte haard, en dat is niet zonder reden. Het kwaliteitsniveau en het stookgenot is zo geweldig dat de eerste haard die dat kan evenaren nog uitgevonden moet worden. Daarom kunnen wij ook voor 100% achter dit merk haarden staan. Ze zijn voorzien van een turborooster, waarbij je de vlammen snel omhoog ziet schieten en een spaarklep die er voor zorgt dat de schone verbrandde rookgassen de schoorsteen verla ten, en de nog onverbrandde gassen net zo vaak door de haard circuleren, tot deze ook volledige verbrand zijn. Een spoiler die door bi-metalen gestuurd wordt, zorgt voor de juiste hoe veelheid secundaire lucht, en instelbare remklep zorgen voor een optimale trek in de schoorsteen. Thermostatisch ge stuurde ventilatoren verdelen heel snel de warmte in uw huis kamer. Ook zijn er mogelijkheden om d.m.v. luchtkanalen warmte te transporteren naar andere vertrekken zoals hal, badkamer e.d. Kortom, het meest geavanceerde en milieuvriendelijke hoog rendement verbrandingssyteem wat er te koop is. (documen tatie en testraporten worden op aanvraag toegezonden) Bac Haarden kan de komplete installatie verzorgen, inclusief het verzorgen van uw schouw in marmer, schoonmetselwerk e.d. Daarna vinden wij voor uw bestaande situatie meestal een pasklare oplossing. Mocht uw interesse zijn gewekt kom dan gerust eens langs in onze schitterende showroom waar di verse modellen staan opgesteld. Ook kunnen wij U dan in strueren hoe je een echte Fiam haard moet stoken om opti maal van een haard te kunne genieten. U kunt ons vinden aan de Nijverheidsstraat 7 te Moerkapelle. Wij zijn geopend van maandag t/m vrijdag van 08.00-17.00 uur. Op zaterdag van 1-4 t/m 30-9 van 09.30 tot 13.00 uur en van 1- 10 t/m 31-3 van 9.30 tot 16.00 uur. Voor eventuele afspraken kunt U bellen naar 01793-1186 b.g.g. 3488. Graag tot ziens. NVN 0^* ^>\y\CO Vele tennismerken o.a Plaats 15 - Bleiswijk - Telefoon (01892) 15280 ledereen heeft de wens (gehad) um op een gegeven moment op zichzelf te gaan wonen, al dan niet met een partner. Het inrichten, het verbouwen en onderhouden van uw huis kost geld. Bij de NMS Spaarbank bestaat een spaarrekening, die bestemd is voor de toekomst en waarbij een rente wordt vergoed, die gemid deld hoger ligt dan op andere spaarrekeningen. De Eigen Huis Spaarrekening. De rente die u ontvangt is gekop peld aan het standaard hypotheektarief en bedraagt mo menteel 5,8%. Naast hoge rente biedt de Eigen Huis Spaarrekening u nog een extra voordeel. Als u één jaar of langer heeft gespaard en vervol gens een NMS-woninghypotheek neemt, krijgt u een half procent korting op de afsluitprovisie. Hierop geldt slechts één beper king: de korting mag niet hoger zijn dan de totale rente op uw spaarrekening. Het saldo van rekening kunt u voor de volgende doelen opne men: kopen van een eigen woning, huwelijk of samenwonen, verhuizen en/of inrichten, woningverbetering, extra aflossen van een hypothe caire geldlening Naast de NMS-woninghypotheek kunnen wij u ook hypotheken bij andere geldverstrekkende instan ties bieden. Voor iedereen een op lossing op maat. Daarbij wordt re kening gehouden met alle aspec ten, variërend van financiële draagkracht tof fiscus. Naast de meest bekende vormen als een lineaire-, de leven- en de annuïteitenhypotheek, bieden wij de aflossingsvrije hypotheek tot 75% van de executiewaarde. Uiter aard hebben wij ook de spaar hypotheek en tweede hypothe ken. Heel actueel is onze tweeverdienershypotheek en onze beleggershypotheek. Daar naast hebben we combinatie-op maat met bijvoorbeeld een spaar hypotheek en daaraan gekoppeld een lineaire lening of een aflosvrije lening. Aangezien een hypotheek een ver plichting voor langere tijd in houdt, speelt het advies een be langrijke rol in de beslissing. Dan is het prettig dat u geadviseerd wordt door een deskundige. geïnteresseerd? Loop gewoon eens bij ons binnen of maak een afspraak voor een persoonlijk ge sprek. De NMS Spaarbank goed voor uw geld Dorpsstraat 200 2761AJ Zevenhuizen Tel. 01802-1866 int Finest StoTUi Whisky J,7 liter likeur 0,7 liter SANDEMAN Sherry 0.75 liter meibock 30 cl to 6 fles vin mousseux 0,75 liter Voor elk moment van de dag. Vind het met Findlater's. I Bootz, the original. Bom wild, born wonderful. 11 liter FINDLATERS 'VHISfO rw» -/.'it (ONGE JENEVER sptciAim M li i RUM r j 0.7 liter 0.7 liter 0,7 liter 0,7 liter Trudy van Hoven-Wiggers Moerkapelse zijde 14 Moerkapelle tel. 01793-1305 geopend vanaf 9.30 u maandag gesloten O. CL CJ 5" <Q «O A.C. 1ères Cötes de Bordeaux. Moelleux Voor alle moeders, die van een vriendelijke en lichtzoete wijn houden. liateau l.a C 0,75 liter Jacco Elting Deze kampioen is al 3 jaar zeer suc cesvol Prince speler. Met het racket: "PRINCE SYNERGY TOUR DB" slaat hij zijnprachtige partijen in de Daviscup. Hij werd in 1993 wereld kampioen heren dubbel en Grand Slam winnaar van de Australian Open 1994, beide samen met Paul Haarhuis vanaf al vanaf 0%7 Vakkundige en (elektronische) snelle bespanservice en let op: Laat u voor de juiste bespanning adviseren door één van onze specialisten 5,8%

Hart van Holland | 1994 | | pagina 7