in de regio \orida-clubkampioenschappen lyers meisjes junioren kampioen Po Iderloop wdrijfsvolleybaltoernooi BROUWER DE KONING Jongste Flyers kampioen BSC'68 benut laatste kans niet De Eendrachtruiters op dreef Tabé ondanks verlies kampioen Tenniscompetitie UITVAARTVERZORGING Bedrijfs-wa terpolo- toernooi orgei Hart van Holland/27 april 1994 pagina 9 ay leren-enkelspel nes-enkelspel Gemengd dubbelspel Rotary-loop fcnhur Donderdagavond 21 we™en de eerste wedstrijden van fclabD°bank 2' 2- Boode BV 2, 3. >1 0si Zevenster 2; Poule GERANIUMS EN PERKPLANTEN EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.a. KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN Groene seizoen laddinxveen - Bij de clubkampioen- [happen van badmintonvereniging lorida ging de eerste titel naar Dick uTeylingen en de tiende naar jona Groeneveld. Maar liefst 90 Lrsonen namen deel aan de Ibkampioenschappen die in de Lrthal "De Sniep" gehouden ferden. Het grootste onderdeel was [ft gemengd dubbel waarin 42 ren de strijd aanbonden. Mirande i. Zijden en Rob Sikking waren de linnaars. jp weg naar de finale schudde Dennis [eenland (15) eerst overduidelijk Jean Liaison (vij fde) van zich af en won 15- fiJ-ll van Erik Besemer, die voor het kt de laatste vier bereikte. Dick van Eylingen won met 15-12 in de derde Lede halve finale van RobSikking. In Ifinalestartte Dennis overdonderend |et 15-6, maar Dick wist met zeer spel, dat verrassend vaak net ing, in de tweede en derde game jwinnen (13-15, 11-15). Rob Sikking Ion de derde prijs. T de HE-C groep had Ad v. Luyn in de Llede meeste energie en won met 3- ló. 1510, 15-2 van Jan Groenewegen. Ld van Gils werd derde. Maarten van [kei in de finale HE-B geen moeite met En moegestreden Piet Vermeulen, de Ler-veteraan, die wel twee plaatsen leegten opzichte van 1993. Inde halve lalehad Maarten met 18-13 in de der- Jegame gewonnen van Paul Leunissen. nul werd derde na winst op het sterk- lejeugdlid in de B: Roel Kalkman (14). krachtsverschillen kenmerkten lel verloop bij de 16 speelsters in de A- foep. Alleen in de laatste ronde ging li er spannend aan toe. Maaike v.d. |eij(14) werd het beste jeugdlid en na winst in drie games op Ellen lermav.d. Heiden en Mirande v.d. Zij- De A-kampioenen v.l.n.r. Mirande v.d. Zijden (3e), Ilona Groeneveld (le) en Liesbeth v. Bergeijk (2e- foto: Florida den vochten fel om de derde prijs. Mi rande won 11-6,12-9. Liesbeth v. Berge ijk, kampioen '93 en Ilona Groeneveld hadden duidelijk de halve finales ge wonnen. In de finale speelde Ilona veel dynamischer en heel precies, waar door Liesbeth niet haar spel kon spe len. Met 11-7, 11-0 was de tiende titel voor Ilona. Esther v.d. Berg won de spannende finale van Michelle de Vries (16) in de DE-B met 11-7, 12-10. Esther verraste daarmede ook de organisatie, want zij eindigde elf plaatsen hoger dan de plaatsing vooraf en verdiende dus de prijs voor de grootste stijger. De derde prijs won Ada Gelderblom. Twee interessante halve finales brach ten Liesbeth v. Bergeijk/Jean Lamaison tegen Mirande v.d. Zijden/Rob Sikking in de finale. Mirande en Rob wisten hun tegenstanders bijna steeds onder druk te houden en wonnen met 15-7,15-5 het clubkampioenschap. Ilona Groene- veld/Bert Wijnbergen werden derde na winst op Janneke v.d. Knaap/Dick v. Teylingen. Vijfde Thea Fennema/Erik Besemer. In het gemengd dubbel-C (10 paren) werd een spannende finale ge speeld die met 18-017 in de derde game gewonnen werd door Grada Zaat en Ruud van Gils van de jeugdleden Marie ke Zaat (dochter) en Reinard Knop. Derde werden Davine v.d. Vlist en Roel Kalkman. Een zeer verwoede strijd op alle niveaus in de GD-B (16 paren). Uit eindelijk won Maarten v. Arkel z'n twee de eerste prijs, want met Annet Slieker werd in een goede partij de finale met 15-11, 15-12 gewonnen van Yvonnen Rijnbeek en Ronald v.d. Hoek. De derde prijs werd gewonnen door Agnes Gar- ritsen en Louis Goorden. Voorzitter Hilda Mathot verzorgde de uitreiking van de vele prijzen. Nico Hoogendoorn en Edith Heerma v. Voss ontvingen een herinnering voor het spelen van hun 100e wedstrijd in de compeititie (max. 14 wedstr. per sei zoen.) Dank en applaus klonken voor de organisatoren Herma v.d. Heiden, Madeleine v. Putten, Ilona Groeneveld en Ton Horsman. laddinxveen- Meisjes junioren wisten Jaar ze aan toe waren toen zaterdag- J het fluitsignaal klonk voor de [edstrijd tegen BZ'72. Het was de fina- iwedstrijd. Goed basketball, sportie- wedstrijd, goede scheidsrechters verlenging. Voor het zover was Jioesten de meisjes van coach Wolter .wijnenburg tot het uiterste gaan. In de frstehelft nam Flyers een kleine voor- l'ong, maar in de laatst minuut werd leze door BZ'72 bijna teniet gedaan en |f rust ging in met een 33-35 voor sprong. De tweede helft ging gelijk op en het werd al snel duidelijk dat dit een eenpuntenwedstrijd zou worden, het eindsignaal klonk bij een stand van 51- 51. Verlengen dus. Hierin werd het dui delijk dat Flyers over een bredere en betere selectie beschikte. Nu de fouten- last mee begon te tellen gaf dit de door slag. Winst met 54-57. Nu kunnen de meisjes zich opmaken voor het promotietoernooi voor de Ere-divisie in Groningen op 13 en 14 mei. lazerswoude-Dorp - De eerste echte larmedagin 1994 speelde vele Polder- Ipers parten, behalve de AV'47 atleet IzfdvanZoest uit Boskoop. Hij dender- opde 10 km. naar een tijd van 33.05 Tmuten, wat betekent dat hij maar pist 1.14 minuut van het pas gevestig- f record afhaalde. Een prachtige pres sie derhalve. Nummer twee op de 10 Heef zelfs onder het oude record 'et 34.03 minuten. Op de overige af panden bleef men door genoemde Iwsomstandigheden, ver boven de ^cords. if Heren 1,5 km.: 1. Patrick I j Upg 5.00; 2. Bas Borreman 5,04; 3. ™erEykelhof5.12;5km.: l.Wimv.d. Men 17.07; 2. Ferry Boon 17.20; 3. r nt^hler 18.02.; 10 km.: 1. Fred van 33.05; 2. Wim v.d. Hoorn 34.03; 3. [nmns^'; ^0 km.: 1. Hans v.d. 1^339; 2. Hans Boere 12.16.13; 3. Arie Visser 1.18.02. Dames 1,5 km.: 1. Jessica Gans 6.12; 2. Nelke v.d. Eijk 6.22; 3. Chantal v.d. Zalm 6.40; 5 km.: 1Marja Disseldorp 24.08; 2. Esther v.d. Zwaan 25.00; lOkm.: l.Anja Langeberg 47.29; 2. Marlies Benschop 48.39; 3. Marjill Stigter 49.40; 20 km. 1. Elly v.d. Kooy 1.54.42; 2. Lidwien v.d. Aardweg en 3. Gerrie Boelema: 1.56.04. Het eerstvolgende loopevenement op het complex van de Hazerswoudse Boys is op 15 mei de Rotary-loop. De opbrengst van deze loop -over de af standen 1,5, 5, 10 en 20 km- heeft het zelfde parcours. De opbrengst zal dit jaar in z'n geheel ten goede komen aan twee tehuizen voor gehandicapte kin deren In Polen. Inlichtingen: 01728- 9467. Zevenhuizen - Inmiddels vordert de competitie van Tennisclub Zevenhui zen. Zaterdag 23 april speelde het eer ste heren team 35+ uit tegen Aeolus Ole- do. Theo van Iwaarden, een voormalig C-speler is aan het team toegevoegd. Theo maakte in deze wedstrijd zijn be lofte voor het eerst waar door zijn sin gle in twee sets (6-4, 7-5) te winnen. In de tweede set wist hij een achterstand van 1-5 om te zetten in de uiteindelijke overwinning van 705. Door deze gewon nen partij kwam het TZ team voor het eerst dit jaar op een 3-0 voorsprong. Rob Poorter had eerder in een titanen strijd van ruim twee uur in de single zijn tegenstander in drie sets verschalkt: 5- 7, 6-1 en 6-0. Hans Bolsterlee en Pieter Bart Engelen hadden ook drie sets nodig om de winst naar zich te trekken: 6-3., 4-6 en 6-03. De vierde en vijfde partij zijn gelijktijdig gestreden. Hans en Rob wonnen in twee sets: 6-4, 6-4. Theo en Pieter Bart moesten hun meerderen erkennen in de tegenstanders. Zij speelden niet al leen goed, maar ook uiterst sportief. Met de uitslag 4-1 zal het TZ-team het degradatie-gevaar wat voor zich uit hebben geschoven. Jan bedankt voor het aanmoedigen! Het Kaasmekka Sem Bruggeman werd 24 april 4 jaar! het was een fijne dag nog van harte! oma donderdag 28 april is de wereldwinkelwagen weer in Moerkapelle (Dorpsstraat). 111 i'11L - li i-» luizen R a ccislc weusirijuen van Mrijfsvolleybaltoernooi Zeven- n gespeeld in dorpshuis "Swan- I», j ,een uitstekend sportieve sfeer Tad»r ?rste ronde afgewerkt, waar- W 4? ex°DP zaterda8 7 mei v°'gt- Li ,A'P- v d- KnaaP 2. R. v.d. El/ n o v-d. Wel 1, 4. A. en W. Tas. I.R hl ,on Mei)er-2-J- v-d. Knaap 2, Ir i'J;an'< D4. Schuitema-West;Pou- zorg- 2. Gemeente 1, 3. f 1 B k 1 Eendragt; Poule |Vi.p2--Politie, 3. V.O.O., 4. Boode I AP f J'De V'erkap, 2. Phaff BV, L, -rvf Knaap 2, 4. De Graaf B.V.; Heemol Gfmeente 2, 2. J. v.d. Wel 2, L kerk. 4. Kees Óudijk; Poule H: 1. Dorpshuis Swanla, 2. Brandweer, 3. De Lordd 2, 4.Drukkerij Elgersma/Hart van Holland; Poule I: 1. Bakker Gerrit sen, 2. Hervormde kerk, 3. Veerman- NMS, 4. Kaasmekka; Poule J: 1. Perdijk makelaardij, 2. Cl000 Kamerman, 3. Boode Tweewieler, 4. Groenten en Fruit; Poule K: 1. Garage Schmidt, 2. J. v.d. Knaap 1, 3. Voorbrood Meubel, 4. Benning; Poule L: 1. De Zevenster 1, 2. De Zwaluw, 3. Bac kleding, 4. Jan Klaas- De poule-indeling voor de finale-avond 7 mei is alsvolgt: Poule 1: A.P. v.d. Knaap 1, Ons een Zorg, O.S.S., Gemeen te 2, Bakker Gerritsen, Garage Schmidt. Poule 2: Ron Meijer, Rabobank2, De Vierkap, Dorpshuis swanla, Perdijk ma kelaardij, De Zevenster 1. Poule 3: R. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking, p. Gespecialiseerd in thuisopbaring. afL en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht peciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. v.d. Bosch, Gemeente 1, Politie, J. v.d. Wei 2, Hervormde kerk, J. v.d. Knaap 1. Poule 4: J.v.d. Knaap 2, Boode BV 2, Phaff BV, Brandweer, C1000 Kamer man, De Zwaluw. Poule 5 J. v.d. Wel 1, De Lordd 1VOO, Heemskerk, Veerman NMS, Voorbrood meubel. Poule 6: Ra bobank 1, Gekas en Boot, A.P. v.d. Knaap 2, De Lordd 2, Boode Tweewie ler, Bac kleding. Poule 7: A. en W. v.d. Tas, CNS De Eendragt, Boode BV 1Kees Oudijk, Kaasmekka, Benning. Poule 8 Schuitema-West, De Zevenster 2, De Graaf BV, Drukkerij Elgersma/Hart van Holland, Groenten en Fruit, Jan Klaas- sen. Waddinxveen-ln de maand juni organi seert zwem en poloclub De Gouwe voor de zevende maal in Gouwebad De Sniep een bedrijfs-waterpolotoernooi. Het toernooi zal dit jaar plaatsvinden op de volgende dagen: maandag 20 juni, don derdag 23 juni, maandag 27 juni en don derdag 30 juni.Op iedere avond begint het wedstrijdprogramma om 19.30 uur. Het inschrijfgeld bedraagt 75,- per team. De inschrijving sluit op 21 mei. Voor verdere informatie een aanmel dingen tel. 01727-13925. De bedrijven die vorig jaar hebben meegedaan krij gen automatisch een inschrijfformulier en het toernooireglement toegestuurd. Grote sortering sap-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, tomaten-, paprika- en peperplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, chrysantenstekken, prei, kroten, sla, koolplanten enz. 20 soorten tuinkruiden - bloembakken en -haken KWEKE geen koopavond VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Waddinxveen - De jongste spelers van Flyers zijn zaterdag kampioen gewor den. Voor het eerst spelend in een ech te competitie met een aarzelende start en buiten mededinging aan het begin van het seizoen, waarbij enkele leden gezocht en gevonden werden en pas een late inschrijving werd goed gepres teerd onder leiding van trainster Jesca van Loo, met assistentie van Mireille Raaphorst, Ymke Troost en Monique Boudewijns. De laatste wedstrijd ging tegen The Jump uit Noordwijkerhout, welk team tweede stond in de competitie. Tot en met de derde periode was het uiterst spannend. Met een stand van 20-17 werd aan de laatste tien minuten be gonnen. De einduitslag bewees dat de Benjamins van Flyers: jongeren gebo ren na 1983, de sterksten waren: 32-19. Benthuizen - In een teleurstellende wedstrijd tegen sv GW-GEB, die in 0-0 eindigde, verspeelden de pupillen van Rolf Jans de laatste kans om zich defini tief aan de degradatie te onttrekken. D.vJ-Bizon en Ariston'80 speelden te gen elkaar gelijk met 2-2. Door deze uitslag kwam Ariston'80 de finitief op de laatste plaats terecht en zal degraderen. BSC'68 en D.v.J.-Bizon behaalden één punt meer en staan nu met dertien punten uit 22 wedstrijden op de tiende en elfde plaats. Wat er nu precies gaat gebeuren is nog niet be kend, want dat is afhankelijk van het aantal clubs die uit de KNVB degrade ren. De thuisclub startte met de wind mee en had een klein overwicht, maar kreeg geen kans te scoren. In de achtste minuut moest Peter Ruitenburg, de Benthuizense doelman, voor het eerst in actie komen bij een schot op zijn doel. In de elfde minuut schoot Gerrit Pos uit een vrije trap kéihard in de muur, zonder resultaat. Er waren voorts nog diverse kansen voor BSC'68 en voor de tegenpartij die niet optimaal benut werden. Een gele kaart werd uit gedeeld aan Richard van Delft doordat dankzij hem Stefan Aantjes de grond voelde. De bal werd op de rand van het straf schopgebied gelegd maar de vrije trap leverde niets op. Dat de stand 0-0 bleef was aan peter Ruitenburg te danken, in de blessure tijd nam Marco Bisschop een vrije trap en schitterend hield Rui tenburg de bal buiten de, palen. De stand bleef 0-0 wat niet genoeg was voor BSC'68. Zevenhuizen - Na een rustig, maar goed winterseizoen is zaterdag voor de Een drachtruiters het zomerwedstrijdsei zoen goed begonnen. In de winterperio de zijn er ook wedstrijden verreden, zoals de indoorkampioenschappen van kring Gouda. Om kringkampioen te worden moest twee maal gestart wor den. Eenmaal in Waddinxveen en een keer in Bodegraven. In Waddinxveen startte Marjan van Velen in de klasse M2 paarden en werd eerste. Dit her haalde zich in Bodegraven. Bij de po ny's deed Mariska IJzerman mee met dressuur klasse LI en werd eerste met 120 punten. Nellek van der Wel werd eerste met 124 punten in de M2-klasse. Dit betekende dat Marjan en Nelleke naar de provinciale kampioenschap pen toe mochten. Helaas viel Nelleke buiten de prijzen, maar Marjan van Ve len werd provinciaal kampioene. Dit betekende dat ze door mocht naar de Nederlandse kampioenschappen. Daar reed ze zo'n goede proef dat ze ieder een weer het nakijken gaf en Neder lands kampioen werd met Gridon in de klasse M. Verder zijn er door andere leden nog indoorwedstrijden gereden. Dit lever de voor Nelleke v.d. Wel een eerste plaats op in de M 1 met 121 punten voor Corlene van Dorp een derde met 123 punten en een eerste plaats op in de klasse B, met 140 punten. Hanneke Re- ijm behaalde een tweede plaats met 117 punten in de Ml en nog verscheidene eerste en tweede plaatsen in de Ml en M2 voor Marjan van Velen. De maand april betekent de opening van het groene seizoen. Dan worden de wedstrijden weer buiten op het gras- verreden. afgelopen zaterdag vond de eerste kringwedstrijd in Bodegraven plaats. Daar is toen weer goed gepres teerd door de Eendrachtruiters. Ieder een van de club had prijs. Bij de pony's is Adrienne van Dorp eerste geworden in de B-klasse met 211 punten, fn de klasse LI een eerste plaats met 128 voor Marije v.d. Wel en een tweede plaats met 117 punten voor Mariska IJzerman. In de klasse B-paarden werd Corlene van Dorp tweede met 128 pun ten. Natasja Buys werd tweede in de klasse L2 met 117 punten. Met springen klasse L werd Mariska IJzerman eerste en met oefenparcours pony's werd Marije v.d. Wel eerste. (papa) Carel welkom thuis groetjes van Rianne, Wijon, Christiaan en Ria Hoera, opa en oma 40 jaar getrouwd! Gefeliciteerd Arjan, Jolanda en Leonie Ruub, where are you? Yv Benthuizen - Tabé is kampioen, on danks dat met 7-3 verloren werd van het in degradatienood verkerende NSSS 3 uit Noordwijkerhout. Net voor dat de wedstrijd vorige week begon, hoorden Alexander, Frank, Jef en Rem- co dat ze reeds kampioen waren en dus zouden promoveren naar de tweede klasse van het Haagse district. Nog nooit eerder lukt dit een Benthuizens tafeltennisteam. De gespeelde wed strijd was niet om aan te zien. Het leek of de energie bij Tabé om te spelen uit hun tenen moest komen. Jammer en gelukkig voor NSSS. Zij stonden met nog slechts een wedstrijd te gaan met Taverzo, Avanti en RTC er nog zodanig voor dat ze bij verlies makkelijk konden degrade ren. De spelers uit noord wijkerhout knokten voor ieder puntje. In de afge lopen com- petitie speelden Alexander van Waay en Remco Visser bei den 24 wedstrijden: Alexander won er 21 (sco re: (87,5%); Remco won 20 wedstrijden (=83,3%0). Frank en Jef speelden 21 wedstrijden: Frank won er 8 (=38%) en Jef 12 (=57%). Het dubbel werd slechts drie van de tienmaal gewonnen (=30%). Tabé eindigde voor de vierde achter eenvolgende keer op de tweede plaats. Net niet genoeg om te promoveren. Vorige week wonnen ze met 8-2 van Play Fair 120. Marco Hensing en Frido Kraanen wonnen drie wedstrijden, San dra Wiese een wedstrijd en het dubbel met Frido. Het derde team speelde ge lijk tegen Zoeterwoude 8: 5-5. Gerrit Hydra scoorde driemaal en Bas de Graaf tweemaal. In de competitie ein digde dit team als middenmoter.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9