Jeugdclubkampioen schappen bij Enthos Uitslag 15e trimloop van T.Z.M. Vier-tegen-viertoernooi BROUWER DE KONING Diplomazuiemmen De Sniep Stralend weer tijdens inhaalwedstrijden Sjoelen in Waddinxveen ZVH 2 dames in beker-finale Bedrijfsvoetbal en schoolvoetbal Finale Bedrijfsvolleybal UITVAARTVERZORGING School-basketballtoernooi Kampioenswedstrijd Groeneweg El Love '70 Van Tilburg Racing Team Koudekerk tegen SVOW Verdonck en Van Baars winnen Beach-volleyball Hart van Holland/4 mei 1994 Schoolvoetbaltoernooi Eerste wedstrijden 16 mei Kinderkennis Prijzen GERANIUMS EN PERKPLANTEN EN ALLES VOOR DE GROENTETUIN o.o. KAMERPLANTEN - SNIJBLOEMEN Dames C-jeugd alsnog kampioen ZVH BI heren Moerkapelle - Dit jaar hebben de maanden maart en april bij badmintonvereniging Enthos weer in het teken gestaan van de jeugdclubkampioenschappen. De jeugdafdeling is de laatste jaren flink uitgebreid, wat een strak wedstrijdschema als ge volg heeft. Er is een scheiding gemaakt in leeftijden, om het speelniveau niet te veel te laten verschillen. Na twee avonden gespeeld te hebben werd de finale in het enkelspel gespeeld: bij meisjes A tussen Thea Klumper en Rozemarijn Hoogendoorn, waar Thea Klumper als winnaar uit de bus kwam. Bij meisjes B werd de finale gespeeld tussen Wanda van Hoven en Monika Houweling. Deze wedstrijd werd gewonnen door Wanda van Hoven. Na een week vakantie werd met het dubbelspel begonnen. Daar hebben in poule A gewonnen: Monika Houweling en Corianne Paul. Tweede werden Wanda van Hoven en Joka Verschoor. In poule B wonnen Thea Klumper en Annemieke Molenaar. De tweede plaats was voor Eline v.d. Tas en Rozemarijn Hoogen doorn. (ingezonden) - Zevenhuizen - De commissie bedrijfsvoetbal van de v.v. Groeneweg gaat dit jaar proberen om het toernooi, waarvoor de belangstelling minder wordt, nieuw leven in te blazen. Het is een gegeven dat ook landelijk de belangstelling terugloopt voor dit soort evenementen. De commissie wil echter niet dat het toernooi dood bloedt. Met vereende krachten zal men proberen het eigen lijk niet meer weg te denken toernooi, weer ouderwets te laten herleven. De commissie is dit jaar opgesplitst in een activiteiten-en een voetbalcommissie. Deze laatste houdt zich bezig met het voetbalgebeuren terwijl de activitei tencommissie de festiviteiten om het toernooi heen regelt. De commissie heeft gemeend om het toernooi aantrekkelijker te maken door gedurende de periode van het bedrijfs voetbal ook een schoolvoetbaltoer nooi te organiseren. De voorwedstrij den van dit toernooi worden gehouden op woensdagmiddag 25 mei, terwijl de finale, net als de 'grote' finale op vrijdag 3 juni is. Alle vijf de basisscholen uit Zevenhui- zen-Moerkapelle (inclusief Oud Ver laat) nemen deel aan dit toernooi. Op woensdagmiddag beginnen de wed strijden om 13.30 uur. De finale is op vrijdag 3 juni om 19.00 uur. De tien deelnemende bedrijven aan het zomer avondvoetbaltoernooi zijn verdeeld over twee poules te weten: Poule A: Clips Haarmode, Discotheek La Baraque, Veerman Verzekeringen, Voorbrood Meubelen, Winkel Timmer bedrijf; Poule B: Hovens Makelaardij, V.d. Linde Int.Verz. 't Loze Vissertje, PTT/De Kruik, De Strandgaper. De eerste wedstrijden van dit toernooi gaan op maandag 16 mei aanvang 19.30 uur van start. De activiteitencommissie heeft niet alleen de organisatie van het schoolvoetbal op zich genomen maar heeft rondom beide toernooien nog het één en ander geregeld. Naast de gebrui kelijke live-muziek op de finale-avond heeft de commissie gemeend ook ten behoe ve van de gehele jeugd van Zevenhui zen, Moerkapelle en Oud Verlaat op die avond een kinderkermis te houden van 17.00 uur tot 21.00 uur. De attracties op de kinderkermis zijn o.a. een skelterbaan, springkussen, kindertrein, schiettent en draaimolen, het gebruik ervan is geheel gratis. Het ook al gratis in ontvangst nemen van popcorn en suikerspin en het schminken zal menig kinderhart snel ler doen kloppen. De clown "Foppo" zal de allerkleinsten vermaken zodat ook dezen niet mogen ontbreken op de ker mis of rondom de velden. De slotavond wordt een ouderwetse happening. Het onder een overkapping geplaatste verkooppunt van drank en lekkernijen zal daar ongetwijfeld toe bijdragen. De prijzen voor de grote verloting zijn inmiddels bekend (prijs: 1,- per lot). De winnende nummers geven recht op de navolgende prijzen. Ie prijs: Week end Center Pares t.w.v. 600 gulden; 2. Diner bij de Chinees t.w.v. 350 gulden, 3e prijs: magnetron t.w.v. 250 gulden, 4e prijs levensmiddelen pakket t.w.v. 100 gulden. Voorts nog tientallen klei nere prijzen. De commissie bedrijfs voetbal meent dat het voor de inwo ners weer een de moeite loont om op het fraaie Van't Verlaat sportcomplex te komen. "Wij hopen dat het weer meewerkt en dat wij u vanaf 16 mei regelmatig kunnen begroeten". De bedrijfsvoetbalcommissie v.v. Groeneweg Moerkapelle - Er meldden zich op 30 april 153 lopers aan voor de 15e trim loop van T.Z.M. in Moerkapelle, die onder fraaie weersomstandigheden plaatsvond. De afstanden bedroegen 2, 5, 10, 15 en 21,1 km. Van de waterpost bij Walther Micke op de Rottedijk werd gretig gebruik gemaakt. Dorpshuis Op Moer was weer beschikbaar om na af loop de herinneringsmedaille op te ha len en te douchen. Onder zeer grote belangstelling vertrok de jeugd om 10.30 uur voor de 2km. loop. Ie werd Stephan van V uuren 8.18; 2e Pieter Lips 8.45.; 3. Bart Laurense 9.10. Bij de 5 km. werd Ferry Boon uit Wad- dinxveen eerste met 17.38. 2. Bert Smit Zoetermeer 18.48 en 3. Joost Blokland Waddinxveen 19.03. 10 km: 1. Dick Nijhof Rotterdam 36.05, 2. Jan Oskam Boskoop 36.35 en 3. Henk Simonis Zoetermeer 36.52. 15 km.: 1. Ferry Bonsel Waddinxveen 1.01.00, 2. Jilles Los Nieuwerkerk 1.01.35, 3. Johan de Boer 1.01.45. 21.1 km.: 1. Joop Bridee Waddinxveen 1.17.12, 2. Henno v.d. Hil Waddinxveen 1.17.34, 3. Martijn v.d. Meer Berkel Rodenrijs 1.21.05. T afeltennisvereniging Zevenhuizen- Moerkapelle kijkt terug op een geslaag de loop en is de sponsors die de loop mogelijk maakten, zeer erkentelijk. Waddinxveen - Het vier-tegen-viertoer- nooi dat op Goede Vrijdag gespeeld zou worden en afgelast werd door het re genachtige weer, zal op dinsdag 10 mei gespeeld worden. Het toernooi begint om 10.00 uur en duurt tot 16.00 uur. Bij de jongens zijn er vier leeftijdsgroepen: geboren tussen 1-8-1985 en 1-8-1987, geboren tussen 1-8-1983 en 1-8-1985, geboren 1-8-1981 en 1-9-1983 en gebo ren tussen 1-8-1979 en 1-8-1981. Bij de meisjes is inschrijving mogelijk vanaf zes tot en met veertien jaar. De teams die zich al hadden ingeschreven, hoe ven dit niet opnieuw te doen. Nieuwe inschrijvingen kunnen gedaan worden bij de familie Sterk (01828-17656) of via een inschrijfformulier in het clubge bouw van v.v. WSE aan de Willem de Rijkelaan. sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer: 01821-1230 b.g.g. 2238 Mcidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. Zevenhuizen - Zaterdag 7 mei wor den de finale-wedstrijden van het bedrijfsvolleybal Zevenhuizen ge houden in sporthal Swanla. De wed strijden beginnen om 17.00 uur. De muziek wordt verzorgd door de band "Eddy C- international show band". Iedereen is van harte wel kom. De toegang is gratis. Waddinxveen - Voor de negentiende maal in successie organiseert de bas ketballvereniging 'Waddinxveen Fly ers' haar jaarlijkse school-basketball toernooi. Het toernooi wordt gehou den op 9 en 10 mei van 9.00-17.00 uur in sportzaal "De Duikelaar". Dit toernooi staat open voor groepen 6,7 en 8 van de basisscholen. Dit jaar hebben 31 teams (circa 260 deelnemers) ingeschreven. Jongens en meisjes die vooraf willen trainen kunnen dat doen op 19 en 26 mei en op 2 juni van 17.00-18.30 uur in De Duikelaar. Zevenhuizen - Zaterdag 7 mei wordt de kampioenswedstrijd van El tegen Am- merstol El gespeeld, aanvang 10.00 uur. Toeschouwers zijn welkom. Moerkapelle - Op Koninginnedag heeft tennisvereniging Love'70 laten raden hoeveel tennisballen er in een grote 'dunlop'ton zaten. Degenen die een gokje gewaagd hebben: het waren 112 ballen en niemand heeft het juiste aan tal geraden. Twee mensen zaten wel in de buurt met 110 ballen. Michiel Bos en Annelies Boevee hebben zodoende een leuke originele Starter baseballcap ge wonnen, die ze zelf mochten uitzoeken. Zevenhuizenaar Karl van Tilburg nam op 1 mei deel aan het Nederlandse kam pioenschap Supersport 400 in de Eemshaven. Op het 3496 lange straten- circuit reed Van Tilburg de tweede wedstrijd van dit seizoen. Na een rede lijke start moest Karl uitwijken voor een valpartij in de eerste bocht en kwam hierdoor na de eerste ronde op een 29e plaats door. De volgende drie ronden reed hij zich van de groep los en belandde op een 21e plaats. Na twee mooie uitremmanoevres klom hij twee ronden voor het einde van de race naar een 19e plaats, welke hij ook finishte. Karl verbeterde tijdens de rit zijn per soonlijk baanrecord door een tijd van 1.48.29 op de klok te zetten. 14 mei niets te doen? Kom naar De Zevenster We maken er een groot feest van! Hé Duikertjes uit Kouderkerk, groetjes van de Halmpjes uit Zevenhuizen Guido gefeliciteerd met je verjaardag, groetjes pappa mamma rogier en wendy xxx Koudekerk - Zaterdag 7 mei speelt Kou dekerk de eerste wedstrijd in de na- competitie tegen SVOW uit Oude Wete ring. Samen met LFC en Woubrugge strijden ze voor een promotieplaats naar de vierde klasse KNVB. De aftrap (thuis) is om 14.30 uur en pupil van de week voor deze wedstrijd is Ben Jan sen. Ben speelt in de F2 pupillen. Grote sortering sop-, vlees- en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, tomaten- paprika- en peperplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, chrysantenstekken prei, kroten, sla, koolplanten enz. 20 soorten tuinkruiden - bloembakken en -haken KWEK geen koopavond VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 Waddinxveen - In het Gouwebad 'de Sniep' werd vorige week weer door twintig kinderen gezwommen voor het B-diploma. Als afgevaardigde was de heer H. v.d. Velde van het Bureau Natio nale Zwemdiploma's aanwezig. De exa mencommissie bestond uit de heren R. Hogerbrugge, Erwin Arnold en Cock Slater. De kandidaten, die allen slaag den, waren: Jasper Kamp, Michiel» der Sluijs, Stephan Marck, Karienv Bergen, Daniëlle Hoogendoorn, San Aarnink, Anouk van der Hoeven, Ti Versluis, Helen Flohr, Nicky de Nie Robert Sloof, Mark v.d Bosch, Sjelled Wit, Natasja Verbree, Vera Verloo Brenda van der Sluijs en Nienke r Bergen. Zevenhuizen - Mixed Six, het zesde team van Tennisclub Zevenhuizen (TZ) in de zaterdagcompetitie, is deze competitie even voortvarend begon nen als vorig jaar. Na drie gespeelde wedstrijden is de score: twaalf gewon nen en drie verloren partijen, wat voor lopig de koppositie in de poule garan deert. Doordat de eerste wedstrijddag de par tijen niet gespeeld konden worden van wege de te natte baan, moest op Konin ginnedag worden ingehaald. Een prima ruil. Zon en banen genoeg ter beschik king. Het werd dan ook in alle opzich ten een vlotte partij tegen de Racke teers 2 uit Rotterdam-Zuid. Invalster Liesbeth van Eijk kreeg het gewicht van de damessingle op haar schouders en deed dat met verve: winst met 6-2 en 6- 4. Toon Claessen zette zijn tegenst der in de herensingle, naast Racket' ook blazer in een band met naam'gro klapband', met 6-0 en 6-3 aan dek' De mixed met Ingrid Beltman en Pet Saers kwam wat moeizaam op g" doch leverde uiteindelijk ook een vl te winstpartij op: 6-4 en 6-0. De her dubbel kende met tweemaal 6-1 wei"' spanning. Dit wed goedgemaakt d" de dames, die een tie-break wistent forceren na een 2-5 achterstand. In tweede set werd orde op zaken gestel 6-3. De volgende wedstrijden word" met vertrouwen tegemoet gezien. I" delon Leewis zal, als vanouds, vol ene gie weer terug zijn. Alleen dederdenr van het team, Matthijs Dekker, heeftt kampen met tegenslag in de vormv een knieblessure. Waddinxveen - Tine Valenkamp heeft wederom de hoogste score behaald bij de sjoelers. Door 1423 punten te wer pen is ze in het algemeen klassement achter Jan Kersbergen op de tweede plaats gekomen. De uitslagen zijn: Klasse A: 1. Tine Valenkamp 1423,2. Jan Kersbergen 1414,3. Wim Slingerland jr. 1386. Stand A klas: 1. Jan Kersbergen, 2. Tine Valenkamp, 3. Cees Kuipers. Klasse B: 1. Erwin Pleus 1342, 2. Peter van Leeuwen 1324, 3. M. Renesse 1287. Stand B klas: 1Erwin Pleus, 2. M. Renes se, 3. Kees Slingerland. Klasse C: 1. Cor Faay 1242, 2. Caroli" van Drunen 1233, 3. Adrie Faas 1""" Stand Klasse C: 1Cor Faay, 2. Caroli" van Drunen, 3. Adrie Faas. Klasse D: 1. Rien Waardenburg 1136,' Jan Olie 1063, 3. Ronald Meijer 10' Stand D klas: 1Ronald Meijer, 2. J Olie, 3. Marius Kersbergen. Klasse E: 1. Miep Zonderland I Rosewelle van Leeuwen 927,3. Yvon Kersbergen 902. Stand E klas: 1Rosewelle van Leeuwe 2. Luke Hardus, 3. Miep Zonderland. Zevenhuizen - Het tweede damesteam van trainer Piet Bijl heeft de finale van de districtsbeker van het district Zuid- Holland gehaald. Tegenstander in deze finale is streekgenoot Radius 2. Door dat Radius op 14 mei in Spanje zit met het gehele team, wordt de finale om de districtsbeker nu over één wedstrijd gespeeld. Deze wedstrijd wordt op donderdag 5 mei in de sporthal Swanla om 20.00 uur gespeeld. De Zevenhuizense volleybalvereniging kon op de valreep nog een jeugdteam huldigen als kampioen. Afgelopen za terdag wist het dames C-jeugdteam het kampioenschap te grijpen door een 3-0 winst op Nivoc. Het team van train- ster Lien de Jong, bestaat uit Eva Heer schap, Kim van der Wel, Kim de Groot, Kim Walter, Marloes van de Hoek, Petra Wondergem, Angelique Reym en Isabel Hesseling. Deze dames gaan nu op terdag 14 mei in sporthal Swanlaverd spelen om het kampioenschap van h district Zuid-Holland. Afgelopen week moesten de jonge ZVH- B1 een tweetal wedstrijden spel' om zich te verzekeren van deelna aan het districtskampioenschap op mei in de eigen sporthal Swanla. Vrijdag moest de wedstrijd tegen J dan Boys BI de doorslag geven, eerste set ging met 15-2 verloren, m uit het niets wist het team van coa Nicky Wielage in de tweede set ter komen en met 17-15 deze set te winn In de derde set moest de beslissi vallen, de beide ploegen hieldeneiw goed in evenwicht, waarbij ZVH bi eindelijk met 17-15 de winnaar wer Op Koninginnedag werd de beach-volleybal wedstrijd tussen Don Verdonck i van Baars tegen Pieter Nobel en Jean Paul van Gemeren gespeeld Het pu de uitslag voorspellen en prachtige prijzen winnen. De einduitslag weid Don Verdonck en Gregor van Baars. De eerste prijs drie dagen naai gewonnen door J. Kool- den Otter uit Zevenhuizen (46-39). De en canvas parasol is gewonnen door mevr. 1 Biemans uit Roosendaal f](ierti derde prijs een diner voor twee personen is gewonnen, na loting, doorh t Zevenhuizen (45-32)

Hart van Holland | 1994 | | pagina 8