in regio Dammen Waddinxveen Spannende strijd voor Dames 2 wint districtsbeker mjenoord-fan naar Ajax mnardus-Teylingen 3-1 ihudekerk in nacompetitie wngelsport pige inwoners Rijnwoude en poerkapelle nemen deel aan NK BROUWER DE KONING Grote sortering Weer winst tennisdames Samenwerkingsschool Nederlands kampioen UITVAARTVERZORGING Koudekerk Cl in finale pagina 9 Teun van der Krol clubkampioen Hart van Holland/11 mei 1994 Districtskampioenschappen Dames C-jeugd ZVH alsnog kampioen 'GE Marcel Vondeling sluit een jaarcontract met dé Amsterdamse club F-Pupillentoernooi Waddinxveen-De 18-jarigeTeun vande Krol is clubkampioen van damclub Ex celsior in Waddinxveen, na twee sei zoenen telkens als tweede achter ze venvoudig clubkampioen Dick Dibbets te zijn geëindigd. Hij is de jongste club kampioen die Excelsior ooit gehad heeft. Eerder werd hij juniorenkam pioen van de Dambond Midden Hol land en behaalde hij de sneldamtitel van de DMH. Samen met Vincent en Raymond van Es en Lucien Claessen prolongeerde hij het kampioenschap junioren-viertallen van de Dambond Midden-Holland. Van 9 tot en met 13 mei speelt Teun de halve finale om het persoonlijk kam pioenschap van nederland voor junio ren. Als tweede eindigde Piet Swart. Eindstanden: Groep A: 1. T.v.d. Krol, 2. P. Swart, 3. R. van Es, 4. J. v.d. Eist, 5. T. den Ouden sr., 6. T. den Ouden jr., 7. D. Dibbets, 8. V. van Es. Groep B: 1. T. Twigt, 2. D. Berghout, 3. D. Westmaas, 4. J. Both, 5. C. Blonk, 6. M.vd Bosch, 7. P. van Es en 8. J. Kramer. Zevenhuizen - Deze week staan voor de ZHV-volleybal-dames de promotie/de gradatiewedstrijden op het program ma. Inzet is het behoud van de eerste divisie-plaats. Op Hemelvaartsdag spe len de Zevenhuizense dames om 16.30 uur in Capelle a.d. IJssel, in sporthal De Schenkel, tegen Alcom. Op zaterdag 14 mei om 17.00 uur spelen de dames thuis tegen Flamingo's uit Gennep. De eerste wedstrijd van deze drie-kamp tussen Flamingo's en Alcom werd door Alcom gewonnen. De winnaar van deze wedstrijden gaat of blijft en daar zullen de Zevenhuizense dames alles aan doen in de eerste divisie. Ondanks de uitstekende overwinning in de laatste competitiewedstrijd, kwam ZVH net een punt tekort om alsnog een beslis singswedstrijd af te dwingen. ZVH en Alcom kennen elkaar van een aantal gespeelde vriendschappelijke wed strijden. "Maar voor deze wedstrijden gelden andere wetten, waarbij het vooral aankomt op inzet, enthousias me en er met elkaar tegenaan gaan", aldus trainer Jaap Akkerhuis. "In de competitie heeft ZVH, vooral tegen de topper, bewezen dat te kunnen, zeker met steun van de supporters". PERKPLANTEN GERANIUMS (STAM)FUCHSIA'S STAMMARGRIETEN KAMERPLANTEN SNIJBLOEMEN Potgrond 3 zakken 10,- Tuinaarde 4 zakken 10,- ALLES VOOR DE GROENTETUIN: o.a. sap-, vlees en kerstomaten, witvrije geënte komkommer-, meloenen-, peper- en paprikaplanten. Bonestokken, meststoffen, zaden, tuinkruiden, kroten, prei-, andijvie-, sla-, koolplanten enz. - chrysanten stekken Terracotta sierpotten - bloembakken en -haken Zevenhuizen - Het tweede ZVH volley baldamesteam van trainer Piet Bijl speelde afgelopen donderdag in eigen huis tegen streekgenoot Radius 2 om de Districtsbeker. De Zevenhuizense dames wonnen in 5 sets (17-15, 15-11, 12-15, 11-15 en 15-5). Het team bestaande uit: Petra Mel- chers, Leonora Merbis, Janneke de Knecht, Karin van de Tang, Gré Gouwe loos, Truus van Soest, Astrid Grund- look, Sandra Droog, Caroline van Hof en Corinne de Jong zullen door de winst van deze districtsbeker, volgend sei zoen deelnemen aan de strijd om de NSW-beker waar alle divisie-teams om spelen. Aanstaande worden de districtskam pioenschappen van Zuid-Holland in de Zevenhuizense sporthal Swanla ge speeld. ZVH kon op de valreep nog een jeugd- team huldigen als kampioen. Afgelopen zaterdag wist het dames C-jeugdteam in een directe confrontatie met de num mer twee Nivoc uit Nieuwerkerk het kampioenschap te grijpen door een 3-0 winst. Het team van trainster Lien de Jong, bestaat uit Eva Heerschap, Kim van der Wel, Kim de Groot, Kim Walter, Marloes van de Hoek, Petra Wonder- gent, Angelique Reym en Isabel Hesse- ling gaan nu op zaterdag 14 mei in sporthal Swanla verder spelen om het kampioenschap van het district Zuid- Holland. Voor de wedstrijd van de be kerfinale. wordt donderdagavond de kampioensbeker van rayon Gouwe uit gereikt. geen koopavond I VAN OOSTEN NIEUWERKERK A/D IJSSEL Eerste Tochtweg/bij de rotonde - Tel. 01802-2430 I -lazerswoude-Rijndij k - Hij heeft er heel veel voor over want het I jseen geweldige kans. Bernarduslid Marcel Vondeling(l l)gaat I niet ingang van het nieuwe seizoen voor minimaal een jaar bij I tjaxvoetballen. "Bij Bernardus speel ik met Cl mee en bij Ajax I gaikin Dl voetballen," aldus de spits/rechtsbuiten. "Er zijn wel I teel verschillen want bij mijn huidige club train ik een keer per I #eeken de wedstrijden worden op zaterdag gespeeld. Bij Ajax I [rain ik op maandag, woensdag en vrijdag. En de wedstrijden pelen wij op zondag. Dus ik ga vier keer in de week naar I tmsterdam". Gelukkig hebben zich al veel vrijwilligers gemeld n Marcel naar zijn nieuwe club te brengen. I Marcel is 'ontdekt' door Ajax tijdens een wedstrijd tegen de lialken. "Ik denk dat de scouts toen zijn komen kijken. Wij Iwonnen met 5-1 en ik heb in die wedstrijd ook een doelpunt I gescoord," vertelt Marcel. Kort erna kreeg hij een brief met een I jitnodiging om zes keer mee te trainen bij de Amsterdamse voetbalclub. "Van alle voetballers die aan deze trainingen meededen, bleven er uiteindelijk maar enkele over en daarvan oen ik er een," aldus Marcel, die al jarenlang een grote voetbal en Feijenoord(!)fan is. "Toen hij vijfjaar oud was en zijn broer I Dennis zag spelen, zei Marcel al dat hij wilde voetballen," aldus I de trotse moeder. De voorbeelden voor Marcel zijn Mare I Overmars van Ajax en Dennis Bergkamp. Marcel Vondeling: 'Ik ga vanaf volgend seizoen vier keer per week naar Amsterdam lllazerswoude - Ook in de laatste com- Ipetitiewedstrijd tegen de koploper, luist Bernardus twee winstpunten te IvergJren. Hierdoor steeg de ploeg van ■MolIers naar de derde plaats op de l onipetitieladder. met een achterstand lal vier punten op de koploper. ■Vanaf het eerste fluitsignaal zag het er loeslist niet naar uit dat dit mooie resul- I stbehaald zou worden. De Rijndijkse liormatie draaide in het geheel niet en jTeylingen was heer en meester op het ■veld. Dit resulteerde al vrij spoedig in IsnO-l achterstand en gezien het spel- Ipeilvolkomen terecht. Bernardus, toch I wakker geschrokken, ging de bakens Iverzetten en kwam steeds beter in het el. waardoor het tweede gedeelte l'.inde eerste helft een gelijke strijd te Het was R. v.d. Haas die in deze fase de gelijkmaker op het scorebord liet aantekenen, wat tevens de rust stand werd. Dat er tijdens de rust in de kleedkamer van Bernardus enige zaken goed zijn doorgesproken, moge duide lijk zijn, want in de tweede helft zagen de paar honderd toeschouwers een herboren Bernardus. Het team draaide ineens optimaal, er werd bijzonder goed gecombineerd en Teylingen hol de constant achter de oranjehemden aan. Dit veldoverwicht werd al spoedig in de tweede helft uitgedrukt in een doelpunt, gescoord door J. v. Kampen. De thuisclub bleef domineren en had veruit het betere van het spel. Het was W. de Roo die dit accentueerde door een kwartier voor tijd de zege veilig te stellen middels het derde Bernardus- doelpunt. Iviudekerk aan den Rijn - V.V. Koude- IWging in de nacompetitie voortva rend van start door een 3-1 overwin- Pngop SVOW. Zo deed Koudekerk wat Pftmoest doen in deze eerste van drie ledstrijden om een promotieplaats laar de 4e klasse KNVB. I'.oudekerk, wat vier vaste basisspelers laste, startte voortvarend. Met Ard ■taan en Willem Jonkers (twee Al- Ivoren) in de basis werd SVOW in de We helft met de rug tegen de muur J®t. Al na elf minuten was het raak. pias van Diggele werd onreglementair nderuit gehaald in het strafschopge- |M, Frank Gordijn had vanaf elf meter |«n moeite om de bal achter de SVOW- te schieten. Maar Koudekerk |;ng door, kans op kans werd er ge leerd en een tweede treffer kon dan ||j™niet uitblijven. Na 20 minuten be- |;®'e Willem Jonkers op naar Mark lakker en deze wist de 2-0 binnen te nieten. Nog voor rust wist Koudekerk wedstrijd definitief te beslissen, Edward Verbree stond op de goede plaats om de bal in te tikken na een rommelige situatie voor het doel van SVOW: 3-0. Op slag van 'rust' kreeg SVOW de enige kans van de eerste helft echter de bal verdween over het doel. Na de rust probeerde de tegenpartij de schade in te halen. De eerste kans werd nog gekeerd door de binnenkant van de paal, maar de daaropvolgende was wel raak. na een overtreding op de rand van het strafschopgebied kreeg SVOW een vrije trap. Cok Dorrepaal kreeg de goed ingeschoten vrije trap niet in één keer onder controle. In de rebound was er geen houden meer aanr3-l. Zaterdag 14 mei valt misschien de beslissing al of Koudekerk promoveert naar de 4e klas se. Dan wacht de uitwedstrijd tegen LFC uit Leiden. Dit elftal won hun eerste wedstrijd in en tegen Woubrugge met 5- 0. Aanvang van deze wedstrijd aan de Boshuizerkade in Leiden is om 14.30 uur. Supporters zijn van harte welkom. I-engelsport vereniging Zevenhuizen- oerkapelle heeft de vijfde en laatste r'Wjaarswedstrijd in de Rotte gehou- Stubbe werd eerste met 3750 IJ® vis. 2. C. v. Pelt 3700 gr., 3. A. v. Erk |l,Sr - 1 E. Breedijk 1140 gr. en 5. A. l '-tselaar met 1110 gr. A. van Erk heeft van de vijf wedstrijden de meeste punten behaald: 48 en is dus kampioen. J. Wiersma volgt met 46 pun ten, A.J. Stubbe met 40 punten, E. Breedijk werd vierde met 39 punten en D. Bazen behaalde 34 punten en werd vijfde. -Van donderdag 12 mei tot en (,?'erflag 14 mei wordt in Den Haag eaedands Kampioenschap Scha- Sehouden. Dit toernooi, dat ge viel wordt in Jeugdherberg Ocken- Ifen 'S 'y c'oe'd voor schakers tot en EL iaar- Dit jaar nemen 53 jon- |A en - meisjes deel aan het toer- ■5"'waarvan er negen uit de Haagse Li bond afkomstig zijn. Eén van de '"'Hers is de twaalfjarige Ellen Bui- Ult Benthuizen, die al vijf jaar schaakt bij schaakclub Promotie. Ook Vincent Houwaart doet mee aan het NK. Vincent woont in Hazerswoude- Dorp en heeft zichzelf leren schaken op de computer. De derde deelnemer uit de regio is Sven Stange uit Moerkapelle. Hij leerde schaken van zijn vader toen hij vijfjaar oud was en gaat volgend jaar bij de senioren van SV Moerkapelle spe len. Het toernooi start om 10.00 uur en belangstellenden zijn van harte wel kom. Zevenhuizen - De dames van het dins dag-team vierde klas van Tennisclub Zevenhuizen (TZ) speelden 3 mei 'uit' tegen Vlaardingen. De eerste single werd door Liesbeth van Eijk verloren. Elly Miltenburg won haar single. De eerste set nipt in een tie-break, de twee de set liep zij over haar tegenstandster heen. Uitslag: 7-6, 6-1. De eerste dubbel van Liesbeth en Anneke Mulder werd verloren met 1-6 en 2-6. Meer succes werd door Wil Underberg en Tine van Katwijk geboekt. Zij won nen hun partij makkelijk met 6-2 en 6-3. De laatste dubbel van Tine en Anneke werd een titanenstrijd. De eerste set verloren met 3-6, de tweede set gewon nen met 6-2 en na een tiebreak en drie matchpoints in de derde set konden zij met de winst gaan strijken. Totale eind stand 3-2 in het voordeel van Zevenhui zen. Dit damesteam, waar ook Burgon- da Heerschap deel van uitmaakt, heeft tot nu toe alle wedstrijden gewonnen en heeft dus kampioenskansen Waddinxveen-In het KVLO-basketball- toernooi dat op 4 mei in Waddinxveen gehouden werd. kwam de Samenwer kingsschool voor HAVO/Atheneum voor de vijfde keer als beste uit de bus. Eerder werd gewonnen in '86, '87 en '90. De bedoeling van het KVLO-toernooi is dat de leerlingen van een school geza menlijk sportief strijden voor de eerste plaats. Het is dan ook het totale resul taat (dus van alle teams samen) dat telt. Zowel eerste klas-teams als derde klas teams worden gevormd door de beste klas van de desbetreffende school. Er is hier dus geen sprake van een selectie. Dat is echter wel het geval bij de school teams. De spelers van deze teams kun nen uit alle klassen of jaarlagen komen. Groeneweg F1 weer kampioen van harte jullie leider onbekende heer die onze dochter 0,50 gaf om te bellen, bedankt, fam. Vredebregt Spetter wat heb ik je gemist, ik hou van jou, echt waar, tot zo! Op 12 mei is onze oma jarig! Gefeliciteerd. Chantal en Angelique Anne en Daniëlle groetjes ook voor papa en mama van opa en oma Lindhout - Doei! Edo en Edith vandaag eindelijk de grote dag die je nooit meer vergeten mag! Grote Cor weer bedankt je jongens van F1 Hoera, op 16 mei is mijn papa jarig! van harte gefeliciteerd dikke kus van Elyse Alice nog van harte: Nel, Willy, Jeanette sedert 1962 een begrip voor de waardige uitvoering van begrafenis of crematie voor West- en Midden-Nederland. Opbaarruimten naar eigen keuze ter beschikking. Gespecialiseerd in thuisopbaring. Dag- en nacht bereikbaar onder nummer; 01821-1230 b.g.g. 2238 Meidoornstraat 37 - 2851 TR Haastrecht Speciale uitvaartverzekeringsbemiddeling - Grafmonumenten Codicil op aanvraag beschikbaar. mama wordt 11-5 51 jaar van harte gefeliciteerd Ed Daniëlle Baars Koudekerk a.d. Rijn - Op Hemelvaarts dag 12 mei speelt Koudekerk Cl in de finale voor de Leidsch Dagblad-beker tegen ARC C3. De wedstrijd wordt ge speeld op het terrein van Lugdunum in Leiden en begint om 9.45 uur. Koudekerk a.d. Rijn - Op zaterdag 14 mei organiseert de jeugdafdeling het F- pupillentoernooi. De al lerjongste jeugd van de v.v. Koudekerk neemt het op tegen hun leeftijdsgenoten van v.v. Ter Leede uit Sassenheim, v.v. Katwijk, SVLV uit Voorschoten, v.v. Leiden en v.v. Aarlanderveen. Het toernooi be gint om 10.00 uur en de prijsuitreiking zal plaatsvinden rond 14.15 uur.

Hart van Holland | 1994 | | pagina 9