AUT PUHIT Aufo-dealerbedrijven Baas en Boonstoppel vanaf 28 mei operationeel op Coenecoop autopunt Goede auto's je onder een goed dek! Veel succes met het nieuwe pand l~A BREMAN DAKDEKKERS WADDINXVEEN BV GOUDA - WADDINXVEEN Auto Boas en Boonstoppel Mitsubishi openen vanaf 27 mei de deuren van hun nieuwe autodealerbedrijf op Coenecoop voor het publiek. Twee dagen eerder verricht burgemeester C.M. van der Linden de officiële opening van het gezamenlijke complex "Autopunt". Realisatie Autopunt Centrale locatie Coenecoop 121 G - 2741 PJ Waddinxveen - Telefoon 01828-19744 - Telefax 01828-16911 Hart van Holland/25 mei 1994 pagina 11 De nieuwe bedrijfspanden van Auto Baas en Boonstoppel Waddinxveen B.V. aan de rand van Coenecoop, aan de Zuidelijke Rondweg 1zijn blikvan gers voor passanten. De twee zelfstandige on dernemers die een gezamenlijke locatie kozen, maar elk hun identiteit behouden, geven blijk van ondernemersdurf en realiteitszin. Efficiency en service-verlening hebben ze hoog in hun vaandel. de behoefte, mede gezien vanuit het oogpunt van de steeds stringentere milieu-bepalingen. Een auto was sen op straat zou in de toekomst weieens bij de wet verboden kunnen worden. De wasstraat van Autopunt voldoet aan alle eisen die de milieu-wetgeving stelt. De B.V. Autopunt is in het leven geroepen om gezamenlijk acties te ondernemen vanuit hun centraal gelegen vestiging. Een echt specifieke Autopunt-samenwerking kreeg gestalte in de wasstraat, die centraal tussen beide auto bedrij ven is gerealiseerd. Hieraan was, zo wisten Joop Baas jr. en Arie Boonstoppel jr., in Waddinxveen een toenemen- De totale grootte van AUTOPUNT is 9000 m2. Mitsubishi-dealer Arie Boonstoppel jr. heeft hiervan 4200 vierkante meter in eigendom, waarvan 1500 meter bebouwd is. Collega Nissan-dealer Joop Baas, van Auto Baas kocht 4800 vierkante meter waarvan 2100 meter is bebouwd. Topos Architecten (voorheen Treffers en Polgar) te Waddinxveen, ontwierp de panden, die dezelfde belijning hebben, maar in hoogte verschillen. Baas heeft er namelijk een verdieping op. Bouwbedrijf Bakker uit Moerkapelle heeft de bouw gerealiseerd. Het resultaat is uitermate fraai. Hoewel het twee afzonderlijke panden zijn, hebben ze een gezamenlijke uitstraling, elk in de desbetreffende kleur van het bedrijf, het Nissan- autobedrijf Baas heeft als hoofdkleur blauw. Mitsubishi-dealer Boonstoppel, heeft de eigen kleur rood als herkenning. van Holland, aan de rand van het fraaie groen ogende bedrijvenpark Coenecoop gevestigd zijn. "Een betere locatie hadden we niet kunnen vinden", zeggen beide eigenaren. Auto Baas heefteen parkeerruimte voor circa 90 auto's, waarvan 55 aan de achterzijde van het pand, terwijl Boonstoppel Waddinxveen B.V. 55 parkeerplaatsen aan de voorzijde heeft ge creëerd. Boonstoppel is net als Auto Baas, lid van de Waddinxveense Bovag-Autobedrijven. Uiter aard zijn ze ook lid van de landelijke Bovag- organisatie. Auto Baas heeft als extra een eigen plaatwerkerij en spuiterij die beide voldoen aan de heden daagse milieu-eisen. Beide autodealers leveren zowel personen-be drijfswagens, alsmede vierwiel aangedreven auto's (terreinwagens). Een aardige bijkomstigheid is bovendien het feit, dat de cliëntèle van zowel Nissan-dealer Baas als Mitsubishi-dealer Boonstoppel, dezelfde re gio omvat: van Zevenhuizen tot aan Schoonho ven. Hun aantal breidt zich nog steeds uit, hetgeen ook de toekomstverwachting is nu Boonstoppel en Baas op deze centrale vestiging in het hart Na de ingebruikname van de nieuwe panden krijgen de voor malige bedrijfspanden een an dere bestemming. De vestiging van Nissan-dealer Auto Baas in Gouda is inmid dels verkocht aan een zoetwa- rengroothandel. Het pand van Boonstoppel Mits ubishi aan de Noordkade wordt verhuurd. De Waddinxveense vestiging van Auto Baas aan de Zuidelij ke Dwarsweg bij de Gouwe, wordt dezer dagen een Chrysler-Jeepdealervestiging. Showroom en kantoor worden deze zomer gerenoveerd. De Boonstoppel autobedrijven (Peugeot) en ARBO (Ford) aan de Oranjelaan en de Noordka de, blijven aldaar gevestigd. hbrkerc-n m f\ i

Hart van Holland | 1994 | | pagina 11