AUT PUNT BAAS BEDRIJVEN WADDINXVEEN VEEL SUCCES! GOUDA - WADDINXVEEN Rondom in het groen Baas Bedrijven Hart van Holland/25 mei 1994 pagina 13 De Baas Bedrijven zijn een veelzijdige kombinatie van 14 zelfstandig opererende werkmaatschappijen die elkaar uitstekend aanvullen op een aantal specifieke werkterreinen. Door de deskundigheid van één of meerdere werkmaatschappijen te koppelen, kunnen op efficiënte wijze alle aspekten van een projekt in eigen beheer verzorgd worden. Baas Bedrijven te Waddinxveen Auto Baas en Boonstoppel Jr. met de ingebruikname van het prachtige pand op het bedrijvenpark Coenecoop. Baas Bedrijven was op velerlei manieren betrokken bij de realisatie van dit "Autopunt" voor Waddinx veen en Gouda. Zij waren o.a. verantwoordelijk voor het grondwerk, het installatiewerk, de tele communicatie, de beveiliging, de milieu voorzieningen en het bestratingswerk. Wij wensen de 2 bedrijven, verenigd in hét Autopunt Wilhelminakade 10 2741 AJ Waddinxveen Telefoon: 01828 - 12922 Het project k m oerkapelle - "Bij de reali iV 71 satie van AUTOPUNT I \f 1 hebben we als project J 1 team op prettige wijze sa mengewerkt. Wij als Bouwbedrijf Bak ker met Topos Architecten (voorheen treffers en Polgar), voor de grond-en Matwerken met J. Baas B.V. en voor, electra, loodgieterswerk en centrale verwarming met Bagaco. I We zijn aan ook trots op hetgeen gerealiseerd is en hopen voor de toe- Eomstop meerdere van dergelijke pro- Ijecten", zegtadjunctdirecteurj. Droog I van Bouwbedrijf Bakker. 1 DitMoerkapelse bouwbedrijf met zo'n 167 jaar ervaring, richt zich voorname lijk op de realisatie van bedrijfspan den, appartementengebouwen en le vert'plaatjes' van woningen in de par- fculiere woningbouwsector. Helaas krijgen we een dergelijk pro ject niet elk jaar, maar wat niet is kan Lien". Debouwopdrachtvan AUTOPUNT: de I dealerbedrijfspanden van Auto Baas ■Nissan) en Boonstoppel jr. Waddinx- veen B.V. (Mitsubishi), werd gegund aan Bouwbedrijf Bakker, nadat het ontwerp gerealiseerd was door Topos I Architecten B.V. Er bestond reeds contact met de Baas- I bedrijven waarvoor we gebouwd en I verbouwd hadden en realiseerden eer een aantal autodealerbedrijven zoals Noordegraaf in Waddinxveen, een tweetal autobedrijven in Zoeter- I roeeren een Nissan-dealerbedrijf in Rotterdam. Daardoor hebben we al de nodige ervaring. De gezamenlijke aanpak als 'project-team' was een combinatie van factoren: de contacten met J. Baas en Bagaco bestonden, maar met Topos Architecten waren ze nieuw. We hebben uitsluitend de bouw ver zorgd. Turn key zouden we opgele verd hebben ware het niet dat de inrichting, met technische installaties, door derden ter hand genomen werd. Beide opdrachtgevers hebben een specialist voor techniek en milieu. Gerard den Dekker behartigde deze zaken voor Boonstoppel en Wim Wil- lemse voor Baas. Zowel de installaties als de milieu aspecten zijn op ultramoderne wijze uitgevoerd. De locatie is prachtig met het groene park voor de deur. Er is bedachtzaam gekozen voor de kleurstelling van de bedrijfspanden: van ondergeschikt belang, maar in overeenstemming met de aangebrachte reclame-zuilen. Het getinte glas en de gevels zijn bijzon der harmonieus. Wim Huurman was uitvoerder van het grote werk wat gelukkig door weers omstandigheden nauwelijks vertra ging ondervond. We zijn trots op hetgeen tot stand gekomen is, danken voor de opdracht en wensen Joop Baas en Arie Boon stoppel veel succes en een groeiende klantenkring". Op de foto van rechts naar links: De heren: W. Huurman: bedrijfsleider Bouwbedrijf BakkerJ. Droog: adjunct directeur Bouwbedrijf Bakker; J. Monster: TOPOS Architecten, P.E.M. Verstege vanj. Baas B.V. en T. v.d. Werf, bedrijfsleider electra van Bagaco. FELICITEERT

Hart van Holland | 1994 | | pagina 13