AUT PUNT Architectuur tot in de puntjes! ook op deze bouw verzorgde waddinxveen het boor- en zaagwerk in beton, asfalt en steen O hogerOU J A iJ wan TAALBOUW SX topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos topos Topos Architecten bv is de nieuwe naaifl van Architektenburo Treffers en Polgar bv topos topos topos GOUDA - WADDINXVEEN telefoon 01828-12436 - fax 01828-30591 Met onze stalen trappen lukt dat zeker! Veel succes Topos Architecten B.V.: Eigen vorm en kleur pagina 16 Hart van Holland/25 mei 1994 Topos Architecten B.V. heeft met dit pand een "plaatje van een visitekaartje" ontworpen. Knibbelweg 18a - Zevenhuizen - Telefoon 01802-1395 Waddinxveen - TOPOS ARCHITECTEN (voorheen Treffers en Polgar) verdient alle lof voor hetgeen dankzij hun ontwerp en bouwkundige inzet, gerealiseerd is en op 26 mei geopend wordt: AUTOPUNT B.V.: twee autodealerbe- drijven op één locatie op Coenecoop. Een plaatje van een visitekaartje! Topos Architecten, Boonstoppel jr. Waddinxveen, Auto Baas en Bouwbedrijf Bakker, zijn geen onbekenden van elkaar, maar het ontwikkelen van een bouwplan met elkaar was nieuw. "Alles is in goede samenspraak verlo pen en we danken opdrachtgevers en iedereen die aan de realisatie een steentje bijdroeg", zegt bouwkundig medewerker Jan Monster die de bouw begeleid heeft. Zijn collega Sander Kreijns is de ont werper van AUTOPUNT. "Na de ervaringen opgedaan bij het ontwerpen en begeleiden van Autobe drijf Hooftman, ook gevestigd in Coen ecoop, wisten wij nog beter wat ons te doen stond bij het ontwerpen, uitwer ken en begeleiden van bouwwerken voor autobedrijven met reparatie- en schade-inrichtingen. We waren op de hoogte van de wen sen van Auto Baas, Nissan-dealer en Mitsubishi-dealer Boonstoppel. Mits ubishi Tokio heeft een belangrijke in vloed gehad op de showroom, inrich ting en uitstraling van Mitsubishi Boon stoppel jr., omdat dit dealerbedrijf een voorbeeldfunctie krijgt voor alle nieu we Mitsubishi-bedrijven in Europa. Hierbij o.a. de plafonds, belichting, hoofdkleur roomwit en accentkleur rood. Ons uitgangspunt was dat de gebou wen een sobere en doelmatige uitstra ling moesten hebben. Reclame moet overheersen en de glanzende auto's op het terrein (occasions en nieuw) in allerlei kleuren moeten het beeld buiten bepalen. In de showroom mocht daar om ook niet teveel kleur". ...Rood voor Mitsubishi en blauw voor Nissan De heer Monster wijst in de showroom van Boonstoppel op de meubelen die door Mitsubishi Tokio ontworpen zijn, de identiek aangepaste receptiebalie en de verlichtingsarmaturen: een afge stemd geheel. "Mitsubishi Waddinxveen wordt zo het paradepaardje van Mitsubishi To kio", knikt hij. "Wat het dealerbedrijf Baas betreft, daar hebben eigen decorateurs vande dealerorganisatie, de opdracht om er een fraaie showroom van te maken, goed uitgevoerd. Zo heeft elk interieur een 'eigen' vorm en kleur passend bij het automerk". stubbe Topos Architecten bv Middelburgseweg la Postbus 37 2740 AA Waddinxveen teleloon 01829

Hart van Holland | 1994 | | pagina 16